Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Hera
Nejnovější

Hera Dynamic LED Slim-Pad F podhledové světlo

Dynamické svítidlo do skříně Dynamic Slim-Pad F s nastavitelnou barva sv?tla Praktické svítidlo do skříně Dynamic Slim-Pad F má malé obdélníkové pouzdro s nízkou instalační výškou, takže se perfektně vejde pod nástěnnou skříňku v kuchyni. Trvale instalované LED diody lze nastavit v barvě jejich barva sv?tla mezi teplou bílou a univerzální bílou a přizpůsobit je tak individuálním potřebám uživatele. Svítidlo má připojovací kabel o délce 2,40 m s dynamickou zástrčkou a musí být provozován s 24 V LED transformátorem. Aby bylo možné změnit barva sv?tla , je vyžadováno odpovídající dálkové ovládání. Transformátor a dálkové ovládání jsou k dispozici jako příslušenství.

1 697 Kč

Hera LED Wall F nástěnné vestavné světlo vzhled nerez

Nástěnné svítidlo Wall F LED pro zásuvky pod omítku a do dutinSnadná a rychlá instalace je zaručena s tímto nástěnným svítidlem Wall F LED, protože svítidlo se hodí do standardních zásuvek pod omítku nebo do dutin a může být připojeno přímo k 230 V, takže není potřeba žádný transformátor. Poskytuje teplé bílé osvětlení bez viditelných světelných bodů a osvětluje zejména chodby, schodiště nebo i jednotlivé schody v obytných místnostech. Vestavné nástěnné svítidlo se zásuvnou svorkovnicí je vhodné pro průchozí zapojení. Čtvercový rámeček byl navržen ve vzhledu nerezové oceli, takže svítidlo zapadne do jakéhokoli stylu interiéru.

1 259 Kč

Hera LED podhledové světlo Sky sada 2ks 3000 K nerez

Osvětlení do skříně LED Sky v praktické sadě 2 kusů Osvětlení do skříně LED Sky se dodává ve dvou verzích, včetně 24 / 30W LED transformátoru pro uvedení do provozu. Integrované LED diody s dlouhou životností mají jasný a velkoplošný vývoj světla, takže světla jsou obzvláště vhodná jako pracovní světlo v kuchyni. Díky plochému plastovému krytu jsou stěží viditelné pod nástěnnou skříňkou nebo na polici. Každá světla mají 2,50 m dlouhý připojovací kabel se zástrčkou LED 24

3 579 Kč

Hera 3ks LED Glas-Line podhledové světlo teplá bílá

Kompaktní svítidlo do skříně Glas-Line v sadě Tři kompaktně řezané LED diody slibují dobrou instalaci pod závěsné nebo kuchyňské skříňky. Eloxovaný hliník vypadá v tomto okamžiku nejkrásněji. Skryté montážní spony slibují diskrétní montáž. Součástí dodávky je elektronický dotykový senzor a transformátor, takže lze k sobě připojit až sedm podsvícených světel. Saténovaný kryt ze skutečného skla slibuje krásné světlo s aktivní životností až 30 000 hodin.

5 353 Kč

Hera LED podhledové světlo Top-Stick FMK

Teplé bílé, rovnoměrné povrchové světlo – nábytkové svítidlo Top-Stick FMK LED pod skříňku Svítidlo Top-Stick FMK LED pod skříňku je ideální pro použití ve skříni nebo pod nástěnnou skříňkou v kuchyňské lince. Svítidlo, které je vyrobeno z hliníku v podlouhlém obdélníkovém tvaru, má přesvědčivě nízkou výšku a je vybaveno plastovým krytem, přes který homogenně vyzařuje teplé bílé světlo integrovaných LED diod. – S 250 cm dlouhým připojovacím kabelem se zástrčkou Hera LED 24 – Dodává se bez transformátoru LED – externě stmívatelné pomocí regulátoru stmívání (není součástí dodávky) – Vynikající podání barev: CRI ≥ 95

