Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Fatboy
Nejnovější
-9%

Fatboy LED stolní lampa Tjoepke s baterií zelená

Stmívatelná stolní LED lampa Tjoepke pro každou příležitost Stolní lampu LED Tjoepke lze použít mnoha různými způsoby. Ať už jako venkovní lucerna, stolní lampa nebo svíčka či zářivka, všechny možnosti jsou pro vás otevřené. Je obzvláště flexibilní, protože si ji můžete vzít téměř kamkoli. To je možné především díky kompaktnímu, praktickému tvaru a vestavěnému akumulátoru, který umožňuje Tjoepke svítit přibližně 8 hodin. Když je baterie vybitá, lze ji dobít pomocí kabelu USB, což trvá přibližně 3 hodiny. Snadná manipulace a obsluha jsou hlavními rysy této stolní lampy. Lampu lze zapnout nebo vypnout otočením. Navíc máte možnost měnit barvu a intenzitu světla. To se provádí otáčením horního konce lampy (stmívání) a přidržením knoflíku na spodní straně (nastavení univerzální bílé, teplé bílé, světla svíčky). Navíc má efekt plamene svíčky pro příjemné a romantické chvíle. To lze zapnout samostatným tlačítkem ve spodní části svítidla. Díky krytí IP44 je vhodný pro venkovní použití. Jeho robustní konstrukce odolná proti stříkající vodě a poškrábání podporuje jeho použití v této oblasti. Přesto by se měl vždy přenášet z venkovních prostor do vnitřních. K čištění se doporučuje používat měkký, suchý hadřík. Vizuálně velmi připomíná zářivku, odtud také pochází její název. Světlo tak může být vyzařováno na všechny strany. Speciální design svítidla je podpořen chladnými barvami na horním a dolním konci. Fatboy je kultovní nizozemská značka, která si dala za cíl navrhovat cool a moderní výrobky, které se dají kombinovat a mají moderní a neobvyklý charakter. Exkluzivní svítidla přesvědčí především svým stylovým vzhledem.

1 398 Kč
-10%

Fatboy Mini Cappie stínidlo

Fatboy Mini Cappie stínidlo, sada 3ks mikado gold, Obývací pokoj / jídelna, polypropylen, K: 11.2cm

511 Kč
-10%

Fatboy Edison the Petit LED stolní lampa Duo-Pack

Stmívatelná stolní LED lampa Edison the Petit – nejznámější lampa Fatboy v praktickém dvojitém balení Známá stolní LED lampa Edison the Petit je nyní k dispozici v atraktivním dvojitém balení. Je malý, šikovný, praktický a naprosto mobilní. Díky provozu na baterie ji můžete vzít kamkoli, dokonce i ven. Měli byste však dbát na to, aby nebyl vystaven dešti nebo slunci. Vypínač lampy je opatřen emblémem Fatboy, což je také pěkný detail. Stažením přepínače lze jas ztlumit a také zapnout a vypnout. Edison Petit svítí po celé své ploše, tj. podstavec a stínidlo svítí nepřetržitě a osvětlují okolí. – Doba nabíjení: 3 hodiny – doba svícení až 24 hodin v závislosti na jasu – včetně nabíjecího kabelu USB: USB-C na USB-A (adaptér bez max. 5 V 1 A) Nizozemští designéři této lampy DeMakersVan. Částečně pracují pro nizozemského výrobce designu Fatboy a mají cit pro celek. Vytvářejí nové, vzrušující perspektivy a snaží se přemýšlet všemi směry

