Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Knapstein
Nejnovější

Knapstein LED stojací lampa Caro

Stojací lampa Caro LED s ovládáním gesty a všestranným nastavením Štíhlý a moderní design s propracovanými funkčními detaily – tak přesvědčí stojací lampa Caro jako moderní lampa na čtení. Z kulatého podstavce vystupuje štíhlý stojan, na němž je umístěno teleskopické rameno, které lze vysunout do svislé polohy a zároveň otáčet. Na konci tohoto ramene je kratší dvouramenné rameno ve vodorovné poloze, které lze otáčet do stran a které drží kulatou hlavu lampy. Ten je namontován tak, aby se dal otáčet a naklánět, a jsou v něm umístěny diody LED, které přesvědčují teplým bílým světlem a dobrým podáním barev. – s ovládáním gesty: přepínání a stmívání pohybem ruky

21 799 Kč

Knapstein LED stropní světlo Sina-4

Stmívatelné LED stropní světlo Sina-4 v lineárním provedení LED stropní světlo Sina-4 vyrobené v Německu má jasný vzhled. Čtyři sekce vyrobené z niklově zbarveného kovu, každá s podlouhlým difuzorem, vytvářejí jasnou, obdélníkovou celkovou konstrukci. Aby Sina-4 také ideálně podporovala útulné prostředí, je stropní světlo stmívatelné. Světelným výkonem také snižuje teplota sv?tla (tlumené až teplé). Nenápadný celkový vzhled, magnetický držák a plochá konstrukční výška otevírají mnohostranné možnosti použití. – ovladatelné pomocí externího triakového stmívače

21 299 Kč

Knapstein LED závěsné světlo Sara-60 bronz 2 200-3 000 K

Stmívatelné závěsné svítidlo Sara-60 LED s ovládáním gesty a nastavením výšky Moderní závěsné svítidlo Sara-60 je díky svému jednoduchému designu vhodné pro různé koncepce místností a elegantní bronzový vzhled dovedně dotváří atmosféru jídelny. Snížený design vyzařuje jistý půvab, ale především technické možnosti činí ze Sara-60 účinné obohacení každého domácího interiéru. Sara-60 lze ovládat gesty. K zapnutí a vypnutí lampy stačí krátký stírací pohyb. Proces plynulého stmívání se aktivuje, když se ruka na několik sekund podrží v oblasti snímače. Integrovaná regulace Dynamic White nabízí také možnost měnit teplotu barev a vytvořit tak přesně ten správný světelný zážitek. Energeticky úsporné LED diody svítí na stropě a v místnosti příjemnou teplou bílou barvou bez oslnění. Přímé a nepřímé osvětlení lze regulovat samostatně. Díky paměťové funkci zůstávají jednotlivá nastavení zachována i po vypnutí svítidla. Jednotlivé zvedací závěsy zajišťují plynulé nastavení výšky v rozmezí 70 až 170 cm, přičemž LED kroužek lze umístit i pod úhlem. Výrobce také použil magnetické uchycení ve stříšce, aby zachoval čistý vzhled a zamezil viditelným šroubům. – Ovládání gesty pro zapnutí a vypnutí, stmívání a nastavení barvy světla (2 000-3 000 K), včetně paměťové funkce – Horní a spodní světlo lze ovládat samostatně – Plynulé nastavení výšky (70-170 cm)

52 999 Kč
-7%

Knapstein Circle – závěsné světlo LED s řízením gesty

Impozantní závěsné svítidlo Circle LED v matném niklu je plynule stmívatelné Závěsné svítidlo Circle LED ve tvaru kruhu upoutá pozornost svou impozantní velikostí i zaobleným designem. Světelný kroužek LED lze nejen provozovat energeticky úsporným způsobem, ale moderní závěsné svítidlo vyzařuje jak nepřímé, tak přímé světlo. Do lampy Circle LED je již integrován senzorový stmívač, takže ji lze plynule a pohodlně zapínat a vypínat. Pokud chcete nad jídelní stůl nebo do obývacího pokoje umístit šikovné akcenty, s tímto klasickým svítidlem těžko uděláte chybu. Koneckonců svítidlo vypadá téměř jako umělecké dílo. Povrchová úprava v chladném matném niklu dodává závěsnému svítidlu LED jednoduchou eleganci, takže se dokonale přizpůsobí nejrůznějším stylům interiéru. Puristický půvab tohoto svítidla může obohatit nejrůznější návrhy domů!