1 580 Kč

Hera Komfortní osvětlení linky LED Slim-Pad F bílé

Podskříňkové svítidlo LED Slim Pad F do kuchyně a obývacího prostoruToto podskříňkové svítidlo LED zajišťuje bezpečné osvětlení pracovních ploch a zvýraznění obytných prostor. Šíří homogenní, příjemné prostorové světlo, diskrétně se přizpůsobuje příslušnému nábytku a zároveň je ušlechtilým lákadlem pro oči. Individuálně nastavitelný světelný zdrojS vestavěným stmívatelným transformátorem lze individuálně ovládat a nastavovat jas. Sadu 3 světelných zdrojů lze rozšířit na 6, lze ji dodatečně vybavit a je vybavena bezdotykovým infračerveným spínačem. Funkční a bez UV záření zdokonaluje mimo jiné pracovní plochy v kuchyni. Díky tomuto světelnému efektu viditelně usnadňuje práci. Může však také poskytnout pohodlí v obytném prostoru jako doplňkové osvětlení.

5 869 Kč

Hera LED ModuLite F – osvětlení linky 45 cm

Hera LED ModuLite F – osvětlení linky 45 cm, Kuchyň, hliník eloxovaný, 8W, Energetická třída: F, P: 45 cm, K: 1.5cm

1 574 Kč
-10%

Hera HVLCS síťové připojovací vedení 2 m jednoduché

HVLCS V/2000 nebo HVLCS 43/2000 – Síťový připojovací kabel s kabelem o délce 2 m a eurozástrčkou- 2pólový zástrčkový systém pro svítidla 230 V- Vysokonapěťový zástrčkový systém v miniaturní velikosti- Připojení max. 250 V, proudová zatížitelnost max. 2,5 A- Kabel 2 x 0,75 mm²- Zástrčka pouze o průměru 7,5 mm (pasuje do otvoru 8 mm)

149 Kč

Hera LED 24 připojovací kabel 1 m

LED dioda připojení 24 – nejjednodušší způsob vedení elektřiny Propojovací kabely z bílého plastu o délce 1 ma 2,5 m jsou k dispozici v produktové řadě LED 24. Lze je také bez problémů směrovat přes stěny v místnosti. Jednoduchá a prostorově úsporná montáž Propojovací kabel LED 24 má zástrčky o průměru 8,5 mm. To znamená, že otvor 9 mm je dostatečný k protažení kabelu. Tímto způsobem zůstanou vyvrtané otvory malé a spojovací linie (2 x 0,18 mm²) leží nenápadně v pozadí.

70 Kč

Hera LED ModuLite F – 60 cm dlouhé osvětlení linky

Hera LED ModuLite F – 60 cm dlouhé osvětlení linky, Kuchyň, hliník eloxovaný, 10W, Energetická třída: F, P: 60 cm, K: 1.5cm

1 805 Kč

Hera LED osvětlení šatní tyče se senzorem

LED světlo na oblečení s integrovaným detektorem pohybu Už žádná tma ve skříni – kolejnice na oblečení vybavená univerzálními bílými LED diodami automaticky osvětluje vnitřek skříně, protože do zábradlí je zabudován detektor pohybu. Jakmile se otevřou dveře skříně, rozsvítí se světlo a poskytne přehled šatníku. Prut lze na jedné straně jednotlivě zkrátit. – Integrovaný detektor pohybu s 30 sekundovým zpožděním – Svítidlo nelze na aktuální vstupní straně zkrátit – Pro připojení je zapotřebí LED transformátor DC 24V (viz příslušenství) – Dodávka včetně držáků pro zasunutí, upevňovacího materiálu a 2,5 m připojovacího kabelu pro transformátor LED 24

2 225 Kč

Hera Čtecí světlo BL1-LED

Čtecí lampička BL1-LED pro zapuštěnou nebo povrchovou montáž na stěnu nebo nábytek Světlo BL1-LED na čtení poskytuje podle potřeby dodatečné osvětlení zejména u čela postele nebo na stěně vedle postele. Je vyrobeno z oceli a má hlavu svítidla ve tvaru válcového bodu, který lze nastavit a vyzařuje teplé bílé světlo pod středně širokým úhlem 40°. Držák, který je skrytý za čtvercovým krytem, je vhodný pro zapuštěnou i povrchovou montáž na stěny, nábytek a obložení. – Dobré podání barev: CRI 90 – Hlavu lze otáčet o 350°, otočit o 90°.