2 625 Kč
-9%

Fatboy Bolleke LED závěsné světlo Duo Pack taupe

Protože spolu je to vždycky nejlepší: Závěsná LED lampa Bolleke ve dvojitém balení Venkovní závěsná LED lampa Bolleke od společnosti Fatboy je díky svému kulovitému designu a snadno použitelnému zavěšení stylovým a moderním zdrojem světla, který lze díky integrovanému akumulátoru flexibilně používat. Barevné, kreativní poutko ze silikonu je navrženo tak, aby jím míček přesně prošel. To znamená, že bolleke lze zavěsit prakticky kamkoli. Pokud se baterie vybije, lze ji snadno dobít pomocí dodaného kabelu USB. Otvor pro něj je integrován v horním nástavci glóbu. Naproti se nachází také vypínač, kterým lze závěsné světlo zapínat a vypínat. Kromě toho lze několikanásobným stisknutím přepínače nastavit režim osvětlení. Lze zvolit tři různá nastavení světla (úrovně jasu) a kdykoli tak vytvořit ideální atmosféru. Kulatý difuzor s opálovým vnějším povrchem vykouzlí měkké a rovnoměrné světlo ve všech směrech. Díky krytí IP55 je optimálně chráněn proti prachu a proudům vody, což z něj činí ideální světelný zdroj pro venkovní použití – může však také poskytovat atmosférické osvětlení v interiéru. Vnější strana je celá z plastu, zatímco uvnitř je hliníková základní deska a kryt LED. Barevné poutko je vyrobeno ze silikonové pryže. Sofistikovaný a jednoduchý design kulového LED světla pochází od designérky Nathalie Schellekens, která v roce 2006 založila designové studio Studio ONS. Ve svých návrzích designérka vždy dbá na uživatelskou přívětivost, detaily a nadčasový design. Příroda, zvyky a formy hrají pro společnost Schellekens při navrhování výrobků hlavní roli. V kolekci Bolleke navrhla řadu lamp, která se rychle stala bestsellerem. Sama designérka o své sérii lamp říká: „Líbí se mi, že Bolleke je doma všude. Vybízí vás ke snění a experimentování. Bollekeho vnímám jako přátelskou a drsnou postavičku. Rád společně objevuji nové cesty.“ Stylová LED lampa je dodávána v praktickém dvojitém balení.

3 115 Kč
-9%

Fatboy Bolleke LED závěsné světlo Duo Pack červená

Protože spolu je to vždycky nejlepší: Závěsná LED lampa Bolleke ve dvojitém balení Venkovní závěsná LED lampa Bolleke od společnosti Fatboy je díky svému kulovitému designu a snadno použitelnému zavěšení stylovým a moderním zdrojem světla, který lze díky integrovanému akumulátoru flexibilně používat. Barevné, kreativní poutko ze silikonu je navrženo tak, aby jím míček přesně prošel. To znamená, že bolleke lze zavěsit prakticky kamkoli. Pokud se baterie vybije, lze ji snadno dobít pomocí dodaného kabelu USB. Otvor pro něj je integrován v horním nástavci glóbu. Zde je také umístěn spínač pro zapnutí a vypnutí závěsného světla. Kromě toho lze několikanásobným stisknutím přepínače nastavit režim osvětlení. Lze zvolit tři různá nastavení světla (úrovně jasu) a kdykoli tak vytvořit ideální atmosféru. Kulatý difuzor s opálovým vnějším povrchem vykouzlí měkké a rovnoměrné světlo ve všech směrech. Díky krytí IP55 je optimálně chráněn proti prachu a proudům vody, což z něj činí ideální světelný zdroj pro venkovní použití – může však také poskytovat atmosférické osvětlení v interiéru. Vnější strana je celá z plastu, zatímco uvnitř je hliníková základní deska a kryt LED. Barevné poutko je vyrobeno ze silikonové pryže. Sofistikovaný a jednoduchý design kulového LED světla pochází od designérky Nathalie Schellekens, která v roce 2006 založila designové studio Studio ONS. Ve svých návrzích věnuje designérka vždy zvláštní pozornost uživatelské přívětivosti, detailům a nadčasovému designu. Příroda, zvyky a tvary hrají pro společnost Schellekens při navrhování výrobků hlavní roli. V kolekci Bolleke navrhla řadu lamp, která se rychle stala bestsellerem. Sama designérka o své sérii lamp říká: „Líbí se mi, že Bolleke je doma všude. Vybízí vás ke snění a experimentování. Bollekeho vnímám jako přátelskou a drsnou postavičku. Rád společně objevuji nové cesty.“ Stylová LED lampa je dodávána v praktickém dvojitém balení.