35 299 Kč

Knapstein LED stojací lampa osvětlující strop Mika

Stropní podložka Mika z vysoce kvalitních materiálů a s technologií LEDStropní podložka Mika LED vytváří atmosférické akcentní osvětlení a částečné osvětlení místnosti. V oválné hlavě svítidla poskytují jasné LED diody teplé bílé světlo s barevnou teplotou 3 000 kelvinů. Jas lze regulovat pomocí dotykového stmívače, který je umístěn v šachtě. Dokonalé světlo je řemeslem výrobce svítidel Knapstein. Již více než 50 let společnost Knapstein kombinuje mistrovské řemeslné zpracování, moderní technologie a nadčasový design a vytváří osvětlení obývacích pokojů a smluv v dokonalé harmonii. Všechna svítidla Knapstein jsou vyráběna s nejvyšší přesností v Německu.

25 799 Kč
-5%

Knapstein LED závěsné světlo Lisa-60

Stmívatelné závěsné svítidlo LED Lisa-60 ve tvaru prstence s ovládáním gesty Závěsné svítidlo Lisa LED kombinuje čisté tvary s úhledným vzhledem a vysokou funkčností. Dokonalé svítidlo pro moderní obývací pokoj, které splňuje vysoké nároky. Stínidlo ve tvaru kruhu má stoupající a klesající světlo, které vytváří přímé i nepřímé osvětlení. Oba světelné zdroje lze nezávisle zapínat a vypínat a stmívat pomocí ovládání gesty. Díky paměťové funkci zůstává požadované nastavení uloženo a lze jej vyvolat při příštím použití. Pomocí ovládání dynamické bílé lze také samostatně nastavit barvu světla horního a spodního světla v rozmezí 2 200 – 3 000 Kelvinů. Tímto způsobem lze teplotu a jas světla kdykoli přizpůsobit podmínkám a potřebám. Díky plynulému nastavení výšky je navíc přizpůsobení prostorovým podmínkám hračkou. Moderní a čistý vzhled harmonicky dotváří to, že na stropním baldachýnu nejsou viditelné žádné šrouby a je upevněn pomocí magnetického držáku.

45 899 Kč

Knapstein LED závěsné světlo Linn-L 128

Výškově nastavitelné LED závěsné světlo Linn-L 128 s ovládáním gesty LED závěsná lampa Linn-L 128 je ideální pro použití v jídelně nebo v obývacím pokoji. Je postaven úzký a diskrétní, díky čemuž vypadá nenápadně. Jeho zavěšení je téměř neviditelné, díky čemuž se vznáší ve vesmíru. Přesto je neuvěřitelně jasný, takže světelný výkon lze flexibilně přizpůsobit potřebám. Za tímto účelem má Linn-L 128 praktické ovládání gesty, které krátkým pohybem ruky zapíná nebo vypíná světlo a při delší pauze nad senzorem se nejprve zvýší jas na maximum a poté se ztlumí to dolů. Nepřímé, nahoru orientované a přímé, dolů orientované světlo lze ovládat samostatně. Vrchlík je vybaven magnetickým držákem a uvnitř skrývá upevnění výškově nastavitelného zavěšení. – výškově nastavitelná od 73 do 180 cm

28 699 Kč
-4%

Knapstein Dlouhé obrazové svítidlo PICTURE mosaz matná

Obrazová lampa o délce 80 cm PICTURE Tato obrazová lampa je vyrobena v Německu, a proto je mimořádně kvalitní. Tuto lampu charakterizuje nadčasový design a rovné tvary. Je vyrobena z vysoce kvalitních materiálů a do vašeho domova přichází bez osvětlení. různé možnosti použitíObrazové svítidlo je vhodné pro soukromé použití jako samostatné světlo i pro galerie nebo výlohy, protože je lze zapojit i do série. Díky délce 80 cm optimálně osvětluje obrazy. zadní strana lampy je opatřena montážním panelem, díky němuž je připevnění lampy na zeď hračkou.