2 006 Kč
-16%

Hera LED podhledové světlo Sky stmívač 2ks 3 000K nerez

Osvětlení pod skříňkou LED Sky v sadě 2 s inovativním stmívačem sonaru Osvětlení skříně LED Sky se skládá ze čtvercového plastového pouzdra, které je vysoké pouze 8,5 mm, a proto je stěží viditelné. Vestavěné LED diody vyzařují jasné světlo, které umožňuje, aby povrch dole svítil na policích nebo pod kuchyňskou skříňkou. Součástí dodávky sady 2 je také praktický stmívač sonaru. Ten lze připevnit dovnitř kusu nábytku a ovládá se takříkajíc rukama na vnější straně kusu nábytku. Tloušťka nesmí přesáhnout 4 cm a operace je možná pomocí dřeva, skla, kamene a keramiky. Další vlastností stmívače je paměťová funkce, která po opětovném zapnutí světel obnoví individuální nastavení jasu. Kromě stmívače je součástí dodávky také LED transformátor pro uvedení světel do provozu.

3 599 Kč
-11%

Hera LED podhledové světlo Eco-Pad F 2ks 3 000K černá

LED svítidlo Eco-Pad F s ovládáním gesty v sadě 2 kusů Podskříňkové svítidlo Eco-Pad F je ideální pro osvětlení kuchyňských linek. Dvě hliníková svítidla plochého obdélníkového tvaru, která jsou součástí dodávky, se přišroubují pod nástěnnou skříňku a poskytují pracovní ploše pod nimi široké přímé světlo. První svítidlo je vybaveno infračerveným senzorem, který se používá k ovládání obou svítidel v sadě. Krátkým otřením ruky před senzorem se senzor zapne, delším setrváním se ztlumí. Pokud dojde k přerušení napájení, uloží se poslední zvolený jas (paměťová funkce), takže Eco-Pad F lze ideálně provozovat i na spínaných zásuvkách. – Včetně měniče LED z 230 V na 24 V, zástrčkového kabelu, rozdělovače, propojovacího kabelu a montážních šroubů.

1 599 Kč
-12%

Hera LED podhledové světlo FR 55 nerezová ocel sada 3ks

LED zapuštěné světlo FR 55 v sadě 3 s teplou bílou barva sv?tla včetně transformátoru LED zapuštěné svítidlo FR 55 nastavuje moderní světelné akcenty a je zde zahrnuto ve třech verzích. Pouzdro je vyrobeno z plastu a má jednoduchý vzhled nerezové oceli, který se hodí k široké škále stylů interiérového designu. LED diody vyzařují teplé světlo bez viditelných světelných bodů a zároveň šetří energii. Všechna tři světla jsou vybavena propojovacími kabely, které jsou dlouhé 2,50 ma mají LED 24 zástrčku. Sada 3 obsahuje také transformátor s 15 W, ke kterému lze připojit až 5 světel. LED zapuštěná bodová světla jsou vhodná také pro montáž na plech a lze je rychle a snadno instalovat pomocí západek. Navíc s průměrem 6,8 cm nezabírají mnoho místa a mají instalační hloubku pouhých 1,1 cm. Poznámka: Pro izolaci použijte distanční prvky nejméně 50 mm.

2 399 Kč

Hera Ploché osvětlení linky LED Sky

Ploché svítidlo Sky LED pod skříňku s velkou světelnou plochou, teplá bílá Toto velmi ploché svítidlo Sky LED pod skříňku o tloušťce pouhých 0,85 cm se montuje pod nástěnnou skříňku v kuchyni a osvětluje pracovní plochu pod ní. LED diody s dlouhou životností a průměrnou životností přibližně 30 000 hodin poskytují teplé bílé osvětlení bez UV záření. Svítidlo se dodává s 2,5 m dlouhým připojovacím kabelem s konektorem LED 24. K provozu je zapotřebí transformátor (viz příslušenství). Svítidlo se montuje pomocí montážního jazýčku. Ten se připevní k nábytku a svítidlo se pak jednoduše nasune.

1 549 Kč

Hera Klip LED-Glasclip up and down

LED skleněný klip – osvětlení skleněné police k připnutí Pro osvětlení skleněných polic ve vitrínách nebo policích lze tuto skleněnou svorku LED jednoduše připevnit na skleněnou polici o tloušťce 6 až 8 mm. LED klip vyzařuje teplé bílé světlo, které je vyzařováno nahoru a dolů a nastavuje prezentované objekty v dokonalém světle. Skleněný klip je vybaven 2,5 metru dlouhým připojovacím kabelem s konektorem LED 24 připojeným na konec. Pro připojení k síti 230 V je nutný transformátor, který lze objednat jako příslušenství.

