Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Hunter
Nejnovější

Hunter Trimaran stropní ventilátor bronz/hnědá

Obyčejný stropní ventilátor Trimaran – i pro venkovní použití Ať už jde o cirkulaci vzduchu v uzavřených místnostech, nebo o svěží vánek na terase (také u pobřeží) – tři lopatky stropního ventilátoru Trimaran vždy zajistí správné proudění vzduchu. Díky koncepci WeatherMax odolává Trimaran i těm nejnáročnějším povětrnostním podmínkám a zachovává si svůj tvar i po letech. Funkce Otáčky ventilátoru lze ovládat pomocí nástěnného spínače. Díky funkci dopředného a zpětného chodu jednotka zajišťuje efektivnější distribuci ohřátého vzduchu v zimě a příjemné chlazení v létě. Technické údaje – Doporučená velikost pokoje: do 19 m² – Celková hlasitost: < 46 db - Hmotnost: 3,9 kg Speciální funkce Montážní systém Installer's Choice® umožňuje standardní, nízkou nebo šikmou montáž. Trimaran lze s potěšením používat i v odpočívárnách a ložnicích, protože motor WhisperWind® pracuje obzvláště tiše.

9 899 Kč
-12%

Hunter Santorini ventilátor světlo

Osvětlený stropní ventilátor Santorini pro interiér i exteriér Stropní ventilátor Santorini, navržený v průmyslovém vzhledu, lze použít uvnitř i v chráněných venkovních oblastech, např. na kryté verandě. Svítidlo uprostřed je vybaveno dvěma paticemi E27. Funkce Rychlosti a různé příkony lze nastavit pomocí tažného spínače. Osvětlení se rozsvěcuje a zhasíná pomocí druhého tahového vypínače. Při vysoké výšce stropu je možné prodloužení pomocí speciálních tyčí (lze objednat v příslušenství). Lze přepínat z letního na zimní provoz. Technické údaje – Výkon: – 17,8 Watt (min.) – 69,1 Watt (max.) Specifika Integrovaný mimořádně tichý motor WhisperWind®: To znamená, že Santorini lze použít také v klidových oblastech.

8 599 Kč
-11%

Hunter Cabo Frio ventilátor buk tmavý

Třílistý stropní ventilátor Cabo Frio pro vnitřní i venkovní použití Stropní ventilátor Cabo Frio zaujme svým moderním designem a lze jej použít jak uvnitř, tak v chráněných venkovních prostorách, například na krytých terasách. Má tři plastová křídla odolná proti vlhkosti a nerezové robustní pouzdro. Součástí dodávky je 4polohový nástěnný spínač, který však není odolný proti vlhkosti. Funkce Různé rychlosti a úrovně výkonu se nastavují pomocí nástěnného spínače. Prodlužovací tyče lze zakoupit v příslušenství. Ventilátor lze přepnout z letního do zimního režimu pomocí posuvného ovladače na krytu. To znamená, že vzduch v místnosti, který byl ohříván zdrojem tepla, je v místnosti rovnoměrně distribuován. Tím se znatelně šetří náklady na vytápění. Technické specifikace Výkon na rychlost: – 20 W (min.) Při 60,9 ot / min (min.) – 88 W (max.) Při 161 ot / min (max.) zvláštnosti Použitý motor WhisperWind® dělá stropní ventilátor Cabo Frio bezproblémovým i v ložnicích.

7 499 Kč
-8%

Hunter Protos ventilátor bílá/světlá

Lze použít v interiéru i v exteriéru: třílopatkový stropní ventilátor Protos Nadčasově jednoduchý design charakterizuje stropní ventilátor Protos s oboustrannými lopatkami, což zajišťuje nejen příjemné chlazení uvnitř, ale také v chráněných venkovních oblastech. Funkce Funkční stupně ventilátoru se pohodlně nastavují pomocí nástěnného vypínače, který je součástí dodávky. Při použití ventilátoru Protos v místnostech s vysokými stropy doporučujeme používat prodlužovací tyče (lze zakoupit v příslušenství). – Lze nastavovat z letního na zimní provoz. Technické údaje Spotřeba energie pro každou rychlost: – 19 W při 103 ot/min – 45 W při 161 ot/min – 91 W při 195 ot/min Specifika Použitý motor WhisperWind® znamená, že stropní ventilátor Protos běží velmi tiše. Lze jej tedy bez váhání použít i v ložnicích.