7 799 Kč

Knapstein Stmívací stojací LED lampa Hades

Made in Germany – Hades LED stropní podložka s ovládáním gesty a přídavným čtecím ramenem Hades LED stropní podložka je světelný objekt, který přesvědčí nejen vizuálně, ale i z hlediska světelné techniky. Kromě hlavního světelného zdroje v podobě LED spínače je vybaven přídavným LED čtecím ramenem, které lze individuálně nastavit. Při plném jasu vytváří reflektor jas přibližně 5 100 lumenů, což je značný světelný výkon, kterým lze osvětlit celou místnost. Pokud je pro vás jas příliš velký, můžete jej jednoduchým gestem v oblasti senzoru plynule ztlumit, takže je možné vytvořit i tlumenou světelnou náladu. Jak hlavní světelný zdroj, tak čtecí rameno LED jsou vybaveny senzorem, takže je zaručena individuální a nezávislá regulace jasu . Vyrobeno v Německu!  

34 699 Kč
-5%

Knapstein Tenká stojací lampa LED Elegance 3 klouby chrom

Moderní osvětlení ve formě a světle: stojací lampa Elegance se stmívatelnou technologií LED Aby svítidla odolávala moderním, rychle se měnícím trendům, musí se v dnešní době prosadit i svým nadčasovým designem. Tento jedinečný výrobek toho dosahuje pomocí extrémně štíhlého rámu, který je vyroben z ušlechtilého kovu, a působí tak vždy elegantně a profesionálně. Obzvláště atraktivní je teplé bílé LED osvětlení (3 000 K), které lze pomocí integrovaného dotykového stmívače stmívat a přizpůsobit tak konkrétním situacím. Stojací lampu Elegance tak lze použít k různým účelům, například jako lampu na čtení. Aby to bylo dokonale možné, má tato varianta stojací lampy řady Elegance odpovídající kloubové zařízení se 3 klouby, aby bylo možné individuálně vyhovět různým požadavkům. světlo v dokonalosti je řemeslem výrobce svítidel Knapstein. Již více než 50 let spojuje společnost Knapstein mistrovské řemeslné zpracování, moderní technologie a nadčasový design, aby vytvořila osvětlení obývacích pokojů a smluv v dokonalé harmonii. Všechna svítidla Knapstein jsou vyráběna s nejvyšší přesností v Německu.

19 699 Kč

Knapstein S řízením gesty – stojací LED lampa Omar

S ovládáním gesty – černá stropní podložka LED Apollon Ať už dáváte přednost tlumenému světlu pro útulný večer u televize, nebo jasnému světlu pro osvětlení celé místnosti – se stropní podložkou LED Apollon snadno vytvoříte správnou světelnou náladu pro každou situaci a díky ovládání gesty je zcela bezdotykové. K rozsvícení a zhasnutí světla nebo jeho ztlumení stačí pouhý otočný pohyb ruky v oblasti senzoru, takže lze během okamžiku vytvořit tu správnou atmosféru. Design Apolla je minimalistický a moderní. Díky černému barevnému provedení se svítidlo hodí do každé místnosti nebo barevného konceptu, kde působí nenápadně. Vyrobeno v Německu!

23 899 Kč

Knapstein LED stojací lampa Lana černá s ovládáním gesty

Stojací lampa Lana LED s nastavitelným stínidlem a ovládáním gesty Atraktivní světelný zdroj do obývacího pokoje, který boduje jednoduchou elegancí a moderní technologií – to je stojací lampa Lana LED. Energeticky úsporné LED diody poskytují příjemné teplé bílé světlo a satinované kryty zabraňují oslnění. Moderní kovová konstrukce je celá v černé barvě – kruhový podstavec a kruhové stínidlo, spojené lineární tyčí. Kruhový reflektor lze naklonit o 180°, ale lze nastavit nejen vyrovnání, ale i jas svítidla. Lanu lze pohodlně stmívat a přepínat pomocí intuitivního ovládání gesty. Horní a spodní světlo lze ovládat samostatně a díky inteligentní paměťové funkci se zvolené nastavení zachová i po vypnutí.

