Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
Nejnovější
-7%

ELC Esani LED venkovní nástěnné světlo

Venkovní nástěnné svítidlo LED Esani v minimalistickém vzhledu – nastavitelný úhel vyzařování světla Venkovní nástěnné svítidlo Esani LED zaujme svým geometrickým tvarem a jednoduchým designem v matně bílé barvě. Svítidlo ve tvaru krychle vyzařuje teplý bílý světelný paprsek, který se šíří podél stěny a zabraňuje tak oslnění pozorovatele. Úhel vyzařování světla lze individuálně nastavit v horní a dolní části. Stupeň krytí IP54 zajišťuje dobrou odolnost proti dešti a vlhkosti a činí z tohoto svítidla vhodný osvětlovací objekt pro venkovní použití.

1 199 Kč

ELC Latika LED venkovní nástěnné světlo antracit

LED venkovní nástěnné svítidlo Latika jako moderní uplight a downlight pro venkovní plochu LED venkovní nástěnné svítidlo Latika je prezentováno v nápadné antracitové barvě, což je obzvláště působivé v moderním prostředí. Pouzdro má válcový tvar a je vyrobeno z tlakově litého hliníku. Povrch lampy byl navržen tmavě, takže ji lze kombinovat s podobnými, ale také s vysoce kontrastními barvami. Trvale instalované LED diody vyzařují teplé bílé světlo dolů a nahoru, což vytváří krásné akcenty na vnější stěně.

1 299 Kč

ELC Wotani LED venkovní nástěnné svítidlo

LED venkovní nástěnné svítidlo Wotani v moderním designu Venkovní nástěnné světlo Wotani zaujme dobře tvarovaným zaobleným pouzdrem z tlakově litého hliníku. Moderní vzhled završuje povrchová úprava v trendy antracitové barvě, která vizuálně dobře ladí s různým prostředím. Svítidlo má třídu ochrany IP54, což znamená, že je dobře chráněno před vlivy prostředí, jako je déšť a vlhkost, a je proto ideální pro terasu nebo vstupní prostor.

1 099 Kč
-20%

ELC Vanda LED venkovní nástěnné světlo bílé

Geometrické venkovní LED nástěnné světlo Vanda s jednoduchým vzhledem Venkovní nástěnné svítidlo Vanda LED má minimalistický design, který lze vidět všude. Geometricky tvarovaný rám je rovný a jasně strukturovaný. Byl vyroben z tlakově litého hliníku a dokončen jemnou matnou bílou povrchovou úpravou. Díky tomuto neutrálnímu barevnému schématu lze lampu snadno kombinovat s různými styly. Nejdůležitější ze všeho je to v moderním prostředí. Díky třídě ochrany IP54 jsou dobře odolné vůči dešti a vlhkosti.

1 599 Kč
-7%

ELC Nerona LED solární koule

Tři bílé solární LED koule Nerona v sadě po 3Tato tři solární světla ve tvaru koulí jsou napájena LED diodami, dodávají se v sadě po třech kusech různých velikostí a lze je umístit mnoha způsoby na zahradě nebo předzahrádce, kde jsou nejen krásnými dekorativními předměty, ale také poskytují měkkou světelnou záři v chladnějším odstínu denního světla. Tři globusy tak poskytují jemné orientační světlo, když už nastala noc. Jsou dostatečně chráněny před znečištěním a vlhkostí a lze je ukotvit do země pomocí zemního hrotu. Po úplném nabití baterie svítí glóbusy 6 až 8 hodin.

2 399 Kč
-18%

ELC Lanso LED venkovní nástěnné světlo

Jasné venkovní LED nástěnné svítidlo Lanso s krytím IP54 LED venkovní nástěnné světlo Lanso nabízí dvojité osvětlení, protože vyzařuje světlo nahoru i dolů. Světlo se udržuje v teplé bílé barevné teplotě, což vytváří příjemné prostředí. Díky své dobré třídě ochrany odolá Lanso větru a počasí, a je proto obzvláště vhodný pro použití v oblasti vstupu nebo terasy.

899 Kč
-18%

ELC Taloma venkovní nástěnné světlo antracit

Venkovní nástěnné svítidlo Taloma se dvěma různými směry záření Ve svém dvouplamenovém provedení nabízí venkovní LED nástěnné svítidlo Taloma dobré osvětlení směrem dolů i nahoru. Jasné LED diody vyzařují měkké, teplé bílé světlo, které vytváří krásné akcenty podél stěny a poskytuje nepřímé osvětlení. Lineární design dobře zapadá do moderního prostředí, kterým může být například vchod nebo terasa. Povrchovou úpravu v antracitové barvě lze snadno kombinovat s podobnými nebo kontrastními barvami.

