Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. degardo
Nejnovější
-10%

degardo Dekorativní lampa Rovio III

Kulaté dekorativní světlo LED Rovio III v průsvitné bílé barvě, vhodné k výsadbě Rovio III s kulatou siluetou je ozdobou pro vnitřní i venkovní dekorace. Lze ji vysadit podle potřeby a je skutečným skvostem i bez osvětlení. Po zapnutí osvětlení vyzařuje světlo přes průsvitné bílé tělo do všech stran a vytváří útulnou atmosféru. Svítidlo se dodává včetně žárovky. Žárovka je vyměnitelná. Díky robustní výrobě z čistého polyethylenu je Rovio III odolné vůči UV záření, povětrnostním vlivům i nárazům. Jako součásti příslušenství lze samostatně zakoupit černou vložku pro rostliny a bílou průsvitnou dekorativní vložku. K dispozici je také výškově nastavitelný ukazatel hladiny vody. Rovio III vyrábí v nejvyšší kvalitě společnost Degardo® z Bad Oeynhausenu.

11 643 Kč
-10%

degardo Dekorativní lampa Rovio III rostlinná RGB bílá

Dekorativní LED světlo Rovio III RGB pro vnitřní a venkovní dekorace Dekorativnímu svítidlu Rovio III LED nic nechybí. Funguje nejen jako světelný objekt, ale také jako koryto pro rostliny a dekorativní doplněk pro vnitřní i venkovní použití. Těleso svítidla, odlévané speciálním procesem rotačního lisování ve speciálně vyrobených formách, zaujme svou oblou siluetou a odolá nejen všem povětrnostním podmínkám a silnému slunečnímu záření, ale je také odolné proti nárazu, což svědčí o jeho dlouhé životnosti. Součástí dodávky jsou odpovídající světelné zdroje RGB a CCT a odpovídající dálkové ovládání. Světelné zdroje lze po uplynutí jejich životnosti vyměnit. Nastavení lze plynule upravovat pomocí dálkového ovladače, který je součástí balení. Rovio III lze také plynule stmívat. Rovio III vyvíjí a vyrábí společnost Degardo® v Bad Oeynhausenu.

13 276 Kč
-10%

degardo Dekorativní lampa Rovio IV

Krásná dekorativní lampa Rovio IV, průsvitná bílá, vysazovací Dekorativní svítidlo Rovio IV s kulatou siluetou je zvláštním druhem dekorativního svítidla pro interiér i exteriér. Lze ji ještě více ozvláštnit okrasnými rostlinami, takže se stane středem zájmu i bez osvětlení. Po zapnutí se rozsvítí celé tělo svítidla, protože je vyrobeno z průsvitného polyethylenu, tj. průsvitné bílé barvy. Osvětlení zajišťují dvě žárovky, které jsou součástí dodávky a které lze v případě potřeby vyměnit. Rovio IV navíc září kvalitním zpracováním a je velmi dobře chráněno proti UV záření a silným povětrnostním vlivům. Společnost Degardo® vyvíjí a vyrábí mimo jiné vysoce kvalitní svítidla pro vnitřní i venkovní použití. Sídlí v Bad Oeynhausenu. – Odolnost proti nárazu K dekorativnímu svítidlu Rovio IV lze jako příslušenství objednat speciální vložku na rostliny, která usnadňuje manipulaci s výsadbou, a bílou průsvitnou dekorativní vložku, která je ideální jako doplněk na párty, když se naplní například kostkami ledu. K dispozici je také výškově nastavitelný ukazatel hladiny vody, který zajistí, že květiny vydrží dlouho.

