Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Ideallux
Nejnovější

Ideallux Stropní vestavný reflektor Lounge

Čtvercový zapuštěný stropní reflektor s otočnou hlavou Zapuštěný bodový salonek vyrobený z kovu zaujme svou funkčností a je dodáván v jednoduchém čtvercovém tvaru s poškozenými rohy. Centrální kulatá hlava, kterou je lampa GU10, lze otočit, aby bylo možné optimálně zvýraznit objekty v salonku a nastavit akcenty v moderních interiérech. Zapuštěné bodové světlo je vhodné také pro základní osvětlení.

524 Kč

Ideallux Ideal Lux Filo LED závěsné světlo 12 zdrojů mosaz

Dvanáctilampový závěsný lustr Filo LED s filigránskými světelnými prvky ve tvaru tyčíZávěsný lustr Filo inspiruje svými dvanácti světelnými prvky ve tvaru velmi štíhlých tyčí s LED svítícími směrem dolů, které visí v různých výškách z kulatého vrchlíku. Stříška i svítidla jsou vyrobeny z práškově lakovaného kovu. Filigránský design svítidla s úzkými, dlouhými luminiscenčními tyčemi trochu připomíná hudební zvonkohru, která fouká ve větru a vydává zvuky, ale svítidlo poskytuje jasné osvětlení směrem dolů, které účinně a jasně osvětluje jídelní stůl. LED diody instalované v závěsném svítidle Filo svítí teplou bílou barvou světla a vyznačují se mimořádně dobrým podáním barev s indexem podání barev Ra 90.

21 299 Kč

Ideallux Závěsné světlo London Cromo

Závěsná lampa London Cromo s poloprůhledným vzhledem Závěsné svítidlo London Cromo vyzařuje elegantní a moderní vkus. Stínidlo je pokryto PVC fólií, kombinace transparentního vzhledu a chromové barvy činí lampu skutečným poutačem. Povrch vypadá velmi leskle a odráží okolní světlo. Uvnitř je pět zásuvek E27, které jsou vodorovně připevněny k rámu a orientovány ven. Stínidlo je ve spodní části otevřené, což vytváří přímý světelný výstup pro osvětlení stolu. Tři ocelová lana, na nichž je zavěšena závěsná lampa, jsou stěží viditelná. Mají automatické zamykací zařízení, pomocí kterého lze nastavit výšku kyvadla od 42 do 138 cm.

7 099 Kč

Ideallux Závěsné světlo Pauline

Osmiválcový skleněný přívěsek světlo Pauline – ručně vyrobený šperk z uzeného skla Závěsná lampa Pauline se vyznačuje filigránským tvarem a jemnými detaily. Kouřově zbarvené sklo je ručně foukané do tvaru dlouhé kapky. Jako celkový obraz vypadá závěsné světlo jako výbuch tisíce kapek vody, které se usilují všemi směry. Každá kapka je samostatně namontována na chromovaném kovovém rámu. Mezi těmito nádhernými dekorativními prvky je osm objímek G9 na kratších ramenech, každá vybavená 28 W halogenovými žárovkami a každá s maximem 40 W. Tato skleněná lampa je bezpochyby absolutním poutačem pozornosti a poskytuje atmosférické světlo. Světlo může jemně pronikat lesklým kouřovým sklem a šířit se po místnosti. V této oblasti se objeví zajímavá hra světla a stínu, která vás zve k pobytu.

20 099 Kč

Ideallux Nástěnné světlo Kool z cementu

Vertikálně otevřené nástěnné svítidlo Kool s nápadným vzhledem Nástěnná lampa Kool je vyrobena výhradně ze šedého cementu a sleduje trend konkrétního vzhledu, který je velmi oblíbený jako prvek v moderním stylu vybavení. Kool je navržen ve tvaru obdélníkového rovnoběžnostěnu. Dvě žárovky GU10 jsou umístěny ve vnitřní kovové konzole. Výsledkem je, že je divák nemůže opticky vidět. Jeho světlo padá ven přes vertikální otvory a vytváří přízvuk nahoru a dolů ve formě dvou světelných kuželů.

