Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Cremasco
Nejnovější

Cremasco LED obrazové svítidlo Davide

Obrazové svítidlo LED Gallant Davide ve staromosazném provedení, matnéDavide je výjimečné obrazové svítidlo. Díky flexibilně nastavitelné světelné hlavě, která je vybavena pěti výkonnými LED diodami, lze svítidlo přizpůsobit každé situaci. Kromě toho je tu i zvláštní vzhled svítidla, který je ovlivněn především barvou. Na první pohled by se mohlo zdát, že obrazové svítidlo Davide je vyrobeno ze dřeva. Teprve při bližším pohledu je jasné, že toto svítidlo je vyrobeno z kovu. Neobvyklé barevné provedení v matné staromosazi zajišťuje, že svítidlo Davide vyzařuje velmi zvláštní postoj. Svítidlo lze namontovat nejen nad obrazy, ale také nad zrcadla. Díky svému přímočarému designu se Davide přizpůsobí mnoha různým stylům zařízení a lze jej použít v obývacích a jídelních prostorách, stejně jako na chodbách a v přijímacích místnostech.

10 799 Kč

Cremasco Nástěnné světlo Classic se zaobleným ramenem 1zdr

Nástěnná lampa Classic s plisovaným stínidlem v jemném odstínu slonové kostiKdyž slyšíte nebo čtete název Classic, vybaví se vám – jak jinak – něco velmi klasického. Je snadné poznat, že název nebyl zvolen náhodou, protože kulaté plisované stínidlo představuje ztělesnění klasických svítidel od počátků elektrického světla. Není divu, protože kulatý tvar je nadčasový a jemně tónované stínidlo se záhyby poskytuje teplé a příjemné světlo, takže osvětlení je mnohem víc než jen vnášení světla do tmy. Krásná nástěnná lampa pro luxusní styl bydlení a pro ty, kteří při výběru vybavení dbají na tradici. Exkluzivní osvětlovací produkty tohoto výrobce jsou vyráběny výhradně ručně v Itálii, kde je věnována pečlivá pozornost výběru vynikající kvality použitých materiálů. Důvodem je v neposlední řadě snaha navázat na dlouhou tradici benátského umění osvětlení a vyrábět výrobky, které jsou vytvářeny s vášní a péčí a mají drobné zvláštnosti, díky nimž jsou jedinečné a nezaměnitelné.

6 299 Kč

Cremasco Stojací lampa Classic s textilním stínidlem

Krásná stojací lampa Classic s elegantním plisovaným stínidlemStojací lampa Classic má klasický design a stylově obohacuje atmosféru v obývacím pokoji. Lampa vysoká 167 cm stojí na kulatém podstavci a má stojan z elegantní staré mosazi. Stínidlo kónického tvaru je potaženo plisovanou látkou v barvě slonovinově bílé. Nadčasový a vždy platný je tento tradiční jazyk tvaru a materiálu. Klasiku lze začlenit do každého důstojně nebo stylově zařízeného obývacího pokoje. Stojací lampa vytváří v místnosti atmosférické osvětlení a zabraňuje oslnění. Ať už u křesla, u sedací soupravy nebo v rohovém prostoru – Classic je ideální doplňkovou lampou pro příjemné chvíle. Ručně vyráběná stojací lampa je vyrobena v Itálii a potěší pečlivým zpracováním detailů i vysokou kvalitou materiálu. Classic je působivý kvalitní výrobek.

18 999 Kč

Cremasco Závěsné světlo Classic

Závěsná lampa Classic s nadčasovým designem a pěti plisovanými stínidlyElegantní závěsná lampa Classic s pěti svítidly vnese do obývacího pokoje atmosféru a styl. Tělo lampy je pečlivě vyrobeno ze starožitné mosazi. Rám svítidla s kulatým a elegantním tvarem je připevněn k řetízkovému závěsu. Na zakřivených ramenech svítidla jsou patrné jemné linie. Klasickou kompozici korunuje pět nádherných stínidel z vkusné plisované látky. Látka v barvě slonové kosti a s jemnými záhyby potěší okouzlujícími ozdobnými okraji na okrajích. Svítidlo Classic tak propůjčuje obývacímu pokoji důstojnou a stylovou atmosféru a zároveň neoslňuje a vytváří atmosférické osvětlení celého prostoru. Vynikající svítidlo pochází z italské produkce. Je ručně vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů. Výrobce navazuje na benátskou tradici v konstrukci svítidel a dbá na osobitou péči a smysl pro detail. Závěsné svítidlo představuje výrobek prvotřídní kvality.

