Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Ceramiche
Nejnovější

Ceramiche Stolní lampa Pizzo

Malá stolní lampa PIZZODTato stolní lampa z půvabné staré mosazi je určena pro romantická místa v domě. Keramické stínidlo je upevněno na kovovém podstavci. Díky krásnému vzoru stínidel lampa opravdu vynikne.stolní lampa pro romantická místaTěmito místy v domě mohou být čtecí koutky nebo malé výklenky. Vhodná je také do vstupního prostoru nebo na chodbu.

4 699 Kč

Ceramiche Nástěnné světlo Semino

Hravé nástěnné svítidlo SeminoTvarovaný bronzový držák na zeď spolu s bílým keramickým stínidlem vytváří romanticky zpracované nástěnné svítidlo Semino. Vzor otvorů v keramice vytváří na stěně krásné světelné a stínové efekty. Díky integrovanému kloubu mezi ramenem lampy a stínidlem lze hlavu lampy naklápět.

3 299 Kč

Ceramiche Závěsné světlo PIEGHE ve venkovském vzhledu 28 cm

Ceramiche Závěsné světlo PIEGHE ve venkovském vzhledu 28 cm, Kuchyň, keramika, E27, 100W

3 149 Kč

Ceramiche 2zdrojové nástěnné světlo NONNA z bílé keramiky

Nástěnné svítidlo NONNA: Moderní v tradičním hávuV nástěnném svítidle NONNA se snoubí tradice s moderností díky kombinaci keramiky a kovu. Stínidla a nástěnná lišta jsou vyrobeny z bílé keramiky a mají modrý ozdobný pruh, zatímco držáky stínidel jsou vyrobeny z kovu. Obě stínidla jsou zdobena perforovaným vzorem ve tvaru květin.romantické osvětlení pro příjemné hodinyS výkonem 2 x 40 W vytváří nástěnná lampa atmosférické světlo, které vybízí k odpočinku. Místnosti ve venkovském stylu dokonale doplní okouzlující nostalgická nástěnná lampa. I obyčejná chodba tak získá hřejivou a útulnou atmosféru, která přivítá obyvatele i hosty.

5 249 Kč

Ceramiche Závěsné světlo Pizzo s řetězem

Romantická závěsná lampa Pizzo z keramikyTato romantická lampa přináší jedinečné okamžiky a velmi zvláštní atmosféru. Pokud chcete svým pokojům dodat romantický nádech, je tento model ideální volbou. Dvě glazovaná keramická stínidla a speciální vzor otvorů zajišťují čistou romantiku. Romantický účinek má také zaoblený okraj, který připomíná krajkovou látku. Lampu lze integrovat do mnoha místností a přizpůsobí se nejrůznějším stylům. PIZZO znamená kvalitu a tímto modelem zajišťuje dobře odrážející světlo, které vyzařuje i směrem dolů. Svítidlo je opravdovou pastvou pro oči a může zabodovat také kvalitním a zdařilým zpracováním na celé čáře.

11 999 Kč

Ceramiche Nástěnné nebo stropní světlo Portico 2zdrojové

Rozkošný design pro zasněné místnosti – nástěnné a stropní svítidlo PorticoToto obzvláště roztomilé nástěnné svítidlo Portico lze použít i jako stropní svítidlo. Každý, kdo miluje romantický, zasněný venkovský styl, si tento model okamžitě zamiluje. Bílé glazované keramické stínidlo s obzvláště dekorativním vlnitým vzorem a zaobleným okrajem nabízí čistou romantiku! Kvalita, na kterou se můžete spolehnoutLampa, která připomíná krajkovou látku, poskytuje radost nejen svým velmi zvláštním designem, ale nabízí také velmi zvláštní vysokou kvalitu. Dokonce i nástěnný držák se speciální keramickou lištou byl dokonale sladěn s designem lampy a zpracován na vysoké úrovni. Zdařilá kombinace zajišťuje také opravdové nadšení mezi milovníky vintage!

