Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Ferro Luce
Nejnovější

Ferro Luce Závěsné světlo Ancona 90/50cm

Půvabná a detailní – závěsná lampa Acona s motivem růžeZávěsná lampa Acona dokáže každé místnosti dodat atmosféru pohádkového tanečního sálu. Filigránový rámeček spojuje krásnou houpačkou horní poupě se spodním kroužkem, takže má tvar zvonu. Tento tvar však sleduje pouze rám, protože právě ten nese aplikace růží – a ty jsou hlavním předmětem této krásné závěsné lampy z oblíbené toskánské manufaktury. Růže jako symbol nejen lásky, ale také svěží radosti ze života, která obohacená o trochu romantiky vytváří fantastický pocit. Přesně toho tato lampa dosahuje – vdechuje do každé místnosti trochu sladké radosti ze života a dodává přítomným pocit zamilovanosti do Florencie. A co může být krásnějšího?

19 399 Kč

Ferro Luce Stolní lampa Ancona

Stolní lampa Ancona ve florentském styluStolní lampa není jen stolní lampa, ale dekorativní předmět, téměř umění, chcete-li. Toskánský výrobce, z jehož dílny tato lampa pochází, si to vzal skutečně k srdci a vytvořil stolní lampu Ancona jako precizně zpracovaný předmět nejvyšší kvality. Na bílém podstavci se těsně před krémovým stínidlem vinou dvě klamně skutečné růže s květy a listy. Stínidlo má navíc zlatý okraj, díky němuž stolní lampa vypadá obzvlášť elegantně – ať už je zapnutá, nebo ne. Světlo, které vydává, je hřejivé a v kombinaci s typickým florentským designem vybízí ke snění.

6 499 Kč

Ferro Luce Stropní světlo 22/6 PL

Jiskřivé okamžiky ve zlatě – Stropní svítidlo 22/6 PLStropní svítidlo 22/6 PL, které se skládá z prvků z plátkového zlata a křišťálových přívěsků Asfour, poskytuje jiskřivé okamžiky světla. Stropní svítidlo má kulatý tvar, přičemž pruhy navržené v plátkovém zlatě a držáky světelných zdrojů ve tvaru stonků se umně vinou. Zatímco zlaté proužky se na konci uzavírají krystaly Asfour, stonky jsou zakončeny objímkami pro žárovky ve tvaru svíček. Italský výrobce, který je známý zejména lustry a svítidly ve florentském stylu, vytvořil tímto stropním svítidlem další okouzlující dílo světelného umění.

13 699 Kč

Ferro Luce Závěsné světlo Florenz 4 zdroje červená

Okouzlující lustr Florence – romantický šperk lustr Florencie s květinovým designem zdobí svěží růžové dekorace a je zaručeným vrcholem romantického stylu vybavení. S úspěšnou barevnou kombinací se závěsná lampa stává poutačem a je vrcholem vybavení místnosti. Světlo ze čtyř lamp, kterými lze připevnit držáky ve tvaru svíčky, činí čiré krystaly působivě jiskřící a umožňuje červenou růže a jejich listy září. Rozvětvený rámeček je udržován v antickém bílém tónu.

12 999 Kč

Ferro Luce Florentský lustr Mecca s 6 žárovkami

lustr z Mekky – zdobený ve florentském stylu Podrobná koruna lustru Mecca byla pokryta stříbrným listem a zdobena jemnými listy ze starožitného zlatého kovu. Hřídele na svíčky jsou zbarveny hnědým tónem. Aby světlo při zapnutí lustru pěkně lustr, je na několika místech opatřeno leštěnou skleněnou clonou – většinou ve tvaru slzy. Výrobce těchto světel sídlí v Toskánsku a věnoval se florentské tradici. Řemesla v oblasti Florencie jsou udržována výrobou a designem vysoce kvalitních a často ručně vyráběných světel. Zároveň se výrobce pohrává s integrací moderních prvků, které osvěžují a obohacují tradiční.

16 299 Kč

Ferro Luce Stolní lampa Leon s pozlátkem

Kuboidní odstín chintzu: Leon stolní lampa s povrchovou úpravou zlatým listemPřitažlivým prvkem stolní lampy Leon je jednoznačně podstavec, k němuž jsou připevněny podlouhlé kovové listy s povrchovou úpravou bílým patinovaným zlatým listem, které vystupují vzhůru do stínidla. Stínidlo má tvar krychle a z vnitřní strany je rovněž lemováno zlatou fólií. Stolní lampa Leon pochází od italského výrobce sídlícího nedaleko Florencie, kde se lampy tradičně vyrábějí. Lampy se tam vyrábějí tradičním způsobem. Design, zpracování a materiál tvoří vysoce kvalitní celek, který zaručuje estetiku a trvanlivost.