28 699 Kč

Cremasco Nástěnné světlo Imperial

Tvarované nástěnné svítidlo Imperial v plisované a staromosazné barvěNástěnné svítidlo Imperial šíří styl. Obohatí obytný prostor vkusnou kompozicí tvaru a materiálu. Nástěnný držák a rameno lampy jsou vyrobeny ze staromosazi ve starobylém vzhledu. K hranatému nástěnnému držáku je připevněno detailně propracované rameno lampy. Na vodorovné linii je materiál zaoblený a má žebrovanou strukturu. Svislá vzpěra má jednoduchý tvar hrany. Čtvercové stínidlo působí mimořádně elegantně. Je potaženo krásnou plisovanou látkou. Bílá barva slonové kosti harmonicky doplňuje mosazný tón. Měkká textilie a chladný kov vytvářejí přitažlivý kontrast. Pohyblivé textové struktury rozpouštějí čtvercové tvary do harmonické příjemnosti. Stínidlo dosahuje příjemného rozptylu světla. Imperial tak vytváří jasné a zároveň atmosférické osvětlení. Nástěnné svítidlo je vhodné jako stylové doplňkové svítidlo pro atmosférické osvětlení. Obohatí chodby nebo zvláštní prostory v obývacím pokoji o kvalitní atmosféru. Nástěnné svítidlo Imperial je italský výrobek z oblasti osvětlení. Je vyrobeno v originálním ručním zpracování. Pečlivé propracování jemných detailů vytváří nezaměnitelné kvalitní svítidlo.

6 299 Kč

Cremasco Nástěnné světlo 7142 3 zdroje mosaz/jantar

Nástěnná lampa 7142 s květinovým designem: jantarové brýle, rám z leštěné mosazi Nástěnná lampa 7142 vypadá velmi dekorativní v každé místnosti, ale především v kombinaci s prostředím v klasickém starožitném stylu. Tři oranžové brýle navržené jako kalichy dodávají vydávanému světlu útulné teplo, takže kolem nástěnné lampy vzniká atmosférické prostředí. Po vypnutí funguje nástěnná lampa 7142 jako efektivní dekorativní prvek díky ramenům lampy uspořádaným jako květinové stonky ve váze.

6 899 Kč

Cremasco Nástěnné světlo 7142 3 zdroje chrom/čirá

Trojitá nástěnná lampa 7142 s čirými skly a chromovanou Basis Nástěnná lampa 7142 vypadá spíše jako dekorativní předmět než jako světelný zdroj, pokud není osvětlená. Důvodem je dekorativní květinový design: skleněné stínítka mají tvar kalichů, ramena lampy jsou rozvětvena dohromady jako stonky ve váze. Rozložení svítidel má za následek osvětlení, které svítí doleva, doprava i nahoru. Čiré brýle také zajišťují, že se na zdi objeví pěkný světlý a stínový obraz.

6 999 Kč

Cremasco Stropní svítidlo 7132 chrom 16 zdrojů

Stropní svítidlo 7132 se 16 skly svítidla ve tvaru květiny Stejně jako svazek krásných květin, stropní svítidlo 7132, skládající se ze 16 samostatných lamp s květinovými skleněnými lampami, vytváří svou optikou kouzlo, kterému nikdo nemůže uniknout. Jednotlivá světla jsou díky zakřiveným ramenům světla rozložena do všech směrů. Tímto způsobem je dosaženo velmi homogenního světla pro optimální celkové osvětlení. Stropní svítidlo, které se velmi dobře hodí do klasického prostředí, ale je vhodné i pro moderní varianty bydlení.

