Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Clayre&Eef
Nejnovější

Clayre&Eef Stolní lampa 5907 pestré stínidlo ve stylu Tiffany

Stolní lampa 5907 ve stylu Tiffany – krásně zářící zdroj světla Tato stolní lampa působí na každém místě v bytě senzací: Důvodem je na jedné straně dekorativní design ve stylu Tiffany a na druhé straně estetický světelný efekt, jehož výsledkem je kombinace barevného skla. Různorodost barev skla také působivě vyniká na tmavě hnědé bázi syntetické pryskyřice. Ať už na parapetu, na komodě, nočním stolku nebo na polici v obývacím pokoji – 5907 vytváří všude skvělou světelnou atmosféru.

4 899 Kč

Clayre&Eef Wilma – stropní světlo v Tiffany stylu

Neobyčejné stropní svítidlo Wilma ve tvarovém provedeníNádherné stropní svítidlo Tiffany Wilma je skutečným skvostem. Elegantní stínidlo se skládá z jednotlivých skleněných komponentů, které dohromady vytvářejí harmonický celkový vzhled. Vzhled dotvářejí kovové prvky ve staromosazném vzhledu. Wilma je vysoká 23 cm a má průměr 40 cm.

6 099 Kč

Clayre&Eef Stolní lampa 5998 vzor mušlí

Skleněná stolová lampa 5998 se vzorem skořápky v designu Tiffany Tato atraktivně navržená stolní lampa vyrobená ze skla ve stylu Tiffany a tmavě hnědý rám vyrobený z polyresinu, robustní syntetické pryskyřice, působí jednak jako poutač na každém místě v bytě a jednak jako zdroj velmi atmosférického doplňkového osvětlení na druhé straně. Pro stínidlo byly spojeny hnědé, bílé a krémově zbarvené kousky skla ve tvaru skořápky. Pastva pro oči!

4 199 Kč

Clayre&Eef Sabet – závěsné světlo v Tiffany stylu

Závěsná lampa Sabet se skleněným stínidlem ve vzhledu Tiffany s barevným dekorem ovocePro milovníky Tiffanyho stylu je tato působivá závěsná lampa tou správnou volbou: poutavé skleněné stínidlo je navrženo s velkým ovocným zátiším. Se svou délkou 94 cm je lampa Sabet ideální pro osvětlení velkého jídelního stolu a poskytuje atmosférické světlo pro útulnou atmosféru. Tato pěkná závěsná lampa je velmi dekorativní i ve vypnutém stavu. Se závěsným řetízkem.

19 099 Kč

Clayre&Eef Stolní lampa Cambria v Tiffany stylu

Propracovaná stolní lampa Cambria v tiffany styluStolní lampa Cambria se prezentuje elegantně a stylově. Nádherně navržené stínidlo v tiffany stylu doplňuje dekorativní podstavec ve starožitném vzhledu. Tímto způsobem vzniká nejen harmonický celkový obraz, ale také příjemné doplňkové osvětlení. stolní lampa je vybavena dvěma tahovými spínači pro oddělené spínání svítidel.

6 299 Kč

Clayre&Eef Okouzlující stolní lampa Waterlily v Tiffany stylu

Noble stolní lampa Waterlily – dekorativní s lekníny Stolní lampa Waterlily je komplikovaně navržena ve stylu Tiffany. Vysoký hnědý podstavec je korunován naprosto okouzlujícím stínidlem. To je navrženo v odstínech modré a zelené – malý rybník, na kterém plave lekníny lila. Vybaveno třemi tažnými spínači pro samostatné spínání světel.

11 999 Kč

Clayre&Eef Stolní lampa 5100W s bílým skleněným stínidlem

Esteticky navržená stolní lampa 5LL-5100WDTypický Tiffanyho styl byl v designu této stolní lampy realizován poměrně jednoduchým způsobem. Bílé stínidlo zaujme klasickým tvarem tzv. bankéřské lampy. Tato lampa zaručuje neoslňující světlo, které je ideální pro práci u stolu. Tento krásný zdroj světla však působí velmi dekorativně i na jakémkoli jiném místě v domácnosti.