41 199 Kč

Knapstein LED závěsné svítidlo Svea-L 60 nikl

LED závěsné svítidlo Svea-L 60 – výškově nastavitelné, stmívatelné a ovladatelné pohybem ruky LED závěsné svítidlo Svea-L 60 vyniká svým tvarem. Na třech kyvadlech je připevněn kroužek, který je nahoře a dole opatřen nepřetržitými LED diodami. Jednoduchá elegance vycházející z lampy s matným niklovým vzhledem může být harmonicky integrována do mnoha moderních pokojů. Ovládání gest pomocí senzoru umožňuje rozsvítit a zhasnout světlo krátkým pohybem přejetím a také plynulým stmíváním držením ruky v oblasti senzoru. Kromě toho má svítidlo plynulé nastavení výšky, což umožňuje optimální vyrovnání. Závěsná lana jsou nenápadně držena baldachýnem, který je připevněn magnetickým držákem. – nastavitelná výška od 73 do 171 cm

38 299 Kč

Knapstein LED závěsné světlo Runa

LED závěsné svítidlo Runa – kompozice decentního designu a praktických doplňků Pohodlné posezení u jídelního stolu ve večerních hodinách a požitek z večeře s rodinou, doprovázené teplým světlem – to je to, co nabízí LED závěsné svítidlo LED Runa na nosníku, vždy přizpůsobitelné příslušnému prostředí v moderní místnosti. Závěsné svítidlo je obzvlášť praktické a všestranné. Například má ovládání „Dynamic white“ od firmy Knapstein, pomocí kterého lze změnit barvu světla. Je také výškově nastavitelné; jemné, téměř neviditelné lanko zmizí při svinutí nahoru v baldachýnu stejné barvy, který je vybaven magnetickým držákem. Kromě toho je nahoře a dole připojen senzor, který umožňuje ovládání pomocí gest LED orientované nahoru a LED orientované dolů. Prostor se rozsvítí nebo zhasne krátkým pohybem, zatímco přidržení ruky v oblasti ovládání aktivuje funkci stmívání. Po nastavení jasu je barva světla regulována také z velmi teplých 2 200 K na teplou bílou 3 000 K. – nastavitelná výška závěsu od 73 do 1800 cm

34 499 Kč

Knapstein LED závěsné světlo Runa

LED závěsné svítidlo Runa – kompozice decentního designu a praktických doplňků Pohodlné posezení u jídelního stolu ve večerních hodinách a požitek z večeře s rodinou, doprovázené teplým světlem – to je to, co nabízí LED závěsné svítidlo LED Runa na nosníku, vždy přizpůsobitelné příslušnému prostředí v moderní místnosti. Závěsné svítidlo je obzvlášť praktické a všestranné. Například má ovládání „Dynamic white“ od firmy Knapstein, pomocí kterého lze změnit barvu světla. Je také výškově nastavitelné; jemné, téměř neviditelné lanko zmizí při svinutí nahoru v baldachýnu stejné barvy, který je vybaven magnetickým držákem. Kromě toho je nahoře a dole připojen senzor, který umožňuje ovládání pomocí gest LED orientované nahoru a LED orientované dolů. Prostor se rozsvítí nebo zhasne krátkým pohybem, zatímco přidržení ruky v oblasti ovládání aktivuje funkci stmívání. Po nastavení jasu je barva světla regulována také z velmi teplých 2 200 K na teplou bílou 3 000 K. – nastavitelná výška závěsu od 73 do 1800 cm

29 299 Kč

Knapstein S řízením gesty – moderní LED lampa na čtení Omar

Moderní LED lampa na čtení Omar – plynulé stmívání pomocí ovládání gesty Energeticky úsporná stojací lampa Omar LED se dokonale hodí jako puristická lampa na čtení. Díky matnému mosaznému vzhledu se LED stojací lampa skvěle hodí i do moderního, spíše střídmého a přímočarého konceptu vybavení. Čtecí lampu lze podle potřeby stmívat pomocí integrovaného senzorového stmívače. Kromě plynulého stmívání slouží k zapínání a vypínání energeticky úsporné stojací lampy LED také ovládání gesty. Svítidlo se obejde bez zbytečných kudrlinek a sází spíše na minimalistický design, který by měl oslovit mnoho vkusu. Ať už doma nebo v kanceláři, čtecí lampa Omar působí mimořádně reprezentativním dojmem a je důkazem stylistické jistoty.