19 499 Kč

Cremasco Nástěnné světlo 7130 chrom 6 zdrojů

Nástěnná lampa se šesti žárovkami 7130 se skleněnými stínítky ve tvaru květu Při pohledu na nástěnnou lampu 7130 se automaticky probouzí asociace květinové povahy, protože šest samostatných lamp visících z nástěnného držáku vypadá jako květiny plné světla díky sklenicím ve tvaru kalichů. Dodatečné osvětlení, které si zvlášť dobře přijde na své v kombinaci s moderním životním prostředím. Výsledkem je široce rozptýlené doplňkové osvětlení s atmosférickým nádechem.

9 999 Kč

Cremasco Stropní světlo Mary 50×50 cm

Čtvercové stropní svítidlo Mary ze skla Stropní svítidlo Mary, jehož clona je vyrobena výhradně z litého skla, je ideální pro obzvláště atmosférické osvětlení místnosti. Stín však nemá jednotnou strukturu, ale mimořádně atraktivní vzhled s jasným okrajem následovaným bílým okrajem. Uprostřed je tvořena spleť roztavených skleněných šňůr, která vytváří velmi efektivní světelnou atmosféru. Skleněnou lampu Mary lze kombinovat s nejrůznějšími styly vybavení.

15 299 Kč

Cremasco Nástěnné světlo 7330 se skleněnou kapkou

Nástěnná lampa 7330 s elegantním chromovaným rámečkem a dvěma textilními stínítky S touto dvouplamenovou, krásnou a elegantně navrženou nástěnnou lampou můžete dosáhnout velmi útulného a lákavého akcentového osvětlení v obývacích pokojích a ložnicích i na chodbách a chodbách. Světlo je emitováno nahoru a dolů a také uniká všude kolem skrz dva shromážděné odstíny vyrobené z bílé látky. Také upozorňuje na chromovaný rám a šperky z čirého skla. Skvělý doplněk koncepce osvětlení jako součást luxusního stylu vybavení.

17 299 Kč

Cremasco Nástěnné světlo 7330 v chromu se skleněnou kapkou

Nástěnné svítidlo 7330 s elegantním chromovaným rámemS tímto nástěnným svítidlem lze dosáhnout velmi útulného a příjemného akcentního osvětlení v obývacích pokojích a ložnicích i na chodbách a v halách. Světlo vyzařuje směrem nahoru a dolů a také uniká do okolí přes látku stínidla. Krásně také vynikne chromovaný rám i ornamenty z čirého skla. skvělý doplněk konceptu osvětlení v kontextu luxusního stylu interiéru.

9 999 Kč

Cremasco Crystal bohatě vyzdobené textilní nástěnné světlo

Nápadně navržená a zdobená nástěnná lampa Crystal Díky svému jedinečnému designu se nástěnné svítidlo Crystal stává ozdobným poutačem na každé zdi. Vysoce kvalitní nástěnná lampa byla vyrobena v Itálii s prvotřídním zpracováním. Tvarovaný nástěnný držák, rameno lampy a deska svíčky s držákem lampy jsou vyrobeny z kovu a byly vylepšeny leštěným saténovým povrchem, který dodává nástěnné lampě mírně starožitný nádech. Nádherný odstín je vyroben z bílé látky, která je nahoře a dole krásně ohraničená a má mírný lesk. V odpovídající barvě bylo rameno nástěnné lampy také zdobeno dvěma krásnými závěsy z jantarově zbarvených křišťálových prvků. Jako zdroj světla lze použít žárovku ve tvaru svíčky do 60 W a také úsporné nebo LED žárovky. Vhodné lampy lze vybrat a objednat pod příslušenstvím.