5 699 Kč

Hunter Stropní ventilátor Builder Deluxe

Klasický a elegantní design – stropní ventilátor Builder Deluxe Design vychází z tradiční řady značky Hunter a vyniká sladěnou koncepcí barev a materiálů. Stropní ventilátor Builder Deluxe je navíc vybaven integrovaným stropním světlem a v obytných místnostech tak zajišťuje nejen osvětlení, ale i zdravé prostředí. Pět dřevěných lopatek se dá na ventilátor nasadit kteroukoli stranou dolů podle toho, jestli si přejete barvu třešeň nebo barvu světlý vlašský ořech. Funkce Stropní ventilátor Builder Deluxe je vybaven praktickým dopředným a zpětným chodem. Je tak možné nastavit letní režim, kdy ventilátor chladí, nebo zimní režim, kdy je poháněn teplý vzduch v místnosti. Zejména v zimě lze tímto způsobem výrazně snížit náklady na topení. Nastavení tří úrovní rychlosti otáčení lopatek a zapnutí a vypnutí ventilátoru se provádí pomocí tahového řetízku. Volitelně můžete stropní ventilátor dovybavit nástěnným spínačem nebo vhodným dálkovým ovládáním usnadňujícím jeho ovládání. Obě varianty jsou k dostání v části příslušenství. Technické údaje Výkon pro každou rychlost: – 19 wattů při 79 ot./min. – 38 wattů při 119 ot./min. – 65 wattů při 153 ot./min. Zvláštnosti Stropní ventilátor Builder Deluxe je vybaven tichým motorem Whisperwind® a je tak vhodný také pro oblasti citlivé na hluk, jako je například ložnice. Ventilátor lze montovat i na šikmý strop.

6 557 Kč

Hunter Arcot ventilátor

Stropní ventilátor Arcot se skleněným světlem a lopatkami z dubu v barvě světle šedé/vlašský ořech Stropní ventilátor Arcot v klasickém designu nabízí ventilátor a osvětlení v jednom zařízení. Jeho pět lopatek lze otočit a jsou navrženy na jedné straně ve světle šedém dubu a na druhé straně v šedém ořechu. Funkce U Arcot lze funkci ventilátoru i spínání světla dosáhnout pomocí dvou integrovaných tahových vypínačů. Ve vysokých místnostech může být nutné použití dalších prodlužovacích tyčí. Odpovídající tyče jsou k dispozici prostřednictvím příslušenství. Se dvěma paticemi E27: Lze použít všechny typy žárovek. Lze přepnout do zimního režimu: zpětný směr otáčení zajišťuje optimální cirkulaci vzduchu v místnosti, což také šetří náklady na topení. Technické údaje – max. 197 wattů Specifika Díky tomu, že je ventilátor vybaven motorem WhisperWind®, má ventilátor velmi klidný chod a je vhodný i do ložnice.

6 223 Kč
-9%

Hunter Builder Plus

Stropní ventilátor Builder Plus s otočnými lopatkami z tmavého dřeva Příjemné prostředí k bydlení a dostatečné osvětlení: stropní ventilátor Builder Plus zvládne obě věci perfektně. Stropní ventilátor je vybaven tichým motorem Whisperwind® a dodává se s vhodným světlem se 3 svítidly. Součástí dodávky jsou i elegantní lopatky ze dřeva, které se dají při montáži otočit kteroukoli stranou dolů. Lopatky jsou provedeny na jedné straně v barvě třešeň a na druhé straně v barvě tmavý vlašský ořech. Funkce Pomocí posuvného vypínače na stropním ventilátoru lze nastavit, zda se mají lopatky otáčet vpřed nebo vzad. Díky tomu je velmi snadné přepnout z letního režimu, kdy ventilátor chladí, na zimní režim, kdy je poháněn teplý vzduch v místnosti. Pomocí dvou tahových řetízků lze samostatně zapínat a vypínat osvětlení a ventilátor. Tahový spínač umožňuje také nastavení tří různých rychlostí otáčení lopatek. Technické údaje Výkon pro každou rychlost: – 19 wattů při 79 ot./min. – 38 wattů při 119 ot./min. – 65 wattů při 153 ot./min. Zvláštnosti Volitelně lze ventilátor dovybavit nástěnným spínačem nebo dálkovým ovládáním (k dostání v části příslušenství). Stropní ventilátor Builder Plus lze montovat i na šikmý strop.

5 699 Kč

Hunter Claudette ventilátor

Stropní ventilátor Claudette ve vzhledu niklu a dubu – s dálkovým ovládáním a s lampou E27 Stropní ventilátor Claudette se prezentuje vizuálně přitažlivým krytem motoru a lampy v matném niklu a pěti oboustrannými lopatkami ve světle šedé barvě a dekorem starého dubového dřeva. Díky moderní funkčnosti je všestranným a užitečným prvkem pro vybavení moderních obývacích pokojů a ložnic. Funkce Za krytem světla se nachází posuvník pro volbu směru chodu tichého motoru WhisperWind®. Zatímco v létě poskytuje ventilátor příjemný chládek a podporuje klimatizační systém směrem dopředu, v zimě směruje teplý vzduch nahromaděný pod stropem do obytného prostoru, čímž pomáhá šetřit náklady na vytápění. Matné sklo svítidla vyzařuje světlo dvou lamp (viz příslušenství) rovnoměrně a příjemně do místnosti. Svítidlo a ventilátor se ovládají přiloženým dálkovým ovladačem, který lze připevnit i na stěnu. Technické údaje – Maximální cirkulace vzduchu: 2,35 m³/s – Celková hlasitost: < 46 db - Hmotnost: 10,7 kg - Dálkové ovládání: baterie (2 x AAA) a nástěnný držák pro přišroubování a přilepení jsou součástí dodávky Speciální funkce - vysoká, nízká nebo šikmá poloha (pro střechy se sklonem menším než 34°). - Křídla musí být ve výšce nejméně 2,30 m od podlahy.