2 999 Kč

Ideallux Ideal Lux Lolita LED terasové světlo

LED světlo na terasu Lolita s dobíjecí bateriíLED světlo na terasu Lolita umožňuje svítit přesně tam, kde potřebujete, a tehdy, kdy potřebujete. Je dodáváno s dobíjecí baterií, kterou lze plně dobít za sedm hodin pomocí napájecího kabelu, který je rovněž součástí dodávky. Světlo vydrží svítit přibližně 14 hodin. dotykový stmívač integrovaný v základně lampy lze použít k zapnutí a vypnutí světla i ke ztlumení jeho jasu. svítidlo Lolita vytváří svým teplým bílým světlem příjemnou atmosféru, ať už na balkoně nebo terase doma, na zahradě, při kempování nebo třeba na terase hotelu či restaurace. – třída krytí IP54

2 599 Kč
-13%

Ideallux LED nástěnné světlo Zig Zag bílá

Nástěnné LED světlo Zig Zag – minimalistický design s nepřímým světlem Zig Zag zaujme puristickým designem, který odpovídá modernímu minimalismu a lze jej integrovat do mnoha současných designů. Světlo je vyzařováno LED diodami na zadní straně plochého obdélníkového předního panelu vyrobeného z monochromatického práškově lakovaného hliníku ve směru ke zdi. Tento typ nepřímého světla poskytuje příjemné celkové osvětlení a je obzvláště užitečný a všestranný na chodbách, ale také v reprezentativních recepcích a saloncích.

2 399 Kč

Ideallux Ideal Lux Coco závěsné světlo černá-šedá Ø 14cm

Závěsná LED lampa Coco s úzkým skleněným stínidlemPodlouhlé skleněné stínidlo závěsné LED lampy Coco, které je v horní části mírně užší, je umístěno nad trubkovým, černě lakovaným kovovým prvkem, v němž je umístěn průhledný plastový difuzor se saténovým povrchem na bočním okraji. Díky teplému bílému světlu je svítidlo Coco vhodné zejména pro útulné stolní osvětlení.

4 699 Kč

Ideallux Ideal Lux Gun koupelnové stropní světlo černá

Kulaté stropní svítidlo Gun pro koupelny a jiné vlhké prostoryKulaté, černě lakované stropní svítidlo Gun, vyrobené z hliníku a vybavené ochranou proti stříkající vodě, se představuje jako vhodný zdroj světla pro koupelny, sauny a jiné lázeňské prostory, kde je vlhkost každodenním jevem. Rozptylovač světla je vyroben z odolného pyrexového skla a zajišťuje homogenní osvětlení okolí.

1 699 Kč

Ideallux Ideal Lux Essence LED nástěnné světlo 15

Nástěnné svítidlo LED s nepřímým vyzařováním světla EssenceNástěnné svítidlo LED Essence je vyrobeno z dlouhého, úzkého těla z práškově lakovaného hliníku. Za opálovým difuzorem z akrylu jsou instalovány účinné, teplé bílé LED diody, které poskytují příjemné nepřímé osvětlení.Moderní, minimalistický design dokonale ladí s mnoha současnými styly nábytku.

7 399 Kč

Ideallux Ideal Lux Oracle Slim závěsné Ø 150cm černá 3000 K

Závěsná LED lampa Oracle Slim s velkým průměremZávěsná LED lampa Oracle Slim je vybavena úzkým stínidlem ve tvaru prstence s hliníkovým rámem a opálovým plastovým krytem pro LED diody. LED diody jsou výkonné a zároveň energeticky úsporné, takže spotřeba energie zůstává nízká. Produkují vysoký světelný tok a poskytují účinné a jasné osvětlení okolí. Závěsné svítidlo LED Oracle Slim je vhodné pro použití v soukromých místnostech i pro osvětlení konferenčních místností a hotelů. Jeho jednoduchý, moderní design ho předurčuje ke kombinaci s moderními interiéry.- světelný výkon je zcela neoslňující

15 099 Kč

Ideallux Závěsné světlo Audi z průhledného skla

Závěsné svítidlo Audi ze skla s okouzlujícím vzhledem Závěsné svítidlo Audi vypadá poměrně moderně, ale nepostrádá zvláštní eleganci. Vzhled je lehký a průsvitný, protože jako hlavní součást bylo použito čiré sklo. Stínidlo závěsné lampy je vyrobeno ze skla, stejně jako dekorativní závěs uvnitř. Za tímto účelem byly skleněné kuličky připevněny k nylonovým vláknům, která visí dolů v množství. To je nejen mimořádně dekorativní a stylové, ale také vytváří extravagantní světelné efekty, které se vyznačují krásným třpytem. Pokud je závěsné svítidlo umístěno nad stolem, vytváří Audi luxusní atmosféru a krásný vkus.

