Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Karman
Nejnovější
-20%

Karman T-Black – designové závěsné světlo

Antracitová kameninová závěsná lampa T-Black s bílým vnitřním povrchem Stínidlo této designové závěsné lampy od italského výrobce designového Karman z kameniny. Vnější povrch matný a antracitový, uvnitř lesklý a také bílý – světelný efekt je vylepšen světlým vnitřním povrchem. Z hlediska světelného efektu je T-Black primárně navržen pro osvětlení oblastí pod svítidlem, protože kameninové stínidlo neumožňuje únik světla do strany nebo nahoru. T-Black lze zavěsit jednotlivě nebo ve skupinách nad jídelní nebo obývací pokoj. Světla od italského výrobce Karman znamenají mimořádný design a výrobu v jejich vlastní zemi. Návrhář T-Black, Edmondo Testaguzza, utvářel obraz Karman společně s hlavním designérem Matteo Ugolini.

12 217 Kč
-20%

Karman T-Black – designové nástěnné světlo

Závěsná lampa T-Black z kameniny Návrhář Edmondo Testaguzza pro svůj výtvor přišel s jednoduchým originálním designovým jazykem s názvem T-Black. Název napovídá barvu tohoto závěsného světla: jeho odstín je na vnější straně antracitový, téměř černý. Uvnitř je kruhové stínítko vyrobené z kameniny bíle glazované, což zlepšuje vyzařování světla. Závěsnou lampu T-Black lze zavěsit nad obývací pokoj nebo jídelní stůl buď jako samostatnou lampu, nebo v kombinaci s několika řadami T-Black. Díky neprůhlednému materiálu je světlo vyzařováno úplně dolů kulatým výstupem světla ve stínítku – ideální pro osvětlení povrchu stolu. Italská společnost Karman se proslavila svými neobvyklými Karman lamp. Výrobky představují italská řemesla a jsou také vyráběny v Itálii. Designér Edmondo Testaguzza je zodpovědný za design řady lamp T-Black.

11 723 Kč
-20%

Karman R.O.M.A. LED stropní svítidlo

Bílé LED stropní svítidlo ROMA – romantické, organické, materiální, atypické Organicky vypadající stropní svítidlo ROMA LED je vyrobeno ze sádry, která mu dodává bílou strukturu. Kruhový světelný zdroj je pokryt saténovým bílým plastem, takže může docházet k distribuci světla bez oslnění. Počínaje zdrojem světla ve středu tvoří centrální otočný bod a distribuuje přímé světlo. Všude kolem jsou lamelární soustředné kruhy, které se stále více zakřivují do místnosti a tak mírně odrážejí emitované světlo na jejich povrchu. Jeho nekompromisní vzhled znamená, že jej lze integrovat téměř do každé místnosti a do mnoha stylů vybavení. Speciální design jasně vyjadřuje a proměňuje jednoduché osvětlení ve skutečný dekorativní prvek. ROMA lze stmívat pomocí modulu 1 – 10 V, čímž lze jas světla přizpůsobit situaci a požadovanému prostředí. Návrháři Luca De Bona a Dario De Meo, kteří navrhli toto umělecké dílo pro italského výrobce osvětlení Karman , o této lampě hluboce přemýšleli a inspirovali se městem Řím, jak název jasně ukazuje. Název ROMA vypovídá o kvintesenci města v jediné lampě: romantické, organické, hmotné, atypické.

19 251 Kč
-20%

Karman Braille – skleněná stolní lampa

Stolní lampa z matného skla Braillovo písmo s reliéfním vzorem Designér Matteo Ugolini vytvořil sérii braillských lamp jako znamení svého přátelství se zakladatelem Karman Davidem Diamantinim. Karman je italský výrobce designérského osvětlení, který má nejen své sídlo v Itálii, kde navrhuje a plánuje své výrobky, ale také vyrábí na místě. Produkci navíc charakterizuje ruční práce, která je u tak kvalitních designérských kousků ze skla, jako je braillská stolní lampa, téměř samozřejmostí. Braillova stolní lampa se skládá ze sférického skleněného těla, které bylo ručně foukané. Do matného povrchu je zapracován kruhový vzor, který připomíná kmen. Název lampy, Braillovo písmo, by také mohl naznačovat, že reliéf zmiňuje Braillovo písmo, protože znaky tohoto textu jsou stejně zvednuté a hmatatelné prsty, jako vzor lampy.

9 009 Kč

Karman Ugo Rilla – designové nástěnné světlo

Hlava gorily ze sádry: designové nástěnné svítidlo Ugo Rilla Gorila na vás vypadá rozzlobeně se třemi roztrženými kyvadlovými světly v ústech. Doslova cítíte hněv, který ho vedl ke zničení jednoho z největších vynálezů lidstva – elektrického světla. V případě této designové nástěnné lampy s názvem Ugo Rilla se mu však úplně nepodařilo ji zničit, protože tři kyvadla, která roztrhal, jsou stále rozsvícená nebo mohou být zásuvky osazeny lampami E27 a poté znovu rozsvíceny. Výrobce doporučuje používat plastové žárovky. Kromě toho se smí používat pouze LED žárovky. Výjimečné designy jsou ochrannou známkou italského výrobce osvětlení Karman, který má sídlo ve Fossombrone v centrální italské provincii a také zde vyrábí. Výrobky znamenají italský design a řemeslné zpracování.

