Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. KOLARZ
Nejnovější

KOLARZ Prisma – křišťálové stropní světlo

Pěkná stropní lampa Prisma s křišťálovými prvky Toto ušlechtilé stropní světlo zdobí dvě řady skleněných kamenů z vysoce kvalitního křišťálu. Každý z nich má jasný, elegantní vzhled a podlouhlý, ven zahnutý tvar. Chromovaný kovový rám ve tvaru čtverce je inspirován jeho leskem. Tím se vytvoří pevný osvětlovací objekt, který ví, jak zapůsobit. Krystaly způsobují fantastické třpytivé efekty, a proto je Prisma schopen uvést jakoukoli místnost do nádherné atmosféry. Pokud je montáž stropního světla ve slavnostních sálech nebo na vybraných místech zámku samozřejmostí, váš domov může zářit také v pánské kráse Prisma . Tímto způsobem mohou obývací a spací prostory zažít mimořádně elegantní vkus.

110 499 Kč

KOLARZ Maria Louise lustr

Nádherný křišťálový lustr Maria Louise s dvanácti zásuvkami Tento lustr vyzařuje nádheru královských sálů 18. století. Četné řezané, čiré krystaly – částečně tvarované jako kapky, částečně jako nádoby a talíře – zdobí celou jeho strukturu a vytvářejí zářivou světelnou show. Lustr Maria Louise má dvanáct bílých zásuvek ve tvaru svíčky. Ty jsou neseny vyčnívajícími rameny, která jsou stejně jako centrální část, zavěšení řetězu a kulatý vrchlík opatřeny ušlechtilým krytem z lesklého 24 kt zlatého listu.

61 999 Kč

KOLARZ Delphi – stojací lampa

Čistý luxus s 24karátovým zlatem potaženou stropní podložkou DelphiTato stropní podložka vzbudí rozruch! A to nejen díky pozlaceným prvkům, ale také díky umně navrženému skleněnému prvku, který zdobí rám a dokonale ladí se zlatým rámem v krémovém provedení. Prvky, jejichž barva je pouze jemně odstupňovaná, připomínají vlny a třpytivý efekt zdokonaluje vzhled tohoto luxusního dávkovače světla. Miska na horním konci stojací lampy vytváří nepřímé světlo směřující vzhůru, které je v každém prostředí strašidelně útulné a lákavé.

99 499 Kč

KOLARZ Kiss – kulaté stropní světlo

Stropní světlo Kiss je charakteristické svým secesním stylem – k poctě vídeňskému umělci Gustavu Klimtovi Kdo by ho neznal? Nejslavnější obraz Gustava Klimta „Polibek“, jedno z nevýznamnějších secesních děl, které se vyznačuje intenzivní barevností. Jako poctu ke 150. výročí Gustava Klimta navrhli umělci světla společnosti KOLARZ zmiňovanou kolekci světel Kiss. Svým dokonalým designem a ručně malovaným dekorem neokouzlí pouze milovníky umění. Stropní světlo Kiss je pozlaceno 24karátovým zlatem. Je to světlo pro vskutku zlaté momenty. Ručně vyrobeno v EU. Světlo je určeno také k montáži na stěnu.

10 399 Kč

KOLARZ Leona Kiss – závěsné světlo 40 cm

Nádherně inspirativní – závěsné světlo Leona Kiss Tento model je určitou poctou slavnému obrazu Gustava Klimta „Polibek“. Světlo má výrazné secesní prvky a bylo navrženo u příležitosti 150. výročí tohoto obrazu pro značku KOLARZ. Každé svítidlo je originál, který je ručně malovaný, a vyrábí se v omezeném počtu kusů. Model se nese v duchu intenzivní barevnosti Klimtova obrazu a k upoutání pozornosti je použito také 24karátové zlato. Světlo je vyrobeno v EU, dodává interiéru jedinečný šmrnc a vyzařuje do prostoru teplé světlo, které navozuje příjemnou atmosféru.