899 Kč
-56%

ELC Kronos LED Downlight

Nastavitelné stropní bodové světlo Kronos, montáž bez nářadí Zapuštěné bodové svítidlo Kronos má teplé bílé LED diody, které zajišťují příjemné světlo a jsou úsporné z hlediska energie a výkonné. Díky plochému designu a montáži bez použití nástrojů lze downlight Kronos snadno a bez stresu nainstalovat. Bodové světlo lze otočit až o 350 ° a naklopit až o 90 °, takže jej lze individuálně upravit podle vlastních představ. Toto vysoce kvalitní LED zapuštěné svítidlo lze použít mnoha způsoby, ať už pro osvětlení v obývacím pokoji, ložnici nebo na chodbách nebo ve vstupních prostorech.

474 Kč

ELC Jördis nástěnné světlo

Matné bílé nástěnné svítidlo Jördis v půlkulatém tvaru, nastavitelný úhel vyzařování světla Jördis je světelný zdroj pro montáž na zeď, který je v moderním stylu a dodáván v nadčasové bílé barvě, kterou lze snadno integrovat do mnoha zařízení. Světlo svítí nahoru i dolů a můžete jej individuálně upravit nastavením úhlu vyzařování světla. Například může být světlo buď nastaveno nahoru a dolů na střední šířku, nebo může svítit v jednom úzkém paprsku na jednu stranu, zatímco druhá strana svítí širokým paprskem. Toto opatření pro změnu světla je zvláště účinné, pokud umístíte několik nástěnných svítidel do určité vzdálenosti od sebe a poté nastavíte úhel výstupu podle vašich představ.

899 Kč

ELC Elsika třínohá stojací lampa

Elegantní látková stojací lampa Elsika s textilním stínidlem v atraktivním hnědém odstínu a malou poličkouElsika je světelný zdroj do obývacího pokoje a ložnice, který lze kdykoli použít v moderních interiérech i jiných stylech a který přesvědčí obzvláště útulným světelným efektem. Stínidlo z textilní tkaniny má světlou a harmonickou hnědou barvu a směrem dolů se trochu rozšiřuje, jinak je kulaté. Jemně blokuje světlo žárovky a zajišťuje příjemné osvětlení v celém obývacím pokoji, takže si večerní akcentní osvětlení této stojací lampy můžete vychutnat všude kolem. Malá trojúhelníková polička v horní části černého trojnohého rámu je užitečným prvkem a lze ji využít například tehdy, když si chcete na chvíli odložit smartphone. Spínač je umístěn v přívodním potrubí a lze jej bez problémů ovládat nohou.

1 399 Kč

ELC Elsika třínohá stojací lampa

Elegantní látková stojací lampa Elsika na trojnožce s bílým stínidlem a malou poličkouElsika je krásný zdroj světla pro obývací a spací prostory. Stínidlo je vyrobeno z bílé látky, má kulatý tvar a směrem dolů se mírně rozšiřuje. Světlo proniká do místnosti měkce, rovnoměrně a útulně, takže se můžete cítit naprosto pohodlně a uvolněně, když necháte večer doznít v záři svítidla Elsika, když je zapnuto jako akcentní osvětlení. Stojací lampa má navíc filigránový rám trojnožky, který je černý a vyrobený z kovu. V horní části se nachází malá, ale efektní polička trojúhelníkového tvaru, která je vhodná pro uložení menších věcí, například mobilního telefonu. Svítidlo se ovládá nožním spínačem v přívodním potrubí.

1 399 Kč
-8%

ELC Ildaria LED venkovní nástěnné světlo

Venkovní nástěnné svítidlo LED Ildaria s nastavitelným vyzařováním světla a tmavě šedou povrchovou úpravouToto venkovní nástěnné svítidlo ve tvaru krychle se dobře vyjímá na mnoha moderních fasádách a po vypnutí vypadá příjemně nenápadně. Po zapnutí však svítidlo poskytuje velmi atraktivní světelné podmínky s vyzařováním světla směrem nahoru i dolů. Je důležité zmínit, že vyzařování světla lze regulovat díky pohyblivým klapkám nad svítidlem. Tímto způsobem může být úhel vyzařování světla na obou stranách úzký i široký, což vede k různým možnostem vyzařování světla. To je obzvláště účinné, pokud je několik svítidel této řady namontováno v řadě za sebou nebo v určité vzdálenosti od sebe na vnější stěně.