9 309 Kč
-10%

degardo Dekorativní lampa Rovio IV rostlinná RGB bílá

Barevně svítící dekorativní svítidlo LED Rovio IV pro vnitřní i venkovní použití. Rovio IV zaujme svou kulatou siluetou a v neosvětleném stavu vypadá velmi dekorativně, zejména když je vybaven krásnými rostlinami. Po zapnutí osvětlení máte na výběr z mnoha barev světla. Rovio IV je vybaveno dvěma světelnými zdroji RGB a CCT, které může uživatel vyměňovat. Nastavení lze provádět průběžně pomocí dálkového ovládání, které je součástí dodávky. Intenzitu světla lze také plynule ztlumit. v příslušenství je samostatně k dispozici černá vložka na rostliny a dekorativní vložka v průsvitné bílé barvě (naplněná kostkami ledu: pohodlný chladič nápojů) a výškově nastavitelný ukazatel hladiny vody. Společnost Degardo® vyrábí dekorativní svítidlo Rovio IV LED stejně jako celou řadu dekorativních svítidel pro vnitřní i venkovní použití ve svém sídle v Bad Oeynhausenu. Za tímto účelem se vysoce kvalitní čistý polyethylen ukládá do speciálních ocelových nebo hliníkových forem ve velkých rotačních strojích. Výsledkem jsou robustní dekorativní výrobky s dlouhou trvanlivostí. – Odolnost vůči UV záření a povětrnostním vlivům – odolnost proti nárazu

10 476 Kč

degardo Hladinoměr

Ukazatel hladiny vody pro vnitřní použití Ukazatel hladiny vody je vhodný pouze pro vnitřní použití a lze jej výškově nastavit do hloubky oblasti výsadby.

622 Kč

degardo WiFi kontrolér

WiFi ovladač pro všechna světla Degardo® S tímto WiFi ovladačem lze dekorativní světla Degardo®, jako jsou Storus, Trevia a Rovio, pohodlně ovládat a vzájemně propojovat pomocí smartphonu nebo tabletu. – Aplikaci lze stáhnout zdarma – pro iOS (od 5.1) nebo Android (od 2.2)

2 048 Kč

degardo Pojistka proti krádeži s ukotvením do země

Zemní kotva jako ochrana proti krádeži venkovních dekoračních světel Storus S touto zemní kotvou lze dekorativní světla řady Storus od společnosti Degardo® ukotvit do země způsobem zabezpečeným proti krádeži.

1 271 Kč

degardo Dekorativní vložka pro lampu Rovio IV bílá

Dekorativní vložka pro dekorativní lampu Rovio IV Vložka je v průsvitné bílé barvě a rychle se stává nepostradatelným doplňkem pro zahradní párty. S objemem 25 litrů nabízí dekorativní vložka dostatek prostoru pro z. B. Kostky ledu pro chlazení nápojů.

1 167 Kč

degardo Rostlinná vložka pro lampu Rovio IV černá

Praktická rostlinná vložka pro dekorativní lampu Rovio IV – objem 25 litrů S touto rostlinnou vložkou se dekorativní světlo Rovio stane nádobou na rostliny, kterou lze vedle své osvětlovací úlohy vysadit podle svých vlastních představ. Ve vyznačených bodech na dně nádoby je vhodné vyvrtat otvory pro odtok vody.

908 Kč

degardo Deska pro dekorativní lampu Rovio III

Deska stolu pro venkovní dekorační lampu Rovio III – průměr 80 cm S touto jednoduchou bílou deskou, která je odolná proti povětrnostním vlivům, se dekorativní lampa Rovio III stává praktickým stolkem pro vnitřní i venkovní použití. Ideální pro příští večírek.

8 813 Kč

degardo Hořákový nástavec pro dekorativní lampu Rovio III

Plamenná vložka pro dekorativní lampu Rovio III Přesně to pravé pro útulné večery na zahradě nebo na terase je plamenová vložka, kterou lze vybavit venkovní dekorativní lampou Rovio III. Blikající světlo je vidět ze všech stran přes čirý skleněný válec. To vytváří útulné prostředí.

7 257 Kč

degardo Vložka pro dekorativní lampu Rovio III

Esteticky navržená sférická vložka fontány pro Rovio III S touto fontánovou vložkou je venkovní dekorativní lampa Rovio III vybavena fascinujícím vodním tokem. Musí být naplněno nejméně 5 litrů vody. Maximální množství vody, které lze naplnit, je 20 litrů.

7 257 Kč

degardo Dekorativní vložka pro lampu Rovio III bílá

Bílá průsvitná dekorativní vložka pro venkovní dekorativní lampu Rovio III Dekorativní vložka má objem 35 litrů a lze ji dle libosti naplnit ozdobnými doplňky. Pokud přidáte kostky ledu, stane se praktickým chladičem nápojů.

1 167 Kč

degardo Rostlinná vložka pro lampu Rovio III černá

Rostlinná vložka pro dekorativní lampu Rovio III – objem 35 litrů Tato rostlinná podšívka je vhodná pro použití v kombinaci s dekorativním světlem Rovio III. Má objem 35 litrů a ve spodní části jsou značky pro vrty pro odtok vody.