31 199 Kč

KOLARZ Milord podhledové světlo zlatá

Klasické zapuštěné svítidlo Milord ve třech barvách Zapuštěné svítidlo Milord by KOLARZ má elegantní a klasický kovový rám, který je bohatě zdoben mnoha zářezy. Zapuštěné svítidlo je výkonná halogenová žárovka, která je k dispozici v barvách zlatá (24 karátů), francouzské zlato (24 karátů) a starožitná mosaz.

5 199 Kč

KOLARZ Milord podhledové světlo

Nastavitelné vysokonapěťové zapuštěné svítidlo Milord ve starožitné mosazi Toto zapuštěné svítidlo ze série Milord je variantou stropního osvětlení se starožitným kouzlem. Důvodem není jen filigránový kovový rám, ale také atraktivní povrchová úprava ve starožitné mosazi. Vestavěné světlo je velmi flexibilní. Hlava může být pružně vyrovnána na malé kouli a zajišťuje tak cílené osvětlení. Elegantní, stylový a vhodný pro četné styly vybavení.

10 699 Kč

KOLARZ Milord podhledové světlo hranaté

Atraktivní zapuštěné svítidlo Milord v chromovém vzhledu Všestranné zapuštěné svítidlo s jemnou kovovou strukturou. Milord se čtvercovým, krásně zdobeným kovovým rámem v moderním chromovaném vzhledu lze integrovat do mnoha pokojů a zařízení. Zapuštěné svítidlo nejen vypadá krásně samo o sobě, ale zejména s několika lidmi a zajišťuje cílené osvětlení.

5 599 Kč

KOLARZ Milord nástěnné světlo Ø 50 cm

Elegantní nástěnná lampa Milord s 24karátovým zlatem Harmonické tvary a kulaté bílé skleněné stínění dodávají nástěnné svítilně Milord velmi klasický nádech. Stínidlo z bílého skla je obklopeno zdobeným kovem a uprostřed je drženo malou kovovou rozetou. Pozlacené 24karátové zlato zajišťuje okouzlující vzhled a elegantní vzhled. Elegantní nástěnná lampa, kterou lze použít pro všeobecné osvětlení v mnoha stylech vybavení a v mnoha místnostech.

46 399 Kč

KOLARZ Pisani – reprezentativní lustr 101cm

Majestátní lustr Pisani – brilantně pozlacený lustr Pisani od KOLARZ je stylový. Zdá se, že se vzdal váhy tradičních lustr . Naproti tomu zde lze objevit jemně zpracované kovové prvky s četnými filigránovými dekoracemi, které jsou pokryty 24karátovým zlatem. Jako malé zvýraznění má lustr na spodním konci kulaté broušené křišťálové sklo, které dotváří jeho extrémně lesklý vzhled. Se značným průměrem více než jeden metr ponoří Pisani obytné a vstupní místnosti do majestátní atmosféry. Možné zavěšení: 93 až 138 cm. Poznámka: Vhodné deštníky si prosím objednejte prostřednictvím příslušenství.

136 999 Kč

KOLARZ Maria Louise nástěnné zlato 24 kt 2 zdroje

Nástěnná lampa Maria Louise – majestátní světelný zdroj s krystaly a zlatým listem Tato nástěnná lampa je navržena podle královského stylu 18. století skrz naskrz. Zakřivená ramena a kulatý nástěnný držák od Maria Lousie jsou pokryty lesklým listem z 24 kt zlata. Prvky z čirého, broušeného křišťálu ve formě závěsných kapiček, desky pod držáky lamp navržené jako svíčky a pouzdra na ramenech činí nástěnnou lampu jiskřivým vrcholem.

6 799 Kč

KOLARZ Imperial lustr

Osm plamenů, elegantní lustr Imperial v anglické mosazi Kombinace čirého designu s lesklým mosazným povrchem a dekorativních desek z broušeného čirého křišťálu dodává lustr Imperial elegantní vzhled. Osm objímek lampy je uspořádáno do kruhového uspořádání ve válcovitých svíčkových válcích. Jsou neseny rameny zakřivenými ve tvaru písmene U, které vycházejí ze společného středu dolů. Závěs se skládá z kulatého vrchlíku a výrazného řetězu.

