Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
Nejnovější

CMD Venkovní nástěnné svítidlo Gray opál se senzorem

Šedá venkovní nástěnná lampa s krásným opálovým sklemŠedá je dekorativní venkovní nástěnná lampa se stínidlem z opálového skla, která poskytuje příjemný jas a tím i větší bezpečnost u vchodu do domu nebo na terase. Kulaté opálové sklo je opatřeno závitem, který výrazně usnadňuje výměnu žárovky nebo čištění. Kvalitní materiály a jejich kvalifikované a pečlivé zpracování charakterizují venkovní svítidla tohoto výrobce, která jsou vyráběna v Německu a všechna jsou vybavena nejmodernějšími technologiemi. Technické údaje detektor pohybu: – Spínací výkon: max. 120 W- Montáž: 230 V / 50 Hz- Úhel detekce: cca 120°- Nastavení času: 10 s – 8 min.- Nastavení soumraku: 10 – 2000 luxů- Dosah: max. 8 m

5 499 Kč
-13%

CMD Venkovní svítidlo 9017

Venkovní svítidlo CMD 9017 s vložkami z opálového skla Venkovní svítidlo CMD 9017, která je provedeno v tmavém antracitu, je atraktivním osvětlením zahrady, terasy nebo pro orientaci na přístupové cesty nebo stezky. Skládá se z robustního hliníkového pouzdra s difuzorem z opálového skla, díky němuž může světlo ze všech stran rovnoměrně svítit a bez oslnění.

2 899 Kč

CMD LED venkovní nástěnné světlo Aqua Legendo antracit

Elegantní venkovní nástěnné svítidlo Aqua Legendo s integrovanou LED Venkovní nástěnné svítidlo Aqua Legendo je jednoduché, ale elegantní řešení osvětlení stěn domu. Světlo má čtvercový tvar a je vyrobeno z nerezové oceli s otvory na přední a boční straně. V těchto otvorech jsou zabudovány difuzory z bílého skla, které blokují světlo z vestavěné LED a zajišťují tak distribuci světla bez oslnění na všechny strany. Výrobce světla se vyznačuje mnohaletými zkušenostmi s výrobou venkovních světel. Velký důraz je vždy kladen na vysoce kvalitní materiály a moderní design. Všechna světla jsou vyráběna výhradně v Německu a jsou díky svým vlastnostem obzvláště odolná.

3 799 Kč

CMD Venkovní nástěnné svítidlo Trilo z nerezu senzor

Venkovní nástěnná lampa Trilo přesvědčí moderním designemPuristický design této venkovní nástěnné lampy opticky dotváří trojdílná čelní strana. Svítidlo šíří své světlo přes skleněná pole do všech směrů a zároveň poskytuje mimořádně příjemné osvětlení. Vysoce kvalitní materiály a jejich kvalifikované a pečlivé zpracování charakterizují venkovní svítidla tohoto výrobce, která se vyrábějí v Německu a jsou vybavena nejmodernějšími technologiemi. Technické údaje detektor pohybu: – Spínací výkon: max. 120 W- Montáž: 230 V/50 Hz- Úhel detekce: cca 120°- Nastavení času: 10 s-8 min- Nastavení soumraku: 10-2 000 luxů- Dosah: max. 8 m

5 299 Kč

CMD Poštovní schránka Ulani z nerezavějící oceli

Pěkná poštovní schránka Ulani z nerezové oceli s akrylovým podkladem Krásná poštovní schránka Ulani má atraktivní zevnějšek díky elegantnímu nerezovému materiálu s matným vzhledem. Jako elegantní dekor na přední straně se používají malé čtvercové výřezy s akrylovým podkladem. Poštovní schránka s vhazovacím otvorem 27,5 x 4 cm pojme velké poštovní zásilky a moderně nadčasově zvýrazní fasádu domu.

