Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Egger Licht
Nejnovější

Egger Licht Tosca LED stolní lampa s baterií

Stolní LED lampa Tosca na baterie z hliníku Toto stolní svítidlo Tosca LED je vhodné pro použití v místech, kde kabel překáží nebo kde není v blízkosti elektrická zásuvka, například na stolech v gastronomii. Svítidlo je vyrobeno z práškově lakovaného hliníku a nabízí velkou flexibilitu, pokud jde o světlo, protože je možné nastavit barvu světla na teplou bílou 2 700 K nebo 3 000 K a je také vybaveno stmívačem. Stolní lampa je dodávána včetně kabelu USB a nabíjecí stanice. Při použití více svítidel (např. v gastronomii) doporučujeme použít nabíjecí stanici, kterou lze objednat jako příslušenství. Umožňuje současné nabíjení 6 svítidel.

4 289 Kč
-10%

Egger Licht Clippo Trio LED bodové světlo

Třílampový stropní LED reflektor Clippo Trio – stmívatelný, otočný a výklopný Clippo Trio je nejen otočný a výklopný, ale také stmívatelný. Díky externímu stmívači s vypínáním fáze a technologii dim-to-warm může masivní hliníkové svítidlo přecházet z dobrého základního osvětlení na příjemně teplé akcentní osvětlení. Tento speciální prvek je praktický nejen v obývacím pokoji doma – může také pozitivně ovlivnit náladu hostů v hotelovém pokoji. Otočná svítidla umožňují osvětlovat nejdůležitější oblasti z centrálního bodu na stropě nebo na stěně a díky možnosti otáčení o 350° je lze také dokonale vyrovnat. Clippo Trio má také již integrovaný ovladač LED a je vhodný pro montáž na strop i na stěnu. – vysoce kvalitní hliníkový reflektor – Otočný o 90°, otočný o 350° – Úhel vyzařování 33°

10 939 Kč

Egger Licht LED lištový reflektor Kent bílá univerzální

Otočný a výkyvný LED reflektor KentDopravní reflektor Kent je určen k instalaci do tříokruhové dráhy a lze jej podle potřeby nastavit tak, aby optimálně směřoval světlo. Reflektor je vyroben z vysoce kvalitního tlakově litého hliníku a pokryt nadčasovou povrchovou úpravou. Díky indexu podání barev >90 je reflektor ideální pro prezentaci výrobků, protože reprodukuje barvy obzvláště věrně.Technické údaje- včetně LED ovladače- úhel vyzařování: 26°- lze jej otáčet o 350° a natáčet o 2 x 90°- součástí dodávky je univerzální adaptér pro 3 okruhy

7 652 Kč
-10%

Egger Licht LED stropní svítidlo Piper

LED stropní světlo Piper – moderní LED bodové osvětlení pro prostorové modelování Toto jednoduché, ale proto integrační a nadčasové stropní světlo využívá moderní LED osvětlení, aby bylo dosaženo významných úspor energie a dlouhé životnosti. Integrovaný ovladač zaručuje dokonalou kompatibilitu se sítí; masivní hliníkové pouzdro s krytem z akrylového skla vypadá – a je – vždy příjemné a profesionální. Produkt první volby pro modelování místností a osvětlení všech druhů místností!

4 137 Kč
-10%

Egger Licht Clippo EP LED stropní spot

Kompaktní LED zapuštěné bodové Clippo EP, stmívatelné Zapuštěné bodové LED Clippo EP zaujme díky své univerzálnosti. Spot lze integrovat do téměř jakéhokoli moderního prostředí a vždy zůstává diskrétně v pozadí. To je zvláště výhodné, když se Clippo používá k osvětlení jednotlivých objektů. Protože se zaměřuje na objekt a ne na svítidlo. Otočný kloub umožňuje vyrovnání světla do všech směrů, aby se mohl přizpůsobit jakékoli situaci v místnosti. K efektivnímu osvětlení lze k sobě připojit několik světel. Protože lampa je malá a kompaktní, místnost nikdy nevypadá přeplněná. – Je vyžadován ovladač – není součástí dodávky – lze objednat samostatně prostřednictvím příslušenství – Úhel paprsku 32 ° – otočný o 350 ° a otočný o 90 ° – stmívatelné pomocí externího stmívače (stmívač s odtokovou hranou)