524 Kč

ELC Birkara stojací lampa v šedé barvě

Válcová textilní stojací lampa Birkara s ozdobnými otvory na stínítkuTato stojací lampa je krásná boční lampa do obývacího pokoje nebo ložnice, která přesvědčí příjemným světlem a zvláštním efektem. Za pozornost stojí zejména vynechávky ve tvaru teček na stínidle, které vždy tvoří kruh, takže jich je v látkovém stínidle lampy vidět několik. Nejenže se tím zvýrazní vzhled místnosti a dodá jí to něco do sebe, ale má to také působivý vliv na světelný obraz, protože světlo prosvítá otvory více přímo ven a v některých místech vytváří v místnosti krásnou hru světla a stínu.

1 199 Kč

ELC Delfan LED koupelnové světlo

Kulaté LED vestavné svítidlo Delfan v praktické sadě 3 kusů s černým rámečkemDelfan je světelný výdejník, který lze díky vyšší třídě ochrany velmi dobře použít v koupelnách nebo jiných vlhkých místnostech. Vestavná svítidla jsou kompaktní, kulatého tvaru a mají černý rámeček. Jejich LED diody poskytují světlo efektivním způsobem. Nabízíme praktickou sadu 3 kusů.

1 099 Kč

ELC Ildaria LED venkovní nástěnné světlo

Bílé venkovní nástěnné svítidlo LED Ildaria hranatého tvaru s proměnlivým vyzařováním světla směrem nahoru a dolůVenkovní nástěnné svítidlo LED Ildaria je vyvedeno v harmonické a nadčasové bílé barvě a díky svému krychlovému tvaru působí na venkovní stěně příjemně nenápadně. Jeho světelné vyzařování je variabilní, protože nad a pod zdrojem světla jsou umístěny klapky, které lze flexibilně nastavovat. Tímto způsobem se může vyzařování světla měnit od úzkého po široké. To může být velmi účinné i na dálku, zejména pokud je v bezprostřední blízkosti instalováno několik svítidel této řady.

574 Kč

ELC Delfan LED koupelnové světlo

Sada 3 vestavných svítidel Delfan do koupelny s kulatým tvarem a stříbrným rámečkemDelfan je sada vestavných svítidel, která lze díky zvýšené třídě ochrany dobře použít v koupelně, a je tak dostatečně chráněna proti vlhkosti. Díky kulatému základnímu tvaru a stříbrnému rámečku má LED vestavné svítidlo velmi jednoduchý a nenápadný design a lze jej použít mnoha způsoby.

1 099 Kč

ELC Marleska LED zapichovací bodové světlo

Praktický LED reflektor Marleska s volitelnými barevnými filtry, použitelný i venku, také se zemnícím hrotemMarleska je praktický reflektor pro venkovní použití, který lze namontovat na zeď nebo provozovat pomocí přiloženého zemnícího hrotu. Volitelně lze použít dva přiložené barevné filtry, které pak světlo zbarví a dodají mu zelenou nebo oranžovou barvu. Svítidlo je vhodné pro cílené osvětlení objektů nebo slouží také jako obecný zdroj světla pro orientaci, když se venku již setmělo, a usnadňuje tak rozpoznání nebezpečí zakopnutí. Dekorativní zvýraznění zahrad a záhonů na dvoře.

524 Kč

ELC Marleska LED zapichovací bodové světlo

LED reflektor Marleska v sadě 2 kusů, s barevnými filtry, lze namontovat nebo použít jako svítidlo se zemním hrotemDva venkovní reflektory jsou nabízeny v sadě, kterou lze namontovat na zeď nebo použít s přiloženými zemními hroty. Pak je lze použít jako bodová světla k přímému osvětlení objektu nebo prostoru na zahradě a k vytvoření scény, ale obecně jsou vhodná i jako orientační osvětlení, které usnadňuje rozpoznání nebezpečí zakopnutí v okolí domu. Svítidla jsou navíc dodávána s barevnými filtry v zelené a oranžové barvě, které poskytují účinné barevné světlo a činí zahradu v noci barevnější.