3 699 Kč

Clayre&Eef Stolní lampa Tulipania v Tiffany stylu

Krásná stolní lampa Tulipania ve stylu TiffanyStolní lampa Tulipania má krémové stínidlo ve tvaru květu s červenými skleněnými akcenty. Podstavec a rám jsou filigránské a vyrobené z polyresinu. Kulatý podstavec je navíc zdoben dekorativním listem. Díky tomuto decentnímu a vkusnému designu ve stylu Tiffany lze stolní lampu Tulipania použít jako lampičku na čtení nebo noční lampičku v různých obytných prostorách.

2 199 Kč

Clayre&Eef Stolová lampa Orient v Tiffany stylu

Stojací lampa Orient vytváří atmosféru jako v Arabských nocíchStará mosazná základna velké stolní lampy Orient je zdobena listy a plody a dvěma elegantními akcenty z opálového skla. Rozsáhlé skleněné stínidlo je zdobeno filigránovým vzorem ve stylu Tiffany, který vyzařuje stejně orientální atmosféru jako nádherný podstavec. Stojací lampa Orient svým hřejivým světlem vytváří atmosféru jako v Arabských nocích – naprosto pohádkovou. stolní lampa Orient je všestranným talentem díky své výšce 71 cm, což znamená, že ji lze použít také jako stoličku nebo malou stojací lampu. Má také dva praktické tahové spínače, kterými lze samostatně spínat oba světelné zdroje.

12 799 Kč

Clayre&Eef Tiffany styl závěsné světlo Anthia 2

Atraktivní závěsná lampa Anthia 2 ve stylu TiffanyAnthia umně kombinuje styl Tiffany se starožitnými designovými prvky. Skleněné stínidlo je převážně v krémově žluté barvě a nastavuje krásné akcenty barevnými nástřiky. Stínidlo zdobí důmyslně navržený okraj, jehož tvary připomínají hravé úponky. Cenný stylový prvek pro mnoho obytných prostor.

11 799 Kč

Clayre&Eef Stojací lampa 5210 skleněné stínidlo bílo-černá

Moderní stojací lampa 5210 v klasickém designu Tiffany Charakteristickým znakem stojací lampy 5210 je skleněné stínítko v designu Tiffany, které je složeno z černých a bílých prvků. Velké bílé skleněné prvky dodávají lampě moderní vzhled. Základna a špička jako horní konec stínidla jsou vyrobeny z černě lakovaného kovu a nabízejí robustní kontrast k ušlechtilému, jemně vypadajícímu stínu skla. Spodní okraj stínítka se skládá z bílých, obdélníkových skleněných povrchů, které jsou zdobeny černým ornamentálním vzorem. Pod skleněnou clonou jsou dva světelné zdroje E27 (nejsou součástí dodávky), které lze nezávisle na sobě přepínat pomocí oje.

7 799 Kč

Clayre&Eef Gloria – závěsné světlo v Tiffany stylu

Květinová závěsná lampa Gloria se skleněným stínidlem v designu TiffanyZávěsná lampa Gloria má dekorativní skleněné stínidlo o působivém průměru 70 cm. Lampa inspiruje svým designem Tiffany, který má zároveň květinové prvky. Barevné stínidlo ve tvaru misky drží celkem sedm kovových pramenů, které jsou dalším ozvláštněním. Svítidlo Gloria lze použít v prostorných soukromých domech i ve vstupních halách klasických hotelů.

30 399 Kč

Clayre&Eef Bankéřská lampa Verda s nohou v antické hnědé

Verda – klasická bankovní lampa ve starožitném vzhleduNadčasová a vždy oblíbená lampa Verda pro osvětlení pracovního stolu – zde ve starožitném provedení se starožitně hnědou kovovou základnou a mírně prohnutým stínidlem ze zeleného skla. Obzvláště praktické je vybavení tahovým spínačem, kterým se lampa ovládá. Stínidlo lampy lze otáčet v držácích.