19 199 Kč
-8%

Ideallux Flexibilní LED nástěnné světlo Focus

Pohyblivé LED nástěnné světlo Focus jako bodové osvětlení Bílá LED nástěnná lampa Focus zaujme promyšleným a aktuálním designem, který se vyznačuje pružným ramenem ohraničeným gumou a lze jej individuálně upravit. Z tohoto důvodu je lampa extrémně univerzální. Lze jej použít jako moderní světlo na čtení v oblasti postele nebo jako selektivní osvětlení v obývacím pokoji, například na obrazy nebo police. Díky LED technologii je nástěnná lampa Focus ekonomickým a odolným světelným prvkem, který se perfektně hodí do moderního obývacího pokoje a dosahuje ideálních světelných výsledků.

1 999 Kč

Ideallux Podhledová bodovka Swing kulatá

Otočné stropní vestavné bodové svítidlo Swing kulatého tvaruVestavné bodové svítidlo Swing je flexibilní a především nadčasový společník. Díky svému modernímu a neokázalému vzhledu se hodí téměř k jakémukoli modernímu pojetí nábytku. Vnitřní hlavici svítidla, která je osazena žárovkou GU10, lze otáčet, a tak ji lze cíleně nastavit.Pomocí Swingu lze výhodně inscenovat požadované objekty a obecně vytvářet akcenty. Se svítidly s širokým úhlem vyzařování Swing dobře poslouží jako rovnoměrné ambientní osvětlení, ať už v řadě několika kusů na chodbě, nebo jednotlivě nad sedací soupravou.

374 Kč

Ideallux Ideal Lux Ultrathin LED závěsné světlo Ø 3cm černá

Závěsné svítidlo LED Ultrathin s trubkovým kovovým stínidlemToto závěsné svítidlo nese již ve svém názvu rozhodující optickou vlastnost. Ultra tenký znamená extrémně štíhlý, stejně jako kovový odstín. Světelný zdroj LED vyzařuje světlo směrem dolů. Ultrathin se ideálně hodí jako solitérní svítidlo pro osvětlení stolu; zavěšené v řadě vhodně osvětlí například bar

2 999 Kč

Ideallux Ideal Lux Spike stropní světlo mosaz

Kulaté stropní svítidlo Spike pro homogenní základní osvětleníTěleso stropního svítidla Spike je vyrobeno ze soustruženého hliníku, jako svítidlo se dodává výbojka GX53. Ať už jsou umístěny samostatně jako obecný zdroj světla, nebo uspořádány v řadách, např. pro osvětlení dlouhé chodby – Spike poskytuje příjemné osvětlení s jasným světlem. Díky svému jednoduchému tvaru a modernímu designu se snadno začlení do nejrůznějších současných stylů vybavení.

2 499 Kč

Ideallux Ideal Lux Oracle Slim závěsné Ø 150cm bílá 4 000K

Závěsná LED lampa Oracle Slim s velkým průměremZávěsná LED lampa Oracle Slim je vybavena úzkým stínidlem ve tvaru prstence s hliníkovým rámem a opálovým plastovým krytem pro LED diody. LED diody jsou výkonné a zároveň energeticky úsporné, takže spotřeba energie zůstává nízká. Produkují vysoký světelný tok a poskytují účinné a jasné osvětlení okolí. Závěsné svítidlo LED Oracle Slim je vhodné pro použití v soukromých místnostech i pro osvětlení konferenčních místností a hotelů. Jeho jednoduchý, moderní design ho předurčuje ke kombinaci s moderními interiéry.- světelný výkon je zcela neoslňující