65 999 Kč

KOLARZ Imperial nástěnné světlo

Nástěnná lampa Imperial v mosazném provedení jako dvouplamenový lustr Povrch v anglické mosazi dává imperiální nástěnné lampě ušlechtilý charakter. Je tvarován ve stylu lustru; Dvě objímky na lampu jsou navrženy jako svíčky s lapačem kapek z čirého broušeného křišťálu. Jejich držáky se skládají ze dvou ramen ve tvaru písmene U, která jsou připevněna k kulatému nástěnnému držáku a jsou vzájemně spojeny pomocí vodorovné vzpěry.

16 399 Kč

KOLARZ Maria Louise lustr

lustr Maria Louise s osmi plameny – nádherná symfonie vyrobená z krystalů a zlatých listů lustr Maria Louise, navržený zcela podle imperiálního stylu 18. století, rozvíjí svůj okouzlující efekt v dnešních obývacích pokojích, jídelnách a společenských místnostech. Přispívají k tomu všechny prvky konstrukce: kulatý vrchlík, zavěšení řetězu, středová konstrukce a osm zakřivených, bočně vyčnívajících ramen je zakončeno lesklým listem 24 kt zlata. Na celé konstrukci visí čiré, broušené krystaly různých tvarů a velikostí. Ve středu a pod zásuvkami jsou také tvary nádob a desek z křišťálu. Ty jsou navrženy jako bílé svíčky a každá obsahuje lampu, která je orientována nahoru.

42 799 Kč

KOLARZ Serena Kiss Gold nástěnné 24 kt

Nástěnná lampa Serena Kiss se stínítkem z opálového skla a ozdobným okrajem se zdobeným listovým zlatem 24 kt Svým designem ve stylu některých děl rakouského malíře Gustava Klimta (1862 – 1918) je kulatá nástěnná lampa Serena skutečným poutačem i po vypnutí. Ozdoby ornamentů a zakřivených vln s mozaikovými tečkami jsou vyráběny ručně, takže každý vzorek je jedinečný. Během provozu svítidla si struktury a třpytivé body také přijdou na své. Z funkčního hlediska nabízí Serena Kiss příjemné ploché osvětlení, protože kulatý kryt z opálového skla rozptyluje světlo rovnoměrně.

18 299 Kč

KOLARZ Serena Kiss Gold nástěnné 24 kt

Nástěnná lampa Serena Kiss se stínítkem z opálového skla a ozdobným okrajem se zdobeným listovým zlatem 24 kt Svým designem ve stylu některých děl rakouského malíře Gustava Klimta (1862 – 1918) je kulatá nástěnná lampa Serena skutečným poutačem i po vypnutí. Ozdoby ornamentů a zakřivených vln s mozaikovými tečkami jsou vyráběny ručně, takže každý vzorek je jedinečný. Během provozu svítidla si struktury a třpytivé body také přijdou na své. Z funkčního hlediska nabízí Serena Kiss příjemné ploché osvětlení, protože kulatý kryt z opálového skla rozptyluje světlo rovnoměrně.

14 399 Kč

KOLARZ Prisma stropní světlo křišťál a zlato 24 kt

Stropní svítidlo Prisma – ušlechtilá kombinace křišťálu a zlata Zářivé světlo obohacené zlatým nádechem činí ze stropního světla Prisma účinný a cenný zdroj světla pro obývací část. Ve dvou prstencích uspořádaných jeden nad druhým tvoří krystalové prvky válec. Krystaly jsou rozřezány na hranoly, takže se světlo částečně odráží a částečně rozkládá na své spektrální barvy. Kromě toho je zde stropní držák pokrytý 24 kt zlatem, což přináší do hry další elegantní barevnou nuanci.

13 799 Kč

KOLARZ Luna Kiss Gold nástěnné světlo 24 kt Ø89cm

Kulatá nástěnná lampa Luna Kiss – opojná podívaná z ozdobného zlatého listu Tato nástěnná lampa naplní každý obývací pokoj ušlechtilou a zároveň hřejivou aurou. Basis Luny je kulatá skleněná tabule pokrytá 24 kt zlatým listem. Povrch je ručně vyráběn uměleckými vzory ornamentů. Ze středu směřují tři zakřivené pruhy ven; na tom jsou barevné tečky různých velikostí, jejichž struktury a barvy se podle všeho mění v závislosti na úhlu pohledu a dopadu světla. Lampa se používá za kulatým krytem, který je zrcadlový na straně místnosti. Světlo zdůrazňuje vzor tabule a přenáší svůj zlatý tón do místnosti jako nepřímé osvětlení. Nástěnná lampa LunaKiss vychází z díla rakouského malíře Gustava Klimta (1862 – 1918). Od poloviny 90. let 19. století kombinoval Klimt v některých svých uměleckých dílech zlaté pozadí s motivy mozaikových struktur.

