Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Helestra
Nejnovější
-9%

Helestra Loom osvětlení zrcadla černá 60 cm

Loom LED nástěnné světlo pro rovnoměrné osvětlení zrcadel Nástěnný držák LED zrcadlového svazku Loom je vyroben z matně černě lakovaného kovu a je umístěn uprostřed na zadní straně trubkového difuzoru. Ten je vyroben ze saténového akrylu, takže je zaručen homogenní světelný efekt bez oslnění. Svisle orientovaný vedle zrcadla nebo vodorovně namontovaný nad ním vytváří Loom dokonalé světelné podmínky. Postaveno v souladu s třídou ochrany IP44, zrcadlovému světlu nevadí stříkající voda. Díky jednoduchému designu, který je omezen na to podstatné, je Loom ideální volbou pro šatnu nebo koupelnu v moderních interiérech.

3 499 Kč
-15%

Helestra Sona stropní světlo stmívač Ø40cm zlatá

Zlaté stropní LED světlo Sona ve zlatém provedení Ušlechtilý, výkonný a flexibilní díky stmívatelným LED diodám – to je LED stropní světlo Sona od společnosti Helestra. LED diody, které vyzařují teplé bílé světlo, sedí v okolním kruhu a jsou zakryty saténovým akrylovým difuzorem, takže světlo neoslňuje a rovnoměrně svítí do místnosti. Kulatá lampa je opatřena povrchovou úpravou v provedení z ušlechtilého zlata a stává se tak exkluzivním zdrojem světla na stropě nejrůznějších místností. LED diody mohou být stmívány stmívačem náběžné hrany nebo odtokové hrany (není součástí dodávky), takže lze podle potřeby regulovat jas.

8 299 Kč
-5%

Helestra Theia LED svítidlo nad zrcadlo chrom 90cm

Lesklé chromované LED zrcadlové světlo Theia Nástěnné LED světlo Theia, které svítí nahoru a dolů, je díky krytí IP44 ideálním zdrojem světla pro koupelnu. Je umístěn nad zrcadlem a zajišťuje nejen nejlepší světelné podmínky pro každodenní činnosti před zrcadlem, ale také zajišťuje všeobecné osvětlení koupelny díky světlu, které svítí nahoru. LED zabudované do svítidla vyzařují příjemně teplé bílé osvětlení s teplota sv?tla 2900 K, které je rovnoměrně vyzařováno skrz kryt z matného skla nahoru a akrylový kryt dolů.

4 399 Kč
-13%

Helestra Theia LED nástěnné světlo

Helestra Theia LED nástěnné světlo, černá 60 cm, Koupelna, ocel, sklo satinované, 19W, L: 60 cm, K: 4.5cm

3 799 Kč

Helestra Kymo LED stropní světlo

Helestra Kymo LED stropní světlo, IP44, Ø 26 cm, Koupelna, ocel, opálové sklo satinované, 12W, K: 9.5cm

3 999 Kč

Helestra oblouková lampa Roxx

Působivá oblouková lampa Roxx s vlnitým plastovým stínidlem Díky tvaru širokého oblouku základny lampy vyvíjí Roxx impozantní efekt a vytváří tak v místnosti zvláštní přítomnost. Stojací lampa vypadá mimořádně moderně a elegantně a nabízí také různé možnosti umístění.

13 899 Kč
-23%

Helestra Moris – venkovní stojací lampa

Klasická stojací lampa MORIS pro venkovní použití Stojací lampa je ozdobou každého exteriéru a navozuje příjemnou atmosféru. Lampu tvoří stříbřitě šedý kovový rám a nenápadné klasicky zešikmené akrylátové stínidlo odolné proti vlivům počasí, které poskytuje ve venkovním prostředí útulné osvětlení.

7 018 Kč
-18%

Helestra Pala podhledové LED downlight bílá

Stmívatelné podhledové LED svítidlo Pala typu „downlight“ s moderním designem – Stupeň krytí IP30 Podhledové LED svítidlo Pala typu „downlight“ má kompaktní rozměry a stupeň krytí IP30 a je tak ideálním zdrojem světla k osvětlení koupelen. Svítidlo lze instalovat na strop samostatně nebo ve skupině. Díky výkonné a efektivní LED technologii zde zajistí optimální osvětlení místnosti. LED světelný zdroj integrovaný v těle svítidla je navíc stmívatelný, takže je možné pomocí vhodného nástěnného stmívače (není součástí dodávky) regulovat jeho jas.