4 899 Kč

CMD Světlo se senzorem Aqua Legendo Mini

Ušlechtilá ocel a opálové sklo – venkovní nástěnné světlo Aqua Legendo Mini s detektorem pohybu Jednoduchý čtvercový tvar venkovního nástěnného světla Aqua Legendo Mini mu dává jednoduchý, jemný a přesto velmi moderní vzhled. Tělo je vyrobeno z jemně kartáčované nerezové oceli, difuzor vpředu a na levé a pravé straně, každý z opálového skla. Do tohoto skla je začleněn průsvitný film, takže uvnitř použitá žárovka není vidět a přesto je zaručeno rovnoměrné osvětlení bez oslnění. Venkovní nástěnné svítidlo vyzařuje své světlo přímo dopředu a do stran, takže jej lze velmi dobře využít, například při vstupu do domu. Díky integrovanému snímači PIR také lampa Aqua Legendo Mini spolehlivě detekuje pohyby a vypíná světlo přímo. Technické údaje senzoru: – Rozsah: Maximálně 8 m – Detekční úhel cca 180° – Doba svícení nastavitelná od 10 sekund do 12 minut

3 199 Kč

CMD Domovní čísla z ušlechtilé oceli velikost 2

Velká domovní čísla z ušlechtilé oceli 0-9 Tato vysoce kvalitní domovní čísla z kartáčované ušlechtilé oceli jsou odolná proti povětrnostním vlivům a vypadají velmi elegantně. Připevnění je na zadní straně, takže je vidět krásný design těchto domovních čísel. Vysoce kvalitní materiály a jejich kvalifikované a pečlivé zpracování charakterizují produkty vyrobené tímto výrobcem v Německu, které jsou všechny vybaveny nejmodernější technologií. Poznámka: Jedná se o normální číslo domu bez osvětlení!

749 Kč
-9%

CMD Venkovní nástěnné svítidlo Marco1 se vzpěrami

Zakřivená venkovní nástěnná lampa Marco1 s ozdobnými vzpěramiVenkovní nástěnná lampa Marco1 je vyrobena z nerezové oceli v Německu. Je vybaveno saténovým skleněným difuzorem, přes který světlo svítí velmi rovnoměrně a bez oslnění. Difuzor je prolamovaný a rovnoměrně zdobený úzkými vzpěrami z nerezové oceli. Venkovní nástěnné svítidlo Marco1, vyrobené v Německu z vysoce kvalitních materiálů, se vyznačuje kvalitním zpracováním a moderním nadčasovým designem.

2 899 Kč
-15%

CMD LED venkovní nástěnné světlo 9033

Robustně zpracované venkovní nástěnné svítidlo LED z hliníku: oboustranný rozvod Toto moderně navržené venkovní nástěnné svítidlo LED ve tvaru čiré krychle se hodí k mnoha designům nemovitostí a lze jej použít různými způsoby v celém venkovním prostoru, například jako vstupní osvětlení vedle vchodových dveří nebo u garáže. Je vyroben z odolného hliníku a optimálně chráněn proti nepříznivým povětrnostním podmínkám s krytím IP 54. Teplé bílé světlo vyzařuje směrem nahoru a dolů – úhel světla je v každém případě volně nastavitelný – a poskytuje tak přímé světlo pro ideální osvětlení okolí i nepřímé okolní světlo.

3 899 Kč

CMD LED venkovní světlo Aqua Rain antracit

Venkovní venkovní nástěnné svítidlo Aqua Rain s opálovým sklem a detektorem pohybu Elegantní, jednoduché a velmi praktické, tak lze trefně popsat venkovní nástěnné svítidlo Aqua Rain. Jeho obdélníkové tělo z nerezové oceli je propíchnuto vloženými difuzory z opálového skla, které ze všech stran propouštějí teplé bílé světlo vestavěných LED diod a zajišťují tak příjemné všestranné osvětlení. Díky integrovanému senzoru jsou spolehlivě detekovány všechny pohyby v okruhu a světlo je okamžitě zapnuto. Tato funkce je velmi užitečná v silně frekventovaných oblastech, jako jsou přední dveře, garáže nebo chodníky kolem domu. Čidlo technických údajů: – Dosah: max.8 m – Úhel detekce přibližně 180 ° – Doba osvětlení nastavitelná od 10 s do 8 min