3 115 Kč
-10%

Fatboy Transloetje LED stolní lampa Duo Pack hnědá

Stmívatelná LED stolní lampa Transloetje s integrovanou dobíjecí baterií v duo baleníLED stolní lampa Transloetje zaujme svým průhledným designem, díky kterému je vidět technologie uvnitř. Vestavěná LED žárovka v žárovkové optice tento dekorativní efekt navíc umocňuje a vyzařuje příjemně teplé světlo do všech stran. Stolní lampa je napájena dobíjecí baterií, která se nabíjí pomocí přiloženého kabelu USB. Protože není potřeba žádný další napájecí kabel, lze zařízení Transloetje umístit velmi flexibilně. Pomocí dotykového stmívače na základně lampy ji lze zapínat a vypínat a také snadno zvolit požadovaný jas.- včetně kabelu USB- 3stupňový dotykový stmívač: 1. stupeň: 15 % jasu, 2. stupeň: 50 % jasu, 3. stupeň: 100 % jasu- doba svícení: 1. stupeň: 20 hodin, 2. stupeň: 15 hodin, 3. stupeň: 9 hodinStolní lampa je dodávána v praktickém dvojitém balení.

3 325 Kč
-10%

Fatboy Transloetje LED stolní lampa

Stmívatelná LED stolní lampa Transloetje s integrovanou dobíjecí baterií v duo baleníLED stolní lampa Transloetje zaujme svým průhledným designem, díky kterému je vidět technologie uvnitř. Vestavěná LED žárovka v žárovkové optice tento dekorativní efekt navíc umocňuje a vyzařuje příjemně teplé světlo do všech stran. Stolní lampa je napájena dobíjecí baterií, která se nabíjí pomocí přiloženého kabelu USB. Protože není potřeba žádný další napájecí kabel, lze zařízení Transloetje umístit velmi flexibilně. Pomocí dotykového stmívače na základně lampy ji lze zapínat a vypínat a také snadno zvolit požadovaný jas.- včetně kabelu USB- 3stupňový dotykový stmívač: 1. stupeň: 15 % jasu, 2. stupeň: 50 % jasu, 3. stupeň: 100 % jasu- doba svícení: 1. stupeň: 20 hodin, 2. stupeň: 15 hodin, 3. stupeň: 9 hodinStolní lampa je dodávána v praktickém dvojitém balení.

3 325 Kč
-10%

Fatboy Transloetje LED stolní lampa

Stmívatelná LED stolní lampa Transloetje s integrovanou dobíjecí baterií v duo baleníLED stolní lampa Transloetje zaujme svým průhledným designem, díky kterému je vidět technologie uvnitř. Vestavěná LED žárovka v žárovkové optice tento dekorativní efekt navíc umocňuje a vyzařuje příjemně teplé světlo do všech stran. Stolní lampa je napájena dobíjecí baterií, která se nabíjí pomocí přiloženého kabelu USB. Protože není potřeba žádný další napájecí kabel, lze zařízení Transloetje umístit velmi flexibilně. Pomocí dotykového stmívače na základně lampy ji lze zapínat a vypínat a lze také snadno zvolit požadovaný jas.- včetně kabelu USB- 3stupňový dotykový stmívač: 1. stupeň: 15 % jasu, 2. stupeň: 50 % jasu, 3. stupeň: 100 % jasu- doba svícení: 1. stupeň: 20 hodin, 2. stupeň: 15 hodin, 3. stupeň: 9 hodinStolní lampa se dodává v praktickém dvojitém balení.