9 899 Kč

Ferro Luce Stojací lampa Pompeii krémově zlatá

Exkluzivní stojací lampa Pompeje se skládaným odstínem a florentskou dekorací Design, materiál a zpracování splývají v harmonickou jednotku stojací lampy Pompeje. Výsledkem je také harmonický obraz bílé, zlaté a krémové barvy. Rám se mění zdola nahoru ze starožitné bílé na ušlechtilé zlato. Přímo pod deštníkem byl rám zdoben listovými a úponkovými dekoracemi ve florentském stylu. Kromě listů je v těchto úponcích také několik malých krystalů Asfour, které se při zapnutí světla odvíjejí v plné kráse. Klasicky tvarovaný odstín krémové barvy – kulatý a mírně kónický – doplňuje design rámu svou tradičně vypadající skládanou látkou a vytváří nadčasový, ale extravagantní světelný prvek, který poskytuje stylové doplňkové osvětlení v obývacím prostoru.

23 299 Kč

Ferro Luce Lustr 360/6 SP

Klasický lustr 360/6 SP s bohatou výzdobou lustr 360/6 SP ukazuje typický tvar koruny a ve svém designu inspiruje slonovinově zbarvenými tvary, které jsou rafinovány zlatým listem. Svěží skleněná clona podtrhuje elegantní celkový dojem a umožňuje další jiskry při zapnutí světla. Zásuvky v optice svíček jsou připevněny jako na kulatém rámu, což budí dojem, že vosk kape dolů. Tento dojem dotváří zejména použití svíčkových lamp. lustr získá květinový nádech zpracováním prvků ve tvaru listu, které jsou pokryty zlatým listem. Vyrobeno v Itálii.

18 899 Kč

Ferro Luce Pozlacené stropní světlo Elisa

Nádherná křišťálová stropní lampa Elisa s plátkovým zlatemTěleso lampy ve tvaru krychle se čtvercovou základnou se skládá z mnoha malých železných prvků, které byly opatřeny plátkovým zlatem. To při zapnutí svítidla vytváří hřejivě působící světelnou záři. Účinek světla pozitivně ovlivňuje také svěží křišťál zavěšený na vývodu světla. Krystaly vytvářejí mnohonásobný lom světla, který v místnosti vytváří krásné odlesky. Svítidla tohoto italského výrobce se stále vyrábějí podle staré tradice na místě nedaleko Florencie, kolébky typických florentských svítidel. Zvláštní důraz je kladen na velmi kvalitní zpracování a ruční výrobu.

21 999 Kč

Ferro Luce Felce – zlaté designové stropní světlo

Kapradinový list jako stínítko: Příroda jako vzor – toto pravidlo platí zejména pro design florentského stylu, v němž jsou květy a listy zobrazovány s velkým důrazem na detail. V případě stropní lampy Felce však nebyly inspirací pro návrh hravé květy, ale kapradiny, jak prozrazuje už její italský název: Felce, německy fern. Kapradinové listy ze železa s povrchovou úpravou plátkovým zlatem a bílou patinou tvoří půlkulaté stínidlo stropní lampy. Pod ním se nachází pět patic pro žárovky E14. Svítidlo Felce navrhl italský designér Giacomo Camiciottoli a vyrábí se rovněž v Itálii. Výrobce těchto exkluzivních svítidel vyvíjí návrhy v klasickém florentském stylu a začleňuje do nich moderní prvky.

11 699 Kč

Ferro Luce Designové nástěnné světlo Lizia 2zdrojové stříbro

Lizia – nástěnné svítidlo se dvěma stříbrnými listyMimózní a působivé nástěnné svítidlo Lizia je působivé nejen díky své velikosti, ale také díky svému zvláštnímu designu. Neobyčejné stínidlo tvoří dva listy ze železa s povrchovou úpravou stříbrnými listy. Dva kovové prvky v měřítku téměř 1:1 představují dva oválné listy se zářezy, které připomínají listy oblíbené okenní pokojové rostliny. Za těmito listy se nacházejí dvě patice pro žárovky, které je nutné osadit svíčkami E14. Nástěnná lampa Lizia je výrobek, který byl navržen a vyroben v Itálii. Základem produkce tohoto italského výrobce svítidel je tradiční řemeslné zpracování a také předávané vzory a designy, které jsou často inspirovány známým florentským stylem.