37 599 Kč

KOLARZ Luna Kiss Gold nástěnné světlo

Kulatá nástěnná lampa Luna Kiss – opojná podívaná z ozdobného zlatého listu Tato nástěnná lampa naplní každý obývací pokoj ušlechtilou a zároveň hřejivou aurou. Basis Luny je kulatá skleněná tabule pokrytá 24 kt zlatým listem. Povrch je ručně vyráběn uměleckými vzory ornamentů. Ze středu směřují tři zakřivené pruhy ven; na tom jsou barevné tečky různých velikostí, jejichž struktury a barvy se podle všeho mění v závislosti na úhlu pohledu a dopadu světla. Lampa se používá za kulatým krytem, který je zrcadlový na straně místnosti. Světlo zdůrazňuje vzor tabule a přenáší svůj zlatý tón do místnosti jako nepřímé osvětlení. Nástěnná lampa LunaKiss vychází z díla rakouského malíře Gustava Klimta (1862 – 1918). Od poloviny 90. let 19. století kombinoval Klimt v některých svých uměleckých dílech zlaté pozadí s motivy mozaikových struktur.

29 299 Kč

KOLARZ Luna Kiss Gold nástěnné světlo 24 kt

Kulatá nástěnná lampa Luna Kiss – opojná podívaná z ozdobného zlatého listu Tato nástěnná lampa naplní každý obývací pokoj ušlechtilou a zároveň hřejivou aurou. Basis Luny je kulatá skleněná tabule pokrytá 24 kt zlatým listem. Povrch je ručně vyráběn uměleckými vzory ornamentů. Ze středu směřují tři zakřivené pruhy ven; na tom jsou barevné tečky různých velikostí, jejichž struktury a barvy se podle všeho mění v závislosti na úhlu pohledu a dopadu světla. Lampa se používá za kulatým krytem, který je zrcadlový na straně místnosti. Světlo zdůrazňuje vzor tabule a přenáší svůj zlatý tón do místnosti jako nepřímé osvětlení. Nástěnná lampa LunaKiss vychází z díla rakouského malíře Gustava Klimta (1862 – 1918). Od poloviny 90. let 19. století kombinoval Klimt v některých svých uměleckých dílech zlaté pozadí s motivy mozaikových struktur.

26 099 Kč

KOLARZ Carmen 2 misky křišťál zlatá 8 zdrojů Ø70cm

Brilantní lustr Carmen II v designu šumivého křišťálu lustr Carmen II pochází z umění a řemesel a je něco velmi zvláštního pro ty, kteří oceňují dokonalost a krásné, intenzivní barvy. Mísy jsou rafinované a vyrobené z křišťálového skla, takže pokaždé jde o jedinečný snový jedinečný svého druhu. Lustr je pozlacen 24karátovým zlatem a má velké množství vysoce kvalitních krystalů. Rám je zavěšen těmito krystaly a jiskří v krásném křišťálovém designu.

52 499 Kč

KOLARZ Nástěnné světlo Moon Sun

Nástěnná lampa Moon ručně malovaná Tvar a ručně malovaná dekorace nástěnné lampy Moon vychází ze slunce. Dekor vypadá jako paprsky slunce a vytváří odpovídající světelný obraz, zvláště když je osvětlený. Díky ruční práci je každá lampa jedinečná. Skleněné stínítko má matný povrch, který jemně filtruje světlo. Ve stínu jsou instalovány dvě zásuvky E27. Moon je moderní lampa, která zaujme svým geometrickým tvarem, minimalistickým designem skleněného stínítka a lesklým dekorem v šedé barvě se stříbrným třpytem. Tato nástěnná lampa si přijde na své na chodbě, v obývacím pokoji nebo v ložnici a splyne s různými styly vybavení.