908 Kč

degardo Dekorativní vložka pro lampu Trevia V bílá

Dekorativní vložka pro dekorativní světlo Trevia V Tato dekorativní vložka byla navržena pro dekorativní světlo Trevia V, které lze použít uvnitř i venku. Vložka pojme 13 litrů a plechovku – z. B. naplněné kostkami ledu – slouží k chlazení nápojů.

1 167 Kč

degardo Rostlinná vložka pro lampu Trevia V černá

13litrová rostlinná podšívka pro dekorativní světlo Trevia V S touto rostlinnou vložkou může být dekorativní světlo Trevia V ještě atraktivnější. Má objem 13 litrů a je vybaven předem vyznačenými otvory pro vyvrtání podlahy, aby se zabránilo zamokření a hnilobě rostlin.

908 Kč
-10%

degardo Dekorativní lampa Trevia V LED RGBW

Poutavé LED dekorativní světlo Trevia V se změnou barvy RGB + CCT Nejen pěkný lichoběžníkový tvar dělá z dekorativního světla Trevia obzvláště dekorativní světelný objekt. Kromě toho je vybaven výkonnou LED osvětlovací technologií, která se změnou barev RGB + CCT také umožňuje osvětlení v pastelových tónech a v rozsahu od atmosférické teplé bílé až po velmi jasnou bílou denní světlo. Dodávka včetně dálkového ovládání. Je však také možné použít WiFi ovladač, který lze objednat samostatně, k ovládání funkcí svítidla pomocí bezplatné aplikace ke stažení na tabletu nebo smartphonu. Kromě toho mohou být světla Degardo® z různých sérií ovládána navzájem. Ukazatel hladiny vody (výškově nastavitelný), černá vložka do rostliny a bílá průsvitná dekorativní vložka jsou také k dispozici jako příslušenství. Dekorativní vložka je – například naplněna kostkami ledu – jako chladič nápojů a stává se užitečným doplňkem na večírek. Vyrobeno z čistého polyethylenu pomocí rotačního formovacího procesu. Vytvořeno a vyrobeno ve vysoké kvalitě společností Degardo® z Bad Oeynhausenu. – UV a povětrnostním vlivům – 100% recyklovatelné – odolný proti nárazu

8 143 Kč
-10%

degardo Dekorativní lampa Trevia V

Trendové dekorativní světlo Trevia V pro výsadbu – lze umístit uvnitř i venku Dekorativní světlo Trevia V je nesrovnatelným dekorativním doplňkem stylového designu obytné a zahradní oblasti. S rostlinami nebo bez rostlin je díky lichoběžníkovému tvaru sám o sobě přitažlivý. Trevia V je jedno ze světel pro vnitřní i venkovní použití, které společnost Degardo® z Bad Oeynhausenu nejen sama navrhuje, ale také k výrobě z čistého polyetylenu používá velké rotační stroje a speciálně vyrobené formy. Materiál je stoprocentně recyklovatelný, obzvláště odolný proti nárazu, UV záření a povětrnostním vlivům. Takže radost z tohoto mimořádného světelného objektu trvá obzvláště dlouho. Osvětlení zajišťují energeticky úsporné žárovky, které jsou součástí dodávky. Trevia V je průsvitná bílá, což znamená, že světlo svítí skrz materiál a je emitováno všude kolem do okolí. V oblasti příslušenství lze samostatně objednat rostlinnou vložku v černé barvě a dekorativní vložku v průsvitné bílé barvě.

6 976 Kč

degardo Dekorativní vložka pro lampu Trevia IV bílá

Dekorativní vložka pro Trevia IV: objem 25 litrů Dekorativní vložka je navržena tak, aby byla průsvitná bílá a její rozměry odpovídají dekorativnímu světlu Trevia IV. Lze ji vybavit širokou škálou předmětů. B. s kostkami ledu, aby se lampa stala také chladičem nápojů.

1 035 Kč

degardo Dekorativní vložka pro lampu Trevia III bílá

Různorodá doplňovatelná dekorativní vložka pro venkovní dekorativní světlo Trevia III Při plnění 40litrové dekorativní vložky pro Trevia III se vaší fantazii nekladou žádná omezení. Ať už kostky ledu pro chlazení nápojů, další světelný řetěz nebo drahokamy, možnost dekorace zvyšuje jedinečnost dekorativního světla Trevia III, které lze použít uvnitř i venku.