999 Kč

ELC Marbodira LED venkovní nástěnné světlo

Venkovní nástěnné svítidlo LED Marbodira svítící směrem nahoru a dolů s hranatým tělem svítidlaMarbodira je moderní svítidlo pro venkovní prostory, které se prezentuje v tmavě šedé barvě a má také jednoduchý a hranatý tvar. Výsledkem je moderní a nadčasový vzhled, který se dobře hodí na nejrůznějších venkovních místech. Vzhledem k tomu, že světlo je vyzařováno směrem nahoru a dolů, prakticky neoslňuje a na pozorovatele působí příjemně. Venkovní nástěnné svítidlo LED tak vytváří dobré orientační světlo kolem domu, přičemž krásný světelný efekt svítidla se obzvláště dobře uplatní, pokud je použito několik svítidel této řady v těsné blízkosti vedle sebe.

574 Kč
-15%

ELC Darona oblouková lampa v černé a zlaté barvě

Černo-zlatá oblouková lampa Darona poskytuje v místnosti teplé světelné akcenty Oblouková lampa Darona přesvědčí svým moderním pojetím a zdařilou barevnou kombinací, která okamžitě upoutá pozornost. Rám i půlkulaté stínidlo této lampy byly vyrobeny ze železa a opatřeny klasickou černou povrchovou úpravou. Vnitřní strana stínidla však září ušlechtilým zlatem, které poskytuje teplé světelné efekty. Kombinace černé a zlaté působí ušlechtile a harmonicky a dobře se hodí do moderně zařízeného obývacího pokoje. Pro pohodlné ovládání svítidla lze použít nožní spínač integrovaný v přívodním vedení.

4 399 Kč
-61%

ELC Emmelina závěsné světlo

Klasicky vypadající závěsná LED lampa Emmelina s bílým skleněným stínidlem Lampa Emmelina se dobře hodí nad jídelní nebo konferenční stolek a je navržena v poměrně klasickém tvaru s kuželovitým stínidlem z bílého skla. Sklo zajišťuje, že světlo je rozptýleno po celém obvodu, uniká měkce, rovnoměrně a domácky do stran, zatímco pouze spodní část umožňuje nerušený únik světla, takže plocha stolu může být jasně a centrálně osvětlena. Kovový prvek nad stínidlem je v barvě saténového niklu a vytváří jemný, ale efektní kontrast.

799 Kč
-72%

ELC Jupiter LED světlo

Praktická sada 3dílná sada – LED podhledové svítidlo Jupiter Malé podhledové svítidlo Jupiter je vybaveno teplými bílými LED diodami, které spolehlivě svítí. Tato sada se skvěle hodí pro instalaci do stropů a nabízí ideální výchozí vybavení do obývacích pokojů, chodeb nebo ložnic. Součástí dodávky je ovladač LED a příslušné kabely. Vysoce kvalitní a moderní technologie osvětlení tří downlights šetří energii a díky příjemnému teplému bílému světlu dává každé místnosti útulnou atmosféru.

649 Kč
-27%

ELC Simano LED stropní reflektor

Moderní stropní svítidlo Simano LED se dvěma nastavitelnými světelnými zdroji Simano se představuje ve verzi se dvěma svítidly a v módním vzhledu. LED reflektor se skládá z kulatého stropního držáku, dlouhé vzpěry a dvou reflektorů, které lze flexibilně naklápět pomocí kulových kloubů. Robustní rám byl vyroben ze železa a pokryt niklovou povrchovou úpravou. Toto moderní a neutrální barevné schéma se skvěle hodí do různých stylů interiérů a nepoutá hned pozornost. Přiložené žárovky GU10 jsou vybaveny energeticky úspornou technologií LED a poskytují teplé bílé světlo. To vytváří v místnosti příjemnou a lákavou atmosféru.

524 Kč
-31%

ELC Simano LED bodové světlo

Tmavý LED reflektor Simano s flexibilním světelným zdrojem Simano je moderní světelný zdroj, který se dokonale hodí do různých koncepcí interiérového designu. Tento malý LED reflektor dokáže cíleně osvětlit různé místnosti a vyniká svou černou povrchovou úpravou. Pro patici GU10 je součástí dodávky žárovka LED, která vyzařuje teplé bílé světlo a má úspornou spotřebu energie. Hlavu svítidla lze v případě potřeby naklonit, takže lze krásně zvýraznit určité části místnosti.