447 Kč
-15%

Hera LED podhledové světlo Eco-Pad F 3ks 3 000K černá

Svítidlo LED Eco-Pad F pod skříňku v sadě 3 kusů, spínané a stmívatelné pomocí ovládání gesty Svítidlo Eco-Pad F LED pod skříňku poskytuje praktické a moderní osvětlení kuchyňské linky. Tři svítidla v sadě mají plochý obdélníkový tvar z hliníku, jsou přišroubována pod nástěnné skříňky a dodávají se společně prostřednictvím zásuvky. První svítidlo má integrovaný infračervený senzor, který zaznamenává pohyby rukou v bezprostřední blízkosti. Krátké setření ruky způsobí přepnutí všech tří svítidel, delší pobyt způsobí jejich ztlumení. Díky paměťové funkci zůstává poslední zvolený jas uložen i po přerušení napájení – ideální pro použití v kombinaci s přepínatelnými zásuvkami. – Včetně měniče LED z 230 V na 24 V, zástrčkového kabelu, rozdělovače, propojovacího kabelu a montážních šroubů.

1 799 Kč

Hera Ploché LED podhledové svítidlo R 55

Elegantní LED vestavné svítidlo R 55 v klasickém designuToto elegantní LED vestavné svítidlo vyniká plochým designem s montážní hloubkou pouhých 8,5 mm. Je proto připraveno fungovat i ve zvláště úzkých deskáchZapuštěné LED svítidlo s kvalitním zpracovánímSvítidlo LED má vysoce kvalitní povrchovou úpravu s kovovým vzhledem. Byly použity moderní plasty a kartáčovaný kov. Svítidlo je napájeno 0,5 W LED žárovkami, kterých je zapotřebí šest. Žárovky jsou součástí dodávky. S tímto LED svítidlem získáte bezpečný výrobek s dlouhou životností od tohoto značkového výrobce se zárukou – Bez UV záření – Připojovací kabel 2,5 m se zástrčkou LED 24 – Je vyžadován LED transformátor DV 24 V (článek příslušenství 4514211/4514229/4514230)

778 Kč

Hera Zapuštěný vypínač SEH kulatý

Bílý vestavěný spínač SEH kulatý Kolébkový spínač pro instalaci – Ø instalačního otvoru 5,5 cm, instalační hloubka 1,5 cm – 2 m Euro zástrčka / 2 m Euro spojka – Proudová zatížitelnost max. 2,5 A. – 250 V připojení

935 Kč

Hera LED podhledové světlo Eco-Pad F 3ks 4000K hliník

Svítidlo LED Eco-Pad F pod skříňku v sadě 3 kusů, spínané a stmívatelné pomocí ovládání gesty Svítidlo Eco-Pad F LED pod skříňku poskytuje praktické a moderní osvětlení kuchyňské linky. Tři svítidla v sadě mají plochý obdélníkový tvar z hliníku, jsou přišroubována pod nástěnné skříňky a dodávají se společně prostřednictvím zásuvky. První svítidlo má integrovaný infračervený senzor, který zaznamenává pohyby rukou v bezprostřední blízkosti. Krátké setření ruky způsobí přepnutí všech tří svítidel, delší pobyt způsobí jejich ztlumení. Díky paměťové funkci zůstává poslední zvolený jas uložen i po přerušení napájení – ideální pro použití v kombinaci s přepínatelnými zásuvkami. – Včetně měniče LED z 230 V na 24 V, zástrčkového kabelu, rozdělovače, propojovacího kabelu a montážních šroubů.