2 637 Kč

Egger Licht Riga Zooom LED spot hranatý bílý 2 700 K

Čtvercové LED zapuštěné bodové světlo Riga Zooom – ideální pro osvětlení obchodů Riga Zooom je předurčen pro podrobné osvětlení obchodních prostor, galerií nebo výstav. Bodové světlo je vybaveno vysoce kvalitním skleněným objektivem, který umožňuje ruční změnu úhlu paprsku otočením objektivu, a skutečnost, že jej lze otočit o 30 ° ve všech směrech, zajišťuje flexibilní a šikovné akcentační osvětlení. Teplá bílá barva sv?tla a vysoký index podání barev jsou dalšími dobrými důvody pro použití zapuštěného bodového světla LED. Zapuštěné LED svítidlo je neutrální a jednoduché konstrukce a zaměřuje se na dokonalé osvětlení objektů, aniž by příliš vyniklo. – Příslušný ovladač LED lze objednat přímo z příslušenství.

5 554 Kč
-10%

Egger Licht Clippo LED stropní spot dim-to-warm bílý

Univerzální bodový reflektor Clippo s funkcí ztlumení teploty Kulatý LED stropní bod je obzvláště univerzální a snadno zapadá do stávajícího stylu vybavení. Bod může generovat přímé nebo nepřímé osvětlení, protože může být ve středu nakloněn o 90 ° a otočen o 350 °. Objekty mohou být chytře zasazeny do scény nebo ozařováním stěny lze vytvořit útulnou atmosféru. Clippo je navíc vybaven funkcí Dim-To-Warm, díky níž je barva sv?tla teplejší a teplejší, když je tlumená. Díky této flexibilitě lze Clippo skvěle použít v prostředí restaurace a hotelu, ve veřejných budovách nebo v moderních obytných prostorech. Součástí dodávky je stmívatelný ovladač LED. – Funkce Dim-To-Warm 3 000 – 1 910 Kelvinů – Úhel paprsku 33 °

5 331 Kč
-10%

Egger Licht Capri LED stolní lampa se spotem

Stolní lampa LED Capri v malém provedení s nastavitelným reflektorem Malou stolní lampu Capri LED, která je bodovým světlem vyrobeným z hliníku, lze použít k osvětlení nejrůznějších předmětů. Stolní svítidlo je vybaveno kolébkovým vypínačem, hlavu reflektoru lze natočit o 90° a světlo LED diody instalované v hliníkovém reflektoru se skleněným krytem svítí velmi příjemnou teplou bílou barvou světla a vyznačuje se také velmi dobrým podáním barev s indexem podání barev Ra>90.

4 609 Kč
-10%

Egger Licht Clippo reflektor s úhlem světla 15 stupňů

Reflektor DH-D994 pro všechny LED reflektory Clippo 14 W Tento reflektor zaostřuje světlo tak, aby svítilo pod úhlem 15 stupňů. Reflektor je vhodný pro všechna svítidla Egger řady Clippo s příkonem 14 W.

180 Kč

Egger Licht LED zapuštěné světlo Centro – úhel záření 69°

Vysoce efektivní LED zapuštěné bodové světlo Centro s hliníkovým reflektorem tmavého světla LED zapuštěné bodové světlo Centro, vybavené hliníkovým reflektorem tmavého světla, je díky širokému úhlu paprsku a vysoce účinné LED světelné technologii ideální pro osvětlení komerčních prostor. Má kulatý tvar a díky své bílé povrchové úpravě diskrétně zapadá do jakékoli koncepce designu. Technické specifikace – Úhel paprsku: 69 ° – s hliníkovým reflektorem tmavého světla – Hodnota oslnění UGR: 21.4 – LED ovladač není součástí dodávky (viz příslušenství)