3 325 Kč
-10%

Fatboy Transloetje LED stolní lampa

Stmívatelná LED stolní lampa Transloetje s integrovanou dobíjecí baterií v duo baleníLED stolní lampa Transloetje zaujme svým průhledným designem, díky kterému je vidět technologie uvnitř. Vestavěná LED žárovka v žárovkové optice tento dekorativní efekt navíc umocňuje a vyzařuje příjemně teplé světlo do všech stran. Stolní lampa je napájena dobíjecí baterií, která se nabíjí pomocí přiloženého kabelu USB. Protože není potřeba žádný další napájecí kabel, lze zařízení Transloetje umístit velmi flexibilně. Pomocí dotykového stmívače na základně lampy ji lze zapínat a vypínat a také snadno zvolit požadovaný jas.- včetně kabelu USB- 3stupňový dotykový stmívač: 1. stupeň: 15 % jasu, 2. stupeň: 50 % jasu, 3. stupeň: 100 % jasu- doba svícení: 1. stupeň: 20 hodin, 2. stupeň: 15 hodin, 3. stupeň: 9 hodinStolní lampa je dodávána v praktickém dvojitém balení.

3 325 Kč
-9%

Fatboy Transloetje LED stolní lampa

Bezdrátová stolní LED lampa Transloetje by Fatboy s dotykovým stmívačem Stolní lampa LED Transloetje je skutečným lákadlem pro oči a vypadá jednoduše cool – ať už je zapnutá, nebo ne. Díky průhledné optice jsou všechny technologie viditelné. Světelný zdroj LED byl navržen ve stylu žárovky a díky křišťálově čistému pohledu dokáže osvětlit okolí. Barevný kabel se vine k vestavěné dobíjecí baterii, která vydrží až 20 hodin v závislosti na úrovni jasu. Poté se pohodlně dobíjí pomocí kabelu USB. Stolní lampa je bezdrátová, a proto ji lze flexibilně umístit. Pro vytvoření ideálních světelných podmínek je lampa LED vybavena dotykovým stmívačem na základně, který lze nastavit ve třech stupních a který samozřejmě slouží i k zapínání a vypínání. Autorem tohoto výjimečného světelného zdroje je Nizozemec Alex Bergmann, který navrhuje svítidla pro společnost Fatboy od roku 2002. Společnost Fatboy se vyznačuje výraznými designovými výrobky a revolučními novinkami, které stále znovu překvapují. – volitelně je možné objednat další odstíny v různých barvách. (viz příslušenství)

2 098 Kč

Fatboy Transloetje LED stolní lampa

Bezdrátová stolní LED lampa Transloetje by Fatboy s dotykovým stmívačem Stolní lampa LED Transloetje je skutečným lákadlem pro oči a vypadá jednoduše cool – ať už je zapnutá, nebo ne. Díky průhledné optice jsou všechny technologie viditelné. Světelný zdroj LED byl navržen ve stylu žárovky a díky křišťálově čistému pohledu dokáže osvětlit okolí. Barevný kabel se vine k vestavěné dobíjecí baterii, která vydrží až 20 hodin v závislosti na úrovni jasu. Poté se pohodlně dobíjí pomocí kabelu USB. Stolní lampa je bezdrátová, a proto ji lze flexibilně umístit. Pro vytvoření ideálních světelných podmínek je lampa LED vybavena dotykovým stmívačem na základně, který lze nastavit ve třech stupních a který samozřejmě slouží i k zapínání a vypínání. Autorem tohoto výjimečného světelného zdroje je Nizozemec Alex Bergmann, který navrhuje svítidla pro společnost Fatboy od roku 2002. Společnost Fatboy se vyznačuje výraznými designovými výrobky a revolučními novinkami, které stále znovu překvapují. – volitelně je možné objednat další odstíny v různých barvách. (viz příslušenství)

2 590 Kč

Fatboy stolní lampa Edison the Petit bezdrátová

Stmívatelná stolní LED lampa Edison the Petit – nejslavnější lampa Fatboy Slavná stolní lampa LED Edison the Petit je hodna svého jména. Je malý, šikovný, praktický a naprosto mobilní. Díky provozu na baterie ji můžete vzít kamkoli, dokonce i ven. Měli byste však dbát na to, aby nebyl vystaven dešti nebo slunci. Vypínač lampy je opatřen emblémem Fatboy, což je také pěkný detail. Stažením přepínače lze jas ztlumit a také zapnout a vypnout. Edison Petit svítí po celé své ploše, tj. podstavec a stínidlo svítí nepřetržitě a osvětlují okolí. Toto svítidlo navrhli nizozemští designéři DeMakersVan. Částečně pracují pro nizozemského výrobce designu Fatboy a mají cit pro celek. Vytvářejí nové, vzrušující perspektivy a snaží se přemýšlet všemi směry.