3 599 Kč
-4%

Helestra Lot venkovní stropní svítidlo

Helestra Lot venkovní stropní svítidlo, IP65, bílá, hliník, sklo, GU10, 6W, K: 8.5cm

1 599 Kč

Helestra Siri 44 L venkovní světlo up/down černé

LED venkovní nástěnné svítidlo Siri 44 L, svítí nahoru a dolů, matně černá Siri 44 L je větší verze série svítidel stejného jména. Stejně jako všechny ostatní varianty je vyrobeno z hliníku a navrženo ve tvaru krychle. Teplé bílé LED diody vyzařují své světlo svisle na obou stranách; úhel světla lze změnit pomocí integrovaného mechanismu. Na fasádě nebo na zdi v chodbě nebo na schodišti lze vytvářet stále nový akcent Up-and-Down. Vestavěné LED diody jsou stmívatelné, což nabízí další variabilitu, zejména při použití v interiéru. K tomu je nutný stmívač s fázovým řízením na náběžné nebo sestupné hraně (není součástí balení).

8 499 Kč

Helestra Bax stolní lampa

Stolní LED lampa Bax v moderním designu s dotykovou funkcí Všude v moderním obytném prostoru může stolní LED lampa Bax poskytnout velmi příjemné a účinné doplňkové světlo; vzhledem k futuristickému designu se stolní lampa Bax stává dekorativním předmětem. Kuželovitá základna lampy, která se směrem k vrcholu zužuje, je vyrobena z matného bílého lakovaného kovu. Teplá bílá LED dioda s velmi dobrým podáním barev (Ra >; 90) poskytuje velmi příjemné a přirozené světlo. Ten je příjemně vyzařován do místnosti satinovaným akrylovým difuzérem. Stolní LED lampu Bax lze nejen zapínat a vypínat pomocí dotykové funkce v podstavci, ale také stmívat ve třech krocích. Prvním dotykem se lampa zapne, dalším dotykem se ihned spustí proces stmívání.

4 299 Kč

Helestra Keto LED stropní světlo

Teplá bílá svítící stropní lampa LED Keto ve válcovém designuSe stropní lampou LED Keto ve tvaru válce lze koupelnu nejen nádherně příjemně osvětlit, ale také stylově rozšířit, protože díky stínidlu z ušlechtilého opálového skla je stropní lampa obzvláště atraktivním zdrojem světla. Světlo je generováno uvnitř stínidla z opálového skla teplou bílou LED diodou a vyzařováno skrz stínidlo do okolí. Se svítidlem Keto lze skvěle osvětlit i větší koupelny, protože je lze také kombinovat do několika, takže s každým dalším svítidlem lze zvýšit světelný výkon. s krytím IP44

2 299 Kč
-18%

Helestra Certo závěsné světlo kónus 2 zdroje

Závěsná lampa Certo s nastavitelnými tyčemi a dvěma kuželovými odstíny chintz Závěsná lampa Certo nabízí absolutní flexibilitu při zarovnávání odstínů, protože dva kuželovitě tvarované odstíny vyrobené z chintzové tkaniny visí každý na dvoudílném držáku a lze je tedy podle potřeby sladit. Spoj přímo na vrchlíku a jeden mezi oběma rameny umožňuje samostatné nastavení deštníků, aby bylo možné jejich polohu dokonale přizpůsobit okolnostem. Tyče a stříška pružné závěsné lampy jsou vyrobeny z kovu s chromovanou povrchovou úpravou, což lampě dodává okouzlující a moderní vzhled. Kónické stínítka jsou vyrobena z chintzové látky. Nechají světlo svítit přímo dolů a nahoru pod širokým úhlem, zatímco je všude tlumené a jemně proniká skrz stínicí látku.

10 399 Kč

Helestra Pole LED závěsné světlo tři zdroje nikl

Závěsné LED svítidlo se třemi žárovkami vyrobené z hliníku a skla Pomocí závěsného LED světla se třemi lampami lze ideálně osvětlit stůl v kuchyni nebo v jídelně. Díky satinovanému sklu, z něhož jsou vyrobeny ploché zakřivené odstíny, svítí světlo bez oslnění a velmi rovnoměrně nejen směrem dolů, ale také nahoru, takže místnost je osvětlena přímo i nepřímo. Světlo je generováno energeticky účinnými LED diodami, které svítí příjemnou teplou bílou. Kromě vysokého světelného toku nabízejí vestavěné diody LED dobré podání barev, takže barvy prvků zařízení jsou vykresleny velmi přirozeně. Výjimečně navržený vrchlík lampy a kovový prvek, který drží tři stínítka, jsou vyrobeny z eloxovaného hliníku. LED diody zabudované do obrazovek jsou stmívatelné; Za tímto účelem je v domovní instalaci vyžadován také stmívač přední nebo zadní hrany, například LED rotační nebo dotykový stmívač od Gira, Jung, Merten nebo Busch-Jäger.