15 428 Kč

Karman Ugo Rilla – designové nástěnné světlo

Hlava gorily ze sádry: designové nástěnné svítidlo Ugo Rilla Gorila na vás vypadá rozzlobeně se třemi roztrženými kyvadlovými světly v ústech. Doslova cítíte hněv, který ho vedl ke zničení jednoho z největších vynálezů lidstva – elektrického světla. V případě této designové nástěnné lampy s názvem Ugo Rilla se mu však úplně nepodařilo ji zničit, protože tři kyvadla, která roztrhal, jsou stále rozsvícená nebo mohou být zásuvky osazeny lampami E27 a poté znovu rozsvíceny. Výrobce doporučuje používat plastové žárovky. Kromě toho se smí používat pouze LED žárovky. Výjimečné designy jsou ochrannou známkou italského výrobce osvětlení Karman, který má sídlo ve Fossombrone v centrální italské provincii a také zde vyrábí. Výrobky znamenají italský design a řemeslné zpracování.

16 353 Kč

Karman Tobia – LED designová stojací lampa

Lampa nebo lopata? Designérský kousek Tobia z Karman Co dělá zahradní nářadí v obývacím pokoji? Na to mohou odpovědět pouze návrháři italského výrobce designového osvětlení Karman. Tobia je LED stojata lampa navržená ve tvaru lopaty a vyrobená výhradně z bílého technopolymeru. Neexistuje tedy riziko znečištění zahradní lopaty špinavým obývacím pokojem. Drobků Země, které odpadnou, se také nemusíte bát. Očekává se však ohromený pohled hostů. Protože Tobia je určitě něco jiného než obyčejná stojata lampa. Na jedné straně jej lze volně opřít o zeď, jako by tam byla lopata zapomenuta. Na druhou stranu jej lze pomocí vhodného příslušenství (není součástí dodávky) zavěsit na zeď nebo umístit doprostřed místnosti. Tobia je produkt od společnosti Karman, osvětlovací společnosti z Fossombrone ve střední Itálii. Výroba probíhá také v Itálii, kde hrají hlavní roli tradiční italská řemesla, takže výroba lampy Karman vždy zahrnuje ruční práci. Matteo Ugolini, designér společnosti Tobia, je hlavním designérem a uměleckým ředitelem společnosti Karman.

22 678 Kč

Karman Corrado nástěnné světlo

Extravagantní nástěnné svítidlo Premium Corrado Největší pozornost upoutá v předsíni a obývacím pokoji: nástěnné svítidlo Corrado je navrženo ve tvaru býčí hlavy zavěšené na kulaté nástěnné rozetě. Dva rohy slouží jako držáky pro dvě zásuvky E14. Aby byl design zařizovacího předmětu dokonalý, doporučujeme zvolit žárovky ve tvaru svíček (viz příslušenství). Corrado je vyroben převážně z keramiky, pouze kroužek na nose je z mosazi. Výrobce Karman je známý netradičními designy. Společně s Matteem Ugolinim vyrábí italská společnost světelné zdroje, které dodávají domovu zcela novou estetiku.

18 204 Kč

Karman Moonbloom LED závěsné světlo 1 zdroj 3 000K

Závěsné svítidlo LED Moonbloom – protiklady se přitahují Prémiové závěsné svítidlo Moonbloom, které navrhl Matteo Ugolini a vyrábí společnost Karman, kombinuje vintage styl s moderními prvky, díky čemuž je tento model dostupný a všestranný. Stříška je krásná stropní růžice z bílé omítky zdobená květinami, z níž na stejně černém kabelu visí kuželovité stínidlo z matného černého hliníku. Stmívání teplé bílé LED lze realizovat pomocí externího stmívače, takže intenzitu světla lze v závislosti na situaci snížit na požadovanou úroveň pomocí nástěnného vypínače.

39 649 Kč
-19%

Karman Sherwood e Robin – designové závěsné světlo

Závěsná lampa Sherwood e Robin se sádrovými veverkami na kyvadle Světla od Karman, prémiového výrobce ze střední Itálie, lze oprávněně označit za velmi zvláštní a neobvyklá. Příkladem této extravagance je model Sherwood e Robin. Světla Karman vždy vyprávějí malý příběh, který je v Sherwood e Robin – jak název napovídá – spojován s Robinem Hoodem. Veverka ze Sherwoodského lesa, která, jak se zdá, spěchá po kyvadle lampy, krade světlo ze svěžích zelených stromů v duchu Robina Hooda a dává ho těm, kteří to nejvíce potřebují. V případě vytvoření této lampy je veverka vyrobena ze sádry a světlo se skládá z objímky E27 se sádrovým povlakem. Pro závěsné světlo je vhodné zvolit dekorativní zdroj světla, např. B. rustikální LED žárovka nebo žárovka. Umístění sádrové veverky na textilním kabelu je variabilní.

11 499 Kč

Karman Don’t Touch – LED terasové světlo

Kabrioletové LED patio světlo Nedotýkejte se Karman Pokud se svítidlo nazývá „Nedotýkejte se“, touha dotknout se svítidla a hapticky ho prožít je již předprogramována. To byl také záměr designéra, který tímto zákazem označil terasovou lampu. Světla jsou obvykle předměty použití, které přitahují smysl pro zrak, ale v menší míře smysl pro dotek. Nedotýkejte se je také určen k řešení dotyku. Pokud se dotknete lampy, zjistíte, že na rozdíl od toho, co oko vnímá, není vyrobena z rákosu nebo ratanu, ale z PVC tyčí. Jsou také tak pružné, že je lze svázat nahoře (včetně silikonového kroužku). Tím se vytvoří nový tvar deštníku. Don’t Touch pochází z pera Matteo Ugolini, hlavního designéra italského výrobce osvětlení Karman. Karman vyrábí exkluzivní designová světla, která mají vždy poutavý a náročný design. Nejde jen o osvětlovací předměty, ale o nábytek uměleckého charakteru.