274 Kč
-41%

ELC Kalean stropní bodovka

Třílampový stropní lustr Kalean v barvě nikluKaždý reflektor tohoto stropního lustru lze nejen otáčet, ale také natáčet, takže můžete lépe přizpůsobit světelný obraz podmínkám na místě. Celkový design s povrchem v barvě niklu působí příjemně nadčasově a lze jej zakomponovat do mnoha místností. Stropní svítidlo v provedení se třemi svítidly lze dobře použít jako hlavní osvětlení v malém až středně velkém obývacím pokoji. Lze jej osadit žárovkami GU10.

524 Kč
-26%

ELC LED reflektor GU10 5W balení 10ks 4 000K 120°

LED reflektor GU10 5W, univerzální bílá barva světla, saténový kryt Tento LED reflektor vyzařuje chladné, univerzální bílé světlo s barvou světla 4 000 K a širokým úhlem vyzařování 120°. Reflektor LED se dodává ve výhodném balení po 10 kusech a je vhodný pro všechny oblasti, kde je třeba nahradit mnoho běžných halogenových reflektorů energeticky úspornými verzemi LED a kde je požadováno chladnější světlo. Reflektor LED nelze stmívat.

474 Kč

ELC Torido soklové světlo v tmavě šedé

Moderní podstavcové svítidlo Torido pro osvětlení zahradních cest Základní svítidlo Torido zaujme tmavě šedým provedením a moderním designem. Její rám je vyroben z robustní nerezové oceli, zatímco kryt stínidla je z průhledného plastu a umožňuje tak dobře vidět vloženou žárovku E27. To má za následek, že se světlo může volně a neomezeně šířit všemi směry a může tak skvěle osvětlovat zahradní cestu nebo také terasu. Torido dlouhodobě odolává povětrnostním podmínkám a navíc vypadá velmi atraktivně.

1 199 Kč
-40%

ELC Torido venkovní nástěnné světlo v nerezu

Venkovní nástěnné svítidlo Torido z nerezové oceli s moderním vzhledem Venkovní nástěnná lampa Torido je téměř celá z nerezové oceli a má válcové stínidlo z průhledného plastu. To umožňuje nerušený výhled na ohnisko, a proto by měl být odpovídající světelný zdroj nejlépe dekorativní, aby zdůraznil design tohoto svítidla. Pouzdro z nerezové oceli vypadá poměrně moderně a velmi dobře se vyjímá v prostoru vchodu nebo terasy. Kromě toho toto svítidlo dlouhodobě odolává povětrnostním vlivům díky dobré třídě ochrany.

649 Kč

ELC Torido venkovní nástěnné světlo

Štíhlé venkovní nástěnné svítidlo Torido se senzorem pohybu Torido je jednoduché venkovní nástěnné svítidlo, které se díky štíhlému rámu z nerezové oceli skvěle začlení do moderně navrženého prostředí. Válcové stínidlo je vyrobeno z čirého plastu a umožňuje volný výhled na světelný zdroj, což má za následek, že světlo může být vyzařováno volně a bez překážek. Vestavěný detektor pohybu má detekční úhel 90° a zaznamenává pohyb na maximální vzdálenost 8 metrů. Soumrakový senzor lze nastavit nejen ručně. Délku svícení lze také individuálně nastavit od 10 sekund do 4 minut.

1 299 Kč

ELC Leyana soklové světlo z nerezu

Svítidlo Leyana se štíhlou základnou z nerezové oceli Podstavná lampa Leyana přesvědčí svým štíhlým designem z nerezové oceli. Jeho základna nese stínidlo s rozptylkou z plastu, na které lze umístit vhodné světelné zdroje. Zde je volba intenzity a barvy světla volná a lze ji přizpůsobit osobním potřebám. Podstavné svítidlo Leyana zajišťuje dokonalé osvětlení domu nebo zahrady i v noci. V případě potřeby jej lze kombinovat s dalšími svítidly z této řady a vytvořit tak harmonický celkový dojem.