3 147 Kč
-10%

Egger Licht Clippo S LED stropní bodové světlo

Stropní LED reflektor Clippo S – kompaktní a praktický Clippo S je kompaktní, ale výkonný stropní LED reflektor s relativně malým průměrem. Díky svým malým rozměrům lze svítidla Clippo snadno namontovat do skupiny, aniž by působila rušivě a zahlcovala místnost. Clippo lze použít také jako doplňkové osvětlení. Večer se hlavní světlo vypne a místnost se zalije jemným světlem reflektorů Clippo. Otočná hlava svítidla umožňuje měnit směr světla. Kromě toho lze regulovat jas LED diod. Je třeba poznamenat, že s klesajícím jasem světla roste jeho teplota. To znamená, že při nejnižší úrovni jasu vyzařuje velmi teplé světlo (1 910 K), které je obvykle vnímáno jako útulné a domácké. – Úhel vyzařování 32° – možnost otočení o 350° a natočení o 90° – možnost stmívání pomocí externího stmívače (stmívač s vypnutím fáze)

3 720 Kč
-14%

Egger Licht Clippo EP LED stropní spot

Kompaktní LED zapuštěné bodové Clippo EP, stmívatelné Zapuštěné bodové LED Clippo EP zaujme díky své univerzálnosti. Spot lze integrovat do téměř jakéhokoli moderního prostředí a vždy zůstává diskrétně v pozadí. To je zvláště výhodné, když se Clippo používá k osvětlení jednotlivých objektů. Protože se zaměřuje na objekt a ne na svítidlo. Otočný kloub umožňuje vyrovnání světla do všech směrů, aby se mohl přizpůsobit jakékoli situaci v místnosti. K efektivnímu osvětlení lze k sobě připojit několik světel. Protože lampa je malá a kompaktní, místnost nikdy nevypadá přeplněná. – Je vyžadován ovladač – není součástí dodávky – lze objednat samostatně prostřednictvím příslušenství – Úhel paprsku 32 ° – otočný o 350 ° a otočný o 90 ° – stmívatelné pomocí externího stmívače (stmívač s odtokovou hranou)

2 499 Kč

Egger Licht Clippo S LED bodové světlo bílá-zlatá

Moderní stropní bodové svítidlo LED Clippo S v kompaktní velikosti Bodové svítidlo LED Clippo S je všestranné, ať už se používá jako doplňkové nebo hlavní osvětlení, nebo jen k efektnímu zvýraznění určitých předmětů. Úzký výstup světla je ideální pro přesné osvětlení objektů, které tak vizuálně vyniknou. Clippo však lze namontovat i ve skupině. Díky otočné hlavě svítidla je každý úhel dostatečně osvětlen. LED diody jsou výkonné a zároveň úsporné. Navíc je lze podle potřeby ztlumit. S klesajícím jasem světla je barva světla stále teplejší. Teplé světlo vnímá většina lidí jako příjemné a útulné. Díky tomu je Clippo vhodný do obývacího pokoje. Obzvláště dobře doplňuje moderní obývací pokoj, protože kulatý kryt a módní zlatá intarzie dělají ze svítidla moderní zdroj světla. – Úhel vyzařování 34° – otočný o 350° a výkyvný o 90° – stmívatelný externím stmívačem (fázová část)

4 135 Kč
-10%

Egger Licht Clippo S LED bodové světlo černá-zlatá

Moderní stropní bodové svítidlo LED Clippo S v kompaktní velikosti Bodové svítidlo LED Clippo S je všestranné, ať už se používá jako doplňkové nebo hlavní osvětlení, nebo jen k efektnímu zvýraznění určitých předmětů. Úzký výstup světla je ideální pro přesné osvětlení objektů, které tak vizuálně vyniknou. Clippo však lze namontovat i ve skupině. Díky otočné hlavě svítidla je každý úhel dostatečně osvětlen. LED diody jsou výkonné a zároveň úsporné. Navíc je lze podle potřeby ztlumit. S klesajícím jasem světla je barva světla stále teplejší. Teplé světlo vnímá většina lidí jako příjemné a útulné. Díky tomu je Clippo vhodný do obývacího pokoje. Obzvláště dobře doplňuje moderní obývací pokoj, protože kulatý kryt a módní zlatá intarzie dělají ze svítidla moderní zdroj světla. – Úhel vyzařování 34° – otočný o 350° a výkyvný o 90° – stmívatelný externím stmívačem (fázová část)

3 720 Kč

Egger Licht rastr D146 pro LED spot Clippo

Voštinová žaluzie D146 pro LED reflektor Clippo 14 W Tato voštinová žaluzie je umístěna před výstupem světla a snižuje oslnění. Kromě toho je světlo pohlcováno tmavou barvou žaluzie a působí tlumivě. Je vhodný pro všechna svítidla Egger řady Clippo s příkonem 14 W.