37 026 Kč

Karman Don’t Touch – LED stojací lampa

Dávejte pozor, abyste se nedotkli! Nedotýkejte se designové stojací lampy Neobvyklý design stojací lampy Don’t Touch LED vás doslova láká k dotyku. Právě tuto touhu by lampa měla v divákovi vyvolat – posílena negativně formulovaným názvem „Nedotýkejte se“. Zákazy mají sklon dělat přesně to, čemu je třeba se vyhnout. To je také případ tohoto objektu od výrobce designového Karman z městečka Fossombrone ve střední Itálii. Zatímco světla obvykle oslovují pouze jeden z pěti smyslů, konkrétně zraku, designér Matteo Ugolini se vědomě zaměřil na řešení pocitu dotyku pomocí Don’t Touch. To, co někdy vidíte, musí být revidováno dodatečnou zkušeností s dotyky. To je také případ stojací lampy Don’t Touch. Tyčinky, které tvoří deštník, vypadají na první pohled jako rákosí nebo proutí, ze kterých jsou pletené koše. Pokud se dotknete tyčí, uvidíte, že jsou vyrobeny z plastu. Mobilita těchto prutů umožňuje měnit tvar stínidla. Horní konce prutů lze spojit silikonovým kroužkem (součást balení). Bez ohledu na to, jaký tvar stínu zvolíte, je světelný efekt obzvláště útulný díky tomu, že světlo padá zdola nahoru přes tento měkký závoj tyčí.

32 398 Kč

Karman Leda LED závěsné světlo 3 zdrojů 500x300cm

Třílampový designový závěsný lustr Leda – vyrobeno v Itálii S třílampovým závěsným lustrem LED Leda od společnosti Karman můžete bez námahy vytvořit osobitý koncept osvětlení a místnosti. Kryt je vyroben z hliníku a bílé difuzory jsou ze silikonu. Jsou vybaveny teplými bílými diodami LED, které vyzařují příjemné a útulné světlo, které se v místnosti šíří bez oslnění. Jas lze stmívat a instalované LED diody jsou kompatibilní se stmívači 0-10 V. Světelný výkon tak lze regulovat pomocí příslušného nástěnného vypínače. Závěsné svítidlo Leda najde vhodné uplatnění zejména nad jídelními stoly a obzvláště dobře ladí s moderním nebo skandinávským stylem vybavení. Na inovativním designu se podíleli architekt Luca de Bona a designér Dario De Meo. Společně s italským výrobcem svítidel Karman vytvořili kolekci Leda, která se vyznačuje výjimečným designem a vysoce kvalitním řemeslným zpracováním vyrobeným v Itálii. – Včetně ovladače

85 931 Kč

Karman Leda Floor LED závěsné světlo 1 zdroj černá

Vysoce kvalitní designová závěsná lampa Leda Floor pro soukromé i komerční použití Vynikající závěsná LED lampa Leda Floor od společnosti Karman má hliníkový kryt a je vybavena teplými bílými LED diodami, které vyzařují příjemné a útulné světlo a díky bílému stínidlu ze silikonu ho také šíří bez oslnění. Vestavěné LED diody jsou kompatibilní se stmívači 0-10 V, a lze tedy regulovat jejich jas pomocí nástěnného vypínače. Podlahové svítidlo Leda je vhodné zejména pro osvětlení chodby, ale lze jej použít i v obývacím pokoji a jídelně jako mimořádný zdroj světla, který upoutá pozornost. Designové svítidlo však není vhodné pouze pro soukromé obytné prostory, ale lze jej použít i v komerčním sektoru a působit jako dekorativní světelný zdroj ve stylovém butiku nebo v moderním hotelu a restauraci na chodbě či ve vstupní části. Díky snadné manipulaci se svítidlem se rozmanitosti provedení meze nekladou. Dva designéři Luca de Bona a Dario De Meo vytvořili pro italského výrobce svítidel Karman kolekci Leda, která se vyznačuje mimořádným vzhledem a vysoce kvalitním italským řemeslným zpracováním. – Včetně ovladače

30 084 Kč

Karman Agua LED stolní lampa Ø13cm sklo čirá

Italská designová stolní lampa Agua s teplými bílými LED diodami Stolní LED lampa Agua přesvědčí svým geometrickým a přirozeným designem, jehož vzhled připomíná kapku rosy, která za úsvitu zachycuje a odráží první teplé sluneční paprsky. Kulaté skleněné stínidlo působí elegantně a diskrétně vyzařuje luxusní atmosféru, takže svítidlo Agua lze použít nejen v soukromých obytných místnostech, ale také v gastronomii a komerčním sektoru jako stylové doplňkové osvětlení. Stolní lampa je vybavena teplými bílými diodami LED, které svým příjemným a útulným světlem vytvoří v každé místnosti útulnou a příjemnou atmosféru. Designovou lampu od společnosti Karman vyvinuli a vymysleli dva designéři Edmondo Testaguzza a Matteo Ugolini. Italskou společnost Karman, která se zabývá osvětlením, založil v roce 2005 Davide Diamantini a dnes je známá díky vysoce kvalitním a inovativním prémiovým svítidlům vyráběným v Itálii