1 942 Kč
-9%

Fatboy LED stolní lampa Tjoepke s baterií modrá

Stmívatelná stolní LED lampa Tjoepke pro každou příležitost Stolní lampu LED Tjoepke lze použít mnoha různými způsoby. Ať už jako venkovní lucerna, stolní lampa nebo svíčka či zářivka, všechny možnosti jsou pro vás otevřené. Je obzvláště flexibilní, protože si ji můžete vzít téměř kamkoli. To je možné především díky kompaktnímu, praktickému tvaru a vestavěnému akumulátoru, který umožňuje Tjoepke svítit přibližně 8 hodin. Když je baterie vybitá, lze ji dobít pomocí kabelu USB, což trvá přibližně 3 hodiny. Snadná manipulace a obsluha jsou hlavními rysy této stolní lampy. Lampu lze zapnout nebo vypnout otočením. Navíc máte možnost měnit barvu a intenzitu světla. To se provádí otáčením horního konce lampy (stmívání) a přidržením knoflíku na spodní straně (nastavení univerzální bílé, teplé bílé, světla svíčky). Navíc má efekt plamene svíčky pro příjemné a romantické chvíle. To lze zapnout samostatným tlačítkem ve spodní části svítidla. Díky krytí IP44 je vhodný pro venkovní použití. Jeho robustní konstrukce odolná proti stříkající vodě a poškrábání podporuje použití v této oblasti. Přesto by se měl vždy přenášet z venkovních prostor do vnitřních. K čištění se doporučuje používat měkký, suchý hadřík. Vizuálně velmi připomíná zářivku, odtud také pochází její název. Světlo tak může být vyzařováno na všechny strany. Speciální design svítidla je podpořen chladnými barvami na horním a dolním konci. Fatboy je kultovní nizozemská značka, která si dala za cíl navrhovat cool a moderní výrobky, které se dají kombinovat a mají moderní a neobvyklý charakter. Exkluzivní svítidla přesvědčí především svým stylovým vzhledem.

1 398 Kč

Fatboy LED stolní lampa Tjoepke s baterií zelená

Stmívatelná stolní LED lampa Tjoepke pro každou příležitost Stolní lampu LED Tjoepke lze použít mnoha různými způsoby. Ať už jako venkovní lucerna, stolní lampa nebo svíčka či zářivka, všechny možnosti jsou pro vás otevřené. Je obzvláště flexibilní, protože si ji můžete vzít téměř kamkoli. To je možné především díky kompaktnímu, praktickému tvaru a vestavěnému akumulátoru, který umožňuje Tjoepke svítit přibližně 8 hodin. Když je baterie vybitá, lze ji dobít pomocí kabelu USB, což trvá přibližně 3 hodiny. Snadná manipulace a obsluha jsou hlavními rysy této stolní lampy. Lampu lze zapnout nebo vypnout otočením. Navíc máte možnost měnit barvu a intenzitu světla. To se provádí otáčením horního konce lampy (stmívání) a přidržením knoflíku na spodní straně (nastavení univerzální bílé, teplé bílé, světla svíčky). Navíc má efekt plamene svíčky pro příjemné a romantické chvíle. To lze zapnout samostatným tlačítkem ve spodní části svítidla. Díky krytí IP44 je vhodný pro venkovní použití. Jeho robustní konstrukce odolná proti stříkající vodě a poškrábání podporuje jeho použití v této oblasti. Přesto by se měl vždy přenášet z venkovních prostor do vnitřních. K čištění se doporučuje používat měkký, suchý hadřík. Vizuálně velmi připomíná zářivku, odtud také pochází její název. Světlo tak může být vyzařováno na všechny strany. Speciální design svítidla je podpořen chladnými barvami na horním a dolním konci. Fatboy je kultovní nizozemská značka, která si dala za cíl navrhovat cool a moderní výrobky, které se dají kombinovat a mají moderní a neobvyklý charakter. Exkluzivní svítidla přesvědčí především svým stylovým vzhledem.