6 264 Kč
-18%

CMD Venkovní nástěnné svítidlo Aqua Legendo Mini antra

Aqua Legendo Mini – čtvercové venkovní nástěnné svítidlo v antracitové barvěTělo čtvercového venkovního nástěnného svítidla z nerezové oceli bylo opatřeno práškovou barvou v antracitové barvě. Světlo vychází přes satinovaná skla po stranách a velké sklo v přední části svítidla a nejenže osvětluje širokou plochu, ale také vrhá na fasádu dekorativní hru světla. Nástěnné svítidlo Aqua Legendo Mini je vhodné zejména pro montáž na stěny moderních budov. Kromě žárovek jej lze osadit také úspornými žárovkami nebo moderními LED žárovkami – nejúspornějšími a nejtrvanlivějšími ze všech světelných zdrojů.

2 999 Kč
-20%

CMD LED venkovní nástěnné svítidlo Marco 1

Moderní venkovní nástěnné svítidlo LED Marco 1 se satinovaným sklemNerezová ocel a satinované sklo vytvářejí krásné venkovní nástěnné svítidlo, které vypadá moderně a stylově zároveň. Robustní rám z nerezové oceli chrání satinované sklo svítidla, čtyři úzké kovové vzpěry navíc vytvářejí dekorativní efekt. Sklo zajišťuje příjemné osvětlení bez oslnění. vysoce kvalitní materiály a jejich kvalifikované a pečlivé zpracování charakterizují venkovní svítidla tohoto výrobce, která jsou všechna vyrobena v Německu a vybavena nejmodernějšími technologiemi.

3 299 Kč

CMD Dvouzdrojové venkovní LED svítidlo Aqua Stone

Jednoduché venkovní nástěnné svítidlo LED Aqua Stone s dvojitým vyzařováním světlaVenkovní nástěnné svítidlo LED Aqua Stone poskytuje energeticky úsporné osvětlení LED a diskrétní efekt nepřímého osvětlení. Jednoduchý design se skládá z krytu z nerezové oceli se dvěma opálovými skly na horní a spodní straně. Horizontální poloha krychlového tvaru s bočním světelným uzávěrem směřuje světlo účelně nahoru a dolů. Výsledkem je elegantní, puristická světelná atmosféra pro moderní prostředí na fasádě domu.

4 356 Kč

CMD Zapichovací kolík typ 38 sloupek cesta kulatá noha

Zemní trn kulatý typ 38 pro všechna svítidla s kulatou základnou a svítidla s kulatou základnou

1 499 Kč
-15%

CMD Venkovní nástěnné svítidlo Long z nerezu senzor

Venkovní nástěnná lampa ve tvaru krychle Dlouhá z jemně kartáčované nerezové oceli se senzorem pohybuTato venkovní nástěnná lampa z nerezové oceli je díky svému jednoduchému obdélníkovému tvaru univerzálním společníkem pro optimální osvětlení venkovního prostoru. Funkční kryt je navržen s bočními a čelními opálovými skly, která příjemně a bez oslnění šíří světlo. Vysoce kvalitní materiály a jejich kvalifikované a pečlivé zpracování charakterizují venkovní svítidla tohoto výrobce, která jsou vyráběna v Německu a všechna jsou vybavena nejmodernějšími technologiemi. Technické údaje detektor pohybu: – Spínací výkon: max. 120 W- Montáž: 230 V / 50 Hz- Úhel detekce: cca 150°- Nastavení času: 10 s – 8 min.- Nastavení soumraku: 10 – 2000 luxů- Dosah: max. 8 m