16 970 Kč

Karman Leda Floor LED závěsné světlo 1 zdroj bronz

Vysoce kvalitní designová závěsná lampa Leda Floor pro soukromé i komerční použití Vynikající závěsná LED lampa Leda Floor od společnosti Karman má hliníkový kryt a je vybavena teplými bílými LED diodami, které vyzařují příjemné a útulné světlo a díky bílému stínidlu ze silikonu ho také šíří bez oslnění. Vestavěné LED diody jsou kompatibilní se stmívači 0-10 V, a lze tedy regulovat jejich jas pomocí nástěnného vypínače. Podlahové svítidlo Leda je vhodné zejména pro osvětlení chodby, ale lze jej použít i v obývacím pokoji a jídelně jako mimořádný zdroj světla, který upoutá pozornost. Designové svítidlo však není vhodné pouze pro soukromé obytné prostory, ale lze jej použít i v komerčním sektoru a působit jako dekorativní světelný zdroj ve stylovém butiku nebo v moderním hotelu a restauraci na chodbě či ve vstupní části. Díky snadné manipulaci se svítidlem se rozmanitosti provedení meze nekladou. Dva designéři Luca de Bona a Dario De Meo vytvořili pro italského výrobce svítidel Karman kolekci Leda, která se vyznačuje mimořádným vzhledem a vysoce kvalitním italským řemeslným zpracováním. – Včetně ovladače

30 084 Kč

Karman Abachina LED nástěnné světlo 1x

Designové nástěnné svítidlo do interiéru i exteriéru: nástěnné LED svítidlo Abachina Nástěnné LED svítidlo Abachina od společnosti Karman lze použít v interiéru i exteriéru. Díky stupni krytí IP44 je svítidlo odolné proti stříkající vodě a dešti. Lineárně řešený kryt je vyroben z hliníku a uvnitř je umístěno kulovité stínidlo z bílého skla. Ta je vybavena teplými bílými diodami LED, které vyzařují příjemné a útulné světlo. Lampy LED, uspořádané jednotlivě nebo vedle sebe, mohou svým útulným světlem vytvářet atmosféru v obývacím a jídelním prostoru domova nebo v prostoru u vchodu do domu. Návrh pochází od designéra Edmonda Testaguzzy, který je známý svými experimentálními návrhy, jež se vyznačují vysokou estetickou a sugestivní hodnotou. Společně s italským výrobcem svítidel Karman realizuje Testaguzza svítidla, která nejsou pouhými osvětlovacími předměty, ale výjimečnými zařizovacími předměty s uměleckým charakterem.

17 896 Kč

Karman Leda LED závěsné světlo 6 zdrojů 1000x300cm

Moderní verze lustru: designové závěsné svítidlo Leda Působivým závěsným svítidlem Leda LED vytvořili designéři Luca de Bona a Dario De Meo moderní interpretaci lustru. Kryt byl vyroben z hliníku a šest bílých difuzorů je vyrobeno ze silikonu. Jsou vybaveny teplými bílými diodami LED, které svým útulným světlem vytvářejí příjemnou a útulnou atmosféru. Svítidlo LED je obzvláště působivé jako zdroj světla nad jídelním stolem, kde zaujme svým inovativním designem i ve vypnutém stavu. Jas lze ztlumit, a přizpůsobit jej tak individuálním potřebám. Vestavěné LED diody jsou kompatibilní se stmívači 0-10 V, takže světelný výkon lze regulovat pomocí příslušného nástěnného vypínače. Designové svítidlo od společnosti Karman lze použít nejen v soukromých obytných místnostech, ale také v gastronomickém a komerčním sektoru a zajistit efektivní design atmosféry a atmosférické osvětlení v hotelech nebo restauracích. Všechna svítidla italského výrobce Karman přesvědčují svým inovativním a výjimečným designem a vysoce kvalitním řemeslným zpracováním. – Včetně ovladače

162 452 Kč

Karman Agua LED nástěnné světlo

Designové svítidlo Agua se skleněným stínidlem a teplým bílým světlem – lze použít v interiéru i exteriéru Nástěnné LED svítidlo Agua od společnosti Karman lze použít v interiéru i exteriéru. Díky stupni krytí IP44 je svítidlo chráněno proti stříkající vodě i dešti, což znamená, že svítidlo Agua lze snadno instalovat v koupelně nebo použít pro osvětlení v krytých venkovních prostorách. Kulaté skleněné stínidlo působí díky svému geometrickému tvaru velmi elegantně a šíří luxusní atmosféru. Svítidlo lze proto použít nejen v soukromých obytných místnostech, ale také v gastronomii, například v hotelech a restauracích, jako stylový a dekorativní zdroj světla. Elegantní designové svítidlo s teplým bílým světlem, uspořádané jednotlivě nebo vedle sebe, dokáže vtisknout každé místnosti útulnou a příjemnou atmosféru. Design společně navrhli designéři Edmondo Testaguzza a Matteo Ugolini. Pro italského výrobce svítidel Karman vyvinuli kolekci Agua, půvabné světelné zdroje, které odrážejí teplé sluneční světlo úsvitu jako kapky rosy

14 965 Kč

Karman Agua LED stolní lampa Ø13cm sklo mražené

Italská designová stolní lampa Agua s teplými bílými LED diodami Stolní LED lampa Agua přesvědčí svým geometrickým a přirozeným designem, jehož vzhled připomíná kapku rosy, která za úsvitu zachycuje a odráží první teplé sluneční paprsky. Kulaté skleněné stínidlo působí elegantně a diskrétně vyzařuje luxusní atmosféru, takže svítidlo Agua lze použít nejen v soukromých obytných místnostech, ale také v gastronomii a komerčním sektoru jako stylové doplňkové osvětlení. Stolní lampa je vybavena teplými bílými diodami LED, které svým příjemným a útulným světlem vytvoří v každé místnosti útulnou a příjemnou atmosféru. Designovou lampu od společnosti Karman vyvinuli a vymysleli dva designéři Edmondo Testaguzza a Matteo Ugolini. Italskou společnost Karman, která se zabývá osvětlením, založil v roce 2005 Davide Diamantini a dnes je známá díky vysoce kvalitním a inovativním prémiovým svítidlům vyráběným v Itálii

