Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Gibas
Nejnovější

Gibas Nástěnné světlo Lola hnědé

Gibas Nástěnné světlo Lola hnědé, Chodba, mosaz oxidovaná, E27, 60W, L: 41 cm, K: 10cm

4 999 Kč

Gibas LED nástěnné světlo Dolce rezavé

Nástěnné svítidlo LED Dolce poskytuje homogenní nepřímé osvětleníV rustikálním a ručně nanášeném rezavém vzhledu se nástěnné svítidlo Dolce, které je spíše minimalistické, začlení zejména do rustikálně zařízených obývacích pokojů a šíří příjemné akcentové osvětlení. Na horní straně je umístěn difuzor z opálového metakrylátu, který rozvádí vyzařované světlo směrem vzhůru po široké ploše.

10 199 Kč

Gibas Rustikální stropní světlo Baja coffee

Rustikální stropní svítidlo Baja s tvarovaným závěsemJednoduché světlo z dílny italských designérů a jejich řemeslného zpracování, to je stropní svítidlo z kolekce Baja. Celé stropní svítidlo bylo ručně vykované z kovu a opatřené práškovou barvou. Pro vyšší světelný výkon bylo stínidlo z vnitřní strany zušlechtěno bílým lakem.

4 199 Kč

Gibas Nástěnné světlo Lola 35 cm v mosazi a hnědé

Rustikální nástěnné svítidlo LOLA z oxidované mosaziÚhlově tvarované stínidlo z oxidované mosazi je umístěno na hnědé nástěnné desce, která je o něco větší než stínidlo a vytváří efektní rám. V obývacích pokojích ve venkovském stylu nebo v místnostech se středomořským nábytkem vykouzlí podlouhlá nástěnná lampa krásný světelný efekt nahoru a dolů po stěně a poskytne útulné a pohodlné dodatečné osvětlení v místnosti. Uvnitř lampy se nachází patice E27, do které lze vložit jakýkoli typ žárovky, takže osvětlení může být při použití moderních LED žárovek nejen velmi krásné, ale také velmi úsporné.

4 499 Kč

Gibas Malé nástěnné světlo Lola v teplých barvách

Malé nástěnné svítidlo Lola se skvělým efektemVzhled i světelný efekt malého nástěnného svítidla Lola jsou inspirativní, protože svítidlo se skládá ze stínidla z oxidované mosazi a hnědé nástěnné desky, která mírně vyčnívá a tvoří kontrast ke kovu. Stínidlo je nahoře a dole uzavřeno difuzory, přes které světlo prosvítá nahoru a dolů a vykouzlí na stěně dekorativní světelnou záři. Malé nástěnné svítidlo se skvěle hodí do rustikálního stylu interiéru a lze jej vybavit halogenovými žárovkami G9 (nejsou součástí dodávky).

3 799 Kč

Gibas LED nástěnné světlo Dolce rezavé

Nástěnné svítidlo LED Dolce poskytuje homogenní nepřímé osvětleníV rustikálním a ručně nanášeném rezavém vzhledu se nástěnné svítidlo Dolce, které je spíše minimalistické, začlení zejména do rustikálně zařízených obývacích pokojů a šíří příjemné akcentové osvětlení. Na horní straně je umístěn difuzor z opálového metakrylátu, který rozvádí světlo vyzařované vzhůru do široké oblasti.

4 499 Kč