Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Burgwächter
Nejnovější

Burgwächter Trubka na noviny 4900

Novinová schránka 4900 – ochranný kryt na denní tisk Dokonalým doplňkem poštovních schránek bez novinové přihrádky je novinová role 4900 z odolného plastu. Chrání dodané lisované výrobky před povětrnostními vlivy v kteroukoli denní i noční dobu. Upevňovací materiál je součástí dodávky. Letterbox není součástí balení.

424 Kč

Burgwächter Velká nerezová poštovní schránka Nordic 3780 Ni

Elegantní velkokapacitní poštovní schránka Nordic 3780 z nerezové oceliPoštovní schránka v sobě spojuje dvě vlastnosti – vysokou prostornost a vkusný design. Poštovní schránka je vyrobena z čisté, nerezové oceli a opatřena ručně stíraným povrchem. Přímočarý čtvercový tvar je na horní straně tvarován do krásného oblouku. Široká listová klapka umožňuje vkládat poštovní zásilky až do velikosti DIN C4. Otevírací zarážka usnadňuje vyjmutí poštovních zásilek. Poštovní schránka s výškou 56 cm a šířkou 38 cm nabízí dostatek prostoru pro noviny a dopisy. Lze ji připevnit na zeď nebo volně postavit. V sekci příslušenství lze objednat odpovídající obloukový stojan – rovněž z nerezové oceli.

7 299 Kč

Burgwächter Velkoprostorová schránka Nordic 680 bílá

Tvarovaná poštovní schránka Nordic 680 z pozinkované oceli s bílým nátěrem Velkokapacitní poštovní schránka Nordic z pozinkované oceli s bílým nátěrem a komfortní hloubkou nabízí dostatek prostoru pro poštu a noviny až do formátu C4 a je vybavena zarážkou otevírání. Pokud nemá být tvarovaná poštovní schránka namontována na stěnu, ale volně umístěna na venkovní ploše, je jako příslušenství k dispozici kulatý obloukový stojan z nerezové oceli.

4 699 Kč

Burgwächter Poštovní schránka Kiel z plastu

Plastová poštovní schránka KIEL v krásné podobě Fasáda domu vždy odráží individuální životní styl a vkus jeho obyvatel. Poštovní schránka na fasádě domu nebo na plotu zahrady tak plní nejen praktický účel svého určení, ale také rozhodujícím způsobem přispívá k harmonickému celkovému vzhledu. Krásně zakřivená poštovní schránka Kiel působí na stěně domu velmi dekorativně. Poštovní schránka z robustního plastu, který se snadno udržuje, je však výhodná nejen díky atraktivnímu designu, ale také díky velké kapacitě. Otvor (šířka 32,5 cm, výška 3,4 cm) pojme i větší dopisy, aniž by se pomačkaly. Díky integrovanému vnitřnímu osvětlení (na baterie) je možné pohledem přes klapku zjistit, zda byla pošta vložena, a to i ve večerních hodinách. Kiel je také vybaven zarážkou otevírání, která zabraňuje vypadávání dopisů a zabraňuje nárazu klapky do stěny budovy. Upevňovací materiál pro montáž na zeď je součástí dodávky.

4 699 Kč

Burgwächter Schránka na noviny 1890

Novinová krabička 1890 z litého hliníku Tato litinová přihrádka na noviny se zvlášť velkým otvorem je dokonalým a praktickým doplňkem mnoha poštovních schránek z litého hliníku. Díky své velkorysé velikosti hlídá všechny druhy tiskových produktů kdykoli během dne nebo v noci a chrání je před deštěm a větrem. Poutavý a přitom jednoduchý design přitahuje pozornost na každé fasádě. Robustní materiál zaručuje trvanlivost a tvarovou stálost. Kvalita vyrobená v Německu

2 199 Kč

Burgwächter Nerezový obloukový stojan 3685 Ni 36

Nerezový kulatý obloukový stojan Nordic 3685 Ni, vhodný pro nerezové poštovní schránky Nordic 680 a 3680 Ni. Kulatý oblouk je vyroben z kulaté trubky z nerezové oceli o průměru 3,2 cm. Poštovní schránka není součástí dodávky.