15 099 Kč
-14%

Ideallux LED závěsné světlo Look ve štíhlém tvaru

Dekorativní závěsná lampa vypadá celá v černé barvě Černý a úzký design LED závěsného svítidla Look přesvědčí svými elegantními liniemi. Minimalistická luminiscenční obrazovka ve tvaru válce je na štíhlém zavěšení. Výšku lze individuálně nastavit během montáže tak, aby bylo možné umístit svítidlo tak, aby odpovídalo výšce stolu nebo pultu. V celé černé barvě lze stylovou lampu s výhodou použít v tmavém interiéru. Osvětlení probíhá selektivně v oblasti pod zářivkou. Z tohoto důvodu je instalace v řadě ideální, například pokud mají být čítače efektivně osvětleny. Look je dodáván s teplým bílým světelným zdrojem LED o průměru 5 cm a délce 6 cm.

1 899 Kč

Ideallux Flexibilní nástěnné LED světlo Focus

Černé nástěnné LED světlo s pohyblivým ramenem Moderní nástěnné LED světlo Focus má všestranné uplatnění. Z kulaté nástěnné základny vychází ohebné rameno, ke kterému je připojena svíticí část. Rameno má kovovou konstrukci orámovanou gumou. Světlo je celé černé. Kromě instalace v ložnici a použití jako čtecí lampička může sloužit také jako bodové osvětlení v obýváku nebo pracovně, nebo k nasvícení například uměleckých děl nebo regálů. Díky vestavěné technologii LED má nízkou spotřebu energie a dlouhou životnost.

2 199 Kč

Ideallux Ideal Lux Cloud LED stropní světlo

Stropní svítidlo LED Cloud s nepřímým světelným paprskem Toto bílé stropní svítidlo LED se nazývá Cloud (mrak) kvůli svému tvaru, který skutečně připomíná tvar obláčku, a to díky navrstveným kruhovým světelným prvkům. Světelné prvky jsou vyrobeny z matně bílého lakovaného kovu a na horní straně mají opálově bílé akrylové difuzory, přes které světlo teplých bílých LED diod za nimi nepřímo a rovnoměrně svítí ke stropu. Odtud se odráží zpět do místnosti a vytváří velmi příjemný efekt nepřímého osvětlení. Svítidlo je také velmi vhodné pro montáž na stěnu ve velkých místnostech.

6 499 Kč

Ideallux Ideal Lux Nodi závěsné světlo 9 zdrojů mosaz/bílá

Závěsná lampa Nodi s devíti lampami v mosazné a bílé barvěZávěsná lampa Nodi vypadá díky tvaru kovového rámu v mosazné barvě a způsobu, jakým jsou na něj rozdělena a připevněna bílá foukaná skla, opticky jako obraz chemické sloučeniny. Díky tomu upoutá pozornost i bez osvětlení. Jakmile se osvětlení zapne, místnost zaplní jasné, neoslňující světlo.

13 299 Kč

Ideallux Ideal Lux Tronco s pyrexovým sklem

Robustně zpracované svítidlo Tronco na cestuSvítidlo Tronco na cestu se svým moderním a zároveň nadčasovým vzhledem hodí pro mnoho venkovních instalací: trubkové tělo je vyrobeno z odolného vstřikovaného hliníku, rozptylovač světla z odolného pyrexového skla s vnitřními prvky z plastu. Světlo je rozptýleno po celém obvodu a zajišťuje účinné osvětlení cest.

4 499 Kč

Ideallux Ideal Lux stropní světlo Neve 12 zdrojů chrom/čirá

Dvanáctilampový stropní svítidlo Neve s dekorativními koulemi z průhledného sklaStropní svítidlo Neve má vzhled, který ztělesňuje esprit a hravost. Kulatá kovová stříška je leskle pochromovaná a je působivě osvětlena světlem dvanácti žárovek G4, které jsou součástí dodávky. Souhra světla s dekorativními prvky s průhlednými skleněnými koulemi zavěšenými na nylonových nitích navíc vytváří fascinující odlesky, které magicky přitahují pohled. Inspirativní stropní svítidlo, které se dokonale hodí k modernímu stylu interiéru.