1 035 Kč

degardo Rostlinná vložka pro lampu Trevia III černá

Rostlinná vložka pro venkovní dekorační světlo Trevia III – objem 40 litrů Květiny a světlo tvoří fascinující kombinaci. Rostlinná vložka pojme 40 litrů a promění venkovní dekorativní světlo Trevia III v úhlednou nádobu na rostliny. Aby se usnadnil odtok závlahové vody a zabránilo se zamokření a tím možnému hnilobě, jsou na dno nádoby nakresleny značky pro vrty.

908 Kč

degardo Pojistka proti krádeži Storus šroubovací deska

Zabezpečení proti krádeži / stojanu pro všechna venkovní dekorativní světla řady Storus Ochrana proti krádeži nebo uklouznutí je určena pro všechna světla Storus. Je vybaven základní deskou, kterou lze přišroubovat. Dodávka bez šroubů.

1 400 Kč
-10%

degardo Dekorativní lampa Storus VII LED RGBW

Dekorativní svítidlo LED Storus VII pro výsadbu – světlo nastavitelné v mnoha barevných variantách a stmívatelné Ať už se jedná o sedátko, květináč nebo dekorativní svítidlo – Storus VII plní každou ze svých funkcí na výbornou a fascinuje svou neobvyklostí na jakémkoli místě v exteriéru i interiéru. Výrobní společnost Degardo® sídlí v Bad Oeynhausenu ve východním Vestfálsku a svítidla Storus vyrábí takříkajíc z jedné formy. Pomocí velkých hliníkových nebo ocelových forem se ve velkých rotačních strojích vyrábějí z čistého polyethylenu mimořádné osvětlovací objekty pro vnitřní i venkovní použití. Návrh a konstrukce, výroba forem, výroba a lehká montáž: vše z jedné továrny: Made in Germany. Pomocí dálkového ovládání, které je součástí dodávky, lze zvolit 16 milionů barev světla, včetně módních pastelových barev a příjemného teplého bílého osvětlení. Kromě toho lze jas světla plynule ztlumit pomocí dálkového ovládání. – Odolnost vůči UV záření – odolnost proti nárazu – odolnost vůči povětrnostním vlivům

3 009 Kč
-10%

degardo Dekorativní lampa Storus VI LED RGBW

Storus VI: LED dekorativní svítidlo, květináč a designový objekt zároveň Toto dekorativní svítidlo pro interiér i exteriér se po zapnutí nebo vypnutí stane ozdobou, která upoutá pozornost na jakémkoli místě, ať už v interiéru nebo na zahradě. Storus VI je vyroben z velmi odolného materiálu – čistého polyethylenu, který je rotačně tvarován do tohoto estetického svítidla. Materiál je odolný proti povětrnostním vlivům, UV záření a nárazům. To znamená, že dekorativní svítidlo Storus VI neztrácí nic ze své krásy ani při větru a povětrnostních podmínkách nebo při silném slunečním záření. Jako zdroj světla slouží výkonné LED diody RGBW. Součástí balení je dálkové ovládání. Mnoho barev lze ovládat – včetně pastelových odstínů plynulou volbou – a vytvořit tak individuální atmosféru, kterou lze kdykoli změnit.

3 709 Kč

degardo Dekorativní vložka pro lampu Storus V bílá

Dekorativní vložka pro Storus V v průsvitné bílé barvě S touto dekorativní vložkou přizpůsobenou tvaru lampy lze externí dekorativní lampu Storus V proměnit v elegantní chladič nápojů vyplněním kostek ledu. Fantázii se však výzdoba neomezuje. – Objem: 13 litrů

908 Kč

degardo Rostlinná vložka pro lampu Storus V černá

Pro venkovní dekorativní světlo Storus V: Rostlinná podšívka v černé barvě Tato rostlinná vložka, kterou lze ozdobit krásnými květinami a rostlinami pro vnitřní i venkovní použití, je ideálně přizpůsobena rozměrům venkovního dekorativního světla V. V podlaze jsou značky pro vrtání drenážních otvorů (Ø 10 mm). Odtokové otvory zabraňují tvorbě zamokření a hnilobě vniknutím bakterií. Odnímatelnost usnadňuje přemístění lampy. – Objem: 13 litrů