4 299 Kč

CMD Venkovní nástěnné svítidlo Kekoa z nerezu

Atraktivní venkovní nástěnná lampa Kekoa z nerezové oceli Klasický kulový design, prvotřídní zpracování a vysoce kvalitní materiál činí z této venkovní nástěnné lampy atraktivní kvalitní výrobek. Díky opálovému kulovému sklu poskytuje příjemný jas bez oslňování a zvyšuje bezpečnost v domě. Vysoce kvalitní materiály a jejich kvalifikované a pečlivé zpracování charakterizují venkovní svítidla tohoto výrobce vyráběná v Německu, která jsou vybavena nejmodernějšími technologiemi. Technická data Detektor pohybu: – Spínací výkon: max. 120 W – Montáž: 230 V / 50 Hz – Detekční úhel: cca 120° – Nastavení času: 10 s – 8 min. – Nastavení soumraku: 10 – 2000 luxů – Dosah: max. 8 m

5 442 Kč

CMD Jednoduché sloupkové svítidlo Gray

Praktické základní svítidlo Gray kombinuje antracitovou barvu a bílé opálové sklo Základní svítidlo Gray je 60 cm vysoké a ve venkovním prostoru potěší svým praktickým a elegantním designem. Zároveň poskytuje optimální osvětlení. Základna je vyrobena z práškově lakovaného hliníku v antracitové barvě a je na ni poskytována desetiletá záruka proti korozi. Bez problémů odolává všem povětrnostním podmínkám. Krásné stínítko z opálového skla poskytuje dokonalé všestranné osvětlení a zabraňuje oslnění. Skleněné stínidlo lze snadno odšroubovat, což výrazně usnadňuje práci při údržbě. Užitečné svítidlo pochází z Německa a září pečlivostí svého zpracování.

4 665 Kč

CMD Klasické osvětlení cesty Kekoa z nerezu

Světlo na cestu Kekoa v klasickém vzhleduKvalitní světlo na cestu Kekoa je ideálním zdrojem světla pro venkovní prostory.Kulové opálové sklo vytváří příjemné světlo a zajišťuje tak větší bezpečnost v noci. Kromě toho byla použita nerezová ocel, která dodala kvalitnímu výrobku elegantní design. Lampa navíc přesvědčí svou robustností i odolností vůči povětrnostním vlivům.

6 220 Kč

CMD Venkovní nástěnné světlo Aqua Wall

Venkovní nástěnné svítidlo Aqua Wall přesvědčí svým krásným tvarem Aqua Wall je dekorativní venkovní nástěnné svítidlo z nerezové oceli se stínítkem z opálového skla, které poskytuje příjemný jas a tím i větší bezpečnost u vchodu do domu nebo na terase. Kulaté opálové sklo se závitem lze snadno odšroubovat, což usnadňuje výměnu lampy nebo čištění. Skleněné tělo navíc zajišťuje mimořádně příjemný světelný efekt. Vysoce kvalitní materiály a jejich kvalifikované a pečlivé zpracování charakterizují venkovní svítidla tohoto výrobce, která jsou vybavena nejmodernějšími technologiemi. Technická data Detektor pohybu: – Spínací výkon: max. 120 W – Montáž: 230 V/50 Hz – Detekční úhel: cca 120° – Nastavení času: 10 s – 8 min. – Nastavení soumraku: 10 – 2 000 luxů – Dosah: max. 8 m

4 665 Kč

CMD Venkovní nástěnné svítidlo Gray opál bez senzoru

Válcová venkovní nástěnná lampa Šedá s opálovým sklemOsvětlení, které poskytuje bezpečnost u vchodu nebo v okolí domu, zajišťuje dekorativní venkovní nástěnná lampa Šedá s válcovým stínidlem z opálového skla. Pro snadnější výměnu žárovky a čištění svítidla je skleněné stínidlo Gray opatřeno závitem. Toto venkovní nástěnné svítidlo je kvalitní výrobek vyrobený v Německu – výrobky tohoto výrobce charakterizují vysoce kvalitní materiály a pečlivé zpracování.

3 887 Kč

CMD Dekorativní soklové svítidlo Kiana

Elegantní stojanové svítidlo KIANA pro venkovní použití Práškově lakovaný hliník a antracitově šedá barva dodávají podstavcovému světlu KIANA stylový vzhled. Sférické opálové sklo vydává harmonické světlo bez oslnění. Lampa umístěná na chodníku nebo na verandě vytváří dostatek světla a zajišťuje tak lepší orientaci ve tmě. Kombinace prvotřídního designu a efektivního světla také vytváří v osvětlené oblasti příjemnou atmosféru.