17 279 Kč

Karman Leda LED závěsné světlo 3 zdrojů 20x100cm

Závěsná LED lampa Leda – italská designová lampa s moderním vzhledem Inovativní a působivá – taková je závěsná LED lampa Leda od společnosti Karman. Neobyčejné závěsné svítidlo bylo navrženo dvěma designéry Lucou De Bonou a Dariem De Meo a svým moderním designem upoutá pozornost na stropě v každé místnosti. Kryt byl vyroben z hliníku a je vybaven teplými bílými LED diodami, které svým příjemným světlem vytvářejí příjemnou atmosféru. Instalované LED diody jsou kompatibilní se stmívači 0-10 V a jejich jas lze regulovat pomocí příslušného nástěnného spínače. Díky bílým difuzorům ze silikonu je vyzařované světlo rovnoměrně rozloženo a neoslňuje. Designové svítidlo lze použít jako zdroj světla v obývacím a jídelním prostoru v domácnosti, stejně jako pro osvětlení v parádním butiku nebo stylovém hotelu. Kromě svítidel řady Leda již architekt Luca de Bona a designér Dario De Meo vyvinuli pro italskou designérskou společnost Karman různé vizionářské světelné zdroje s moderní a zároveň nadčasovou estetikou. – Včetně ovladače

85 931 Kč

Karman Abachina LED stojací lampa 2 zdroje bílá 70

Stmívatelná designová stojací lampa Abachina s teplým bílým světlem LED stojací lampa Abachina kombinuje moderní a lineární design s účinnou LED technologií. Stojací lampa má dvě kulovitá stínidla z bílého skla, která byla instalována do hliníkového rámu. Jsou vybaveny teplými bílými diodami LED a poskytují příjemné a útulné světlo, které zalévá každý obytný prostor příjemnou atmosférou. Jas lze kdykoli ztlumit pomocí integrovaného nožního spínače a přizpůsobit jej tak individuálním potřebám. Samostatně nebo s několika svítidly této řady lze s designovým svítidlem Karman vytvořit elegantní koncept osvětlení, který efektivně navrhne a osvětlí obývací a jídelní prostor v domácnosti. Lineární design umožňuje kombinovat svítidlo nejen s moderním stylem bydlení, ale také s nadčasovým nebo klasickým nábytkem. Návrhář Edmondo Testaguzza navrhl kolekci Abachina v úzké spolupráci s italským výrobcem osvětlení Karman. Společnost byla založena v roce 2005 ve Fossombrone a od té doby vyrábí exkluzivní designová svítidla, která vynikají zejména poutavým a náročným designem. Svítidla Karman jsou nejen zdroji světla, ale také inovativními designovými objekty a umělecky navrženými kusy nábytku.

31 781 Kč

Karman Agua LED nástěnné světlo

Designové svítidlo Agua se skleněným stínidlem a teplým bílým světlem – lze použít v interiéru i exteriéru Nástěnné LED svítidlo Agua od společnosti Karman lze použít v interiéru i exteriéru. Díky stupni krytí IP44 je svítidlo chráněno proti stříkající vodě a dešti, což znamená, že svítidlo Agua lze snadno instalovat v koupelně nebo použít k osvětlení v krytých venkovních prostorách. Kulaté skleněné stínidlo působí díky svému geometrickému tvaru velmi elegantně a šíří luxusní atmosféru. Svítidlo lze proto použít nejen v soukromých obytných místnostech, ale také v gastronomickém sektoru, jako jsou hotely a restaurace, jako stylový a dekorativní zdroj světla. Elegantní designové svítidlo s teplým bílým světlem, uspořádané jednotlivě nebo vedle sebe, dokáže vtisknout každé místnosti útulnou a příjemnou atmosféru. Na designu se podíleli německý designér Edmondo Testaguzza a italský designér Matteo Ugolini. Pro italského výrobce svítidel Karman vyvinuli kolekci Agua, půvabné světelné zdroje, které odrážejí teplé sluneční světlo úsvitu jako kapky rosy

15 273 Kč

Karman Abachina LED stojací lampa 2zdroje bílá 103

Stmívatelná designová stojací lampa Abachina s teplým bílým světlem LED stojací lampa Abachina kombinuje moderní a lineární design s účinnou LED technologií. Stojací lampa má dvě kulovitá stínidla z bílého skla, která byla instalována do hliníkového rámu. Jsou vybaveny teplými bílými diodami LED a poskytují příjemné a útulné světlo, které zalévá každý obytný prostor příjemnou atmosférou. Jas lze kdykoli ztlumit pomocí integrovaného nožního spínače a přizpůsobit jej tak individuálním potřebám. Samostatně nebo s několika svítidly této řady lze s designovým svítidlem Karman vytvořit elegantní koncept osvětlení, který efektivně navrhne a osvětlí obývací a jídelní prostor v domácnosti. Lineární design umožňuje kombinovat svítidlo nejen s moderním stylem bydlení, ale také s nadčasovým nebo klasickým nábytkem. Návrhář Edmondo Testaguzza navrhl kolekci Abachina v úzké spolupráci s italským výrobcem osvětlení Karman. Společnost byla založena v roce 2005 ve Fossombrone a od té doby vyrábí exkluzivní designová svítidla, která vynikají zejména poutavým a náročným designem. Svítidla Karman jsou nejen zdroji světla, ale také inovativními designovými objekty a umělecky navrženými kusy nábytku.