4 549 Kč

Ceramiche Závěsné světlo Pizzo

Ušlechtilá keramická závěsná lampa PIZZO Tato okouzlující závěsná lampa PIZZO je vhodná do romanticky zařízených místností. Bílé glazované keramické stínidlo s dekorativním vzorem otvorů a zaobleným okrajem připomíná krajkovou látku a dodává romantický šmrnc. Světlo se dobře odráží a vyzařuje směrem dolů.

3 849 Kč

Ceramiche Nástěnné světlo GRECA MEDITERRANEO

Nástěnná lampa Greca Mediterraneo vnese do obývacího pokoje středomořskou atmosféruNástěnná lampa Greca Mediterraneo je vyrobena z keramiky a svým půlkruhovým stínidlem napodobuje středomořský terakotový styl. Stínidlo má starožitné ornamentální lemování. Světlo svítí vzhůru do místnosti a vytváří příjemnou světelnou atmosféru. Svítidla od tohoto výrobce jsou ručně malovaná, takže se mohou vyskytnout drobné odchylky ve vzoru a barevnosti. Nejedná se však o vadu kvality, ale o známku jedinečnosti, kterou může přinést pouze ruční výroba.

1 549 Kč

Ceramiche Nástěnné světlo Il Punti pohyblivé

Stylová nástěnná lampa IL PUNTI s keramickým stínidlemStylové nástěnné svítidlo s dekorativně řešeným keramickým stínidlem, které lze zakomponovat téměř do každé místnosti a které poskytuje dobré osvětlení. Bílé glazované keramické stínidlo je zdobeno dekorativním modrým dekorem a odpovídá tak stylu venkovského domu. Světlo nástěnné lampy vyzařuje přímo a nerušeně do místnosti.

3 899 Kč

Ceramiche Závěsné světlo FOGLIE MARMO MARRON

Elegantní závěsné svítidlo FOGLIE MARMO MARRONDToto krásné závěsné svítidlo zaujme dekorativním stínidlem z keramiky mramorového vzhledu, které je elegantně navrženo se zlatým vzorem listů. Uchycení stínidla a rozeta závěsu jsou rovněž ve zlaté barvě. Svítidlo FOGLIE MARMO MARRON je atraktivní ozdobou kuchyně i jakékoli jiné obytné místnosti, kde samozřejmě poskytuje i dobré světelné podmínky.

5 199 Kč

Ceramiche Portico – nástěnné světlo se zaobleným ramenem

Tvarově krásná keramická nástěnná lampaNástěnná lampa Portico s romantickým vzhledem se nejlépe hodí do interiérů ve venkovském stylu. Bílé keramické stínidlo spolu se zakřiveným kovovým ramenem jí dodávají celkový tvarovaný vzhled. Perforovaný vzor ve stínidle vytváří na stěně skvělý světelný vzor a k celkovému harmonickému obrazu přispívá i zvlněná povrchová úprava stínidla.

3 949 Kč

Ceramiche Závěsné světlo Semino

Semino – dekorativní keramické závěsné svítidlo Tři tvarovaná keramická stínidla s integrovaným vzorem otvorů v kombinaci s klasicky řešeným rámem v bronzové barvě – tato kombinace vytváří rustikální závěsné svítidlo Semino. Lze ji obzvlášť dobře začlenit do venkovského stylu. Odpovídající žárovky lze objednat přímo v příslušenství.

9 099 Kč

Ceramiche Závěsné světlo I Biliardi

Keramická závěsná lampa I Biliardi se zvlněnými stínidlyZávěsná lampa I Biliardi se dvěma zvlněnými keramickými stínidly působí romanticky. Ta jsou navíc opatřena modrými ozdobnými pruhy a modrým okrajem. Kovový závěs ze staré mosazi se zaoblenými a kvádrovitými ozdobnými prvky harmonicky dotváří celkový obraz. Ve stylu venkovského domu i v rustikálnějších stylech vybavení se tato závěsná lampa dovedně začlení do celkového obrazu.