5 199 Kč

CMD Osvětlení cesty Polos

Svítidlo Polos na cestu s dekorativním opálovým sklemPolos je dekorativní svítidlo na cestu z nerezové oceli s krásným stínítkem z opálového skla, které poskytuje příjemné osvětlení na příjezdových cestách, ve vstupních prostorách nebo na terasách a zajišťuje tak větší bezpečnost. Kulaté opálové sklo je opatřeno závitem, který výrazně usnadňuje výměnu svítidla nebo jeho čištění. Vysoce kvalitní materiály a jejich kvalifikované a pečlivé zpracování charakterizují venkovní svítidla tohoto výrobce, která jsou vyráběna v Německu a všechna jsou vybavena nejmodernějšími technologiemi.

5 999 Kč

CMD Venkovní nástěnné svítidlo Kekoa nerez bez senzoru

Venkovní nástěnná lampa Kekoa z nerezové oceli a se skleněnou koulí Bílý skleněný kulový difuzor ve spojení s držákem z nerezové oceli dodává venkovní nástěnné lampě Kekoa klasický vzhled. Vysoce kvalitní materiály a pečlivé zpracování činí ze svítidla kvalitní výrobek vyrobený v Německu. Příjemné a neoslňující osvětlení kolem domu zajišťuje svítidlo Kekoa, které se díky svému jednoduchému designu hodí k mnoha architektonickým stylům

3 887 Kč
-16%

CMD LED venkovní svítidlo 9026

Moderní LED venkovní svítidlo CMD 9026 na zeď nebo strop Antracitově zbarvený, odolný hliník a bílý, vysoce kvalitní polykarbonát jsou dvě složky moderního venkovního LED svítidla CMD 9026, které zajišťují, že vítr a povětrnostní vlivy nemohou svítidlo poškodit. Elegantní kulatý tvar svítidla také umožňuje osvětlení na stropě i na zdi. Vestavěné LED osvětlují okolí rovnoměrně, bez oslnění s teplým bílým světlem a zajišťují bezpečnost a orientaci. Venkovní svítidlo CMD 9026 se dobře uplatní na zastřešených venkovních plochách, u vchodu do domu, na terase nebo na zahradě.

2 799 Kč

CMD Aqua Peso – venkovní nástěnné svítidlo LED

Venkovní nástěnné svítidlo Aqua Peso LED poskytuje dostatečné okolní osvětlení s vyzařováním světla směrem dolůJednoduchý tvar a barva, ale ušlechtilý výběr materiálů – tak se prezentuje venkovní nástěnné svítidlo Aqua Peso LED, které je vyrobeno z vysoce kvalitní nerezové oceli se satinovaným plaveným sklem a vyzařuje jasné světlo směrem dolů. Kvalitní materiály a jejich kvalifikované a pečlivé zpracování charakterizují venkovní svítidla tohoto výrobce, která jsou vybavena nejmodernějšími technologiemi.

4 906 Kč

CMD Osvětlení cesty Paulo 80

Svítidlo na cestu Paulo se dvěma bočními a dvěma čelními světelnými oknyPaulo je krychlové svítidlo na cestu vyrobené z nerezové oceli se symetrickými světelnými okny na všech čtyřech stranách (2 podlouhlá na boku, 2 hranatá vpředu), které poskytuje příjemný jas a tím i větší bezpečnost na příjezdových cestách, ve vstupních prostorách nebo na terasách. Kvalitní materiály a jejich kvalifikované a pečlivé zpracování charakterizují venkovní svítidla tohoto výrobce, která jsou vyráběna v Německu a všechna jsou vybavena nejmodernějšími technologiemi.