1 553 Kč
-9%

Fatboy LED stolní lampa Tjoepke s baterií antracit

Stmívatelná stolní LED lampa Tjoepke pro každou příležitost Stolní lampu LED Tjoepke lze použít mnoha různými způsoby. Ať už jako venkovní lucerna, stolní lampa nebo svíčka či zářivka, všechny možnosti jsou pro vás otevřené. Je obzvláště flexibilní, protože si ji můžete vzít téměř kamkoli. To je možné především díky kompaktnímu, praktickému tvaru a vestavěnému akumulátoru, který umožňuje Tjoepke svítit přibližně 8 hodin. Když je baterie vybitá, lze ji dobít pomocí kabelu USB, což trvá přibližně 3 hodiny. Snadná manipulace a obsluha jsou hlavními rysy této stolní lampy. Lampu lze zapnout nebo vypnout otočením. Navíc máte možnost měnit barvu a intenzitu světla. To se provádí otáčením horního konce lampy (stmívání) a přidržením knoflíku na spodní straně (nastavení univerzální bílé, teplé bílé, světla svíčky). Navíc má efekt plamene svíčky pro příjemné a romantické chvíle. To lze zapnout samostatným tlačítkem ve spodní části svítidla. Díky krytí IP44 je vhodný pro venkovní použití. Jeho robustní konstrukce odolná proti stříkající vodě a poškrábání podporuje použití v této oblasti. Přesto by se měl vždy přenášet z venkovních prostor do vnitřních. K čištění se doporučuje používat měkký, suchý hadřík. Vizuálně velmi připomíná zářivku, odtud také pochází její název. Světlo tak může být vyzařováno na všechny strany. Speciální design svítidla je podpořen chladnými barvami na horním a dolním konci. Fatboy je kultovní nizozemská značka, která si dala za cíl navrhovat cool a moderní výrobky, které se dají kombinovat a mají moderní a neobvyklý charakter. Exkluzivní svítidla přesvědčí především svým stylovým vzhledem.

1 398 Kč

Fatboy Transloetje LED stolní lampa

Bezdrátová stolní LED lampa Transloetje by Fatboy s dotykovým stmívačem Stolní lampa LED Transloetje je skutečným lákadlem pro oči a vypadá jednoduše cool – ať už je zapnutá, nebo ne. Díky průhledné optice jsou všechny technologie viditelné. Světelný zdroj LED byl navržen ve stylu žárovky a díky křišťálově čistému pohledu dokáže osvětlit okolí. Barevný kabel se vine k vestavěné dobíjecí baterii, která vydrží až 20 hodin v závislosti na úrovni jasu. Poté se pohodlně dobíjí pomocí kabelu USB. Stolní lampa je bezdrátová, a proto ji lze flexibilně umístit. Pro vytvoření ideálních světelných podmínek je lampa LED vybavena dotykovým stmívačem na základně, který lze nastavit ve třech stupních a který samozřejmě slouží i k zapínání a vypínání. Autorem tohoto výjimečného světelného zdroje je Nizozemec Alex Bergmann, který navrhuje svítidla pro společnost Fatboy od roku 2002. Společnost Fatboy se vyznačuje výraznými designovými výrobky a revolučními novinkami, které stále znovu překvapují. – volitelně je možné objednat další odstíny v různých barvách. (viz příslušenství)

2 590 Kč

Fatboy Metallicappie stínidlo silver grid

Fatboy Metallicappie stínidlo silver grid, Obývací pokoj / jídelna, plast, K: 19.6cm

516 Kč

Fatboy Edison the Petit Hoodie

Fatboy Edison the Petit Hoodie, cheeky pink, Obývací pokoj / jídelna, polyester-textil, K: 15cm

568 Kč
-9%

Fatboy Cooper Cappie stínidlo

Fatboy Cooper Cappie stínidlo, mikado sky, Obývací pokoj / jídelna, polypropylen, K: 13.5cm