8 499 Kč

Ceramiche Závěsné světlo NONNA z bílé keramiky

Květinová závěsná lampa NONNATato závěsná lampa inspiruje nenápadným designem a láskyplným zpracováním detailů. Stínidlo o šířce 14 cm z bílé glazované keramiky je zušlechtěné jemným květinovým perforovaným vzorem a doplněné modrými ozdobnými pruhy na spodním i horním okraji stínidla. Rozeta odráží design stínidla. Miska na stínidle se leskne ve staromosazném provedení. Všestranné závěsné svítidloZávěsné svítidlo umožňuje světlu 40wattové žárovky svítit jak soustředěně dolů, tak účinně do stran skrze perforovaný vzor. S maximálním zavěšením 104 cm svítidlo doplní například malý kulatý skleněný stolek. Hravý vnější vzhled ladí s klasickým stylem vybavení nebo s atmosférou venkovského domu.

2 799 Kč

Ceramiche Závěsné světlo GIULIA

Ceramiche Závěsné světlo GIULIA, keramické stínidlo 43 cm, Kuchyň, keramika, E27, 100W

3 949 Kč

Ceramiche Závěsné světlo PIATTO z keramiky

Závěsné svítidlo PIATTO z keramikyZávěsné svítidlo PIATTO je dokonalým osvětlovacím předmětem do kuchyně nebo jídelny ve venkovském stylu. Ploché keramické stínidlo s bílou glazurou je dekorativní ozdobou nad stolem. Světlo vyzařuje směrem dolů. Dekorativním detailem je modrý okraj stínidla.

3 949 Kč

Ceramiche Závěsné světlo Retina

Stylová závěsná lampa Lampa RETINA s jedinečným designem poskytuje krásné okamžiky v kuchyni nebo jídelně. Vyniká romantickým venkovským stylem a vytváří útulnou atmosféru. Díky pečlivému zpracování a vybraným materiálům je lampa poutavá. U tohoto modelu je třeba upozornit také na řetízkové zavěšení. Ten okamžitě upoutá pozornost a dodá designu něco určitého. design a technologie spojené v závěsné lampěStylovou závěsnou lampu lze označit za zdařilé spojení moderní technologie a módního designu a kombinuje styl venkovského domu s novými prvky.

6 049 Kč
-7%

Ceramiche Nástěnné světlo NONNA z bílé keramiky

Nástěnná lampa NONNA z bílé keramikyS nástěnnou lampou NONNA můžete dotvořit venkovský styl v kuchyni, ložnici nebo předsíni. Pěkné keramické stínidlo je zpracováno s dekorativním květinovým perforovaným vzorem a zdobeno modrými ozdobnými pásky, které se opakují i na keramickém nástěnném držáku. Držák je vyroben z kovu ve staromosazné barvě, který je atraktivním doplňkem. Světlo se dobře odráží a vyzařuje dopředu/dolů, čímž příjemně osvětluje místnost. Stínidlo lze pomocí kloubu na držáku nastavit podle potřeby a přání.

2 649 Kč

Ceramiche Závěsné světlo Pizzo se závažím

Okouzlující závěsné svítidlo Pizzo v bílé glazované barvěKrásné keramické závěsné svítidlo Pizzo s elegantním závěsem šíří romantickou atmosféru. Dekorativní stínidlo má jemný perforovaný vzor a vizuálně připomíná jemné krajkové okraje. Světlo vyzařuje směrem dolů ve tvaru kužele. Díky tomu je toto pěkné svítidlo vhodné zejména k osvětlení jídelního a kuchyňského stolu. Výšku svítidla lze pomocí závěsu nastavit podle potřeby. Možnosti zavěšení jsou v rozmezí 95 až 200 cm.

7 799 Kč

Ceramiche Závěsné světlo PIATTO z keramiky

Závěsné svítidlo PIATTO z keramikyZávěsné svítidlo PIATTO je dokonalým osvětlovacím předmětem do kuchyně nebo jídelny ve venkovském stylu. Ploché keramické stínidlo s bílou glazurou je dekorativní ozdobou nad stolem. Světlo vyzařuje směrem dolů. Dekorativním detailem je modrý okraj stínidla.