648 Kč
-10%

degardo Dekorativní lampa Storus V

Dekorativní LED dekorativní světlo Storus V – lze použít uvnitř i venku S modelem Storus V vytvořila společnost Degardo® se sídlem v Bad Oeynhausenu dekorativní světlo, které působí senzací uvnitř i venku, například na terase. Jeho robustní tělo vyrobené z rotačně roztaveného polyethylenu je obzvláště robustní. Špatné počasí a vliv slunečního záření nemohou ovlivnit krásu materiálu odolného proti nárazu. Součástí balení jsou dvě úsporné žárovky, které dávají světlo do středu pozornosti. Světlo také svítí skrz bílý průsvitný plast. I když je Storus V vypnutý, dokonale zapadá do svého okolí. Prostřednictvím příslušenství lze objednat další komponenty, jako je rostlinná podšívka v černé barvě, dekorativní vložka v bílé barvě a WiFi ovladač pro ovládání prostřednictvím tabletu nebo smartphonu. Storus V lze tedy zcela přizpůsobit osobním požadavkům.

9 309 Kč

degardo Dekorativní vložka pro lampu Storus IV bílá

Dekorativní vložka pro externí dekorativní lampu Storus IV – bílá průsvitná Tato dekorativní vložka je ideálně přizpůsobena tvaru dekorativní lampy Storus IV. Přidáním kostek ledu se bleskově stane stylovým chladičem nápojů. Lze použít i jiné druhy dekorace. – Objem: 17 litrů

908 Kč

degardo Rostlinná vložka pro lampu Storus IV černá

Rostlinná podšívka v černé barvě pro dekorativní světlo Storus IV S touto rostlinnou vložkou se z nádherného světelného objektu rychle stane nádoba na rostliny, kterou lze ozdobit květinami a rostlinami pro vnitřní i venkovní použití. V podlaze jsou značky pro vrtání drenážních otvorů (Ø 10 mm). Odtokové otvory zabraňují tvorbě zamokření a hnilobě vniknutím bakterií. Vložka je odnímatelná a také usnadňuje přesun Storus IV na jiné místo. – Objem: 17 litrů

648 Kč
-10%

degardo Dekorativní lampa Storus IV LED RGB+CCT bílá

Všestranné LED dekorativní světlo Storus IV s RGB + CCT Neobvyklý Storus IV kombinuje světelný objekt a květináč v jednom: dekorativní světlo lze použít jak uvnitř, tak – díky třídě ochrany IP66 – venku. Lze jej kombinovat s rostlinnou nebo dekorativní vložkou (viz příslušenství) a vykazuje tak velkou univerzálnost, pokud jde o vzhled a použitelnost. Jako světelný zdroj byla instalována výkonná technologie osvětlení LED, takže světlo lze nastavit buď v jedné z bezpočtu barev spektra RGB, nebo nepřetržitě v rozsahu od teplé bílé po denní světlo. Nekonečně variabilní nastavení barevného spektra také umožňuje výběr pastelových barev. Intenzitu světla lze také ztlumit. Storus IV se ovládá velmi snadno pomocí dálkového ovladače, který je součástí dodávky. Jako příslušenství je k dispozici také řadič WiFi. Poté, co si stáhnete bezplatnou aplikaci, lze osvětlení ovládat buď pomocí dálkového ovladače, nebo pomocí tabletu nebo smartphonu. Designová lampa vyrobená v Německu společností Degardo®.

8 143 Kč
-10%

degardo Dekorativní lampa Storus IV

Rostlinné dekorativní světlo Storus IV pro vnitřní i venkovní použití Storus IV je poutačem pro vnitřní i venkovní prostory bez ohledu na to, zda je osvětlení zapnuté či nikoli. Tělo je vyrobeno z čistého polyethylenu pomocí procesu rotačního formování a Storus IV je udržován v průsvitné bílé barvě, takže při zapnutí osvětlení světlo prosvítá po celém povrchu a osvětluje okolí atmosférickým způsobem. Materiál je odolný proti povětrnostním vlivům, UV záření a nárazům, což znamená, že si tento speciální světelný objekt můžete užívat dlouhou dobu. Storus IV připomíná říční oblázek obklopen vodou a harmonicky splývá s okolím. Potřebné úsporné žárovky jsou již součástí dodávky. Rostlinnou vložku pro další vizuální vylepšení lze objednat samostatně pod příslušenstvím. Samostatně lze objednat také dekorativní vložku, kterou lze například naplnit kostkami ledu a poté použít jako chladič nápojů. Dekorativní světlo Storus IV je vyrobeno v Německu v nejvyšší kvalitě. Výrobce Degardo® sídlí v Bad Oeynhausenu.