417 Kč

Egger Licht Cleo LED závěsné světlo

Závěsné svítidlo LED Cleo s optikou čoček Kryt závěsného svítidla Cleo LED je vyroben z masivního hliníku, takže váží méně, což usnadňuje jeho montáž, a přesto vypadá velmi elegantně. Je dokonce stmívatelný pomocí externího stmívače s fázovým řezem nebo stmívače s fázovým řezem, který není součástí dodávky. Látkový kabel svítidla lze před instalací zkrátit, což umožňuje jeho instalaci do nejrůznějších prostor, například nad pult ve vstupní části nebo nad jídelní stůl.

6 912 Kč

Egger Licht Soho závěsné světlo

Egger Licht Soho závěsné světlo, mosaz, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 40W, K: 10.5cm

4 752 Kč

Egger Licht Soho závěsné světlo

Egger Licht Soho závěsné světlo, černá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 40W, K: 10.5cm

4 597 Kč

Egger Licht Clippo Trio bodové světlo černá

Stropní LED reflektor Clippo Trio, stmívatelný pomocí DALI Clippo Trio je tříplamenný LED reflektor, který lze nejen otáčet a vyklápět, ale také pomocí DALI stmívat až na hodnotu Kelvina svíčky. Tyto speciální prvky jsou praktické nejen doma v obývacím pokoji nebo na chodbě – mohou také pozitivně ovlivnit náladu hostů v hotelovém pokoji a upozornit na skutečně zajímavé věci v místnosti. Ovladač LED je již integrován a Clippo Trio je navíc vhodné nejen pro montáž na strop, ale i na stěnu. Díky svému modernímu designu je nenápadný a přizpůsobí se již existujícím stylům vybavení. – vysoce kvalitní hliníkový reflektor – Stmívatelný DALI – Otočný o 90°, otočný o 350° – Úhel vyzařování 33°

14 193 Kč

Egger Licht Clippo Trio bodové světlo

Stropní LED reflektor Clippo Trio, stmívatelný pomocí DALI Clippo Trio je tříplamenný LED reflektor, který lze nejen otáčet a vyklápět, ale také pomocí DALI stmívat až na hodnotu Kelvina svíčky. Tyto speciální prvky jsou praktické nejen doma v obývacím pokoji nebo na chodbě – mohou také pozitivně ovlivnit náladu hostů v hotelovém pokoji a upozornit na skutečně zajímavé věci v místnosti. Ovladač LED je již integrován a Clippo Trio je navíc vhodné nejen pro montáž na strop, ale i na stěnu. Díky svému modernímu designu je nenápadný a přizpůsobí se již existujícím stylům vybavení. – vysoce kvalitní hliníkový reflektor – Stmívatelný DALI – Otočný o 90°, otočný o 350° – Úhel vyzařování 33°

14 193 Kč
-10%

Egger Licht Clippo Trio LED bodové světlo

Třílampový stropní LED reflektor Clippo Trio – stmívatelný, otočný a výklopný Clippo Trio je nejen otočný a výklopný, ale také stmívatelný. Díky externímu stmívači s vypínáním fáze a technologii dim-to-warm může masivní hliníkové svítidlo přecházet z dobrého základního osvětlení na příjemně teplé akcentní osvětlení. Tento speciální prvek je praktický nejen v obývacím pokoji doma – může také pozitivně ovlivnit náladu hostů v hotelovém pokoji. Otočná svítidla umožňují osvětlovat nejdůležitější oblasti z centrálního bodu na stropě nebo na stěně a díky možnosti otáčení o 350° je lze také dokonale vyrovnat. Clippo Trio má také již integrovaný ovladač LED a je vhodný pro montáž na strop i na stěnu. – vysoce kvalitní hliníkový reflektor – Otočný o 90°, otočný o 350° – Úhel vyzařování 33°