418 Kč

Fatboy Cooper Cappie stínidlo

Fatboy Cooper Cappie stínidlo, mikado pumpkin, Obývací pokoj / jídelna, polypropylen, K: 13.5cm

464 Kč
-9%

Fatboy Cooper Cappie stínidlo

Fatboy Cooper Cappie stínidlo, mikado gold, Obývací pokoj / jídelna, polypropylen, K: 13.5cm

418 Kč
-9%

Fatboy Cooper Cappie stínidlo

Fatboy Cooper Cappie stínidlo, weave sky, Obývací pokoj / jídelna, polypropylen, K: 13.5cm

418 Kč
-9%

Fatboy Cooper Cappie stínidlo

Fatboy Cooper Cappie stínidlo, weave pumpkin, Obývací pokoj / jídelna, polypropylen, K: 13.5cm

418 Kč

Fatboy Mini Cappie stínidlo

Fatboy Mini Cappie stínidlo, 3ks, serpentine sky, Obývací pokoj / jídelna, polypropylen, K: 11.2cm

568 Kč

Fatboy Mini Cappie stínidlo

Fatboy Mini Cappie stínidlo, 3ks serpentine gold, Obývací pokoj / jídelna, polypropylen, K: 11.2cm

568 Kč

Fatboy Mini Cappie stínidlo

Fatboy Mini Cappie stínidlo, sada 3ks, mikado sky, Obývací pokoj / jídelna, polypropylen, K: 11.2cm

568 Kč

Fatboy Mini Cappie stínidlo

Fatboy Mini Cappie stínidlo, 3ks, mikado pumpkin, Obývací pokoj / jídelna, polypropylen, K: 11.2cm

568 Kč

Fatboy Mini Cappie stínidlo

Fatboy Mini Cappie stínidlo, sada 3ks, weave sky, Obývací pokoj / jídelna, polypropylen, K: 11.2cm

568 Kč

Fatboy Mini Cappie stínidlo sada 3ks weave pumpkin

Fatboy Mini Cappie stínidlo sada 3ks weave pumpkin, Obývací pokoj / jídelna, polypropylen, K: 11.2cm

568 Kč

Fatboy Mini Cappie stínidlo

Fatboy Mini Cappie stínidlo, sada 3ks, weave gold, Obývací pokoj / jídelna, polypropylen, K: 11.2cm

568 Kč

Fatboy Edison the Giant LED stojací lampa béžová

LED stojací lampa Edison the Giant – obrovská velikost se skvělým designem Stojací lampa LED Edison the Giant je díky svým impozantním rozměrům skutečným obrem. Stojací lampa, která vypadá jako klasická stolní lampa, má pevnou hliníkovou základnu. Nadčasové bílé stínidlo nechává světlo unikat po celé své ploše a svítí obzvlášť efektivně a silně. Díky mírně matnému povrchu je světlo vyzařováno bez oslnění a jemně do okolí. Stojací lampa má tři barvy světla, které lze nastavit pomocí přepínače (štítek Fatboy) na spodním okraji stínidla. Pokud za něj zatáhnete, lampa se rozsvítí, několikerým zatažením za spínač lze měnit barvu světla. Ti, kteří dávají přednost moderní regulaci barvy světla, mohou stojací lampu ovládat pomocí aplikace Fatboy Light Control. Edison the Giant jemně odráží mnoho dalších výrobků Fatboy, což znamená, že jej lze jednoznačně přiřadit k nizozemskému výrobci designu. Společnost Fatboy pojmenovala tuto řadu lamp po vynálezci žárovky – Thomasi Edisonovi, aby jeho vynález zůstal stále přítomný v nadčasovém designu.