8 686 Kč
-9%

Hunter Loki stropní ventilátor dub bělený/bílá

Stropní ventilátor Loki se čtyřmi lopatkami, dálkovým ovládáním a žárovkou E27 Moderní stropní ventilátor Loki, který lze ovládat dálkovým ovládáním, je vybaven čtyřmi oboustrannými lopatkami z kompozitního materiálu, jejichž strany lze orientovat směrem dolů s preferovanou povrchovou úpravou. Kulaté svítidlo vyrobené z oceli válcované za studena pojme dvě žárovky E27 (viz příslušenství), jejichž světlo se rozptýleně šíří dolů přes matný kryt. Při použití stmívatelných žárovek lze jas regulovat pomocí dálkového ovládání. Funkce Směr chodu mimořádně tichého motoru WhisperWind® se volí posuvníkem za krytem svítidla. Díky tomu lze teplý nebo chladný vzduch v místnosti směrovat do obývané zóny podle potřeby. To podporuje efektivní a úsporné využívání vytápění a klimatizace. Ventilátor a světlo se ovládají pomocí dodávaného dálkového ovladače, který lze připevnit na stěnu pomocí přiloženého držáku. Technické údaje – maximální cirkulace vzduchu: 2,69 m³/s – celkový objem: < 46 db - hmotnost: 10,4 kg - dálkový ovladač: včetně baterií (2 x AAA) a držáku na stěnu pro přišroubování a přilepení Speciální vlastnosti - vysoká, nízká nebo šikmá poloha (pro střechy se sklonem menším než 34°)

7 299 Kč
-9%

Hunter Loki ventilátor dub šedá/přírodní/nikl

Stropní ventilátor Loki se čtyřmi lopatkami, dálkovým ovládáním a žárovkou E27 Moderní stropní ventilátor Loki, který lze ovládat dálkovým ovládáním, je vybaven čtyřmi oboustrannými lopatkami z kompozitního materiálu, jejichž strany lze orientovat směrem dolů s preferovanou povrchovou úpravou. Kulaté svítidlo vyrobené z oceli válcované za studena pojme dvě žárovky E27 (viz příslušenství), jejichž světlo se rozptýleně šíří dolů přes matný kryt. Při použití stmívatelných žárovek lze jas regulovat pomocí dálkového ovládání. Funkce Směr chodu mimořádně tichého motoru WhisperWind® se volí posuvníkem za krytem svítidla. Díky tomu lze teplý nebo chladný vzduch v místnosti směrovat do obývané zóny podle potřeby. To podporuje efektivní a úsporné využívání vytápění a klimatizace. Ventilátor a světlo se ovládají pomocí dodávaného dálkového ovladače, který lze připevnit na stěnu pomocí přiloženého držáku. Technické údaje – maximální cirkulace vzduchu: 2,69 m³/s – celkový objem: < 46 db - hmotnost: 10,4 kg - dálkový ovladač: včetně baterií (2 x AAA) a držáku na stěnu pro přišroubování a přilepení Speciální vlastnosti - vysoká, nízká nebo šikmá poloha (pro střechy se sklonem menším než 34°)

7 299 Kč

Hunter Dante

Stropní ventilátor Dante se čtyřmi otočnými lopatkami v barvě černý a tmavě hnědý dub Stropní ventilátor Dante pohání vzduch v místnosti a zlepšuje tak kvalitu vnitřního prostředí. Ventilátor Dante je osazen dekorativním světlem s krytem z opálového skla bílé barvy, které neoslňuje a slouží jako hlavní zdroj světla v místnosti. Ventilátor je vybaven otočnými lopatkami v barvě černého a čokoládově hnědého dubu. Funkce Dante nabízí vynikající cirkulaci vzduchu při několika rychlostech otáčení a výkonových úrovních, které lze snadno nastavit pomocí dálkového ovládání, jež je součástí dodávky. Dálkové ovládání slouží také k zapnutí a vypnutí středového zdroje světla se dvěma závity E27. Baterie pro dálkové ovládání jsou součástí dodávky. Prodlužovací tyče pro montáž ventilátorů do místností s vysokým stropem jsou k dostání jako příslušenství. Lze přepínat letní a zimní režim otáčení lopatek. Technické údaje Výkon pro každou rychlost: – 18 W (min.) při 60 ot/min (min.) – 134 W (max.) při 253 ot/min (max.) Zvláštnosti Díky velmi klidnému chodu motoru WhisperWind® je ventilátor ideální pro ložnice.