8 099 Kč

Cremasco Stolní lampa Belle Epoque

Elegantně navržená stolní lampa Belle Epoque Stolní lampa Belle Epoque, která byla navržena s čirým, krásně broušeným skleněným podstavcem, vypadá ušlechtile a mimořádně elegantně. Čiré sklo v kombinaci s lesklým zlatem zbarveným kovem, plus látkové stínidlo se zlatým dekorem a zajímavým vzorem – stolní lampa Belle Epoque je ozdobným doplňkem obývacích pokojů, který také rozvíjí svůj efekt při vypnutí. Splňuje nejvyšší standardy kvality, protože byl vyroben v Itálii ručně z vysoce kvalitních materiálů.

12 999 Kč

Cremasco Stolní lampa Belle Epoque

Belle Epoque – dekorativní stolní lampa Elegantně navržená stolní lampa Belle Epoque, jejíž krásná základna je vyrobena z čirého broušeného skla, má velmi dekorativní efekt. Horní konec chodidla je vyroben z lesklého pochromovaného kovu. Zvláštností je také odstín stolní lampy Belle Epoque, protože byla navržena s krásným dekorem. Stolní lampa Belle Epoque se zapíná a vypíná vypínačem integrovaným v přívodním potrubí. Vyrobeno v Itálii – vynikající stolní lampa Belle Epoque je kvalitním výrobkem od známého italského výrobce osvětlení. Byl vyroben ručně z vysoce kvalitních materiálů v Itálii.

12 799 Kč

Cremasco Nástěnné světlo Imperial s LED světlem na čtení

Ušlechtilá, vysoce kvalitní nástěnná lampa Imperial s LED lampou na čtení Nástěnná lampa Imperial, která je vyrobena z mosazi s mírně leštěnou, saténovou povrchovou úpravou a je opatřena skládaným textilním stínidlem ve čtvercovém tvaru, vypadá vkusně, kvalitně a ušlechtile. Poskytuje útulné osvětlení v obývacím pokoji, ale může být také použit jako náhrada za noční lampu na zeď vedle postele – také v hotelovém průmyslu. Vynikající nástěnná lampa Imperial je vybavena ohybným čtecím ramenem LED, které lze přesně zaměřit na osvětlenou oblast. Ve stínu je zásuvka E27, do které lze vložit jakýkoli typ světelného zdroje až do maxima 60 W (není součástí dodávky). Výběr vhodných světel je uložen pod příslušenstvím. Císařská nástěnná lampa byla vyrobena ručně v Itálii. Vypadá zvláštně a jedinečně díky podrobnému rozpracování nástěnného držáku a ramene lampy a inspiruje pečlivým zpracováním a prvotřídní kvalitou.

13 599 Kč

Cremasco Závěsné světlo Scirocco

Lesklá chromovaná závěsná lampa Scirocco v krásném tvaru Krásně navržené stínidlo závěsné lampy Scirocco je vyrobeno z kovu. Povrch byl pochromován, takže se v něm odráží okolí. Stínidlo je ve spodní části uzavřeno bílým sklem katedrály, takže světlo je tlumené a svítí velmi rovnoměrně. Scirocco je závěsná lampa na jídelní stůl, kuchyňský stůl nebo pro použití v gastronomických prostorách. Kromě žárovek do 70 W může být také vybaven energeticky úspornými žárovkami nebo moderními LED žárovkami, takže osvětlení může být také moderní a velmi energeticky úsporné. Kvalitní závěsné svítidlo Scirocco, které bylo vyrobeno ručně v Itálii, charakterizuje prvotřídní zpracování a použití vysoce kvalitních materiálů.

11 799 Kč

Cremasco Závěsné světlo Scirocco

Starožitně navržená závěsná lampa Scirocco z mosaziZávěsná lampa Scirocco z mosazi se saténovou povrchovou úpravou – kvalitní výrobek vyrobený v Itálii – inspiruje svým starožitným a zároveň trochu rustikálním a venkovským vzhledem. Osvětluje nejen stoly, ale lze ji použít i k osvětlení chodby. Ve stínidle se nachází patice E27, do které lze vložit jakýkoli typ žárovky o maximálním příkonu 52 W. Díky bílému katedrálnímu sklu je světlo mírně tlumené a vyzařuje rovnoměrně směrem dolů. Závěsné svítidlo Scirocco se dodává bez žárovek – výběr vhodných žárovek je k dispozici v příslušenství.