6 199 Kč

Ferro Luce Velké matně zlaté stropní světlo Marian

Umělecky zpracované stropní svítidlo Marian ve florentském stylu Kombinace plátkového zlata a stříbra se ke stropnímu svítidlu Marian mimořádně hodí a vytváří lehké stínění. Díky tomuto zvláštnímu vzhledu se Marian jako stropní svítidlo skvěle hodí do klasicky zařízených místností, přičemž s celkovou délkou 110 cm rychle upoutá pozornost a rozhodně se nemine účinkem v gastronomických nebo veřejných prostorách. Svítidla tohoto toskánského výrobce, který sám sebe vnímá mnohem více jako výrobní společnost než jako sériového výrobce, jsou vyráběna v Itálii a většinou se nacházejí v oblasti klasických lustrů i florentského stylu, přičemž zachování tradice je vždy spojeno s moderními stylistickými prvky.

22 799 Kč

Ferro Luce Florentské nástěnné světlo Tulipe

Vyrobeno v Itálii – 4žárovkové nástěnné světlo Tulipe Tulipe je nástěnné svítidlo navržené v tradičním florentském stylu, bohatě zdobené listy a květy. Může být také instalováno jako stropní světlo a vyzařuje jeho jedinečné, romantické a květinové kouzlo. Základna a četné listy jsou zbarveny bledě zelenou barvou s jemným zlatým povrchem. Svítidlo zdobí čtyři malé květy a uprostřed velký květ v bílé a růžové barvě. Italský výrobce tohoto svítidla se sídlem poblíž Florencie vyrábí vysoce kvalitní kreace svítidel v tradičním řemeslném provedení, které se vyznačují svou jedinečností a prvotřídním zpracováním.

4 399 Kč

Ferro Luce Křišťálové stropní světlo Guel

Stropní svítidlo Guel se třemi lampami je zářivým ústředním bodem v luxusním prostředí. Rám je pokrytý plátkovým zlatem, které se nádherně leskne ve světle vyzařovaném žárovkami. Svítidlo Guel je po celé ploše opatřeno čirými křišťálovými prvky, v nichž se světlo láme a způsobuje okouzlující třpyt.

14 299 Kč

Ferro Luce Stropní světlo Arezzo

Filigránové stropní světlo Arezzo – zářivý sen o světle ve zlatě a skle Toskánská manufaktura, z jejíž dílny pochází krásné stropní světlo Arezzo, jako obvykle udělala s tímto objektem vše v pořádku. Filigránová struktura ve zlatě má tvar slunečního kola. Jsou k němu připevněny jemně zpracované a realistické ozdoby z dubových listů, které pokrývají také pět světelných zdrojů. Světlo se nezdá oslňující, ale šíří se vřele po stropě a po celé místnosti. Ručně vyráběné skleněné květiny, které završují tuto květinu ve florentském stylu, jsou obzvláště krásné. Když se v nich rozbije světlo a začne jiskřit, mohli byste si myslet, že jste ve Florencii rozkvětu.

18 899 Kč

Ferro Luce Nástěnné světlo Arezzo

Nástěnná lampa AREZZO s ručně vyráběnými skleněnými květyKřehký úponek s malými lístky a ušlechtilými, ručně vyráběnými skleněnými květy vyrůstá z kulatého nástěnného držáku a nechává zářit a jiskřit světlo dvou svíček na boku. Nástěnné svítidlo AREZZO ve zlaté barvě nejenže vyzařuje krásné doplňkové osvětlení, ale je také ušlechtilou nástěnnou dekorací.svítidla tohoto toskánského výrobce, který sám sebe vnímá mnohem více jako výrobní podnik než jako sériového výrobce, jsou vyráběna v Itálii a většinou se nacházejí v oblasti klasických lustrů i florentského stylu, přičemž zachování tradice se vždy snoubí s moderními stylistickými prvky.

5 999 Kč

Ferro Luce Okázalé stropní světlo VENEDIG

Luxusní stropní svítidlo VENEDIG ve zdobné opticeMajestátní stropní svítidlo VENEDIG dává každému pozorovateli pocit, že stojí uprostřed paláce. Množství ladně zakřivených vzpěr je vyrobeno z kovu a je ve zlaté a bílé barvě. Zvláštní pozornost přitahují četné jemné ornamenty z latěk a listů, které zdobí rám. Bodce jsou také zdobeny množstvím broušených olověných krystalů, které lámou světlo a nádherně se třpytí. Ať už v předsíni, obývacím pokoji, jídelně nebo ložnici – VENEDIG umí okouzlit v každé místnosti a všude nastaví elegantní akcenty. Výrobce, který sídlí v Toskánsku, vyrábí své ušlechtilé kvalitní produkty v Itálii. Většinou klasicky navržená svítidla jsou ztělesněním tradiční estetiky.