4 599 Kč
-21%

CMD LED venkovní nástěnné světlo 9023

Moderní LED venkovní nástěnné CMD 9023 ve čtvercovém tvaru Jednoduché, ale velmi moderní venkovní LED nástěnné CMD 9023 si přichází na své ve vstupních prostorách domu nebo v prostoru terasy. Jeho robustní hliníkové pouzdro je v elegantním antracitovém provedení a má vysoce kvalitní polykarbonátový difuzor. To rovnoměrně a homogenně vyzařuje teplé bílé světlo vestavěných, energeticky účinných LED diod. Tím je zajištěno spolehlivé a užitečné osvětlení, které nabízí bezpečnost a orientaci ve tmě.

1 799 Kč

CMD LED svítidlo se senzorem Aqua Marco

Venkovní nástěnné světlo Aqua Marco s detektorem pohybu Díky svým technickým vlastnostem je svítidlo Aqua Marco ideálně vhodné jako řešení osvětlení pro venkovní prostory. Tělo je zakřivené a vyrobené z nerezové oceli, která je opatřena práškovým nástřikem a dodává lampě moderní nádech. V krytu z nerezové oceli je zabudován difuzor ze satinovaného plaveného skla, který zajišťuje distribuci světla bez oslnění. Kromě toho je na dolním konci svítidla detektor pohybu, který zajišťuje automatické zapnutí a vypnutí světla, čímž udržuje nízkou spotřebu energie. Venkovní světla výrobce vyrobená v Německu se vyznačují vysoce kvalitními materiály a pečlivým zpracováním a jsou vybavena nejnovějšími technologiemi.

3 031 Kč

CMD Aqua Legendo mini venkovní nástěnné svítidlo nerez

Nerezové venkovní nástěnné svítidlo Aqua Legendo MiniAqua Legendo Mini je čtvercové venkovní nástěnné svítidlo z nerezové oceli s opálovou skleněnou vložkou, jehož světlo vyzařuje do stran a dopředu, čímž vytváří krásnou hru světla na fasádě a zároveň osvětluje prostor před svítidlem. V závislosti na volbě světelného zdroje lze s tímto venkovním nástěnným svítidlem realizovat také energeticky úsporné osvětlení, pokud se použijí moderní LED žárovky. Možné jsou také běžné žárovky do 60 W nebo úsporné žárovky.

3 099 Kč

CMD Venkovní nástěnné svítidlo Lija z nerezu senzor

Venkovní nástěnná lampa Lija poskytuje příjemné osvětleníPuristický design této venkovní nástěnné lampy nabízí mnoho možností využití a vždy vypadá na správném místě – ať už na terase, na fasádě nebo ve vstupním prostoru. Svítidlo vyzařuje přes bílé sklo příjemně měkké a jasné světlo do všech směrů. Vysoce kvalitní materiály a jejich kvalifikované a pečlivé zpracování charakterizují venkovní svítidla tohoto výrobce, která jsou vyráběna v Německu a všechna jsou vybavena nejmodernějšími technologiemi. Technické údaje detektor pohybu: – Spínací výkon: max. 120 W- Montáž: 230 V / 50 Hz- Úhel detekce: cca 120°- Nastavení času: 10 s – 8 min.- Nastavení soumraku: 10 – 2000 luxů- Dosah: max. 8 m

3 990 Kč

CMD Venkovní nástěnné svítidlo Legendo

Čtvercová venkovní nástěnná lampa Legendo s vyzařováním světla do všech stranVenkovní nástěnná lampa Legendo ve tvaru čtverce je moderní světelný zdroj na fasádu, který inspiruje svým vyzařováním světla do všech stran a také dopředu. Osvětluje tak vstupní prostor, terasu nebo jiné prostory kolem domu a zároveň působivě zvýrazňuje fasádu. Světlo svítí bez oslnění a rovnoměrně přes opálově bílé difuzory po celém obvodu. Venkovní nástěnné svítidlo Legendo je kvalitní výrobek, který byl vyroben v Německu a vyznačuje se prvotřídním zpracováním a kvalitními materiály.