6 399 Kč

KOLARZ Maria Louise lustr křišťál 5 žárovek

5-plamenný lustr Maria Louise s křišťálem a zlatem lustr Maria Louise je ušlechtilý a poutavý designérský kousek z mistrovských děl KOLARZ, který vyvolá senzaci s bohatě zdobenými čirými krystaly OPTIC® KOLARZ® a 24karátovým zlatem. Maria Louise představuje své komponenty z nesčetných odrazů světla a tisíce různých záře jako královna pod lustry. Každá místnost, kterou zdobí, je naplněna majestátní aurou, která se podobá královské rodině. Toto nádherné mistrovské dílo je inspirováno imperiálním stylem osvětlení 18. století. lustr je vyroben ručně a ukazuje, jak působivě luxus a světlo se mohou spojit. Maria Louise je skutečný evropský kvalitní produkt.

33 299 Kč

KOLARZ Carmen II lustr Ø 65 cm zlatá-křišťál

Zářivé okamžiky s lustr Carmen II Okouzlující lustr Carmen II s vysoce kvalitními krystaly je mistrovským dílem tradičního řemesla a 24karátovým pozlaceným, lesklým světelným objektem pro obývací část. Křišťálové sklo značky OPTIC® KOLARZ® Clear je umístěno na pěti zakřivených ramenech lustru na jedné straně jako dekorativní prvek a na druhé straně jako mísa, na které jsou připevněny pozlacené držáky svíček. Souhra zlata a krystalu je nejen ušlechtilá, ale také dává každé místnosti něco určitého. Výrobce osvětlení KOLARZ vyrábí tato působivě navržená a vysoce kvalitní mistrovská díla v Evropě.

40 699 Kč

KOLARZ Charleston stropní světlo křišťál

Stropní svítidlo Charleston ve zlatě s řetízky z čirého křišťálu Svým elegantním charakterem a třpytivými světelnými efekty stropní světlo Charleston okamžitě upoutá pozornost. Kulatý stropní držák a prsten níže přicházejí v lesklém 24 kt zlatém pokovování. Ten obsahuje řadu řetězů s řezanými čirými krystaly, které vytvářejí působivou souhru páchnoucího a odraženého světla.

11 799 Kč

KOLARZ Paralume závěsné světlo s krystaly

Závěsná lampa Paralume se závěsem z třpytivých krystalů Stínidlo závěsného svítidla Paralume je umělecky zpracovaný, dekorativní a vysoce kvalitní zdroj světla pro obývací pokoje a salonky. Pod tmavým, lehce průsvitným látkovým stínidlem visí v třpytivých pramenech desítky nejvzácnějších krystalů Swarovski a Spectra a dotvářejí celkový vznešený vzhled závěsné lampy Paralume. Tento výrobek evropské kvality se hodí jak do soukromých obývacích pokojů, tak do okouzlujících přijímacích místností nebo slavnostních sálů. Bez ohledu na to, v jakém prostředí je závěsné svítidlo Paralume použito – doplňuje místnost důstojným prvkem.

77 999 Kč

KOLARZ Imperial lustr

Lustr Imperial s pěti žárovkami – mosazný lesk a křišťálové sklo Povrchová úprava elegantní kovové konstrukce lustru Imperial s noblesním řetězovým závěsem odráží lesk anglické mosazi. Pět ramen se nejprve důstojně sklání dolů, aby se vzápětí mohlo v elegantních obloucích zvednout nahoru. Jsou na nich upevněny světelné zdroje ve tvaru svíček se stylizovaným chránítkem proti kapání vosku z broušeného a třpytivého křišťálového skla. Největšího světelného účinku dosáhnete, pokud použijete svíčkové žárovky z průhledného čirého skla. které podtrhnou třpytivý charakter skleněných křišťálových prvků. Tenký kovový kruh propojuje jednotlivá ramena světel jako decentní zdobný prvek a světlo tak získává nádech starožitných kruhových svícnů. Lustr Imperial je skvělým doplňkem do každého hodnotného obytného interiéru zařízeného ve starožitném duchu a svým výrazným a důstojným designem pozvedne také každý veřejný prostor nebo stylové gastronomické zařízení. Kvalitní výrobek z Evropy.