3 149 Kč

Ceramiche Nástěnné světlo Pizzo

Ušlechtilá keramická nástěnná lampa PIZZO Tato okouzlující nástěnná lampa PIZZO se hodí do romanticky zařízených místností. Bílé glazované keramické stínidlo s dekorativním vzorem otvorů a zaobleným okrajem připomíná krajkovou látku a dodává romantický nádech. Světlo se dobře odráží a vyzařuje dopředu. Pomocí kulového kloubu lze stínidlo nastavit podle potřeby osvětlení.

3 649 Kč

Ceramiche Stolní lampa Semino

Semino – stolní lampa, která má něco do sebeVzhled stolní lampy Semino je velmi romantický. Keramické stínidlo vytváří díky vzoru otvorů krásné světelné efekty a rám svou tvarovou krásou naprosto upoutá pozornost. Ať už v předsíni na komodě, v obývacím pokoji jako harmonické doplňkové světlo nebo na nočním stolku – Semino se všude velmi dobře vyjímá.

3 749 Kč

Ceramiche Okouzlující stropní světlo AMENO

Okouzlující keramické stropní svítidlo AMENOToto okouzlující stropní svítidlo AMENO je dokonalým doplňkem do místnosti ve venkovském stylu. Bílé glazované keramické stínidlo s ozdobným perforovaným vzorem má na okraji modrý ozdobný pruh, který se nachází i na stropním svítidle. AMENO podporuje útulnou atmosféru venkovského stylu. Světlo se dobře odráží a vyzařuje směrem dolů.

3 499 Kč

Ceramiche Závěsné světlo PIATTO se závažím

Pěkné závěsné svítidlo Piatto v bílé a modré barvěPřitažlivé závěsné svítidlo Piatto je ideálním doplňkem venkovského stylu a vytváří okouzlující akcent v jídelně a kuchyni. Jeho pěkné a ploché keramické stínidlo se dodává ve dvou barvách. Celkový podstavec je bílý. Okraj potěší krásnou ultramarínovou modří. Tvarovaný přívěsek je dokonale barevně sladěný se stínidlem. Keramický materiál se díky glazování šíří jemným leskem. Piatto poskytuje široký rozptyl světla a praktické všestranné osvětlení. Díky závěsu lze variabilně nastavit výšku závěsného svítidla. Rozsah je od min. 85 cm do max. 195 cm.

6 149 Kč

Ceramiche Závěsné světlo Guiliano keramické stínidlo 36

Ceramiche Závěsné světlo Guiliano keramické stínidlo 36, 5 cm, Obývací pokoj / jídelna, keramika, E27, 100W

5 349 Kč

Ceramiche Nástěnné světlo Portico

Okouzlující keramická nástěnná lampa PORTICO s kovovým držákem na zeďTato nádherná nástěnná lampa PORTICO je jako stvořená pro romantický venkovský dům. Bílé glazované keramické stínidlo s dekorativním vzorem otvorů a zaobleným okrajem připomíná krajkovou tkaninu a dodává romantický šmrnc. Světlo nástěnné lampy se dobře odráží a vyzařuje směrem dolů. Nástěnný držák z kovu s bílou keramickou rozetou je barevně a stylově sladěný.

2 449 Kč

Ceramiche Nástěnné světlo PORTO GRANDE

Elegantní nástěnná lampa PORTO GRANDE s okouzlujícím držákem na zeď Tato elegantní nástěnná lampa PORTO GRANDE je jako stvořená pro romantický venkovský dům. Keramické stínidlo s černou horní stranou je ploché a expanzivní a optimálně odráží světlo, které je vyzařováno dolů pomocí bílé spodní strany. Mimořádně dekorativní kovový nástěnný držák je barevně a stylově sladěný a je skutečnou ozdobou.

8 499 Kč

Ceramiche Gocce – zářivé keramické závěsné světlo

Závěsná lampa Gocce – elegantní světelný zdroj Keramická závěsná lampa Gocce najde své ideální místo ve stylu venkovského domu i v klasickém stylu vybavení. Bílé, krásně navržené keramické odstíny dostanou určitou eleganci se zlatými aplikacemi, aniž by byly příliš rušivé. Další zlaté krystaly uvolňují jinak poměrně jednoduchou barevnou kombinaci. Závěsná lampa Gocce se stává poutačem, který zaručeně nikdy nebude vypadat nudně. Celkem pět požadovaných lamp lze objednat přímo z příslušenství.