1 099 Kč

ELC LED zapuštěné nástěnné světlo Adalina

Úhlové nástěnné svítidlo Adalina s LED diodami v tmavě šedém hliníkovém tlakovém odlitku Adalina přesvědčí moderním, lineárním vzhledem a je nástěnným svítidlem LED pro venkovní použití, které je dobře chráněno vyšší třídou ochrany a odolává různým povětrnostním podmínkám. Kryt svítidla je vyroben z tlakově litého hliníku a je lakován tmavě šedou barvou. Uprostřed se nachází světelný vývod, který je navržen tak, aby světlo unikalo směrem dolů, a tím se dostávalo zcela neoslnivě ven. Díky tomu je nástěnné svítidlo LED vhodné jako jemné orientační světlo, které ukazuje cestu, a lze jej dobře použít i na schodištích. Díky technologii LED je zapuštěné nástěnné svítidlo mimořádně účinné.

1 799 Kč
-9%

ELC Zirrani soklové světlo z nerezové oceli

Okouzlující podstavná lampa Zirrani – z nerezové oceli Podstavná lampa Zirrani mluví sama za sebe svým elegantním designem. Je jednoduchý a neobvyklý a je atraktivní volbou pro osvětlení zahradní cesty nebo terasy. Robustní kryt je vyroben z nerezové oceli a má neutrální barvu, takže svítidlo může dobře splynout s různým prostředím, aniž by okamžitě upoutalo pozornost. Zvláště dobře vypadá, když je namontováno v řadě několika svítidel podél zahradní cesty.

999 Kč

ELC Lucica soklové světlo z nerezu

Moderní svítidlo Lucica s nerezovou základnou a kulatým skleněným stínidlem Lucica je moderní podstavné svítidlo z nerezové oceli a skla. Jeho štíhlá základna nese kulaté stínidlo, které lze osadit vhodnými světelnými zdroji. Zde lze volbu osvětlovacího tělesa přizpůsobit osobním potřebám a libovolně zvolit intenzitu a barvu světla. Podstavná lampa je ideální pro osvětlení venkovní cesty a dokáže dokonale dotvořit atmosféru zahrady nebo příjezdové cesty i v noci. Zkombinujete-li svítidlo Lucica s dalšími svítidly této řady, vznikne harmonický celkový dojem. Šedá barva nerezové oceli a bílé sklo vytvářejí atraktivní barevný kontrast a dotvářejí stylový design svítidla.

1 299 Kč
-23%

ELC Ijoma soklové světlo z nerezu se senzorem

Svítidlo Ijoma s nerezovou základnou a praktickým pohybovým čidlem Podstavná lampa Ijoma je moderní svítidlo pro venkovní použití, které je vybaveno praktickými funkcemi. Jeho hranaté, štíhlé tělo svítidla je vyrobeno z nerezové oceli a má typické šedé zbarvení. V horní části je plastový prvek, který slouží jako difuzor a zaručuje neoslňující osvětlení. Svítidlo lze vybavit vhodnými světelnými zdroji, takže intenzitu a barvu světla lze přizpůsobit osobním potřebám. Světlo se ovládá pomocí pohybového senzoru, který umožňuje snadné ovládání. Pokud tedy hledáte stylové a spolehlivé venkovní osvětlení, Ijoma vás nezklame. – Detekční úhel 120 – Detekční vzdálenost 1-8 m

999 Kč
-18%

ELC venkovní nástěnné svítidlo Soleila12

Úhlové venkovní nástěnné svítidlo Soleila ze skla a hranatého rámu z tlakově litého hliníku Soleila vynikne na stěně domu nebo jiného zdiva a sází na harmonický kontrast kovového rámu z tmavě šedého tlakově litého hliníku a skleněné vložky se saténovým povrchem. Vzniká tak měkké světlo, které je vhodné pro orientaci ve venkovních prostorách. Díky stupni krytí IP54 je zajištěno dobré utěsnění, takže vítr a povětrnostní vlivy svítidlo téměř nepoškodí. Svítidlo lze libovolně volit, a proto si ho můžete vybrat podle vlastních preferencí.

1 299 Kč
-26%

ELC Dakarra podhledový Downlight 10ks

Bílé vestavěné stropní svítidlo Dakarra v kulatém tvaru v balení po 10 kusech Toto krásné zapuštěné světlo zaujme jemným vzhledem, který se vyznačuje bílou povrchovou úpravou. Downlight Dakarra má jednoduchý, kulatý tvar, který lze snadno integrovat téměř kdekoli. Protože svítidlo vyzařuje světlo přímo dolů, vytváří se v místnosti moderní a příjemný koncept osvětlení. Součástí dodávky je sada 10 zapuštěných světel, která jsou vhodná také pro osvětlení větších ploch nebo několika místností.

474 Kč