6 871 Kč
-9%

Hunter Contempo – stropní ventilátor se světlem

Jednoduchý stropní ventilátor Contempo s integrovaným světlem Moderní stropní ventilátor Contempo vyniká svou prostou elegancí. Ventilátor je proveden převážně v elegantní bílé barvě a jediný malý kontrast představuje pět otočných lopatek ze dřeva. Lopatky jsou z jedné strany bíle lakované, z druhé strany jsou však v pěkné barvě světlého dubu. Celkový obraz navíc harmonicky dotváří integrované světlo s krytem z mléčného skla, které je součástí dodávky. Funkce Ventilátor se může otáčet vpřed a vzad – v létě příjemně chladí a v zimě pohání teplý vzduch v místnosti a tak šetří náklady na topení. Součástí dodávky je dálkové ovládání usnadňující ovládání stropního ventilátoru Contempo. Umožňuje ovládání svítidla (zapínání a vypínání) a nastavení tří rychlostí otáčení lopatek. Technické údaje Spotřeba energie pro každou rychlost: – 19 wattů při 80 ot./min. – 37 wattů při 117 ot./min. – 52 wattů při 132 ot./min. Specifika Ventilátor lze montovat i na šikmý strop. Vzhledem k velmi tichému chodu motoru Whisperwind® je stropní ventilátor Contempo vhodný také do místností citlivých na hluk, jako je například ložnice.

6 199 Kč

Hunter Harmony stropní ventilátor bronz/šedá

Hunter Harmony stropní ventilátor bronz/šedá, Obývací pokoj / jídelna, ocel válcovaná za studena, plast, E27, 14W, K: 41.9cm

9 599 Kč
-10%

Hunter Kennicott stropní ventilátor bílá matná

Hunter Kennicott stropní ventilátor bílá matná, Obývací pokoj / jídelna, ocel válcovaná za studena, plast, K: 27.6cm

7 299 Kč

Hunter Low Profile III ventilátor hnědá/javor

Stropní ventilátor Low Profile III s další dvojicí lopatek Tento stropní ventilátor zaujme svou silou a všestranností. Low Profile III je vybaven 5 reverzibilními čepelemi, které jsou na jedné straně čokoládově hnědé a na druhé javorové. Dodává se také sada křídla s menším průměrem. Funkce Různé úrovně výkonu a rychlosti se přepínají pomocí integrovaného tažného spínače. Prodlužovací tyče (nutné pro vysoké místnosti) lze objednat samostatně pomocí příslušenství. Low Profile III je dodáván s druhou sadou křídel, což znamená, že celkový průměr je pouze 113 cm. Přepnutím na zimní provoz lze v chladném období ušetřit část nákladů na vytápění. Technické specifikace Výkon na rychlost: – 17 wattů při 96 otáčkách za minutu – 42 wattů při 155 otáčkách za minutu – 65 W při 182 ot./min zvláštnosti Použitím takzvaného motoru WhisperWind® lze stropní ventilátor použít také v ložnicích: velmi hladce.

5 963 Kč
-10%

Hunter Kennicott stropní ventilátor stříbrná matná

Hunter Kennicott stropní ventilátor stříbrná matná, Obývací pokoj / jídelna, ocel válcovaná za studena, plast, K: 27.6cm

7 299 Kč
-9%

Hunter Savoy – velký stropní

Klasický a nadčasový – stropní ventilátor Savoy Tradiční stropní ventilátor Savoy z dílny společnosti Hunter má vědomě jednoduchý design. Díky své nevýraznosti dokonale zapadne prakticky do každého stylu a má všestranné uplatnění. Ocelové tělo je natřeno na bílo a je perfektně sladěno s pěti otočnými lopatkami. Jedna strana lopatek je stejně bílá a druhá strana lopatek je v barvě světlého dubu. Funkce Ventilátor se může otáčet vpřed a vzad. Posuvný spínač umožňuje libovolně přepínat mezi letním režimem, kdy ventilátor chladí, a zimním režimem, kdy je poháněn teplý vzduch v místnosti. Zpětný chod umožňuje v zimě až 30% úsporu nákladů na topení v důsledku pohánění teplého vzduchu v místnosti. Ventilátor se ovládá tahovým řetízkem, který umožňuje jeho zapínání, vypínání a změnu rychlosti otáčení lopatek. Volitelně lze ventilátor dovybavit nástěnným spínačem nebo dálkovým ovládáním (k dostání v části příslušenství). Technické údaje Výkon pro každou rychlost: – 16 wattů při 93 ot./min. – 39 wattů při 152 ot./min. – 64 wattů při 183 ot./min. Zvláštnosti Ke stropnímu ventilátoru Savoy lze upevnit volitelné světlo. Vhodné modely jsou k dostání v části příslušenství. Ventilátor lze pomocí tyče připevnit na rovný nebo šikmý strop. Ventilátor je vhodný také k připevnění na nižší strop bez tyče.