18 899 Kč

Knapstein LED závěsné světlo Lisa-60

Stmívatelné závěsné LED svítidlo Lisa-60 ve tvaru prstence s ovládáním gesty Závěsné svítidlo Lisa LED kombinuje čisté tvary s úhledným vzhledem a vysokou funkčností. Dokonalé svítidlo pro moderní obývací pokoj, které splňuje vysoké nároky. Stínidlo ve tvaru kruhu má stoupající a klesající světlo, které vytváří přímé i nepřímé osvětlení. Oba světelné zdroje lze nezávisle zapínat a vypínat a stmívat pomocí ovládání gesty. Díky paměťové funkci zůstává požadované nastavení uloženo a lze jej vyvolat při příštím použití. Pomocí ovládání dynamické bílé lze také samostatně nastavit barvu světla horního a spodního světla v rozmezí 2 200 – 3 000 Kelvinů. Tímto způsobem lze teplotu a jas světla kdykoli přizpůsobit podmínkám a potřebám. Díky plynulému nastavení výšky je navíc přizpůsobení prostorovým podmínkám hračkou. Moderní a čistý vzhled harmonicky dotváří to, že na stropním baldachýnu nejsou viditelné žádné šrouby a je upevněn pomocí magnetického držáku.

48 799 Kč

Knapstein LED závěsné světlo Lisa-D

Výškově nastavitelné závěsné svítidlo Lisa-D LED s dálkovým ovládáním Závěsné svítidlo Lisa LED je moderním zdrojem světla zejména v místnostech s nízkými stropy nebo ve funkci distančního stropního svítidla. LED diody jsou integrovány do kruhu a rozděleny do samostatných světelných zdrojů pro přímé a nepřímé osvětlení. Veškerá nastavení lze provádět pomocí přiloženého dálkového ovladače, který nepotřebuje žádné vyměnitelné baterie a místo toho je vybaven dobíjecí baterií (dobíjení přes micro USB). Lisa-D nabízí následující výhody:- stmívatelné- nastavitelná teplota barev v teplém bílém spektru- paměťová funkce- oddělené a společné ovládání horního a spodního světla- nastavitelná výška od 20 cm do 60 cm (pružiny Reutlinger ve stříšce)- stříška s magnetickým uchycením; žádné viditelné šrouby- dobré podání barev (CRI 90)

53 999 Kč

Knapstein LED závěsné světlo Lisa-D

Výškově nastavitelné závěsné svítidlo Lisa-D LED s dálkovým ovládáním Závěsné svítidlo Lisa LED je moderním zdrojem světla zejména v místnostech s nízkými stropy nebo ve funkci distančního stropního svítidla. LED diody jsou integrovány do kruhu a rozděleny do samostatných světelných zdrojů pro přímé a nepřímé osvětlení. Veškerá nastavení lze provádět pomocí přiloženého dálkového ovladače, který nepotřebuje žádné vyměnitelné baterie a místo toho je vybaven dobíjecí baterií (dobíjení přes micro USB). Lisa-D nabízí následující výhody:- možnost stmívání- nastavitelná teplota barev v teplém bílém spektru- paměťová funkce- oddělené a společné ovládání horního a spodního světla- nastavitelná výška od 20 cm do 60 cm (pružiny Reutlinger ve stříšce)- stříška s magnetickým uchycením; žádné viditelné šrouby- dobré podání barev (CRI 90)

52 999 Kč

Knapstein LED závěsné světlo Fara

Přímé a nepřímé závěsné svítidlo Fara LED s ovládáním gesty, dynamickou bílou barvou a možností nastavení výšky Závěsné svítidlo Fara LED přesvědčí jako funkční, moderní zdroj světla pro moderní obývací pokoje a salonky. Tělo tvoří štíhlý obdélníkový profil. Světlo je vyzařováno směrem nahoru a dolů pomocí samostatných LED diod, které lze ovládat odděleně. Jejich světlo má mimořádně dobré podání barev (CRI 90), lze je stmívat a regulovat od teplé bílé až po mimořádně příjemnou teplotu barev (dynamická bílá). Stříška je ve stejné barvě jako svítidlo a k zavěšení slouží dvě tenká lanka. – s ovládáním gesty: horní a dolní světlo lze ovládat samostatně pohybem ruky (možnost přepínání, stmívání a regulace teploty barev) – s paměťovou funkcí: poslední zvolené nastavení je po opětovném zapnutí opět k dispozici – stříška s magnetickým upevněním; bez viditelných šroubů – výška zavěšení nastavitelná od 73 cm do 180 cm

37 899 Kč

Knapstein LED stropní světlo Feli se třemi profily

Stropní svítidlo Feli LED se třemi žárovkami pro přímé a nepřímé osvětlení Výkonné LED diody stropního svítidla Feli jsou integrovány do tří tenkých lineárních profilů, které jsou namontovány pod úhlem 90° pod čtvercovým vrchlíkem. Světlo je příjemně teplé bílé, přesvědčí dobrým podáním barev (CRI 90) a vyzařuje směrem nahoru i dolů, čímž vytváří komplexní celkové osvětlení. Feli je v případě potřeby externě stmívatelný triakem.