2 128 Kč

Hera LED podhledové světlo Eco-Pad F 5ks 4000K Al

Pět nábytkových svítidel Eco-Pad F LED se společným napájením a ovládáním pomocí IR senzoru pro hosty Pět svítidel Eco-Pad F LED pod skříňku v této sadě slouží k širokému osvětlení pracovní plochy v kuchyňské lince. Svítidla jsou navržena v plochém obdélníkovém tvaru, jsou určena k instalaci pod nástěnné skříňky a mají společné připojení napájení. Všech pět svítidel je v provozu současně. Za tímto účelem je první z nich vybaven infračerveným senzorem, který při krátkém otření ruky spustí spínání svítidel a při delším držení ruky jejich stmívání. Paměťová funkce automaticky uloží poslední aktivní jas při přerušení napájení, takže je Eco-Pad F ideální pro použití s přepínatelnými zásuvkami. – Včetně měniče LED z 230 V na 24 V, zástrčkového kabelu, rozdělovače, propojovacího kabelu a montážních šroubů.

3 740 Kč

Hera LED podhledové světlo Eco-Pad F 5ks 3000K černá

Pět nábytkových svítidel Eco-Pad F LED se společným napájením a ovládáním pomocí IR senzoru pro hosty Pět svítidel Eco-Pad F LED pod skříňku v této sadě slouží k širokému osvětlení pracovní plochy v kuchyňské lince. Svítidla jsou navržena v plochém obdélníkovém tvaru, jsou určena k instalaci pod nástěnné skříňky a mají společné připojení napájení. Všech pět svítidel je v provozu současně. Za tímto účelem je první z nich vybaven infračerveným senzorem, který při krátkém otření ruky spustí spínání svítidel a při delším držení ruky jejich stmívání. Paměťová funkce automaticky uloží poslední aktivní jas při přerušení napájení, takže je Eco-Pad F ideální pro použití s přepínatelnými zásuvkami. – Včetně měniče LED z 230 V na 24 V, zástrčkového kabelu, rozdělovače, propojovacího kabelu a montážních šroubů.

3 740 Kč
-17%

Hera LED podhledové světlo Eco-Pad F 5ks 4000K černá

Pět nábytkových svítidel Eco-Pad F LED se společným napájením a ovládáním pomocí IR senzoru pro hosty Pět svítidel Eco-Pad F LED pod skříňku v této sadě slouží k širokému osvětlení pracovní plochy v kuchyňské lince. Svítidla jsou navržena v plochém obdélníkovém tvaru, jsou určena k instalaci pod nástěnné skříňky a mají společné připojení napájení. Všech pět svítidel je v provozu současně. Za tímto účelem je první z nich vybaven infračerveným senzorem, který při krátkém otření ruky spustí spínání svítidel a při delším držení ruky jejich stmívání. Paměťová funkce automaticky uloží poslední aktivní jas při přerušení napájení, takže je Eco-Pad F ideální pro použití s přepínatelnými zásuvkami. – Včetně měniče LED z 230 V na 24 V, zástrčkového kabelu, rozdělovače, propojovacího kabelu a montážních šroubů.

3 099 Kč

Hera LED panel Sky Window 60x60cm s montážním rámem

LED vestavný panel Sky Window – se svítidlem svítí slunce do každé místnosti Stropní svítidlo Sky Window LED lze namontovat jako zapuštěné svítidlo nebo jako svítidlo pro povrchovou montáž a přináší sluneční světlo do každé místnosti, ať už v soukromém nebo komerčním prostředí. Panel se dodává včetně montážního rámečku, takže jej lze použít jako svítidlo pro povrchovou montáž i jako svítidlo pro zapuštění do mnoha prostor. Denní světlo má obrovský vliv na pohodu. Stropní svítidlo Sky Windows LED přináší sluneční svit všude tam, kde je ho zapotřebí. Svítidlo lze použít k vytvoření přirozené atmosféry denního světla v interiéru, která díky plnému spektru vypadá úžasně reálně a lze ji inteligentně ovládat. Atmosféra denního světla s okny Sky Windows je realizována simulovanou, osvětlenou 3D oblohou a přepínatelným slunečním světlem. Ať už se jedná o jakýkoli typ místnosti v soukromém domě nebo v nejrůznějších komerčních prostorách, jako jsou obchodní prostory, kanceláře, chodby, nemocnice, lékařské ordinace a mnoho dalších – se stropním svítidlem Sky Window LED se do místnosti dostane sluneční světlo, a tím i pocit pohody. Díky použité diodě LED Sunlike je podání barev Ra < 95, takže všechny barvy ve světle svítidla vypadají přirozeně a nezkresleně. Panel (výběr barvy světla plynule nastavitelný v rozsahu od 2 500 K do 10 000 K) lze ovládat buď přímo prostřednictvím ovládacího panelu, který lze objednat jako příslušenství, nebo také prostřednictvím chytrého telefonu či tabletu pomocí aplikace "Sky Window", která je k dispozici v obchodě s aplikacemi pro Android a iOS. K ovládání svítidla prostřednictvím rozhraní DALI je zapotřebí také ovládací panel. Paralelně lze ovládat a spínat až 64 svítidel Sky Window.