20 399 Kč

Helestra Theia LED svítidlo nad zrcadlo chrom 60cm

Theia LED zrcadlové světlo v lesklém chromu, 60 cm Nástěnné LED svítidlo Theia, které je namontováno vodorovně nad nebo svisle v párech po straně zrcadla, poskytuje dokonalé osvětlení koupelny. Teplé bílé LED diody vyzařují své světlo na obě strany skrz saténové kryty ze skla (nahoře) nebo akrylu (dole). Tělo lampy je vyrobeno z lesklého pochromovaného kovu. Díky IP44 je nástěnné svítidlo Theia LED chráněno před stříkající vodou.

3 627 Kč

Helestra Lado LED osvětlení zrcadla černá 120 cm

Úzké, hranaté LED nástěnné svítidlo Lado s černým pouzdrem pro osvětlení zrcadla Ať už na boku nebo nad zrcadlem, přímo na zrcátku, na stěně nebo na stropě – s nástěnným svítidlem Lado LED je vše možné. Součástí dodávky je příslušenství potřebné pro různé typy instalace. Difuzor lampy ze saténového akrylu a kovová konzola v matně černém provedení tvoří tenkou hranatou lampu. Světlo vestavěných, teplých bílých LED diod je ze tří stran rovnoměrně vyzařováno saténovým akrylem, takže široká oblast je přímo a nepřímo napájena jasným světlem s nízkým odleskem.

7 299 Kč

Helestra Certo závěsné světlo válec 1 zdroj

Válcová textilní závěsná lampa Certo s kloubovými rameny pro vyrovnání Kdo nezná problém – stropní připojení pro lampu je uprostřed místnosti, ale stůl by měl být trochu odsazený. Zde je velmi dobrá volba závěsná lampa Certo se speciálním zavěšením. Chromované tyče a válcovitě tvarované stínidlo z něj činí světelný zdroj vhodný pro mnoho zařízení. Chintzové stínidlo lampy visí z kabelu z dvoudílné tyče, která je připevněna k kulatému vrchlíku. Tento rám je nastavitelný dvěma klouby, takže deštník může být umístěn v širokém poloměru, a proto může být vždy dokonale vyrovnán. Díky svisle otevřenému tvaru nabízí Cherto přímé osvětlení směrem dolů i všeobecné osvětlení rozptýlené po boku.

8 499 Kč

Helestra Kari LED stropní světlo

Helestra Kari LED stropní světlo, kulaté černá, Obývací pokoj / jídelna, ocel, sklo, částečně satinované, 12W, K: 7.5cm

3 599 Kč

Helestra Keto LED stropní světlo

Teplá bílá svítící stropní lampa LED Keto ve válcovém designuSe stropní lampou LED Keto ve tvaru válce lze koupelnu nejen nádherně příjemně osvětlit, ale také stylově rozšířit, protože díky stínidlu z ušlechtilého opálového skla je stropní lampa obzvláště atraktivním zdrojem světla. Světlo je generováno uvnitř stínidla z opálového skla teplou bílou LED diodou a vyzařováno skrz stínidlo do okolí. Se svítidlem Keto lze skvěle osvětlit i větší koupelny, protože je lze také kombinovat do několika, takže s každým dalším svítidlem lze zvýšit světelný výkon. s krytím IP44

2 299 Kč

Helestra Enna 2 – stolní lampa

Stolní lampa ENNA 2 vnáší do interiéru hranatý půvab. Milovníci hranatých tvarů si zde přijdou jednoznačně na své. Oblé linie byste hledali jen marně. Přesně v tom však spočívá půvab této křehké krásy. Stolní lampa s důrazem na funkčnost Stínidlo lampy je potaženo bílým chintzem. Tato tkanina se třepí a vzhledem k elegantnímu lesku je velmi vhodná k výrobě stínidel. Tělo a základna stolní lampy jsou vyrobeny z lesklého kovu a pravoúhlé tvary podtrhují její decentní eleganci. V kombinaci s moderním nábytkem tvoří tato lampa harmonický celek. Rozhodující roli přitom hrají čistý tvar a volba materiálů.