10 939 Kč
-10%

Egger Licht York LED soklové světlo šedá

Egger Licht York LED soklové světlo šedá, 20 cm, hliník, 6W, P: 10.8 cm, L: 10.8 cm, K: 20cm

5 109 Kč

Egger Licht Cleo LED závěsné světlo

Závěsné svítidlo LED Cleo s optikou čoček Kryt závěsného svítidla Cleo LED je vyroben z masivního hliníku, takže váží méně, což usnadňuje jeho montáž, a přesto vypadá velmi elegantně. Je dokonce stmívatelný pomocí externího stmívače s fázovým řezem nebo stmívače s fázovým řezem, který není součástí dodávky. Látkový kabel svítidla lze před instalací zkrátit, což umožňuje jeho instalaci do nejrůznějších prostor, například nad pult ve vstupní části nebo nad jídelní stůl.

6 109 Kč

Egger Licht Supreme LED nástěnné světlo

Egger Licht Supreme LED nástěnné světlo, nerez, 60 cm, Koupelna, ocelový plech, hliník, polykarbonát, 10W, P: 60 cm, K: 4.2cm

6 233 Kč

Egger Licht York LED osvětlení cesty šedá

Egger Licht York LED osvětlení cesty šedá, 65 cm, hliník, 6W, P: 10.8 cm, L: 10.8 cm, K: 65cm

9 380 Kč

Egger Licht Webster LED osvětlení cesty

Egger Licht Webster LED osvětlení cesty, 90 cm, hliník, 5.4W, P: 10 cm, L: 10 cm, K: 90cm

12 712 Kč

Egger Licht Soho stolní lampa

Egger Licht Soho stolní lampa, mosaz, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 40W, K: 10.5cm

3 178 Kč

Egger Licht Supreme LED nástěnné světlo

Egger Licht Supreme LED nástěnné světlo, nerez, 100 cm, Koupelna, ocelový plech, hliník, polykarbonát, 14W, P: 100 cm, K: 4.2cm

7 590 Kč

Egger Licht Supreme LED nástěnné světlo

Egger Licht Supreme LED nástěnné světlo, nerez, 130 cm, Koupelna, ocelový plech, hliník, polykarbonát, 18W, P: 130 cm, K: 4.2cm

9 133 Kč

Egger Licht Clippo Duo LED bodové světlo bílá 3000K

Moderní LED spot Clippo Duo s krásným zlatým akcentem LED spot Clippo Duo se skládá z kulatého svítidla se dvěma stínítky. Stínidla jsou variabilně nastavitelná díky otočnému kloubu. Lze je otáčet o 350° a zároveň naklápět o 90°. Díky tomu je tento bod vhodný nejen jako stropní, ale i jako nástěnné svítidlo. LED diody vyzařují příjemně teplé světlo. Toto útulně vyhlížející světlo je umocněno zlatou vložkou, která mu dodává zvláštní lesk. Jas světla lze navíc regulovat externím stmívačem. Svítidlo je tak vhodné do moderního obývacího pokoje, který vyžaduje útulnost. Nebo pro komerčně využívané oblasti, které chtějí osvětlit objekty s přesností, aby je zvýraznily zvláštním způsobem. – Úhel paprsku 32 – Otáčení o 350° a otáčení o 90°. – stmívatelné pomocí externího stmívače (stmívač s přerušením fáze)

7 683 Kč

Egger Licht Clippo Duo LED bodové světlo černá 2700K

Moderní LED spot Clippo Duo s krásným zlatým akcentem LED spot Clippo Duo se skládá z kulatého svítidla se dvěma stínítky. Stínidla jsou variabilně nastavitelná díky otočnému kloubu. Lze je otáčet o 350° a zároveň naklápět o 90°. Díky tomu je tento bod vhodný nejen jako stropní, ale i jako nástěnné svítidlo. LED diody vyzařují příjemně teplé světlo. Toto útulně vyhlížející světlo je umocněno zlatou vložkou, která mu dodává zvláštní lesk. Jas světla lze navíc regulovat externím stmívačem. Svítidlo je tak vhodné do moderního obývacího pokoje, který vyžaduje útulnost. Nebo pro komerčně využívané oblasti, které chtějí osvětlit objekty s přesností, aby je zvýraznily zvláštním způsobem. – Úhel paprsku 32 – Otáčení o 350° a otáčení o 90°. – stmívatelné pomocí externího stmívače (stmívač s přerušením fáze)