32 398 Kč

Karman Abachina LED stojací lampa 1 zdroj 103 bílá

Designová stojací lampa Abachina s teplým bílým světlem pro vnitřní použití Design LED stojací lampy Abachina od italského výrobce Karman je lineární, moderní a stylový. Design pochází od designéra Edmonda Testaguzzy. Lineární design umožňuje kombinovat svítidlo nejen s moderním stylem bydlení, ale také s nadčasovým nebo klasickým nábytkem. Rám byl vyroben z hliníku a kulovité stínidlo je z bílého skla. Uvnitř jsou instalovány teplé bílé LED diody, které poskytují příjemné a útulné osvětlení. Lampa je vybavena dobíjecí baterií, která zajišťuje svícení po dobu až 6 hodin. Abachina lze použít samostatně nebo vedle sebe v obývacím a jídelním prostoru, v předsíni nebo také v pracovně pro individuálně navržené dodatečné osvětlení a vytvoření koncepce světla a prostoru. Kromě toho lze intenzitu světla ztlumit pomocí nožního spínače, abyste měli správný světelný výkon pro každou situaci – ať už jde o příjemnou večeři s rodinou, nebo vzrušující herní večer s přáteli

29 158 Kč

Karman Leda LED závěsné světlo 100×300 IP20 bronz

Vynikající designové svítidlo vyrobené v Itálii: závěsná LED lampa Leda Závěsná LED lampa Leda od společnosti Karman přesvědčí inovativním designem s uměleckým charakterem. Lampa bronzové barvy má hliníkový rám a je vybavena teplými bílými LED diodami. Ty poskytují příjemné a útulné světlo, které je všude rovnoměrně rozloženo a neoslňuje. Světlo lze kdykoli ztlumit a přizpůsobit individuální situaci. Vestavěné LED diody jsou kompatibilní se stmívači 0-10 V, takže světelný výkon lze regulovat pomocí příslušného nástěnného spínače. Samostatně nebo v kombinaci s několika svítidly této řady lze designové svítidlo použít k vytvoření elegantního konceptu osvětlení a místnosti. Kolekci Leda navrhli dva designéři Luca de Bona a Dario De Meo. Vytvořili svítidlo, které lze použít v soukromých obytných prostorách i ve veřejném prostředí, jako jsou hotely, restaurace, galerie a muzea, a které je díky svému mimořádnému vzhledu nejen zdrojem světla, ale také dekorativním prvkem s luxusním nádechem. Italský výrobce svítidel Karman vyrábí vysoce kvalitní designová svítidla vyráběná v Itálii od roku 2005 a díky svým inovativním a neobvyklým designům si získal jméno po celém světě. – Včetně ovladače

27 461 Kč

Karman Abachina LED nástěnné světlo 1x

Designové nástěnné svítidlo do interiéru i exteriéru: nástěnné LED svítidlo Abachina Nástěnné LED svítidlo Abachina od společnosti Karman lze použít v interiéru i exteriéru. Díky stupni krytí IP44 je svítidlo odolné proti stříkající vodě a dešti. Lineárně řešený kryt je vyroben z hliníku a uvnitř je umístěno kulovité stínidlo z bílého skla. Ta je vybavena teplými bílými diodami LED, které vyzařují příjemné a útulné světlo. Lampy LED, uspořádané jednotlivě nebo vedle sebe, mohou svým útulným světlem vytvářet atmosféru v obývacím a jídelním prostoru domova nebo v prostoru u vchodu do domu. Návrh pochází od designéra Edmonda Testaguzzy, který je známý svými experimentálními návrhy, jež se vyznačují vysokou estetickou a sugestivní hodnotou. Společně s italským výrobcem svítidel Karman realizuje Testaguzza svítidla, která nejsou pouhými osvětlovacími předměty, ale výjimečnými zařizovacími předměty s uměleckým charakterem.

17 896 Kč

Karman Leda LED závěsné světlo 100×300 IP20 černá

Extravagantní závěsná LED lampa Leda od italského výrobce Dva designéři Luca De Bona a Dario De Meo vytvořili v závěsné LED lampě Leda svítící náhrdelník složený z koulí a válců. Tělo bylo vyrobeno z hliníku a silikonu. Lampa Leda je vybavena teplými bílými diodami LED a vyzařuje příjemné a útulné světlo, které je v místnosti rovnoměrně a bez oslnění rozptýleno bílým difuzorem. Vestavěné LED diody jsou kompatibilní se stmívači 0-10 V a jejich jas lze regulovat pomocí příslušného nástěnného vypínače. Závěsné svítidlo Leda je vhodné nejen pro soukromé použití jako poutavý prvek na stropě obývacího pokoje, ale lze jej použít i v komerčním sektoru a sloužit jako dekorativní světelný prvek v módním butiku nebo stylovém hotelu. Architekt Luca de Bona a designér Dario De Meo začali spolupracovat, když se potkali na cestě mezi Milánem a Benátskem. Výsledkem této spolupráce jsou inovativní kolekce, například svítidla řady Leda. Spolupracují s renomovanými nábytkářskými a osvětlovacími firmami. Ve spolupráci s italským výrobcem svítidel Karman vznikla svítidla kolekce Leda. – Včetně ovladače

29 467 Kč

Karman připevňovací deska pro Abachina černá

Upevňovací deska pro venkovní LED svítidlo Abachina Pomocí praktické hliníkové upevňovací desky lze zajistit dodatečnou stabilitu LED stojací lampy Abachina od společnosti Karman