15 799 Kč

Ideallux Ideal Lux Gim LED nástěnné nastavitelné bílá

Nástěnné LED svítidlo Gim s otočnou hlavou svítidlaNástěnné LED svítidlo Gim je moderní světelný zdroj, který je vysoce funkční při manipulaci a úsporný při spotřebě díky účinným LED diodám. Tvarovou hlavu svítidla lze otáčet, takže směr světla lze nastavit podle potřeby. Gim lze optimálně použít například jako zdroj světla pro čtení na stěně nad postelí nebo pohovkou. Vybaveno vypínačem na nástěnném držáku – vyrobeno z bílého práškově lakovaného hliníku se saténovou akrylovou čočkou

2 499 Kč

Ideallux Ideal Lux Nemo závěsné světlo

Závěsná lampa Nemo s pěti lampami a skleněnými stínidlyTato závěsná lampa nabízí fascinující obraz i bez osvětlení. Její oválný, velmi plochý vrchlík je leskle pochromovaný, z něhož je v různých výškách zavěšeno pět jednotlivých svítidel se skleněnými stínidly. Jsou zde tři malé a dva velké odstíny, z nichž každý tvoří téměř kouli. Zajímavý barevný přechod z chromu do čiré barvy dodává světelnému obrazu při zapnutí osvětlení zvláštní kouzlo. Nemo je zavěšeno na ocelových lanech s automatickými zámky lan a jeho výšku lze nastavit pouze při montáži.

22 699 Kč

Ideallux Ideal Lux Mapa závěsné světlo ze skla Ø 30 cm

Sférická závěsná lampa Mapa ze sklaSférické světelné těleso závěsné lampy Mapa je vyrobeno z foukaného bílého leptaného skla a vyzařuje světlo do místnosti bez oslnění. Mapa se výborně hodí pro dostatečné celkové osvětlení obývacích pokojů a chodeb, ale také vytváří jasné, příjemné osvětlení a útulnou atmosféru, když je zavěšena nad stolem. Mapa je vybavena ocelovým lankem, které lze výškově nastavit pouze při montáži.

2 399 Kč

Ideallux Ideal Lux Mapa závěsné světlo ze skla Ø 40 cm

Sférická závěsná lampa Mapa ze sklaSférické světelné těleso závěsné lampy Mapa je vyrobeno z foukaného bílého leptaného skla a vyzařuje světlo do místnosti bez oslnění. Mapa se výborně hodí pro dostatečné celkové osvětlení obývacích pokojů a chodeb, ale také vytváří jasné, příjemné osvětlení a útulnou atmosféru, když je zavěšena nad stolem. Mapa je vybavena ocelovým lankem, které lze výškově nastavit pouze při montáži.

4 499 Kč

Ideallux Ideal Lux Frame LED stropní světlo bílá 59×59

Stropní svítidlo LED Frame v geometrickém designuModerní design, jasný a energeticky úsporný – tak se prezentuje stropní svítidlo LED Frame. Od malého čtvercového baldachýnu jsou přes sebe přehozeny tři čtvercové, bíle lakované kovové rámy, které vytvářejí efektní geometrický vzhled, jímž rám Frame ozvláštňuje moderní místnosti. Světlo z diod LED instalovaných za opálovým plastem vyzařuje přímo a bez oslnění a vytváří účinné okolní osvětlení.

9 899 Kč
-4%

Ideallux Ideal Lux Oz LED stropní světlo Ø 60 cm bílá

Bílé stropní LED svítidlo Oz ve tvaru spirályZ kulatého, bíle lakovaného kovového vrchlíku se světelné těleso stropního LED svítidla Oz z bíle lakovaného kovu vine kousek podél stropu. LED diody jsou instalovány za pogumovaným krytem a vyzařují jasné světlo v atraktivní teplé bílé barvě. Vzhledem k tomu, že LED diody jsou umístěny podél vnitřního okraje, svítí světlo do místnosti i na strop. Efektivní světelný zdroj pro základní osvětlení obývacích pokojů, ložnic a chodeb.

9 399 Kč

Ideallux Ideal Lux Frame LED stropní světlo bílá 62

Geometricky tvarované stropní svítidlo LED Frame U stropního svítidla LED Frame jsou na sebe namontovány dva větší a jeden menší obdélníkový kovový rám. Každý rámeček je krytý opálovým plastovým krytem, za kterým jsou instalovány teplé bílé LED diody. Jejich jasné světlo je vyzařováno bez oslnění.stropní svítidlo, které generuje vysoký světelný tok a poskytuje jasné, energeticky úsporné osvětlení místnosti.