3 627 Kč

CMD Domovní čísla z ušlechtilé oceli velikost 4

Velká domovní čísla z ušlechtilé oceli 0-9 Tato vysoce kvalitní domovní čísla z kartáčované ušlechtilé oceli jsou odolná proti povětrnostním vlivům a vypadají velmi elegantně. Připevnění je na zadní straně, takže je vidět krásný design těchto domovních čísel. Vysoce kvalitní materiály a jejich kvalifikované a pečlivé zpracování charakterizují produkty vyrobené tímto výrobcem v Německu, které jsou všechny vybaveny nejmodernější technologií. Poznámka: Jedná se o normální číslo domu bez osvětlení!

752 Kč

CMD olej ve spreji na ošetření nerezu

Ošetřující olej ve spreji pro svítidla z nerezové oceliČištění, ochrana a lesk venkovních svítidel z nerezové oceli – s tímto ošetřujícím olejovým sprejem lze bez námahy odstranit usazeniny, otisky prstů a nečistoty. Zároveň tento olej chrání povrch svítidel.

586 Kč

CMD LED venkovní světlo Aqua Legendo ocel

Elegantní venkovní LED nástěnné světlo Aqua Legendo s detektorem pohybu LED venkovní nástěnné svítidlo Aqua Legendo je vyrobeno z jemně kartáčované nerezové oceli a má ze všech stran difuzory z opálového skla, které jsou zušlechtěny průsvitným filmem. Tím je zajištěno, že LED uvnitř nebudou viditelné zvenčí a současně bude světlo rovnoměrně a bez oslnění vyzařováno do okolního prostředí. Vzhledem k tomu, že světlo může vyzařovat ze všech stran, poskytuje LED venkovní nástěnné světlo Aqua Legendo velmi dobré všestranné osvětlení. K dispozici je také integrovaný PIR senzor, který zajišťuje, že se světlo vždy spolehlivě zapne, když je detekován pohyb v bezprostřední blízkosti. Venkovní svítidlo Aqua Legendo se velmi dobře hodí například ke vchodu do domu nebo na často používaný chodník ve venkovním prostoru. Čidlo technických údajů: – Dosah: max.8 m – Úhel detekce přibližně 180 ° – Doba osvětlení nastavitelná od 10 s do 8 min

6 299 Kč
-22%

CMD Venkovní nástěnné svítidlo Legendo z nerezu senzor

Čtvercová venkovní nástěnná lampa Legendo z kartáčované nerezové oceliTato venkovní nástěnná lampa je vyrobena z vysoce kvalitní nerezové oceli a lze ji snadno integrovat do jakéhokoli venkovního nebo vstupního prostoru. Čtvercový kryt je ze všech stran a z přední strany prostoupen akrylovým sklem, které zajišťuje příjemné a neoslňující osvětlení ve všech směrech. Vysoce kvalitní materiály a jejich kvalifikované a pečlivé zpracování charakterizují venkovní svítidla tohoto výrobce, která jsou vyráběna v Německu a všechna jsou vybavena nejmodernějšími technologiemi. Technické údaje detektor pohybu: – Spínací výkon: max. 120 W- Montáž: 230 V / 50 Hz- Úhel detekce: cca 150°- Nastavení času: 10 s – 8 min.- Nastavení soumraku: 10 – 2000 luxů- Dosah: max. 8 m

4 999 Kč

CMD Osvětlení cesty Gray

Vysoké svítidlo Gray pathway v antracitové a bílé barvě Svítidlo Gray pathway měří na výšku 90 cm a má praktický, elegantní design pro dokonalý design venkovního prostoru. Gray má dřík svítidla vyrobený z hliníku. Je v antracitové barvě a opatřena práškovým lakem. Vysoká odolnost se odráží v desetileté záruce na ochranu proti korozi. Svítidlo na cestu si bez problémů poradí s jakýmikoli povětrnostními podmínkami. Atraktivní stínidlo z opálového skla je optimálně navrženo pro vynikající všesměrové osvětlení. Sklo zabraňuje oslnění. Stínidlo lze pro účely údržby snadno odšroubovat.

5 961 Kč