7 299 Kč
-12%

Hunter Bayport stropní ventilátor růžové dřevo/dub

Flexibilní stropní ventilátor Bayport s tichým motorem Praktický, tichý a zároveň elegantní design – stropní ventilátor Bayport s patentovaným motorem Whisperwind® přesvědčí výkonem a klasickým vzhledem. Je vybaven čtyřmi elegantními dřevěnými noži, které lze při instalaci použít na obou stranách. Můžete si vybrat ze dvou různých dekorů – růžové nebo dubové dřevo. Funkce Provoz vpřed a vzad: Pomocí posuvníku přímo na ventilátoru lze kdykoli přepnout z chladicí letní funkce s chodem vpřed na zimní funkci s chodem vzad a cirkulací tepla. Lze ovládat pomocí tažného řetězu, kterým lze nastavit tři různé úrovně rychlosti. Lze je kdykoli dodatečně vybavit pro pohodlné ovládání dálkovým ovladačem nebo nástěnným vypínačem. Obojí je k dispozici v sekci příslušenství. Technické údaje Výkon na rychlost: – 17 wattů při 123 otáčkách za minutu – 38 wattů při 195 otáčkách za minutu – 62 wattů při 240 otáčkách za minutu Speciální funkce Naprosto tichý chod, proto ideální do ložnice. Ideální také pro menší místnosti. Lze je instalovat i v nízkých místnostech nebo na svazích. Stropní ventilátor je již připraven pro montáž světel. Odpovídající osvětlení najdete v sekci příslušenství.

3 599 Kč

Hunter Caribbean Breeze

Tropický závan i k vám domů – stropní ventilátor Caribbean Breeze Tento kvalitní stropní ventilátor z dílny společnosti Hunter je vybaven pěti zaoblenými lopatkami z vrbového proutí. Ty, spolu s tmavým železným tělem, vytváří jedinečný exotický vzhled. Celkový obraz ještě dotváří světlo instalované z výroby s krytem z mléčného skla. Ventilátor tak hravě dokáže vnést pocit z dovolené pod palmami i do běžného života. Funkce Ventilátor se může otáčet vpřed a vzad – v létě chladí a v zimě pohání teplý vzduch v místnosti. Směr proudění vzduchu lze pohodlně nastavit pomocí posuvného vypínače na stropním ventilátoru. Stropní ventilátor Caribbean Breeze je ovládán tahovými řetízky. Jednotlivé řetízky umožňují samostatně nastavit tři rychlosti otáčení lopatek stropního ventilátoru a zapnutí nebo vypnutí světla. Volitelně lze ventilátor dovybavit dálkovým ovládáním nebo nástěnným ovladačem. Obě varianty jsou k dostání v části příslušenství. Technické údaje Výkon pro každou rychlost: – 16 wattů při 66 ot./min. – 39 wattů při 109 ot./min. – 69 wattů při 140 ot./min. Zvláštnosti Ventilátor lze namontovat i bez světla. Vhodný také k instalaci na šikmý strop nebo připevnění na nižší strop bez tyče.

11 717 Kč
-7%

Hunter Low Profile III

Provedení v bílé barvě: stropní ventilátor Low Profile III s pěti lopatkami Ventilátor Low Profile III se vyznačuje vysokou funkčností a přizpůsobivostí. Součástí dodávky je i druhá sada lopatek s menším průměrem. Celkový průměr pak činí pouze 113 cm namísto 132 cm. Funkce Ventilátor je vybaven tahovým spínačem, který umožňuje pohodlně nastavovat různé otáčky a výkony. V místnostech s vysokým stropem doporučujeme používat prodlužovací tyče, které jsou k dostání jako samostatné příslušenství. Změnou směru otáčení lopatek lze ventilátor použít také v zimě k pohánění teplého vzduchu v místnosti. Optimální distribuce vzduchu v místnosti snižuje náklady za energie. Technické údaje Výkon pro každou rychlost: – 17 W při 96 ot/min – 42 W při 155 ot/min – 65 W při 182 ot/min Zvláštnosti Díky svému vestavěnému motoru WhisperWind® s tichým chodem může být ventilátor Low Profile III instalován i v ložnicích a dalších klidových zónách.

5 499 Kč
-9%

Hunter Stile ventilátor se světlem ořech/ořech

Osvětlený stropní ventilátor s oboustrannými lopatkami Stropní ventilátor Stile s integrovaným svítidlem nejen zlepšuje vnitřní klima, ale také zajišťuje odpovídající osvětlení místnosti. S zaměnitelnými lopatkami: na jedné straně americký ořech, na druhé straně tmavý ořech. Funkce Stropní ventilátor Stile lze také přizpůsobit velmi vysokým stropům pomocí dalších prodlužovacích tyčí, které lze objednat pomocí příslušenství. Funkce stropního osvětlení a ventilátoru jsou ovládány pomocí dálkového ovládání, které je součástí dodávky. Baterie pro dálkové ovládání jsou součástí balení. Může být použit v létě k osvěžení vzduchu, v zimě se změněným směrem chodu pro komfortní cirkulaci vzduchu, což také umožňuje značné úspory topné energie. Specifika Velmi tichý provoz díky motoru WhisperWind® – vhodný také do ložnice.