22 099 Kč

Knapstein LED stropní světlo Feli se třemi profily

Stropní svítidlo Feli LED se třemi žárovkami pro přímé a nepřímé osvětlení Výkonné LED diody stropního svítidla Feli jsou integrovány do tří tenkých lineárních profilů, které jsou pod čtvercovým vrchlíkem posunuty o 90°. Světlo je příjemně teplé bílé, přesvědčí dobrým podáním barev (CRI 90) a vyzařuje směrem nahoru i dolů, čímž vytváří komplexní celkové osvětlení. Feli je v případě potřeby externě stmívatelný triakem.

21 699 Kč

Knapstein LED stropní světlo Yoko up/down c nikl

Čtvercové stropní svítidlo LED Yoko s přímým a nepřímým vyzařováním světlaV úzkém profilu tvořícím téměř uzavřený čtverec jsou umístěny LED diody stropního svítidla Yoko. Světlo je vyzařováno směrem dolů a nahoru. Díky teplé bílé barvě světla a dobrému podání barev (CRI 90) představuje Yoko příjemné, kvalitní a účinné celkové osvětlení. Jas lze v případě potřeby ovládat externě pomocí triakového stmívače.

23 699 Kč

Knapstein LED stropní světlo Nuri up/down 2 zdroje černá

Rovné stropní svítidlo LED Nuri se dvěma profily – svítí nahoru a dolů Stropní svítidlo LED Nuri poskytuje přímé a nepřímé světlo pro efektivní celkové osvětlení. Pod čtvercovou stříškou je vybaven dvěma rovnoběžnými a mírně posunutými profily, v nichž jsou umístěny LED diody. Jejich teplé bílé světlo výborně odráží barvy v okolí (CRI 90) a vyzařuje směrem dolů i nahoru. Nuri nabízí vysoký světelný tok, který lze v případě potřeby regulovat externě pomocí triakového stmívače.

17 399 Kč

Knapstein LED stropní světlo Nuri up/down 1 zdroje nikl

Rovné stropní svítidlo LED Nuri s dlouhým profilem – svítí nahoře i dole Stropní svítidlo LED Nuri s jasným a rovným tvarem i v jednobarevném provedení se představuje jako harmonický zdroj světla pro moderně zařízené interiéry. Nuri zde poskytuje účinné celkové osvětlení pomocí výkonných LED diod, které jsou umístěny uvnitř profilu a poskytují nepřímé světlo přes strop i přímé světlo pro prostor pod ním. Světlo je příjemně teplé bílé a nabízí dobrou reprodukci barev v okolí (CRI 90). V případě potřeby lze světelný výkon stropního svítidla LED regulovat pomocí triakového stmívače.

16 699 Kč

Knapstein LED stropní světlo Yoko up/down čtvercové černá

Čtvercové stropní svítidlo LED Yoko s přímým a nepřímým vyzařováním světlaV úzkém profilu tvořícím téměř uzavřený čtverec jsou umístěny LED diody stropního svítidla Yoko. Světlo je vyzařováno směrem dolů a nahoru. Díky teplé bílé barvě světla a dobrému podání barev (CRI 90) představuje Yoko příjemné, kvalitní a účinné celkové osvětlení. Jas lze v případě potřeby ovládat externě pomocí triakového stmívače.