10 199 Kč

Cremasco LED stropní svítidlo Scirocco 30cm

Scirocco – stropní světlo s moderní LED technologií Kulaté LED stropní světlo Scirocco je stylové díky zakřivenému mosaznému rámu se saténovým povrchem a bílému sklu katedrály. Na druhou stranu je světelná technologie, kterou je vybaven, velmi moderní. Uvnitř skla byly instalovány LED s celkovým výkonem 15 W, které osvětlují každou místnost velmi energeticky úsporným způsobem. Vyzařují teplé bílé osvětlení (3 000 K) a osvětlují místnost světelným tokem 1 500 lumenů. LED stropní světlo Scirocco vyrobené v Itálii se vyznačuje nejen energeticky úsporným osvětlením, ale také prvotřídním zpracováním a splňuje nejvyšší standardy kvality.

11 499 Kč

Cremasco Starobyle působící nástěnné světlo Lagunare

Lagunare – nástěnná lampa v designu petrolejové lampyVysoce kvalitní nástěnná lampa Lagunare byla vytvořena podle vzoru starobylé petrolejové lampy. Nástěnná lampa, ručně vyrobená v Itálii, s rámem z mosazi s leštěným saténovým povrchem a bílým lesklým sklem lampy vytvoří dekorativní akcent na každé stěně. Vzhledem k ruční výrobě nejsou drobné barevné odchylky důvodem k reklamaci, ale svědčí o ruční výrobě, díky níž je každá lampa jedinečná. Prvotřídní kvalita použitých materiálů a vynikající zpracování charakterizují světelné produkty tohoto renomovaného italského výrobce.

11 399 Kč

Cremasco Stropní světlo Marostica

Cremasco Stropní světlo Marostica, venkovský styl zelené, Obývací pokoj / jídelna, mosaz, keramika, E27, 100W, K: 20cm

9 499 Kč

Cremasco Stropní světlo Marostica

Cremasco Stropní světlo Marostica, venkovský styl hnědé, Obývací pokoj / jídelna, mosaz, keramika, E27, 100W, K: 20cm

9 499 Kč

Cremasco Stropní světlo Marostica

Cremasco Stropní světlo Marostica, venkovský styl, modré, Obývací pokoj / jídelna, mosaz, keramika, E27, 100W, K: 20cm

9 499 Kč

Cremasco Keramické nástěnné světlo Marostica

Marostica – keramická nástěnná lampa s rustikálním kouzlem Nástěnná lampa Marostica s krásně broušeným a ručně zdobeným keramickým stínidlem ze slavné keramiky Bassano podtrhuje každý styl venkovského domu nebo rustikální nábytek a je dalším zdrojem světla nejen pro obývací pokoje, chodby atd., Ale také pro použití v odvětví stravování. Ručně vyrobená nástěnná lampa v Itálii se vyznačuje nejen krásným designem, ale také velmi dobrým zpracováním a použitím pouze prvotřídních materiálů. Deštník je vybaven závěsem v držáku, kterým jej lze podle potřeby polohovat ve svahu. Protože kromě žárovek do 60 W lze použít i LED nebo energeticky úsporné žárovky, umožňuje keramická nástěnná lampa Marostica také moderní energeticky úsporné osvětlení. (Žárovky objednávejte samostatně.)

7 799 Kč

Cremasco Nástěnné bodové svítidlo Bassano

Nástěnná lampa Bassano se starožitnou povrchovou úpravou a třemi keramickými stínidlyNástěnná lampa Bassano vyzařuje rustikálně-starožitný půvab díky zelené leštěné povrchové úpravě rámu, který vypadá, jako by již získal patinu. Ručně malovaná stínidla ze známé keramiky Bassano jsou připevněna ke třem ramenům, jejichž sklon lze nastavit podle potřeby pomocí kloubů s pojistnými šrouby. Svítidlo lze připevnit i na strop a osvětlit jím například kuchyň nebo chodbu. Vysoce kvalitní nástěnná lampa Bassano byla ručně vyrobena v Itálii. Prvotřídní kvalita a nejlepší zpracování charakterizují výrobky tohoto výrobce.