6 199 Kč

Hunter Builder Deluxe

Stropní ventilátor Builder Deluxe se světlem ve světlých barvách Stropní ventilátor Builder Deluxe v klasickém tradičním designu je vybaven patentovaným motorem Whisperwind® od tradiční americké společnosti Hunter. Díky integrovanému stropnímu světlu zajišťuje současně praktické osvětlení místnosti. Světlo má kryt z mléčného skla a zapíná se a vypíná pomocí tahového spínače. Funkce Vybaven praktickým dopředným a zpětným chodem. Při přepnutí na letní režim (chod vpřed) ventilátor příjemně chladí, při přepnutí na zimní režim (zpětný chod) je poháněn teplý vzduch v místnosti a je dosažena úspora nákladů. Směr pohánění vzduchu lze nastavit pomocí posuvného vypínače na stropním ventilátoru. Tahový spínač umožňuje nastavení tří rychlostí otáčení lopatek. Alternativně můžete ventilátor kdykoli dovybavit nástěnným spínačem nebo dálkovým ovládáním (viz příslušenství) usnadňujícím jeho ovládání. Technické údaje Výkon pro každou rychlost: – 19 wattů při 79 ot./min. – 38 wattů při 119 ot./min. – 65 wattů při 153 ot./min. Zvláštnosti Díky velmi tichému motoru Whisperwind® je stropní ventilátor Builder Deluxe se světlem vhodný také pro ložnice. Ventilátor lze montovat i na šikmý strop.

6 272 Kč

Hunter Harmony stropní ventilátor

Hunter Harmony stropní ventilátor, nikl matný, Obývací pokoj / jídelna, ocel válcovaná za studena, plast, E27, 14W, K: 41.9cm

9 599 Kč

Hunter Beck ventilátor se světlem

Stropní ventilátor Beck se svítidlem E27 – kombinace niklu a vzhledu dřeva Moderní stropní ventilátor Beck je stejně praktický díky osvětlení, změně směru chodu a dálkovému ovládání jako vizuálně příjemný díky čtyřem oboustranným lopatkám ve světle šedém a tmavě šedém dekoru dubového dřeva. Funkce Díky směru chodu, který lze zvolit přepínačem ve svítidle, může Beck přesvědčit v létě i v zimě tím, že do obývaného prostoru přivádí teplý i chladný vzduch. Vytápění a klimatizace jsou tak ještě účinnější a úspornější. Svítidlo, které lze osadit dvěma žárovkami (viz příslušenství) a které má stejně jako příjemně tichá motorová jednotka matný niklový povrch, poskytuje díky opálovému krytu rozptýlené a rovnoměrné světlo v prostoru pod ním. Technické údaje – Maximální cirkulace vzduchu: 2,77 m³/s – Celková hlasitost: < 46 db - Hmotnost: 8,2 kg - Dálkové ovládání: baterie (2 x AAA) a nástěnný držák pro přišroubování a přilepení jsou součástí dodávky Speciální funkce - vysoká, nízká nebo šikmá poloha (pro střechy se sklonem menším než 34°). - Montáž ve výšce nejméně 2,3 m nad podlahou.

8 038 Kč
-8%

Hunter Protos ventilátor stříbrná/černá

Lze použít v interiéru i v exteriéru: třílopatkový stropní ventilátor Protos Nadčasově jednoduchý design charakterizuje stropní ventilátor Protos s oboustrannými lopatkami, což zajišťuje nejen příjemné chlazení uvnitř, ale také v chráněných venkovních oblastech. Funkce Funkční stupně ventilátoru se pohodlně nastavují pomocí nástěnného vypínače, který je součástí dodávky. Při použití ventilátoru Protos v místnostech s vysokými stropy doporučujeme používat prodlužovací tyče (lze zakoupit v příslušenství). – Lze nastavovat z letního na zimní provoz. Technické údaje Spotřeba energie pro každou rychlost: – 19 W při 103 ot/min – 45 W při 161 ot/min – 91 W při 195 ot/min Specifika Použitý motor WhisperWind® znamená, že stropní ventilátor Protos běží velmi tiše. Lze jej tedy bez váhání použít i v ložnicích.

5 699 Kč
-12%

Hunter Bayport stropní ventilátor bílý/světlý dub

Tradiční design v bílé barvě – stropní ventilátor Bayport Stropní ventilátor Bayport s nenápadným designem a patentovaným motorem Whisperwind® je vybaven čtyřmi reverzibilními dřevěnými lopatkami. Na jedné straně jsou lakovány průhlednou bílou barvou, na druhé světlým dubovým dekorem. To z něj činí mimořádně nadčasový model, který lze začlenit do mnoha stylů interiéru. Funkce Vybaveno letní a zimní funkcí: Posuvným spínačem lze nastavit pohyb dopředu nebo dozadu a zajistit tak v létě příjemný chládek a v zimě účinnou cirkulaci tepla v místnosti. Tři stupně rychlosti jsou nastavitelné pomocí tahového spínače. Stropní ventilátor Bayport lze také dovybavit dálkovým ovládáním nebo nástěnným vypínačem. Ty jsou k dispozici v sekci příslušenství. Technické údaje Výkon na rychlost: – 17 wattů při 123 otáčkách za minutu – 38 wattů při 195 otáčkách za minutu – 62 wattů při 240 otáčkách za minutu Speciální funkce Stropní ventilátor Bayport je díky svému naprosto tichému chodu vhodný zejména do prostor citlivých na hluk, jako je ložnice. Ideální pro menší místnosti. Lze instalovat i do nízkých stropů nebo šikmých střech. U tohoto modelu je možné osvětlení kdykoli modernizovat. Odpovídající modely jsou k dispozici v sekci příslušenství.