48 499 Kč

KOLARZ Carat – lustr s 5 žárovkami

Majestátní vzhled – lustr CARAT s pěti lustr Rám lustru CARAT je filigránový a ozdobený, opatřený 24karátovým zlatem. Na tento rámeček navazují jemné detaily vyrobené z vysoce kvalitních křišťálových komponentů Pure-KOLARZ, které začínají jiskřit v lesku pěti lamp. V celkovém obrazu lustr CARAT kombinuje podstatu majestátního a ušlechtilého a nebojí se otevřeně vystavovat bohatství spojené se světem šlechty. Protože právě toto otevřené prohlášení pohádkového světa šlechty odlišuje lustr CARAT a umožňuje mu dosáhnout majestátního efektu i v aristokratickém prostředí a například zušlechťovat soukromý životní prostor přítomností lustru CARAT. V ušlechtilých obydlích, na hradech a vilách, ale také v hotelech a restauracích luxusního charakteru lustr CARAT lustr své okolí a zdůrazňuje důstojnost a eleganci, které by tyto pokoje a prostory měly splňovat. Kromě toho lustr CARAT integruje značnou část kouzla starých paláců a pevností prostřednictvím svých světelných zdrojů podobných svíčkám, které opět svítí lesklým a třpytivým designem lustru CARAT a ponechává pouze charakter v podstatě světa šlechty, jejích slavností a zvyků. lustr CARAT. To je důstojnost šlechty. Výrobek evropské kvality.

64 499 Kč

KOLARZ Carat ušlechtilé nástěnné světlo pozlacené

Lampa ve službách jeho majestátu: nástěnná lampa CARAT Filigránový rám, pozlacený se zlatou jemností 24 karátů, zdobený vysoce kvalitními křišťálovými komponentami – to jsou vlastnosti ušlechtilého, majestátního. A právě vlastnosti nástěnné lampy CARAT sladily svůj design s královským a ušlechtilým, aby vyplnily chodby ušlechtilých obydlí majestátním leskem. Nástěnné svítidlo CARAT zdobené světelným zdrojem podobným svíčkám integruje velkou část kouzla starých paláců a pevností, které prosvítá lesklým a jiskřivým designem nástěnného svítidla CARAT a ponechává pouze charakter toho, čím je v podstatě svět šlechty, jejích slavností a zvyků. Nástěnná lampa CARAT. Důstojnost šlechty. Výrobek evropské kvality.

15 499 Kč

KOLARZ Charleston Nástěnné světlo

Nástěnná lampa CHARLESTON – snová elegance v říši smyslů Nástěnná lampa CHARLESTON internalizuje eleganci honosného domu a přenáší ji do vznešených pokojů a chodeb hradů, vil nebo domů. Nebo transformuje soukromé pokoje a chodby mimo sféru šlechty, aby brzy mohli okusit majestátní lesk, který na ně přenáší nástěnné světlo CHARLESTON. Charleston – to je také tanec. Tanec vyrovnanosti a dynamiky. Nástěnná lampa CHARLESTON zachycuje tento prvek a umožňuje, aby světlo svítilo uvnitř křišťálových závěsů a vytvářelo stovky odrazů světla na povrchu. Reflexní oválný rám, kterým je nástěnná lampa CHARLESTON připevněna ke stěně, také zajišťuje virtuální reprodukci křišťálových závěsů, i když se k pohyblivému tanci připojuje další nástěnná lampa CHARLESTON. Nástěnná lampa CHARLESTON – tanec křišťálu, který diváka zavede do sféry věčného festivalu, pompézně zahaleného do šumivého pláště. Výrobek evropské kvality.

10 399 Kč

KOLARZ Charleston – stropní světlo

Úchvatně zářící stropní světlo Charleston se světelnými řetízky osazenými čirým křišťálem Malá příčina, velký dopad. Platí to i pro třpytivé stropní světlo Charleston. Navzdory svému malému průměru okamžitě upoutá pozornost a okouzlí všechny kolemjdoucí. Vysoký lesk pochromovaného kovu osvětluje strop a záře se rozlévá do celého interiéru. Rozmanité a skvostně se třpytící krystaly pohlcují světlo a odlesky chromu a rozehrávají kouzelnou světelnou show. Stropní světlo zapůsobí přepychovým dojmem v každém interiéru.