11 499 Kč

Cremasco Nástěnné bodové svítidlo Bassano

Dvouplamenné nástěnné bodové svítidlo Bassano s keramickým stínidlemFunkční jako klasické halogenové bodové svítidlo, ale s dekorativním designem ve venkovském stylu – to je dvouplamenné nástěnné bodové svítidlo Bassano, ručně vyrobené v Itálii. Obdélníkový nástěnný držák a ramena svítidla jsou vyrobeny z mosazi, která byla zušlechtěna skvělou povrchovou úpravou se stínítky, zatímco obě stínítka jsou vyrobena ze světoznámé keramiky Bassano a byla ručně malována. Kloub se zajišťovacími šrouby umožňuje otáčení stínidel. Lze osadit dvěma halogenovými žárovkami s paticí G9 (nejsou součástí dodávky – viz příslušenství).

8 299 Kč

Cremasco Nástěnné bodové svítidlo Bassano

Bassano – nástěnný reflektor s jedním plamenem – vyrobený v Itálii Malý nástěnný bod Bassano kombinuje funkčnost a flexibilitu bodového světla s kouzlem venkovského domu keramického nástěnného světla. Nástěnný držák a rameno lampy z mosazi byly navrženy v leštěné, saténové povrchové úpravě a stínidlo je vyrobeno z ručně malované keramiky Bassano. Jeho sklon lze nastavit. Halogenová žárovka G9 (není součástí dodávky) poskytuje cílené osvětlení ve stínu.

5 099 Kč

Cremasco Nástěnné světlo Bassano

Nástěnný držák nástěnné lampy Bassano se zakřiveným ramenem a ozdobnými ornamenty byl ručně vyroben z mosazi a dokončen leštěnou povrchovou úpravou, která mu dodává lehce rustikální, venkovský nádech. Tento efekt umocňuje dekorativní keramické stínidlo, které bylo ručně malováno pěkným květinovým dekorem a zakončeno okrajem. Sklon stínidla lze libovolně nastavit kloubem na konci ramene a zafixovat v požadované poloze aretačním šroubem. Nástěnné svítidlo Bassano vypadá obzvlášť krásně, když se jako zdroj světla použije kulová lampa. Lze použít všechny typy žárovek s paticí E27.

8 699 Kč

Cremasco Nástěnné světlo Bassano z keramiky přilehlé zelené

Cremasco Nástěnné světlo Bassano z keramiky přilehlé zelené, Obývací pokoj / jídelna, keramika, E27, 75W, L: 33 cm, K: 8.5cm

3 399 Kč

Cremasco Nástěnné světlo Bassano z keramiky

Cremasco Nástěnné světlo Bassano z keramiky, přilehlé hnědé, Obývací pokoj / jídelna, keramika, E27, 75W, L: 33 cm, K: 8.5cm

3 399 Kč

Cremasco Nástěnné světlo Bassano z keramiky

Cremasco Nástěnné světlo Bassano z keramiky, přilehlé modré, Obývací pokoj / jídelna, keramika, E27, 75W, L: 33 cm, K: 8.5cm

3 399 Kč

Cremasco Bassano třízdroj keramické stropní světlo zelené

Stropní lampa Bassano se třemi světly a krásným keramickým stínidlemStropní lampa Bassano se třemi světly je světelný produkt prvotřídní kvality a zpracování, ručně vyrobený v Itálii. Keramická stínidla Bassano byla ručně malována. Strop a ramena lampy jsou vyrobeny z mosazi a byly opatřeny leštěnou povrchovou úpravou, která umocňuje venkovský styl lampy. Každé ze tří stínidel lze nastavit ve sklonu a zafixovat v požadované poloze pomocí kloubu s pojistným šroubem, takže stropní lampou lze dokonale osvětlit i velké místnosti. Jako osvětlovací tělesa lze použít běžné žárovky do 100 W, ale také úsporné žárovky a – obzvláště účinné a s dlouhou životností – moderní LED žárovky. Obzvlášť krásně vypadá stropní svítidlo také s kulovými žárovkami.