3 399 Kč
-11%

Hunter Stropní ventilátor Cabo Frio

Vhodný také pro chráněné venkovní prostory – stropní ventilátor Cabo Frio Vyniká svou moderní elegancí a všestranným uplatněním: stropní ventilátor Cabo Frio v matné černé barvě působí nečekaně prostě. Moderní a svěží design s rovnými liniemi navíc propůjčuje tomuto speciálnímu modelu ventilátoru osobitý vzhled. Okouzluje však také další ještě větší výhodou: stropní ventilátor Cabo Frio je vybaven vodotěsnými plastovými lopatkami a nerezavějícím tělem odolným proti vlhkosti a je tedy vhodný také do chráněných venkovních prostor. Funkce Ventilátor se může otáčet vpřed a vzad. Pomocí posuvného vypínače lze pohodlně přepnout z letního režimu (chod vpřed) na zimní režim (zpětný chod). K pohodlnému ovládání stropního ventilátoru slouží nástěnný spínač, který je součástí dodávky. Umožňuje zapínání a vypínání ventilátoru a nastavení tří různých rychlostí otáčení lopatek. Upozorňujeme, že nástěnný spínač není chráněn před vlhkostí. Volitelně lze k ovládání ventilátoru použít dálkové ovládání. Vhodný model naleznete v části příslušenství. Ventilátor lze montovat i na šikmý strop. Technické údaje Výkon pro každou rychlost: – 15 wattů při 73 ot./min. – 38 wattů při 135 ot./min. – 72 wattů při 190 ot./min. Zvláštnosti Vhodný také pro zastřešené a chráněné venkovní prostory. Ventilátor může být dovybaven světlem. Vhodná světla jsou k dispozici v části příslušenství.

7 499 Kč
-8%

Hunter Arcot ventilátor

Klasicky navržený stropní ventilátor Arcot s osvětlením – pět lopatek Přiměřená cirkulace vzduchu a jasné osvětlení místnosti je hračkou pro pětilopatkový stropní ventilátor Arcot, který svým klasickým vzhledem také opticky vylepšuje interiér. Vybaven dvěma tahovými vypínači. Funkce Vybaveno oboustrannými lopatkami: bílá / bělená šedá borovice. Spínání ventilátoru a rovněž spínání osvětlení se provádí pomocí tahového vypínače umístěného na ventilátoru. Lze nastavit různé úrovně výkonu a rychlosti. Skleněné svítidlo je vybaveno dvěma paticemi E27, ve kterých lze použít všechny druhy žárovek. Žárovky nejsou součástí dodávky – lze je objednat v Příslušenství. – Nastavitelný chod vpřed a vzad pro letní a zimní provoz. Technické údaje – max. 197 wattů Specifika Díky motoru WhisperWind® se stropní ventilátor Arcot vyznačuje extrémně hladkým chodem: ideální pro ložnice a další relaxační místnosti.

5 699 Kč
-8%

Hunter Stropní ventilátor Builder Deluxe

Tradiční stropní ventilátor Builder Deluxe Model od tradiční společnosti Hunter, který nezanechá žádné přání nesplněné: klasický design, naprosto tichý chod a integrované stropní světlo. Stropní ventilátor Builder Deluxe má navíc pět otočných lopatek ze dřeva, z jedné strany v barvě třešeň a z druhé v barvě vlašský ořech. Funkce Vybaven praktickým dopředným a zpětným chodem. U stropního ventilátoru se dá pohodlně nastavit pomocí posuvného vypínače letní režim, kdy ventilátor chladí, nebo zimní režim, kdy je poháněn teplý vzduch v místnosti. Přepínání tří rychlostí otáčení lopatek a zapnutí nebo vypnutí světla zajišťuje tahový spínač. Alternativně můžete ventilátor kdykoli dovybavit nástěnným spínačem nebo dálkovým ovládáním (viz příslušenství) usnadňujícím jeho ovládání. Technické údaje Výkon pro každou rychlost: – 19 wattů při 79 ot./min. – 38 wattů při 119 ot./min. – 65 wattů při 153 ot./min. Zvláštnosti Díky velmi tichému motoru Whisperwind® je stropní ventilátor Builder Deluxe se světlem vhodný mimo jiné pro ložnice. Ventilátor lze montovat i na šikmý strop.

5 999 Kč
-11%

Hunter Maribel – nadčasový stropní ventilátor

Ideální pro terasu a venkovní použití – stropní ventilátor Maribel Nadčasový design stropního ventilátoru Maribel je speciálně určen pro venkovní použití. Pět vodotěsných lopatek z plastu je provedeno v elegantní barvě vlašského ořechu. Nerezavějící tělo ventilátoru je odolné vůči vlivu počasí a lakováno v elegantní tmavě hnědé barvě. Stylově skvěle zapadne mezi většinu zahradního a terasového nábytku. Funkce Ventilátor lze montovat i na šikmý strop. Ventilátor se může otáčet vpřed a vzad a k jeho ovládání slouží tahový spínač. Ventilátor se také ovládá tahovým řetízkem. Umožňuje nastavení čtyř rychlostí otáčení lopatek ventilátoru. Volitelně lze ventilátor dovybavit nástěnným spínačem usnadňujícím jeho ovládání (k dostání jako příslušenství). Technické údaje Výkon pro každou rychlost: – 17 wattů při 84 ot./min. – 46 wattů při 151 ot./min. – 67 wattů při 193 ot./min. Zvláštnosti Ventilátor lze dovybavit světlem. Vhodná světla jsou k dostání v části příslušenství.