23 099 Kč

Knapstein LED stropní světlo Frida

Stropní svítidlo LED Frida v moderním designu s přímým a nepřímým světlem U stropního svítidla LED Frida jsou pod čtvercovým vrchlíkem umístěny dva pravoúhlé profily, které se uprostřed protínají. Uvnitř profilů jsou integrovány LED diody, které přesvědčí příjemným teplým bílým světlem a dobrým podáním barev (CRI 90). Světlo vyzařuje směrem dolů i nahoru, takže je dosaženo komplexního, přímého i nepřímého osvětlení místnosti. – externí triak stmívatelný

24 199 Kč

Knapstein LED stropní světlo Frida

Stropní svítidlo LED Frida v moderním designu s přímým a nepřímým světlem U stropního svítidla LED Frida jsou pod čtvercovým vrchlíkem umístěny dva pravoúhlé profily, které se uprostřed protínají. Uvnitř profilů jsou integrovány LED diody, které přesvědčí příjemným teplým bílým světlem a dobrým podáním barev (CRI 90). Světlo vyzařuje směrem dolů i nahoru, takže je dosaženo komplexního, přímého i nepřímého osvětlení místnosti. – externí triak stmívatelný

22 099 Kč

Knapstein LED závěsné světlo Fara

Přímé a nepřímé závěsné svítidlo Fara LED s ovládáním gesty, dynamickou bílou barvou a možností nastavení výšky Závěsné svítidlo Fara LED přesvědčí jako funkční, moderní zdroj světla pro moderní obývací pokoje a salonky. Tělo tvoří štíhlý obdélníkový profil. Světlo je vyzařováno směrem nahoru a dolů pomocí samostatných LED diod, které lze ovládat odděleně. Jejich světlo má mimořádně dobré podání barev (CRI 90), lze je stmívat a regulovat od teplé bílé až po mimořádně příjemnou teplotu barev (dynamická bílá). Stříška je ve stejné barvě jako svítidlo a k zavěšení slouží dvě tenká lanka. – s ovládáním gesty: horní a dolní světlo lze ovládat samostatně pohybem ruky (možnost přepínání, stmívání a regulace teploty barev) – s paměťovou funkcí: poslední zvolené nastavení je po opětovném zapnutí opět k dispozici – stříška s magnetickým upevněním; bez viditelných šroubů – výška zavěšení nastavitelná od 73 cm do 180 cm

29 699 Kč

Knapstein LED závěsné světlo Fara

Přímé a nepřímé závěsné svítidlo Fara LED s ovládáním gesty, dynamickou bílou barvou a možností nastavení výšky Závěsné svítidlo Fara LED přesvědčí jako funkční, moderní zdroj světla pro moderní obývací pokoje a salonky. Tělo tvoří štíhlý obdélníkový profil. Světlo je vyzařováno směrem nahoru a dolů pomocí samostatných LED diod, které lze ovládat odděleně. Jejich světlo má mimořádně dobré podání barev (CRI 90), lze je stmívat a regulovat od teplé bílé až po mimořádně příjemnou teplotu barev (dynamická bílá). Stříška je ve stejné barvě jako svítidlo a k zavěšení slouží dvě tenká lanka. – s ovládáním gesty: horní a dolní světlo lze ovládat samostatně pohybem ruky (možnost přepínání, stmívání a regulace teploty barev) – s paměťovou funkcí: poslední zvolené nastavení je po opětovném zapnutí opět k dispozici – stříška s magnetickým upevněním; bez viditelných šroubů – výška zavěšení nastavitelná od 73 cm do 180 cm

28 699 Kč

Knapstein LED závěsné světlo Fara

Přímé a nepřímé závěsné svítidlo Fara LED s ovládáním gesty, dynamickou bílou barvou a možností nastavení výšky Závěsné svítidlo Fara LED přesvědčí jako funkční, moderní zdroj světla pro moderní obývací pokoje a salonky. Tělo tvoří štíhlý obdélníkový profil. Světlo je vyzařováno směrem nahoru a dolů pomocí samostatných LED diod, které lze ovládat odděleně. Jejich světlo má mimořádně dobré podání barev (CRI 90), lze je stmívat a regulovat od teplé bílé až po mimořádně příjemnou teplotu barev (dynamická bílá). Stříška je ve stejné barvě jako svítidlo a k zavěšení slouží dvě tenká lanka. – s ovládáním gesty: horní a dolní světlo lze ovládat samostatně pohybem ruky (možnost přepínání, stmívání a regulace teploty barev) – s paměťovou funkcí: poslední zvolené nastavení je po opětovném zapnutí opět k dispozici – stříška s magnetickým upevněním; bez viditelných šroubů – výška zavěšení nastavitelná od 73 cm do 180 cm