11 799 Kč

KOLARZ Carla – křišťálové stropní světlo se zlatem

Pozlacená křišťálová korunka – stropní svítidlo CARLA Koruna je insignie vládce. Koruna je inspirací pro stropní svítidlo CARLA. A stejně jako koruna – stejně jako pravítko – musí zářit a zářit, stropní světlo CARLA musí zářit a zářit, aby koruna byla spravedlivá. Toho dosahuje! Dosahuje toho s vysokými olovnatými krystaly, jedním krásnějším než druhým. Dosahuje toho pozlacenou základnou, která je tak krásná, že z místnosti, na které je umístěna tato koruna, se stane místnost s velkým trůnem. Stropní svítidlo CARLA je proto ideální pro obklopení ušlechtilých místností vznešených hradů, vil, domů nebo prostorných soukromých domů v majestátní záři. Prostory pro hosty restaurací, tanečních sálů nebo jiných místností veřejného charakteru lze však pomocí stropního světla CARLA proměnit také v místnosti nejvyšší šlechty. Lampa jako koruna. Stropní světlo CARLA. Výrobek evropské kvality.

17 799 Kč

KOLARZ Prisma – zlaté křišťálové stropní světlo

Jednohlavé stropní svítidlo Prisma s pozlaceným rámem Tento model z magické osvětlovací řady Prisma je nejmenší ze skupiny. Stropní lampa je vybavena reflektorem a ve srovnání s ostatními modely vypadá jako miniaturní verze těchto fantastických lamp. Přesně to je dělá tak zvláštními a milými. Lze jej také skvěle kombinovat s ostatními světly Prisma a určitě zaujme. Ale také ví, jak přesvědčit jako jediný prvek a zaujme pozlaceným rámem a nádherným krystalem Spectra. Vzhledem k velikosti jednotlivých krystalů pozoruhodným způsobem rozvíjí svou fascinaci malou stropní lampou a zejména horní řada odráží zlato rámu k dokonalosti. Samozřejmě by zde neměly chybět ani jiné odrazy světla v mnoha barvách, takže tato lampa není v žádném případě horší než její velcí konkurenti.

12 399 Kč

KOLARZ Prisma – závěsné světlo

Impozantní závěsná lampa Prisma s velkorysými krystalovými závěsy U této závěsné lampy se kombinuje jednoduchá elegance s třpytivými prvky. Chromovaný a rovný rám je velmi dlouhý a elegantní a pokrývá velkou část jídelního stolu. Osvětlovací objekt se sedmi plameny distribuuje své světlo velkoryse dolů na desku a přesto dosahuje dobrého celkového osvětlení místnosti. Ve středu závěsného světla jsou četné krystaly připevněné kolem rámu, což z něj dělá zářivý vrchol ve svém prostředí. Dvě řady těchto šumivých prvků, které jsou připevněny k pochromovaným prstenům, potěší oči pozorovatele. Kameny mají značný tvar a velikost a jejich jednoduchý, jasný design dokonale ladí s chromem rámu. Měkké světlo vyzařované sedmi rameny závěsné lampy je vděčně přijímáno krystalem Spectra a vráceno do okolí v nádherné hře barev.

78 999 Kč

KOLARZ Stretta ušlechtilé závěsné světlo křišťál

Melodie křišťálu – závěsná lampa STRETTA Závěsná lampa STRETTA přemění tento hudební prvek na světelný prvek tím, že pozve kamínky a krystaly Spectra Swarovski k efektivní souhře, která vrhá vše, co kdy spatřilo denní světlo, do stínu … není schopno vnést do světla! Díky několika světelným zdrojům se krystaly třpytí v nesčetných světelných odrazech, vykouzlí melodii světla spojenou dohromady ušlechtilým, lesklým rámem, který v této dokonalosti hudebního konceptu připomíná notu. Závěsná lampa STRETTA – mistrovské složení křišťálu a produkt skutečné evropské kvality!

49 699 Kč