7 499 Kč

Hunter Mercado stropní ventilátor dub/nikl

Stropní ventilátor Mercado se čtyřmi lopatkami a lampou E27 – ovladatelný dálkovým ovladačem Lopatky, které lze orientovat směrem dolů a jejichž boky mají světle šedý nebo stařený dubový vzhled, dodávají stropnímu ventilátoru Mercado nadčasový vzhled v kombinaci s ocelovým krytem v provedení kartáčovaný nikl. Mercado je doplněn světlem a dálkovým ovládáním a představuje působivý moderní prvek nábytku. Funkce Díky funkci předávání a zpětného toku směruje Mercado v závislosti na nastavení chladný nebo teplý vzduch z místnosti do obývané zóny, čímž snižuje náklady na klimatizaci a vytápění. Posuvný spínač pro volbu směru je skrytý za sklem svítidla. Je opálová, takže světlo ze dvou žárovek E27 (viz příslušenství) je rovnoměrně rozptýlené. Svítidlo a motor WhisperWind® s plynulým chodem lze ovládat pomocí dálkového ovladače, který lze v případě potřeby umístit na stěnu pomocí přiloženého držáku. Technické údaje – Maximální cirkulace vzduchu: 2,44 m³/s – Celková hlasitost: < 46 db - Hmotnost: 9 kg - Dálkové ovládání: včetně baterií (2 x AAA) a držáku na stěnu k přišroubování a přilepení. Speciální funkce - vysoká, nízká nebo šikmá poloha (pro střechy se sklonem menším než 34°).

7 778 Kč

Hunter Dálkové ovládání pro stropní ventilátor

Praktické dálkové ovládání s funkcí stmívání pro ventilátory Hunter Tento bateriový dálkový ovladač umožňuje pohodlné ovládání kompatibilních stropních ventilátorů Hunter. Přehledná tlačítka umožňují nastavit rychlost stropního ventilátoru ve třech stupních a zapnout světlo. Při použití stmívatelných žárovek lze dálkové ovládání použít také ke stmívání světla. – Dodávka včetně 1 x baterie CR2032 a nástěnného držáku Funkce: Ventilátor tři stupně rychlosti a zapnutí/vypnutí, tlumené světlo a zapnutí/vypnutí, motor max. 100 W, světlo max. 300 W

2 499 Kč

Hunter Trimaran stropní ventilátor bílá

Obyčejný stropní ventilátor Trimaran – i pro venkovní použití Ať už jde o cirkulaci vzduchu v uzavřených místnostech, nebo o svěží vánek na terase (také u pobřeží) – tři lopatky stropního ventilátoru Trimaran vždy zajistí správné proudění vzduchu. Díky koncepci WeatherMax odolává Trimaran i těm nejnáročnějším povětrnostním podmínkám a zachovává si svůj tvar i po letech. Funkce Otáčky ventilátoru lze ovládat pomocí nástěnného spínače. Díky funkci dopředného a zpětného chodu jednotka zajišťuje efektivnější distribuci ohřátého vzduchu v zimě a příjemné chlazení v létě. Technické údaje – Doporučená velikost pokoje: do 19 m² – Celková hlasitost: < 46 db - Hmotnost: 3,9 kg Speciální funkce Montážní systém Installer's Choice® umožňuje standardní, nízkou nebo šikmou montáž. Trimaran lze s potěšením používat i v odpočívárnách a ložnicích, protože motor WhisperWind® pracuje obzvláště tiše.

10 371 Kč

Hunter Kennicott stropní ventilátor černá matná

Hunter Kennicott stropní ventilátor černá matná, Obývací pokoj / jídelna, ocel válcovaná za studena, plast, K: 27.6cm

8 167 Kč

Hunter ventilátorový stropní kryt klenutý bílá

Obloukový stropní držák pro fanoušky Hunter- pro svahy až do 45 ° Tento úhlový stropní držák je určen pro zakřivené stropní instalace až do úhlu 45 stupňů. Nahrazuje vrchlík. Držák není vhodný pro dálkově ovládané ventilátory, které vyžadují přijímač namontovaný na vrchlíku. – pouze pro vnitřní použití

651 Kč

Hunter ventilátorový stropní kryt klenutý černá

Obloukový stropní držák pro fanoušky Hunter- pro svahy až do 45 ° Tento úhlový stropní držák je určen pro zakřivené stropní instalace až do úhlu 45 stupňů. Nahrazuje vrchlík. Držák není vhodný pro dálkově ovládané ventilátory, které vyžadují přijímač namontovaný na vrchlíku. – pouze pro vnitřní použití

651 Kč