2 314 Kč

Karman Leda LED závěsné světlo 100×300 IP65 bronz

Stylová designová závěsná lampa Leda pro venkovní použití Závěsnou LED lampu Leda od společnosti Karman vytvořili dva designéři Luca De Bona a Dario De Meo a navrhli ji pro venkovní použití. Díky stupni krytí IP65 má svítidlo prachotěsný kryt, který je dostatečně odolný i proti proudům vody a silnému dešti. Tělo bylo vyrobeno z hliníku a je vybaveno bílými difuzory ze silikonu, které jsou osazeny teplými bílými LED diodami. Ty poskytují příjemnou světelnou záři, která při posezení na terase nebo lodžii vytváří útulnou atmosféru. Instalované LED diody jsou kompatibilní se stmívači 0-10 V a jejich jas lze regulovat pomocí příslušného nástěnného spínače. Stylové svítidlo LED lze použít v soukromých prostorách nebo také v komerčním sektoru a může stylově osvětlit venkovní prostory v hotelu nebo restauraci. Italská společnost Karman je známá svými vysoce kvalitními designovými svítidly vyráběnými v Itálii. Dva designéři Luca De Bona a Dario De Meo již pro designovou kovárnu vyvinuli inovativní a mimořádné světelné zdroje, které zaujmou složením optiky, světelným efektem a kvalitou. – Ovladač je součástí dodávky – Stupeň krytí: IP65

29 467 Kč

Karman Abachina LED stojací lampa IP65 70cm černá

Stylové designové svítidlo Abachina LED pro přizpůsobitelné doplňkové a akcentové osvětlení ve venkovním prostředí Podlahové svítidlo Abachina LED bylo navrženo pro venkovní použití a zaujme svými čistými liniemi a tvary. Design pochází od designéra Edmonda Testaguzzy a působí přesvědčivě zejména v moderním prostředí. Rám je z matného hliníku a dvě kulovitá stínidla jsou vyrobena z bílého skla. Uvnitř jsou vybaveny teplými bílými diodami LED, které vyzařují příjemné světlo. Ať už jako osvětlení terasy nebo osvětlení zahradních cest: Abachina se dá použít různými způsoby. Lze jej například kombinovat s odpovídajícím podnosem na nápoje (lze objednat prostřednictvím příslušenství) a fungovat tak jako zdroj světla a zároveň jako odkládací stolek. Díky stupni krytí IP65 lze svítidlo LED umístit i volně stojící bez zastřešení na zahradě nebo na balkoně, protože má prachotěsné pouzdro, které je odolné i proti proudům vody a silnému dešti. Kromě toho je vybaven připojovacím kabelem včetně objímky (IP68). Svítidlo Abachina lze použít jako solitér v libovolné orientaci nebo v kombinaci s několika svítidly této řady a zajistit tak stylové a individuálně navržené doplňkové a akcentní osvětlení venkovního prostoru. Tímto způsobem může poskytnout útulnou atmosféru pro příjemná setkání za večerního šera a po setmění. Design modelu Abachina pochází od německého designéra Edmonda Testaguzzy, který se ve svých návrzích intenzivně zabývá různými materiály a formami. V roce 1997 založil své designérské studio a zabýval se důkladně interiérovým, průmyslovým a produktovým designem. Spolupracoval již s mnoha italskými i mezinárodními společnostmi. Ve spolupráci s italským výrobcem svítidel Karman souběžně zkoumá nové materiály a formy. Všechna jím navržená svítidla, například kolekce Agua nebo řada svítidel Xana, jsou výsledkem tohoto výzkumu

31 781 Kč

Karman Abachina LED stojací lampa IP65 70cm bílá

Stylové designové svítidlo Abachina LED pro přizpůsobitelné doplňkové a akcentové osvětlení ve venkovním prostředí Podlahové svítidlo Abachina LED bylo navrženo pro venkovní použití a zaujme svými čistými liniemi a tvary. Design pochází od designéra Edmonda Testaguzzy a je přesvědčivý zejména v moderním prostředí. Rám je z matného hliníku a dvě kulovitá stínidla jsou vyrobena z bílého skla. Uvnitř jsou vybaveny teplými bílými diodami LED, které vyzařují příjemné světlo. Ať už jako osvětlení terasy nebo osvětlení zahradních cest: Abachina se dá použít různými způsoby. Lze jej například kombinovat s odpovídajícím podnosem na nápoje (lze objednat prostřednictvím příslušenství) a fungovat tak jako zdroj světla a zároveň jako odkládací stolek. Díky stupni krytí IP65 lze svítidlo LED umístit i volně stojící bez zastřešení na zahradě nebo na balkoně, protože má prachotěsné pouzdro, které je odolné i proti proudům vody a silnému dešti. Kromě toho je vybaven připojovacím kabelem včetně objímky (IP68). Svítidlo Abachina lze použít jako solitér v libovolné orientaci nebo v kombinaci s několika svítidly této řady a zajistit tak stylové a individuálně navržené doplňkové a akcentní osvětlení venkovního prostoru. Tímto způsobem může poskytnout útulnou atmosféru pro příjemná setkání za večerního šera a po setmění. Design modelu Abachina pochází od německého designéra Edmonda Testaguzzy, který se ve svých návrzích intenzivně zabývá různými materiály a formami. V roce 1997 založil své designérské studio a začal se podrobně zabývat interiérovým, průmyslovým a produktovým designem. Spolupracoval již s mnoha italskými i mezinárodními společnostmi. Ve spolupráci s italským výrobcem svítidel Karman souběžně zkoumá nové materiály a formy. Všechna jím navržená svítidla, například kolekce Agua nebo řada svítidel Xana, jsou výsledkem tohoto výzkumu