3 499 Kč

Clayre&Eef Stropní světlo Kisa

Klasické stropní svítidlo v secesním vzhledu Stropní svítidlo Kisa přesvědčí svým tvarem a barevným provedením. Klasické svítidlo je zdobeno hravými prvky a vybaveno stínidlem, které se skládá z jednotlivých skleněných prvků vytvářejících oblíbený Tiffanyho vzor. Lampa je navíc barevně sladěná a má klasický černobílý vzhled, takže se hodí téměř do každého stylu interiéru.

4 099 Kč

Clayre&Eef Tiffany styl závěsné světlo Eddart

Elegantní závěsná lampa Eddart ve stylu TiffanySlavný styl Tiffany působí vždy klasicky nadčasově a dodá každé místnosti důstojnou atmosféru. Mnoho jednotlivých skleněných prvků se spojuje do přitažlivého vzoru. Teplé barvy poskytují příjemné osvětlení. Zejména nad velkým stolem si tato závěsná lampa přijde na své.

15 999 Kč

Clayre&Eef V Tiffany stylu ztvárněná stolní lampa Madison

Madison – stojací lampa s neobvyklým designemStojanová lampa Madison je navržena ve stylu Tiffany, ale hranatý design podstavce a stínidla ji rozhodně činí zvláštností tohoto stylu. Měkké hnědé a béžové tóny jí nejen dodávají krásný vzhled, ale také nechávají světlo příjemně hřát a zútulňovat. Stojací lampa Madison vysoká 182 cm je klasikou tiffanyovského stylu, která bude dělat radost po mnoho let. kromě běžných žárovek lze v patici stojací lampy (E27) použít také moderní LED žárovky nebo úsporné žárovky.

11 199 Kč

Clayre&Eef Stojací lampa Emily

Stojací lampa Emily v okouzlujícím vzhledu TiffanySkleněné stínidlo navržené ve stylu Tiffany zdobí široký lem růžových a fialových růží propletených listy a větvemi. Díky tomu je stojací lampa Emily mimořádně atraktivní stojací lampou, která svým romantickým světlem okouzlí každé prostředí.stojací lampa Emily je vybavena dvěma sotva viditelnými tahovými spínači pro oddělené přepínání svítidel.

16 799 Kč

Clayre&Eef Stolní lampa 5LL-6049 anděl ve stylu Tiffany

Clayre&Eef Stolní lampa 5LL-6049 anděl ve stylu Tiffany, Obývací pokoj / jídelna, polyresin, sklo, E14, 25W, P: 33 cm, L: 21 cm, K: 33cm

5 499 Kč

Clayre&Eef Stolní lampa 5LL-6044 páv ve vzhledu Tiffany

Clayre&Eef Stolní lampa 5LL-6044 páv ve vzhledu Tiffany, Obývací pokoj / jídelna, sklo, E14, 40W, K: 30cm

5 999 Kč

Clayre&Eef Stolní lampa 5LL-6045

Clayre&Eef Stolní lampa 5LL-6045, zelená, styl Tiffany, Obývací pokoj / jídelna, kov, sklo, E14, 40W, K: 60cm

3 399 Kč

Clayre&Eef Stolní lampa 5LL-6047 žena

Clayre&Eef Stolní lampa 5LL-6047 žena, styl Tiffany hnědobílá, Obývací pokoj / jídelna, polyresin, sklo, E14, 25W, P: 13 cm, L: 13 cm, K: 26cm

2 199 Kč

Clayre&Eef Stolní lampa 5LL-6055 design Tiffany

Clayre&Eef Stolní lampa 5LL-6055 design Tiffany, modrozelená, Obývací pokoj / jídelna, polyresin, sklo, E27, 40W, K: 83cm

21 199 Kč

Clayre&Eef Stolní lampa 5LL-6050 ve stylu Tiffany

Clayre&Eef Stolní lampa 5LL-6050 ve stylu Tiffany, Obývací pokoj / jídelna, polyresin, sklo, E14, 25W, P: 17 cm, L: 15 cm, K: 28cm