35 399 Kč

Knapstein LED stropní světlo Yoko up/down obdélník černá

Obdélníkové stropní svítidlo Yoko LED s přímým a nepřímým vyzařováním světla Stropní svítidlo Yoko LED má štíhlý profil pod čtvercovým vrchlíkem, který tvoří téměř uzavřený obdélník. Zde jsou integrovány LED diody, jejichž teplé bílé světlo s dobrým podáním barev (CRI 90) vyzařuje směrem nahoru i dolů, což vede k celkovému a účinnému celkovému osvětlení. V případě potřeby lze jas ovládat externě pomocí triakového stmívače.

23 099 Kč

Knapstein LED stropní světlo Nuri up/down 2 zdroje nikl

Rovné stropní svítidlo LED Nuri se dvěma profily – svítí nahoru a dolů Stropní svítidlo LED Nuri poskytuje přímé a nepřímé světlo pro efektivní celkové osvětlení. Pod čtvercovou stříškou je vybaven dvěma rovnoběžnými a mírně posunutými profily, v nichž jsou umístěny LED diody. Jejich teplé bílé světlo výborně odráží barvy v okolí (CRI 90) a vyzařuje směrem dolů i nahoru. Nuri nabízí vysoký světelný tok, který lze v případě potřeby regulovat externě pomocí triakového stmívače.

17 999 Kč

Knapstein LED stropní světlo Yoko up/down obdélník nikl

Obdélníkové stropní svítidlo Yoko LED s přímým a nepřímým vyzařováním světla Stropní svítidlo Yoko LED má štíhlý profil pod čtvercovým vrchlíkem, který tvoří téměř uzavřený obdélník. Zde jsou integrovány LED diody, jejichž teplé bílé světlo s dobrým podáním barev (CRI 90) vyzařuje směrem nahoru i dolů, čímž vzniká komplexní a účinné celkové osvětlení. V případě potřeby lze jas ovládat externě pomocí triakového stmívače.

23 699 Kč

Knapstein LED závěsné světlo Fara

Přímé a nepřímé závěsné svítidlo Fara LED s ovládáním gesty, dynamickou bílou barvou a možností nastavení výšky Závěsné svítidlo Fara LED přesvědčí jako funkční, moderní zdroj světla pro moderní obývací pokoje a salonky. Tělo tvoří štíhlý obdélníkový profil. Světlo je vyzařováno směrem nahoru a dolů pomocí samostatných LED diod, které lze ovládat odděleně. Jejich světlo má mimořádně dobré podání barev (CRI 90), lze je stmívat a regulovat od teplé bílé až po mimořádně příjemnou teplotu barev (dynamická bílá). Stříška je ve stejné barvě jako svítidlo a k zavěšení slouží dvě tenká lanka. – s ovládáním gesty: horní a dolní světlo lze ovládat samostatně pohybem ruky (možnost přepínání, stmívání a regulace teploty barev) – s paměťovou funkcí: poslední zvolené nastavení je po opětovném zapnutí opět k dispozici – stříška s magnetickým upevněním; bez viditelných šroubů – výška zavěšení nastavitelná od 73 cm do 180 cm

36 799 Kč

Knapstein LED závěsné světlo Helli up/down 2 zdroj černá

Závěsné svítidlo Helli se dvěma válcovými stínidly – nastavitelná výška závěsu, ovládání gestyElegantní a všestranné závěsné svítidlo Helli LED se prezentuje dlouhou stříškou a dvěma válcovými přívěsky, které jsou navrženy v jednotné povrchové úpravě. Svítidla Helli jsou přesvědčivá pro přímé i nepřímé osvětlení v soukromých obytných místnostech, ale i v restauracích a reprezentativních prostorách obchodních a kancelářských budov. Jednotlivě ovládané jednotky LED produkují teplé bílé světlo s dobrým podáním barev. Helli nabízí následující výhody: – ovládání gesty: horní a dolní světlo lze individuálně přepínat a stmívat pohybem ruky – funkce synchronizace pro stejný jas světelných zdrojů – funkce paměti: po opětovném zapnutí je opět k dispozici poslední zvolené nastavení – plynulé výškové nastavení od 75 cm do 230 cm – magnetický držák na stříšce; žádné viditelné šrouby

40 499 Kč