14 299 Kč

Cremasco Bassano třízdrojové keramické stropní světlo hnědé

Stropní lampa Bassano se třemi světly a krásným keramickým stínidlemStropní lampa Bassano se třemi světly je světelný produkt prvotřídní kvality a zpracování, ručně vyrobený v Itálii. Keramická stínidla Bassano byla ručně malována. Strop a ramena lampy jsou vyrobeny z mosazi a byly opatřeny leštěnou povrchovou úpravou, která umocňuje venkovský styl lampy. Každé ze tří stínidel lze nastavit ve sklonu a zafixovat v požadované poloze pomocí kloubu s pojistným šroubem, takže stropní lampou lze dokonale osvětlit i velké místnosti. Jako osvětlovací tělesa lze použít běžné žárovky do 100 W, ale také úsporné žárovky a – obzvláště účinné a s dlouhou životností – moderní LED žárovky. Obzvlášť krásně vypadá stropní svítidlo také s kulovými žárovkami.

14 299 Kč

Cremasco Bassano třízdrojové keramické stropní světlo modré

Stropní lampa Bassano se třemi světly a krásným keramickým stínidlemStropní lampa Bassano se třemi světly je světelný produkt prvotřídní kvality a zpracování, ručně vyrobený v Itálii. Keramická stínidla Bassano byla ručně malována. Strop a ramena lampy jsou vyrobeny z mosazi a byly opatřeny leštěnou povrchovou úpravou, která umocňuje venkovský styl lampy. Každé ze tří stínidel lze nastavit ve sklonu a zafixovat v požadované poloze pomocí kloubu s pojistným šroubem, takže stropní lampou lze dokonale osvětlit i velké místnosti. Jako osvětlovací tělesa lze použít běžné žárovky do 100 W, ale také úsporné žárovky a – obzvláště účinné a s dlouhou životností – moderní LED žárovky. Obzvlášť krásně vypadá stropní svítidlo také s kulovými žárovkami.

14 299 Kč

Cremasco Stropní světlo Maestrale čiré skleněné stínidlo

Maestrale – nádherně navržené stropní svítidlo Kulatá stropní lampa Maestrale, vyrobená z kovu se vzhledem satinovaného niklu a čirého skla, je ručně vyráběná lampová tvorba v Itálii, která zaujme svou prvotřídní kvalitou, nejlepším zpracováním a krásným designem. Velké elegantní stínítko z čirého skla umožňuje nejen jasné světelné záření, ale také dělá z lampy poutač. V zásuvce E27 lze použít běžné žárovky do 60 W, ale pokud má být osvětlení moderní a energeticky úsporné, doporučuje se použít moderní LED světelný zdroj nebo energeticky úspornou lampu. Vhodné žárovky jsou uloženy jako příslušenství a lze je objednat současně.

13 899 Kč

Cremasco Venkovní nástěnné svítidlo Castello

Efektivní kombinace materiálů – venkovní nástěnná lampa CastelloMosaz a měď tvoří efektivní kombinaci ve venkovní nástěnné lampě Castello. Krásně tvarované měděné stínidlo visí na starožitně vyhlížejícím rámu lampy a chrání stínidlo z bílého polykarbonátu před povětrnostními vlivy. Ať už jde o venkovní osvětlení v soukromých domech, nebo také ve venkovních prostorách restaurací či hotelů – s lampou Castello bude každý venkovní prostor nejen stylově, ale také jasně osvětlen, protože ji lze osadit žárovkami do 60 W a světlo vyzařuje přes bílý polykarbonátový difuzor do všech stran bez oslnění a přesto jasně. K modernímu a energeticky úspornému venkovnímu osvětlení lze použít i moderní LED žárovky nebo úsporné žárovky. Svítidlo Castello je výrobek, který byl ručně vyroben v Itálii podle tradičních řemeslných postupů a vyznačuje se prvotřídní kvalitou a zpracováním.

11 199 Kč