7 683 Kč

Egger Licht Clippo Duo LED bodové světlo černá 3000K

Moderní LED spot Clippo Duo s krásným zlatým akcentem LED spot Clippo Duo se skládá z kulatého svítidla se dvěma stínítky. Stínidla jsou variabilně nastavitelná díky otočnému kloubu. Lze je otáčet o 350° a zároveň naklápět o 90°. Díky tomu je tento bod vhodný nejen jako stropní, ale i jako nástěnné svítidlo. LED diody vyzařují příjemně teplé světlo. Toto útulně vyhlížející světlo je umocněno zlatou vložkou, která mu dodává zvláštní lesk. Jas světla lze navíc regulovat externím stmívačem. Svítidlo je tak vhodné do moderního obývacího pokoje, který vyžaduje útulnost. Nebo pro komerčně využívané oblasti, které chtějí osvětlit objekty s přesností, aby je zvýraznily zvláštním způsobem. – Úhel paprsku 32 – Otáčení o 350° a otáčení o 90°. – stmívatelné pomocí externího stmívače (stmívač s přerušením fáze)

7 683 Kč
-10%

Egger Licht Clippo reflektor s úhlem světla 48 stupňů

Reflektor DH-D996 pro všechny LED reflektory Clippo 14 W Reflektor zajišťuje, že světlo je do místnosti vyzařováno pod úhlem 45 stupňů. Je vhodný pro všechna svítidla řady Clippo s příkonem 14 W.

180 Kč
-10%

Egger Licht Integrované LED nástěnné světlo Ginger

Nástěnné LED svítidlo Ginger – příjemné a široce použitelné nástěnné osvětlení s ohledem na spotřebu energie Toto jednoduché, ale právě proto integrativní a nadčasové nástěnné svítidlo využívá moderní oboustranné LED osvětlení, které dosahuje slušné úspory energie a vysoké životnosti. Již nainstalovaný ovladač umožňuje bezvadnou kompatibilitu s elektrickou sítí; masivní hliníkové pouzdro navíc vždy působí vizuálně příjemně a profesionálně. Proto je nástěnné svítidlo Ginger LED bezpodmínečně vhodné také pro použití například na chodbách a chodbičkách hotelových zařízení. Pro modelování a osvětlení místností je to výrobek první volby!

2 485 Kč

Egger Licht Tosca LED stolní lampa s baterií

Stolní LED lampa Tosca na baterie z hliníku Toto stolní svítidlo Tosca LED je vhodné pro použití v místech, kde kabel překáží nebo kde není v blízkosti elektrická zásuvka, například na stolech v gastronomii. Svítidlo je vyrobeno z práškově lakovaného hliníku a nabízí velkou flexibilitu, pokud jde o světlo, protože je možné nastavit barvu světla na teplou bílou 2 700 K nebo 3 000 K a je také vybaveno stmívačem. Stolní lampa je dodávána včetně kabelu USB a nabíjecí stanice. Při použití více svítidel (např. v gastronomii) doporučujeme použít nabíjecí stanici, kterou lze objednat jako příslušenství. Umožňuje současné nabíjení 6 svítidel.

4 289 Kč

Egger Licht Atlantis LED osvětlení cesty s hrotem

LED svítidlo Atlantis s nastavitelnou hlavou reflektoru Hliníkové svítidlo Atlantis pro osvětlení cest je vhodné nejen pro osvětlení cest na pozemku, ale také pro osvětlení určitých objektů, protože reflektor lze cíleně nasměrovat. Jeho rameno lze nejen otáčet o 180°, ale také rotovat o 360°. Reflektor, který je vybaven neoslňujícím kuželem, je osazen teplými bílými LED diodami, jejichž světlo se vyznačuje mimořádně dobrým podáním barev (Ra>90) a vyzařuje pod úhlem 25°. Ovladač LED je integrovaný. Svítidlo Atlantis Path je vybaveno malou montážní deskou a dodává se s uzemňovacím hrotem. Pro montáž na pevnou zem je jako příslušenství k dispozici montážní základna.

9 133 Kč