64 796 Kč

Hera LED podhledové světlo Eco-Pad F 3ks 3000K hliník

Svítidlo LED Eco-Pad F pod skříňku v sadě 3 kusů, spínané a stmívatelné pomocí ovládání gesty Svítidlo Eco-Pad F LED pod skříňku poskytuje praktické a moderní osvětlení kuchyňské linky. Tři svítidla v sadě mají plochý obdélníkový tvar z hliníku, jsou přišroubována pod nástěnné skříňky a dodávají se společně prostřednictvím zásuvky. První svítidlo má integrovaný infračervený senzor, který zaznamenává pohyby rukou v bezprostřední blízkosti. Krátké setření ruky způsobí přepnutí všech tří svítidel, delší pobyt způsobí jejich ztlumení. Díky paměťové funkci zůstává poslední zvolený jas uložen i po přerušení napájení – ideální pro použití v kombinaci s přepínatelnými zásuvkami. – Včetně měniče LED z 230 V na 24 V, zástrčkového kabelu, rozdělovače, propojovacího kabelu a montážních šroubů.

2 128 Kč
-14%

Hera LED ModuLite F – 90 cm dlouhé osvětlení linky

Hera LED ModuLite F – 90 cm dlouhé osvětlení linky, Kuchyň, hliník eloxovaný, 15W, Energetická třída: F, P: 90 cm, K: 1.5cm

2 199 Kč
-8%

Hera KB 12 halogenové podhledové světlo

KB 12 vestavné halogenové svítidlo pro široké použitíVestavné halogenové svítidlo s halogenovou žárovkou G4 20 W, vhodné zejména pro instalaci do nábytku v kuchyních, obývacích pokojích nebo ložnicích nebo v komerčních prostorách. Svítidlo lze namontovat do dřeva nebo plechu bez použití šroubů. Kryt je vyroben z vysoce kvalitního plastu (odolného vůči vysokým teplotám, rozměrově stálého a odolného vůči křehnutí), který zaručuje bezpečné uchycení i po letech používání.

374 Kč

Hera 3dílná sada LED podhledové svítidlo R 55

Ploché vestavné svítidlo LED R 55 pro otvor 55 – 58, sada 3 kusů Toto vestavné svítidlo LED se vyznačuje profesionálním, jednoduchým designem. Toto vestavné svítidlo LED, které má vzhled nerezové oceli, se ideálně hodí do jakéhokoli konceptu místnosti, kde se má používat cílené světlo – například nad varnými plochami, nad stoly a v dalších situacích. Díky instalační hloubce 8,5 mm (!) lze toto LED vestavné svítidlo instalovat i do tenčích desek, například pod skříně. Výrobek je vhodný i pro montáž na plech. Osvětlení přesvědčí technologií LED s dlouhou životností, která produkuje příjemné teplé bílé světlo (3 000 Kelvinů) o svítivosti 165 lumenů. Světlo nemá UV složku. Barevné podání je Ra>80. Připojovací kabel 2,5 m s konektorem LED 24. Včetně LED transformátoru DV 24 V.

2 740 Kč

Hera LED osvětlení šatní tyče se senzorem

LED světlo na oblečení s integrovaným detektorem pohybu Už žádná tma ve skříni – kolejnice na oblečení vybavená univerzálními bílými LED diodami automaticky osvětluje vnitřek skříně, protože do zábradlí je zabudován detektor pohybu. Jakmile se otevřou dveře skříně, rozsvítí se světlo a poskytne přehled šatníku. Prut lze na jedné straně jednotlivě zkrátit. – Integrovaný detektor pohybu s 30 sekundovým zpožděním – Svítidlo nelze na aktuální vstupní straně zkrátit – Pro připojení je zapotřebí LED transformátor DC 24V (viz příslušenství) – Dodávka včetně držáků pro zasunutí, upevňovacího materiálu a 2,5 m připojovacího kabelu pro transformátor LED 24