15 555 Kč

Fatboy Big Lebow

Působivá stojací lampa Big Lebow by Fatboy ve svěžím designu Stojací lampa Big Lebow vnáší do interiérového designu pozoruhodnou míru spontánnosti. Masivní oblouková lampa stylově doplňuje pohovku a má impozantní velikost. Jeho široký oblouk má čtyři stínidla, která lze osadit odpovídajícími světelnými zdroji. Jednotlivá stínidla jsou pohyblivá, takže lze kdykoli měnit dopad světla. Stojací lampa je připojena k napájecímu obvodu pomocí napájecího kabelu, a umožňuje tak flexibilní umístění svítidla v místnosti. Jas generovaného světla lze regulovat pomocí stmívače na kabelu. Design svítidla pochází z portfolia designérské agentury Kranen/Gille a symbolizuje myšlenku nechat se jednoduše unášet proudem, aniž bychom se řídili přesnými plány. To se odráží i ve svěžím designu stojací lampy Big Lebow, jejíž šarm se hodí nejen do interiéru jedné místnosti, ale svůj půvab může rozvinout i u jídelního stolu, vedle pohovky nebo nad jednacím stolem.

36 297 Kč

Fatboy Big Lebow

Působivá stojací lampa Big Lebow by Fatboy ve svěžím designu Stojací lampa Big Lebow vnáší do interiérového designu pozoruhodnou míru spontánnosti. Masivní oblouková lampa stylově doplňuje pohovku a má impozantní velikost. Jeho široký oblouk má čtyři stínidla, která lze osadit odpovídajícími světelnými zdroji. Jednotlivá stínidla jsou pohyblivá, takže lze kdykoli měnit dopad světla. Stojací lampa je připojena k napájecímu obvodu pomocí napájecího kabelu, a umožňuje tak flexibilní umístění svítidla v místnosti. Jas generovaného světla lze regulovat pomocí stmívače na kabelu. Design svítidla pochází z portfolia designérské agentury Kranen/Gille a symbolizuje myšlenku nechat se jednoduše unášet proudem, aniž bychom se řídili přesnými plány. To se odráží i ve svěžím designu stojací lampy Big Lebow, jejíž šarm se hodí nejen do interiéru jedné místnosti, ale svůj půvab může rozvinout i u jídelního stolu, vedle pohovky nebo nad jednacím stolem.

36 297 Kč

Fatboy Big Lebow

Působivá stojací lampa Big Lebow by Fatboy ve svěžím designu Stojací lampa Big Lebow vnáší do interiérového designu pozoruhodnou míru spontánnosti. Masivní oblouková lampa stylově doplňuje pohovku a má impozantní velikost. Jeho široký oblouk má čtyři stínidla, která lze osadit odpovídajícími světelnými zdroji. Jednotlivá stínidla jsou pohyblivá, takže lze kdykoli měnit dopad světla. Stojací lampa je připojena k napájecímu obvodu pomocí napájecího kabelu, a umožňuje tak flexibilní umístění svítidla v místnosti. Jas generovaného světla lze regulovat pomocí stmívače na kabelu. Design svítidla pochází z portfolia designérské agentury Kranen/Gille a symbolizuje myšlenku nechat se jednoduše unášet proudem, aniž bychom se řídili přesnými plány. To se odráží i ve svěžím designu stojací lampy Big Lebow, jejíž šarm se hodí nejen do interiéru jedné místnosti, ale svůj půvab může rozvinout i u jídelního stolu, vedle pohovky nebo nad jednacím stolem.

36 297 Kč
-9%

Fatboy Cooper Cappie stínidlo Blue Shade

Moderní stínidlo „Blue Shade“ pro Edison the Petit Stínidlo Cooper Cappie Blue je krycí stínidlo pro stolní lampu LED Edison the Petit. Stínidlo je vyrobeno v moderním pruhovaném vzoru z modrých a bílých prvků, a dodává tak stolní lampě Edition the Petit zvláštní námořní kouzlo.

418 Kč
-10%

Fatboy Mini Cappie stínidlo

Sada 3 mini capáčků v designu Bam Boo pro Edison the Mini Tato stínidla Mini Cappie dodávají stolní lampě LED Edition the Mini přirozený půvab. Stínidla mají vzor tenkých bambusových stonků svázaných dohromady, které jsou vizuálním vrcholem v exteriéru, například na stole na terase. Sada se skládá ze tří stínidel z polypropylenu odolného proti povětrnostním vlivům; snadno se čistí.

511 Kč