Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Epstein-Design
Nejnovější

Epstein-Design Dekorační lampa venkovní Tower 102 cm

Světelný sloup v TOP kvalitě s 3letou zárukou výrobce a 10letou zárukou na odolnost proti UV záření, vyrobeno v NěmeckuPolohovatelná vložka s 5m přívodním kabelem.Každá zahrada se díky světelným akcentům stává světem zážitků, protože světlo vytváří nejen jas a bezpečnost, ale také příjemnou a emocionální atmosféru.Toto svítidlo není jen funkční – správné osvětlení a estetická atmosféra utvářejí žádoucí myšlení moderních lidí, kteří usilují o vysokou kvalitu života v prostředí svého domu a zahrady. Kvalita a bezpečnost našich výrobků byly vždy našimi hlavními prioritami. Neustálá kontrolní opatření ve všech fázích výroby zajišťují vysokou kvalitu. Díky znalostem a zkušenostem na tyto výrobky může výrobce z Hennefu bez váhání poskytnout tříletou záruku.- trubice PMMA XT, rozměrově stabilní a robustní, odolná proti nárazu, UV záření- odolná proti teplotám do 100 stupňů- třída ochrany I, stupeň krytí IP45Atmosférická svítidla pro exkluzivní vkus, materiály nejvyšší kvality, dlouholeté zkušenosti a prvotřídní zpracování zkušenými odborníky jsou faktory úspěchu výrobce svítidel EPSTEIN DESIGN. Mnohá svítidla jsou jedinečná. Použití rozměrově stálých, teplotně a UV záření odolných materiálů umožňuje vyrábět svítidla, jejichž vysoká kvalita je nejen testována TÜV, ale na která výrobce poskytuje i tříletou záruku. Tato řada tak představuje nejvyšší kvalitu v nadčasovém designu. EPSTEIN DESIGN vyrábí svítidla pro znalce se smyslem pro výjimečnost.

20 199 Kč
-10%

Epstein-Design Svítící LED sloupek Sahara s pískovcem

Teple zářící LED sloup Sahara pro venkovní použití – vyrobeno v Německu Tento kulatý LED sloup má tělo svítidla vyrobené z vysoce kvalitního nárazuvzdorného plastu PMMA, které bylo ručně povrchově upraveno pískovcovou vrstvou. To vytváří nejen individuální vzhled, ale také teplý světelný efekt, který atmosféricky osvětluje zahradní cesty nebo příjezdové cesty. Na spodní straně se nachází patka z eloxovaného hliníku, na kterou lze sloupek LED trvale připevnit. Vysoce kvalitní svítidlo dodávané v manufakturní kvalitě, které se vyznačuje elegantním výrazem

28 345 Kč

Epstein-Design Kvalitní světelný sloup přírodní břidlice výška 25

Světelný sloup z přírodní břidlice nejvyšší kvality s 3letou zárukou výrobce a 10letou zárukou na odolnost proti UV záření, vyrobeno v NěmeckuKaždý domov se díky světelným akcentům stává světem zážitků, protože světlo vytváří nejen jas a bezpečnost, ale také příjemnou a emocionální atmosféru.Toto svítidlo není jen funkční – správné osvětlení a estetická atmosféra formují přání moderních lidí, kteří usilují o vysokou kvalitu života v prostředí svého domova a zahrady. Kvalita a bezpečnost našich výrobků byly vždy našimi hlavními prioritami. Neustálá kontrolní opatření ve všech fázích výroby zajišťují vysokou kvalitu. Znalosti a zkušenosti s těmito výrobky umožňují výrobci ze společnosti Hennef bez váhání poskytnout tříletou záruku.- Rozměrově stabilní a robustní světelný sloup z přírodní břidlice pro interiéry- 1,90 m dlouhý přívodní kabel se šňůrovým spínačem- Teplotně odolný v rozmezí -40 až 80 stupňů- Duté tělo z průsvitné přírodní břidlice v různých strukturách a tloušťkách materiálu- Stěnová/podkladová deska z vysoce kvalitního PVC- Třída ochrany 2- Stupeň krytí IP20Atmosférická svítidla pro exkluzivní vkus, materiály nejvyšší kvality, dlouholeté zkušenosti a prvotřídní zpracování zkušenými odborníky jsou faktory úspěchu výrobce svítidel EPSTEIN DESIGN. Mnohá svítidla jsou jedinečná. Použití rozměrově stálých, teplotně a UV záření odolných materiálů umožňuje vyrábět svítidla, jejichž vysoká kvalita je nejen testována TÜV, ale na která výrobce poskytuje i tříletou záruku. Tato řada tak představuje nejvyšší kvalitu v nadčasovém designu. EPSTEIN DESIGN vyrábí svítidla pro znalce se smyslem pro výjimečnost.

17 099 Kč
-10%

Epstein-Design Krychle Sahara 45 cm s gumovou přípojkou

Kostka s povrchovou úpravou z přírodního kamene v TOP kvalitě s 3letou zárukou výrobce a 10letou zárukou na odolnost proti UV záření, vyrobeno v NěmeckuFlexibilní použití, např. na zahradě. K dispozici také jako interiérové svítidlo a k zavěšení (se zavěšením na ocelové lanko).každá zahrada se díky světelným akcentům stává světem zážitků, protože světlo vytváří nejen jas a bezpečnost, ale také příjemnou a emocionální atmosféru.toto svítidlo není jen funkční – vhodné osvětlení a estetická atmosféra utvářejí přání moderních lidí, kteří usilují o vysokou kvalitu života v prostředí domova a zahrady. Kvalita a bezpečnost našich výrobků byly vždy našimi hlavními prioritami. Neustálá kontrolní opatření ve všech fázích výroby zajišťují vysokou kvalitu. Díky znalostem a zkušenostem na tyto výrobky může výrobce z Hennefu bez váhání poskytnout tříletou záruku.- odolné proti UV záření- teplotně stabilní od -30 do 60 stupňů- s 5 m přívodním kabelem- třída ochrany II- stupeň krytí IP47- certifikováno TÜV se značkou ENECAtmosférická svítidla pro exkluzivní vkus, materiály nejvyšší kvality, dlouholeté zkušenosti a prvotřídní zpracování zkušenými odborníky jsou faktory úspěchu výrobce svítidel EPSTEIN DESIGN. Mnohá svítidla jsou jedinečná. Použití rozměrově stálých, teplotně a UV záření odolných materiálů umožňuje vyrábět svítidla, jejichž vysoká kvalita je nejen testována TÜV, ale na která výrobce poskytuje i tříletou záruku. Tato řada tak představuje nejvyšší kvalitu v nadčasovém designu. EPSTEIN DESIGN vyrábí svítidla pro znalce se smyslem pro výjimečnost.

14 037 Kč