11 899 Kč

Ceramiche Závěsné světlo Semino

Závěsná lampa Semino s bílými keramickými stínidlyZávěsná lampa Semino s celkem pěti bílými keramickými stínidly a kreativně navrženým rámem působí pompézně, ale ne rušivě. Stínidla jsou mírně natočena směrem ven, aby poskytovala optimální osvětlení. Vzor otvorů v keramice stínidel navíc poskytuje další světelné výstupy a krásné efekty.

13 499 Kč

Ceramiche Závěsné světlo Guiliano keramické stínidlo 20

Ceramiche Závěsné světlo Guiliano keramické stínidlo 20, 5 cm, Obývací pokoj / jídelna, keramika, E27, 100W

4 349 Kč

Ceramiche Keramické nástěnné světlo Guiliano zdobení křišťál

Guiliano – keramická nástěnná lampa s něčím, co má něco do sebeNástěnná lampa Guiliano okouzlí především tvarovanými keramickými stínidly, na jejichž povrchu se zobrazují krásné obrázky pomocí děr v kombinaci s křišťálovými ornamenty. Zvláště po zapnutí se perforovaný vzor skutečně projeví. Díky dvěma kloubům na nástěnném držáku, který má rovněž keramický kryt, lze obě stínidla snadno otáčet.

5 499 Kč

Ceramiche Nástěnné světlo Laurentia 39 cm

Laurentia – nadčasová keramická nástěnná lampa s křišťálovým zdobením Samotný tvar půl skořápky z něj činí elegantní zdroj světla. Nástěnné svítidlo Laurentia však také boduje materiálem a zpracováním. Nástěnná lampa z keramiky je také vybavena vysoce kvalitními krystaly ve tvaru věnce. Ty dodávají Laurentii elegantní design, který lze integrovat do nejrůznějších stylů vybavení. Jejich nadčasový vzhled je nikdy nenechá vyjít z módy.

3 449 Kč

Ceramiche Stolní lampa Emanuel keramika

Stolní lampa Emanuel s tvarovaným keramickým stínidlemStoletní lampa Emanuel je opravdu skvělá. Ať už je umístěna na komodě v předsíni, na okenním parapetu nebo na nočním stolku. Díky tvarovanému rámu a bílému keramickému stínítku s proutěným vzhledem ji lze umístit téměř kamkoli. Díky svému jedinečnému designu je nejen zdrojem světla, ale také dekorativním prvkem.

3 999 Kč

Ceramiche Závěsné světlo Emanuel keramika 2zdrojové

Emanuel – tvarovaná keramická závěsná lampaDvě bílá keramická stínidla a krásně navržené stropní svítidlo se skvěle doplňují. Stínidla byla vyrobena v jakémsi pleteném vzhledu a díky malým otvorům tak poskytují skvělé světelné podmínky. Kromě toho je lze výškově nastavit v rozmezí od 65 cm do 92 cm. Nad jídelním stolem poskytuje dostatečné světlo díky dvěma žárovkám E27. Odpovídající žárovku lze objednat přímo v příslušenství.

11 699 Kč

Ceramiche Nástěnné světlo Emanuel keramika vyložení 33 cm

Emanuel – keramická nástěnná lampa v bílé barvěZakřivené rameno ve staromosazném provedení a bílé tkané keramické stínidlo vytvářejí velmi harmonický a zároveň rustikální vzhled. Otvory na stínidle navíc poskytují plochu pro vyzařování světla, která vytváří stínové a světelné hry. Keramická nástěnná lampa Emanuel tak vytváří krásnou atmosféru.

3 749 Kč

Ceramiche Závěsné světlo Emanuel keramika Ø 32 cm

Ceramiche Závěsné světlo Emanuel keramika Ø 32 cm, Obývací pokoj / jídelna, kovový odlitek, keramika, E27, 100W

5 949 Kč