31 781 Kč

Karman Abachina LED stojací lampa IP65 103cm bílá

Stylové designové svítidlo Abachina LED pro přizpůsobitelné doplňkové a akcentové osvětlení ve venkovním prostředí Podlahové svítidlo Abachina LED bylo navrženo pro venkovní použití a zaujme svými čistými liniemi a tvary. Design pochází od designéra Edmonda Testaguzzy a je přesvědčivý zejména v moderním prostředí. Rám je z matného hliníku a dvě kulovitá stínidla jsou vyrobena z bílého skla. Uvnitř jsou vybaveny teplými bílými diodami LED, které vyzařují příjemné světlo. Ať už jako osvětlení terasy nebo osvětlení zahradních cest: Abachina se dá použít různými způsoby. Lze jej například kombinovat s odpovídajícím podnosem na nápoje (lze objednat prostřednictvím příslušenství) a fungovat tak jako zdroj světla a zároveň jako odkládací stolek. Díky stupni krytí IP65 lze svítidlo LED umístit i volně stojící bez zastřešení na zahradě nebo na balkoně, protože má prachotěsné pouzdro, které je odolné i proti proudům vody a silnému dešti. Kromě toho je vybaven připojovacím kabelem včetně objímky (IP68). Svítidlo Abachina lze použít jako solitér v libovolné orientaci nebo v kombinaci s několika svítidly této řady a zajistit tak stylové a individuálně navržené doplňkové a akcentní osvětlení venkovního prostoru. Tímto způsobem může poskytnout útulnou atmosféru pro příjemná setkání za večerního šera a po setmění. Design modelu Abachina pochází od německého designéra Edmonda Testaguzzy, který se ve svých návrzích intenzivně zabývá různými materiály a formami. V roce 1997 založil své designérské studio a začal se podrobně zabývat interiérovým, průmyslovým a produktovým designem. Spolupracoval již s mnoha italskými i mezinárodními společnostmi. Ve spolupráci s italským výrobcem svítidel Karman souběžně zkoumá nové materiály a formy. Všechna jím navržená svítidla, například kolekce Agua nebo řada svítidel Xana, jsou výsledkem tohoto výzkumu

32 398 Kč

Karman připevňovací deska pro Abachina bílá

Upevňovací deska pro venkovní svítidlo Abachina LED Pomocí praktické hliníkové upevňovací desky lze zajistit dodatečnou stabilitu stojací lampy Abachina LED od společnosti Karman

2 314 Kč

Karman Pois stojací lampa IP65

Italská designová plivátková lampa Pois s teplými bílými LED diodami Půvabný a tvarovaný design LED plivátkové lampy Pois pochází od designéra Mattea Ugoliniho a zajišťuje atmosférické osvětlení v jakémkoli venkovním prostoru. Bílé stínidlo z jemné syntetické pryskyřice připomíná svou optikou a organickým designem květiny na půvabném stonku nebo po setmění světlušku na průzkumné cestě. Designová lampa od společnosti Karman je vybavena teplými bílými diodami LED, které vyzařují příjemné a útulné světlo. Samostatně nebo v kombinaci s několika svítidly této řady lze svítidlo Pois s útulným světlem použít na domácí zahradě, podél terasy nebo na jiných zelených plochách pro individuálně navržené doplňkové a akcentové osvětlení. Díky třídě krytí IP65 má svítidlo prachotěsný kryt a ochranu proti proudu vody při silném dešti. Lze jej tedy postavit i jako volně stojící svítidlo bez stříšky. Kromě toho je vybaven připojovacím kabelem včetně zásuvky. Pouzdro je také prachotěsné podle třídy krytí IP68 a dokonce chráněné proti trvalému ponoření. Poznámka: K provozu svítidla je nutný napájecí zdroj, který lze objednat samostatně v příslušenství. Ugoliniho návrhy jsou inspirovány tvary a podmínkami přírody. Jako designér a umělecký ředitel italského výrobce svítidel Karman navrhl řadu kolekcí, v jejichž středu zájmu je příroda. Společnost Karman je známá svými výjimečnými návrhy, díky nimž jsou svítidla jedinečná svým designem a estetikou

14 193 Kč

Karman Abachina LED stojací lampa IP65 103cm černá

Stylové designové svítidlo Abachina LED pro přizpůsobitelné doplňkové a akcentové osvětlení ve venkovním prostředí Podlahové svítidlo Abachina LED bylo navrženo pro venkovní použití a zaujme svými čistými liniemi a tvary. Design pochází od designéra Edmonda Testaguzzy a působí přesvědčivě zejména v moderním prostředí. Rám je z matného hliníku a dvě kulovitá stínidla jsou vyrobena z bílého skla. Uvnitř jsou vybaveny teplými bílými diodami LED, které vyzařují příjemné světlo. Ať už jako osvětlení terasy nebo osvětlení zahradních cest: Abachina se dá použít různými způsoby. Lze jej například kombinovat s odpovídajícím podnosem na nápoje (lze objednat prostřednictvím příslušenství) a fungovat tak jako zdroj světla a zároveň jako odkládací stolek. Díky stupni krytí IP65 lze svítidlo LED umístit i volně stojící bez zastřešení na zahradě nebo na balkoně, protože má prachotěsné pouzdro, které je odolné i proti proudům vody a silnému dešti. Kromě toho je vybaven připojovacím kabelem včetně objímky (IP68). Svítidlo Abachina lze použít jako solitér v libovolné orientaci nebo v kombinaci s několika svítidly této řady a zajistit tak stylové a individuálně navržené doplňkové a akcentní osvětlení venkovního prostoru. Tímto způsobem může poskytnout útulnou atmosféru pro příjemná setkání za večerního šera a po setmění. Design modelu Abachina pochází od německého designéra Edmonda Testaguzzy, který se ve svých návrzích intenzivně zabývá různými materiály a formami. V roce 1997 založil své designérské studio a zabýval se důkladně interiérovým, průmyslovým a produktovým designem. Spolupracoval již s mnoha italskými i mezinárodními společnostmi. Ve spolupráci s italským výrobcem svítidel Karman souběžně zkoumá nové materiály a formy. Všechna jím navržená svítidla, například kolekce Agua nebo řada svítidel Xana, jsou výsledkem tohoto výzkumu

32 398 Kč