6 976 Kč

degardo Dekorativní vložka pro lampu Storus III průsvitná

Bílá průsvitná dekorativní vložka pro Storus III S touto dekorativní vložkou, která je přizpůsobena tvaru lampy, se externí dekorativní lampa Storus III stává elegantním chladičem nápojů v okamžiku, kdy ji naplníte kostkami ledu. Fantázii se však výzdoba neomezuje. – Objem: 17 litrů

1 167 Kč

degardo Rostlinná vložka pro lampu Storus III černá

Rostlinná vložka pro venkovní dekorativní lampu Storus III S černou rostlinnou vložkou se z nádherného rostlinného světelného objektu stane nádoba na rostliny, kterou lze v závislosti na umístění lampy ozdobit květinami a rostlinami pro vnitřní i venkovní použití. V podlaze jsou značky pro vrtání drenážních otvorů (Ø 10 mm). Odtokové otvory zabraňují tvorbě zamokření a hnilobě vniknutím bakterií. Vyjímatelná vložka také usnadňuje přesun Storus III na jiné místo. – Objem: 17 litrů

908 Kč

degardo Dekorativní lampa Storus III LED RGB+CCT

LED venkovní dekorační světlo Storus III od společnosti Degardo® – odolné proti nárazu a UV záření S tímto atraktivně navrženým dekorativním osvětlením LED lze uspořádat různé dekorace uvnitř i vně. Storus III, vyrobený z čistého polyethylenu v průsvitné bílé barvě a osvětlený LED diodami, se díky své tloušťce materiálu až 10 mm, se kterou lze nastavit četné světelné nálady, ukázal jako robustní zdroj světla. Inovativní technologie RGB + CCT umožňuje pohodlné nastavení pomocí dodávaného dálkového ovladače. Lze provést více než 16 milionů nastavení barev, ztlumit světlo a plynule upravit barevné spektrum barva sv?tla od teplé bílé po denní světlo. Ať už jde o jasné funkční světlo nebo atmosféru útulného salonku, nálada osvětlení může být dokonale přizpůsobena individuálním potřebám. Můžete si také stáhnout bezplatnou aplikaci (my light) pro iOS a Android . Světlo lze poté také pohodlně ovládat pomocí tabletu nebo smartphonu. Dodaný dálkový ovladač také funguje současně. Pomocí příslušenství lze dokoupit další prvky: černou rostlinnou vložku pro květinovou výzdobu, dekorativní vložku v průsvitné bílé barvě a zařízení proti krádeži, které zajišťuje bezpečné postavení. Storus III se vyrábí v Německu, výrobce sídlí v Bad Oeynhausenu.

12 938 Kč
-10%

degardo Dekoračnívní lampa Storus III bílá průsvitná

Dekorativní světlo Storus III pro vnitřní i venkovní použití – vyrobené v Německu Tvar dekorativní lampy Storus III ze stejnojmenné série Degardo® připomíná velký říční oblázek: Je vyroben z čistého polyethylenu, což z něj dělá univerzální lehký předmět pro venkovní použití, protože tloušťka materiálu (až 10 mm) a robustní zpracování je činí odolnými proti nárazu, UV záření a povětrnostním vlivům a teplotám (-45 ° C až +75 ° C). Storus III je vyroben v průsvitné bílé barvě, takže světlo z použitých lamp je emitováno všemi směry skrz materiál. Jako příslušenství jsou k dispozici další prvky, díky nimž je dekorativní světlo Storus ještě více multifunkční: rostlinná vložka s předem vyznačenými otvory pro odtok vody (Ø 10 mm) a dekorativní vložka, kterou lze lampu použít také jako dekorativní nápojový chladič, když je naplněn kostkami ledu. Ukazatel hladiny vody pro použití jako žlab na rostliny lze objednat také samostatně. K dispozici také: ochrana proti krádeži / ochrana stojanu se základovou deskou. Storus III je kvalitní produkt společnosti Degardo® z Bad Oeynhausenu, který byl v roce 2014 díky své mimořádné estetice a funkčnosti oceněn cenou „reddot design award“.

10 476 Kč