3 499 Kč

Clayre&Eef Stolní lampa 5LL-6064 čáp

Clayre&Eef Stolní lampa 5LL-6064 čáp, styl Tiffany, Obývací pokoj / jídelna, polyresin, sklo, E14, 25W, P: 21 cm, L: 21 cm, K: 53cm

7 199 Kč

Clayre&Eef Stolní lampa 5LL-6052

Clayre&Eef Stolní lampa 5LL-6052, design Tiffany, Obývací pokoj / jídelna, polyresin, sklo, E14, 25W, K: 21cm

3 699 Kč

Clayre&Eef Stolní lampa 5LL-6054 želva ve stylu Tiffany

Clayre&Eef Stolní lampa 5LL-6054 želva ve stylu Tiffany, Obývací pokoj / jídelna, polyresin, sklo, E14, 25W, P: 23 cm, L: 14 cm, K: 8cm

1 999 Kč

Clayre&Eef Stropní světlo 5LL-6087 zelená

Clayre&Eef Stropní světlo 5LL-6087 zelená, design Tiffany, Obývací pokoj / jídelna, kov, sklo, E27, 40W, P: 31 cm, L: 31 cm, K: 43cm

5 099 Kč

Clayre&Eef Stolní lampa 5LL-6072 žlutá

Clayre&Eef Stolní lampa 5LL-6072 žlutá, styl Tiffany, Obývací pokoj / jídelna, polyresin, sklo, E27, 60W, K: 58cm

8 899 Kč

Clayre&Eef Stolní lampa 5LL-6070 modrá/zelená

Clayre&Eef Stolní lampa 5LL-6070 modrá/zelená, styl Tiffany, Obývací pokoj / jídelna, polyresin, sklo, E27, 60W, K: 61cm

11 399 Kč

Clayre&Eef Stolní lampa 5LL-6088 ve stylu Tiffany

Clayre&Eef Stolní lampa 5LL-6088 ve stylu Tiffany, Obývací pokoj / jídelna, kov, sklo, E27, 40W, P: 26 cm, L: 26 cm, K: 42cm

4 199 Kč

Clayre&Eef Stolní lampa 5LL-6086 v zelené

Clayre&Eef Stolní lampa 5LL-6086 v zelené, design Tiffany, Obývací pokoj / jídelna, kov, sklo, E27, 60W, K: 57cm

8 299 Kč

Clayre&Eef Stolní lampa 5LL-6061 styl Tiffany

Clayre&Eef Stolní lampa 5LL-6061 styl Tiffany, červená/zelená, Obývací pokoj / jídelna, polyresin, sklo, E27, 60W, K: 58cm

10 599 Kč

Clayre&Eef Stolní lampa 5LL-6078

Clayre&Eef Stolní lampa 5LL-6078, zelená, styl Tiffany, Obývací pokoj / jídelna, polyresin, sklo, E27, 60W, P: 31 cm, L: 31 cm, K: 43cm

4 699 Kč

Clayre&Eef Stolní lampa 5LL-5391 ve stylu Tiffany

Clayre&Eef Stolní lampa 5LL-5391 ve stylu Tiffany, Obývací pokoj / jídelna, polyresin, sklo, E27, 40W, K: 73cm

6 699 Kč

Clayre&Eef Stolní lampa 5LL-6085 motýl ve stylu Tiffany

Clayre&Eef Stolní lampa 5LL-6085 motýl ve stylu Tiffany, Obývací pokoj / jídelna, polyresin, sklo, E14, 25W, P: 41 cm, L: 20 cm, K: 41cm

5 499 Kč

Clayre&Eef Stolní lampa 5LL-6089 pes ve stylu Tiffany

Clayre&Eef Stolní lampa 5LL-6089 pes ve stylu Tiffany, Obývací pokoj / jídelna, polyresin, sklo, E14, 25W, P: 25 cm, L: 14 cm, K: 17cm

3 899 Kč