9 899 Kč

Ferro Luce Ušlechtilé stropní světlo GENUA

Elegantní stropní svítidlo GENUA s květinovou výzdobou Velkolepé stropní světlo GENUA je tradiční a moderní zároveň. Kulaté stropní svítidlo se skládá z nespočetných zlatých kovových květů, které se spojují a vytvářejí polokouli o průměru 40 cm. Pět světelných zdrojů je umístěno uvnitř polokoule, takže při zapnutí světla vznikají fascinující světelné efekty. Díky svému tradičnímu a přesto modernímu vzhledu harmonizuje stropní světlo vysoké 16 cm s různými styly vybavení. Vysoce kvalitní lampa, která pochází od toskánského výrobce lamp, je – stejně jako všechny produkty výrobce – vyrobena v Itálii.

11 699 Kč

Ferro Luce Nástěnné světlo Ancona

Nástěnné svítidlo ANCONA s květinovými ornamentyJednosvítidlo ANCONA je navrženo zcela ve stylu toskánského nábytkového stylu, který se vyznačuje krémovými a pastelovými barvami. Na základě kovových spojů, z nichž každý byl zušlechtěn zelenou nebo červenou barvou, vzniká harmonický celek. Ideální jako doplněk do chodeb nebo pro úpravu vstupních prostor. Žárovka s příkonem 40 W v patici E14 rámuje směrem ven vystupující prvky a vytváří scénu pro dva okvětní lístky růží na boku. Klasický florentský styl pro domácké aspekty v každé místnosti. V případě potřeby stmívatelné prostřednictvím samostatného modulu.

4 399 Kč

Ferro Luce Látková stolní lampa Coral s lístkovým zlatem

Klasika s moderním nádechem: stolní lampa Coral Stolní lampa Coral vypadá velmi klasicky díky stínu, který vypadá nadčasově tvarově i barevně a lze jej použít kdykoli a kdekoli. Základna pokrytá zlatým listem navíc přispívá ke klasickému vzhledu stolní lampy. Ale je to také noha, která je zodpovědná za moderní dotek. Dostalo nápadný dekor, který připomíná korály. To je také pozlacené a svítí ve světle světelného zdroje. Zlatý vnitřek stínu také dodává další lesk, což zajišťuje, že světlo vyzařované lampou vypadá zářivěji. Stolní lampa Coral byla vyrobena v Itálii.

7 799 Kč

Ferro Luce Závěsné světlo 1110/10 S

Zlaté listy a křišťálové závěsy pro jiskřivou eleganci – závěsná lampa 1110/10 S Kombinace zlatých listů a krystalů Asfour umožňuje, aby nad každým jídelním stolem zářilo závěsné světlo 10 lamp 1110/10 S. Filigránové zavěšení podtrhuje ušlechtilý dojem lampy. Jako by neviditelným oválným rámem bylo nespočetné množství zlatých listů, které uvnitř skrývají deset světelných zdrojů. Díky křišťálovým závěsům vyrobeným z vysoce kvalitních krystalů Asfour vytváří závěsné světlo magickou působivou atmosféru, ať už osvětlenou nebo ne. Vyrobeno v Itálii.

41 499 Kč

Ferro Luce Lustr Viticcio v květinovém designu

lustr Viticcio s pěti plameny s rostlinnými ornamenty lustr Viticcio je ideální pro ty, kteří rádi mají kolem sebe květinové a rostlinné tvary. Celý lustr vypadá spíš jako filigránská kytice květin než jako pouhý zdroj světla. Zde si tradiční toskánský výrobce umně a stylově hraje s rozsáhlými křivkami základní struktury a nejjemnějšími ornamenty v květinových tvarech. Úponky a poupata se chtějí pozorovateli jevit jako skutečný kus přírody a tento dojem podtrhují i jemné pastelové barvy. Zelený a zlatý rám je podpořen měkkou červenou křišťálovou výzdobou a vypadá to, jako by dvě různé rostliny společně vyrostly do jednoho krásného tvaru. Tento lustr poskytuje každé místnosti, která je dostatečně velká, aby obsahovala pohádkovou atmosféru.

24 699 Kč

Ferro Luce Lustr 007/5 L

lustr 007/5 L vyrobený ze železa se zlatým akcentem Moderní setkává starověk – lustr 007/5 L vyrobený ze železa má klasický design, ale je vybaven moderními světelnými zdroji místo originálních svíček. Tvar světelných zdrojů chytře napodobuje klasickou svíčku, ale vytváří mnohem větší jas. Pokud používáte dekorativní LED žárovky, jsou také energeticky úsporné a energeticky účinné. Vhodné modely jsou k dispozici v příslušenství. Černý design lustru 007/5 L je také chytře uvolněn se zlatým akcentem a spolu s působivými křivkami zajišťuje velmi elegantní vzhled, který lze najít v mnoha různých stylech vybavení.

4 149 Kč