5 899 Kč
-20%

Helestra Lado – LED svítidlo nad zrcadlo

Lado – nástěnné LED světlo k montáži na stěnu nebo nad zrcadlo Nástěnné LED světlo Lado má jednoduchý hranatý tvar a díky pochromovanému kovu a difuzoru v mléčné barvě se hodí do každé koupelny. Ať už je namontováno svisle v páru po bočních stranách zrcadla nebo vodorovně jako jediné světlo nad zrcadlem, LED svítidlo nad zrcadlo Lado poskytuje velmi příjemné osvětlení teplým bílým světlem o barevné teplotě 2 900 kelvinů. LED svítidlo nad zrcadlo Lado má úzký tvar a stupeň krytí IP44, který zajišťuje ochranu svítidla před stříkající vodou. Součástí dodávky je montážní materiál pro instalaci světla na stěnu nebo nad zrcadlo.

2 899 Kč
-34%

Helestra Certo závěsné světlo válec 2 zdroje

Dvouplamenová závěsná lampa Certo s pružnými kloubovými rameny – odstíny jako válce Závěsná lampa Certo vždy visí přesně nad stolem, i když je poloha připojení ke stropu mírně odlišná. To je možné díky zavěšení dvou deštníků na pohyblivé paže. Tato dvoudílná ramena lze podle potřeby otáčet kloubem přímo na vrchlíku a kloubem mezi oběma částmi, takže lze oba odstíny lampy umístit odděleně od sebe. Rám svítidla je vyroben z chromovaného kovu a dvou válcovitých stínidel z jemného chintzu. Vnitřek stínítka je u každé barevné varianty udržován bíle, aby byl zajištěn optimální odraz světla. Závěsná lampa Certo je vybavena paticí E27 v každém z odstínů; světlo je vyzařováno přímo dolů a proniká po straně textilu jako příjemné základní osvětlení.

10 099 Kč

Helestra Slate LED nástěnné světlo

Helestra Slate LED nástěnné světlo, černá 60 cm, Koupelna, hliník, akryl satinovaný, 15W, L: 60 cm, K: 2.5cm

6 799 Kč

Helestra Moris-XL venkovní stojací lampa

Helestra Moris-XL venkovní stojací lampa, ocel, akryl, E27, 40W, K: 184cm

12 299 Kč

Helestra Tana LED stropní světlo

Helestra Tana LED stropní světlo, chrom, Ø 28 cm, Obývací pokoj / jídelna, ocel, sklo, částečně satinované, 18W, K: 6.5cm

8 299 Kč
-18%

Helestra Onta LED osvětlení zrcadla

Helestra Onta LED osvětlení zrcadla, 120 cm, Koupelna, hliník, akryl satinovaný, 24W, L: 120 cm, K: 4cm

5 499 Kč

Helestra Tana LED stropní světlo

Helestra Tana LED stropní světlo, chrom, Ø 33 cm, Obývací pokoj / jídelna, ocel, sklo, částečně satinované, 22W, K: 7cm

8 813 Kč

Helestra Slate LED nástěnné světlo

Helestra Slate LED nástěnné světlo, chrom, 60 cm, Koupelna, hliník, akryl satinovaný, 15W, L: 60 cm, K: 2.5cm

6 799 Kč

Helestra Onta LED osvětlení zrcadla

Helestra Onta LED osvětlení zrcadla, 60 cm, Koupelna, hliník, akryl satinovaný, 13W, L: 60 cm, K: 4cm

5 399 Kč

Helestra Kala LED stropní světlo

Helestra Kala LED stropní světlo, černá, 7 zdrojů, Obývací pokoj / jídelna, ocel, akryl částečně satinovaný, P: 47.5 cm, L: 54 cm, K: 13.5cm

11 925 Kč

Helestra Veda závěsné světlo z opálového skla bílá

Helestra Veda závěsné světlo z opálového skla bílá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, opálové sklo satinované, E27, 60W, K: 23.5cm

15 999 Kč
-35%

Helestra Loopy LED závěsné světlo s difuzorem

Helestra Loopy LED závěsné světlo s difuzorem, Obývací pokoj / jídelna, hliník, akryl satinovaný, 22W, P: 150 cm, L: 0.7 cm, K: 1.6cm

7 199 Kč

Helestra Veda závěsné světlo

Helestra Veda závěsné světlo, opálové sklo, černá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, opálové sklo satinované, E27, 60W, K: 23.5cm

18 199 Kč
-34%

Helestra Sona LED stropní světlo

Helestra Sona LED stropní světlo, černá, Ø 40 cm, Obývací pokoj / jídelna, ocel, akryl satinovaný, 24W, K: 7cm

8 099 Kč

Helestra Kymo LED stropní světlo

Helestra Kymo LED stropní světlo, IP44, Ø 36 cm, Koupelna, ocel, opálové sklo satinované, 21W, K: 10.5cm

5 899 Kč

Helestra Deep LED závěsné světlo

Helestra Deep LED závěsné světlo, matná černá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, sklo, 5.5W, K: 32.5cm

9 199 Kč