8 999 Kč

Ideallux Ideal Lux Pipe LED nástěnné

Nástěnné svítidlo LED Pipe s nastavitelnou hlavou svítidlaNástěnné svítidlo LED Pipe – namontované na stěně nad postelí nebo nad pohovkou – se osvědčí jako ideální osvětlení pro čtení. Hlavu svítidla lze nastavit, a tím přesně nastavit požadovaný směr světla. Difuzor je upevněn pomocí kroužkové matice a má akrylový disk s vroubkovaným povrchem, za kterým jsou instalovány teplé bílé LED diody. Vytvářejí přitažlivou světelnou atmosféru, při které se báječně relaxuje.Jsou vybaveny vypínačem pro zapnutí nebo vypnutí na spodním okraji nástěnné montáže.

3 099 Kč

Ideallux Ideal Lux Cloud LED stropní světlo

Stropní svítidlo Cloud LED s opálovými svítidlyVe stropním svítidle Cloud LED vystupuje z matně lakovaného kovového podstavce sedm kulatých difuzorů různých velikostí z opálového plastu. Jak již název Cloud napovídá, celá sestava vypadá jako dekorativní mrak na obloze. Světlo instalovaných LED diod je vyzařováno nepřímo, takže „mraky“ jsou viditelné i na stropě. Teplá bílá barva světla vytváří atmosféru – lze namontovat i jako nástěnné svítidlo

9 599 Kč

Ideallux Ideal Lux Yurta závěsné světlo

Stropní lampa Yurta se širokým stínidlemStropní lampa Yurta je vybavena širokým stínidlem z práškově lakovaného kovu v černé barvě. Pro lepší odraz světla je stínidlo z vnitřní strany natřeno bílou barvou. Černý napájecí kabel je vyroben z PVC. Yurta je ideální pro osvětlení stolů v jídelnách a obývacích pokojích. Vhodné žárovky (patice E27) lze objednat samostatně prostřednictvím příslušenství.

3 399 Kč

Ideallux Ideal Lux Essence LED závěsné světlo 15

Závěsné svítidlo LED Essence s efektivním světelným výkonemToto moderní závěsné svítidlo LED je věrné svému názvu Essence a je navrženo tak, aby se soustředilo na svou podstatu: výkonný světelný zdroj, který má zároveň nízkou spotřebu, a moderní eleganci, která vychází z jednoduchosti designu. Svítidlo Essence je vyrobeno z práškově lakovaného hliníku, kryt LED je z bílého akrylu a zajišťuje, že světlo neoslňuje. Essence se hodí zejména do obývacích pokojů a jídelen, např. jako stolní osvětlení.

8 499 Kč

Ideallux Ideal Lux Soft závěsné světlo 6 zdrojů chrom/šedá

Šestisvětelná závěsná lampa Soft Soft je poutavá závěsná lampa se šesti samostatnými světly zavěšenými na kulatém chromovaném vrchlíku. Každé ze světel má kouřové stínítko z foukaného skla. Odstíny se vizuálně liší velikostí a tvarem. Používá se šest žárovek s paticí E14. Světlo vyzařované lampami lze objednat samostatně v rámci příslušenství. Světlo vyzařované použitými lampami má díky barvě skla měkký světelný efekt.

12 099 Kč

Ideallux Ideal Lux Lolita LED terasové světlo

LED světlo na terasu Lolita s dobíjecí bateriíLED světlo na terasu Lolita umožňuje svítit přesně tam, kde potřebujete, a tehdy, kdy potřebujete. Je dodáváno s dobíjecí baterií, kterou lze plně dobít za sedm hodin pomocí napájecího kabelu, který je rovněž součástí dodávky. Světlo vydrží svítit přibližně 14 hodin. dotykový stmívač integrovaný v základně lampy lze použít k zapnutí a vypnutí světla i ke ztlumení jeho jasu. svítidlo Lolita vytváří svým teplým bílým světlem příjemnou atmosféru, ať už na balkoně nebo terase doma, na zahradě, při kempování nebo třeba na terase hotelu či restaurace. – třída krytí IP54

2 599 Kč