2 549 Kč

Hera LED transformátor 350/5W s jednou zdířkou

Transformátor LED 350/5 W s jednou zásuvkou

386 Kč

Hera LED podhledové světlo Dynamic FAR 68 ocel 3W CCT

S nastavitelnou barvou světla – kulaté LED svítidlo pro vestavbu do nábytku Dynamic FAR 68 Ploché kulaté vestavné svítidlo Dynamic FAR 68 LED kombinuje rámeček z nerezové oceli a plastový difuzor. Ten zajišťuje široké vyzařování světla. Pomocí externího regulátoru (není součástí dodávky) lze nastavit barevnou teplotu světla od 2 700 K do 5 000 K. K provozu je rovněž zapotřebí LED transformátor. K provozu je také zapotřebí LED transformátor (není součástí dodávky). Instalaci lze provádět v suchém i vlhkém prostředí v nábytku a obkladech. – Velmi dobré podání barev: CRI > 90 – Vybaven 250 cm dlouhým připojovacím kabelem (zástrčka Hera Dynamic) – Minimální vzdálenost od sousedního svítidla: 5 cm

1 259 Kč
-7%

Hera KB 12 halogenové podhledové světlo

KB 12 vestavné halogenové svítidlo pro široké použitíVestavné halogenové svítidlo s halogenovou žárovkou G4 20 W, vhodné zejména pro instalaci do nábytku v kuchyních, obývacích pokojích nebo ložnicích nebo v komerčních prostorách. Svítidlo lze namontovat do dřeva nebo plechu bez použití šroubů. Kryt je vyroben z vysoce kvalitního plastu (odolného vůči vysokým teplotám, rozměrově stálého a odolného vůči křehnutí), který zaručuje bezpečné uchycení i po letech používání.

399 Kč

Hera LED transformátor 24/15W DC 24 V

Transformátor 230V na 24V DC s 12cestným rozdělovačem pro Hera LED 24, max. 15 W Tento transformátor je vhodný pro napájení zařízení se vstupním napětím 24 V, která jsou vybavena konektory Hera LED 24. Transformátor má zástrčku pro připojení do zásuvky. – Třída ochrany: IP20 – Celkový výkon dodávaných zařízení: max. 15 W – Přípustná délka sekundárních vedení: max. 5 m – Bezpečné v případě zkratu, přetížení a provozu naprázdno

654 Kč

Hera Trafo Vega K 70 LED 20 – W

Elektronický bezpečnostní transformátor Vega K 70 až 70 W Transformátor má euro zástrčku pro připojení do zásuvky. – Připojení: 230 – 240 V / 50 – 60 Hz – Třída ochrany: IP20 – Celkový výkon napájených zařízení: max. 20 – 70 W – Přípustná délka sekundárních vedení: max. 6 m – Bezpečný v případě zkratu, přetížení a chodu naprázdno a velmi vysoká ochrana proti rušivým impulzům ze sítě. – Stmívatelné pomocí stmívačů s přední a zadní fází – Mini AMP 6cestný rozdělovač

741 Kč
-19%

Hera LED podhledové světlo Eco-Pad F 5ks 3000K Al

Pět nábytkových svítidel Eco-Pad F LED se společným napájením a ovládáním pomocí IR senzoru pro hosty Pět svítidel Eco-Pad F LED pod skříňku v této sadě slouží k širokému osvětlení pracovní plochy v kuchyňské lince. Svítidla jsou navržena v plochém obdélníkovém tvaru, jsou určena k instalaci pod nástěnné skříňky a mají společné připojení napájení. Všech pět svítidel je v provozu současně. Za tímto účelem je první z nich vybaven infračerveným senzorem, který při krátkém otření ruky spustí spínání svítidel a při delším držení ruky jejich stmívání. Paměťová funkce automaticky uloží poslední aktivní jas při přerušení napájení, takže je Eco-Pad F ideální pro použití s přepínatelnými zásuvkami. – Včetně měniče LED z 230 V na 24 V, zástrčkového kabelu, rozdělovače, propojovacího kabelu a montážních šroubů.

2 999 Kč