4 199 Kč

Burgwächter Poštovní schránka COMFORT-SET

Burgwächter Poštovní schránka COMFORT-SET, trubka, stříbrná, ocel, pozinkovaná, L: 38 cm, K: 44cm

2 799 Kč

Burgwächter Objem 98 l – balíková schránka EBoxx výška 57

eBoxx – box na balíky o objemu 98 l a výšce 57,5 cmS boxem na balíky eBoxx lze doručovat zásilky od poskytovatelů balíkových služeb, i když nejste doma, protože se do něj vejdou balíky o rozměrech až 54 x 34 x 40,5 cm. Balíkový box je vybaven speciálním bezpečnostním zámkem. Balíkový doručovatel může otevřít víko stisknutím tlačítka. Po vložení balíku aktivuje konečný bezpečnostní zámek stisknutím tlačítka. Nyní je schránka uzamčena a lze ji otevřít pouze klíčem, kterým lze zásilku vyjmout. eBoxx schránka na balíky byla svařena laserem a je vybavena důmyslným ventilačním systémem. Součástí dodávky je oznamovací karta pro trvalé použití a formuláře pro smlouvy (tzv. garážové smlouvy) s balíkovými službami. Box je vybaven korozivzdorným šroubovým zpracováním, tříbodovým uzamykacím systémem a 3 panty, zarážkou dveří, západkou dveří zabraňující nechtěnému otevření a dětskou pojistkou.

7 799 Kč

Burgwächter Hranatá schránka Oxford s novinovou přihrádkou

Oxford – hranatá poštovní schránka v černé/nerezové barvěVstupní klapka a také přední dvířka poštovní schránky Oxford jsou vyrobeny z nerezové oceli, která je opatřena průhledným ochranným lakem, který ji chrání před poškrábáním a usnadňuje její čištění. Hranaté tělo i přihrádka na noviny umístěná pod poštovní schránkou jsou vyrobeny z matné černě lakované oceli a tvoří efektní kontrast k přední části z nerezové oceli. Vyrobeno v Německu.

2 199 Kč

Burgwächter London – poštovní schránka s novinovou přihrádkou

Černě lakovaná poštovní schránka London s dvířky z nerezové oceli Poštovní schránka London byla navržena v elegantní kombinaci matné černě lakované oceli a nerezové oceli a má integrovanou přihrádku na noviny. Dvířka z nerezové oceli lze otevřít směrem dopředu a vybírat z nich poštu a byla opatřena průhledným ochranným lakem, který je chrání před poškrábáním. Vyrobeno v Německu.

2 599 Kč

Burgwächter Stříbrná

Stříbrně lakovaná poštovní schránka Letter 5832 v jednoduchém vzhleduPoštola Letter 5832 je vyrobena z lakované pozinkované oceli v jednoduchém tvaru. Vhoz je chráněn výklopným krytem proti dešti, přední stranu lze otevřít doprava a vyjmout tak poštu.vhazovací otvor až do formátu DIN C4.

1 499 Kč

Burgwächter Bíle lakovaná prostá poštovní schránka Letter 5832

Bílá lakovaná poštovní schránka Letter 5832 v jednoduchém vzhleduPoštola Letter 5832 je vyrobena z lakované pozinkované oceli v jednoduchém tvaru. Vhoz je chráněn výklopným krytem proti dešti, přední stranu lze otevřít doprava a vyjmout tak poštu.vhoz otevíratelný až do formátu DIN C4.

1 499 Kč

Burgwächter Železný vzhled – prostá schránka Letter 5832

Letter 5832 – jednoduchá poštovní schránka železného vzhleduPoštola Letter 5832 je vyrobena z lakované pozinkované oceli jednoduchého tvaru. Vhoz je chráněn výklopným krytem proti dešti, přední část lze otevřít doprava a vyjmout tak poštu.vhoz otevíratelný až do formátu DIN C4.

1 499 Kč

Burgwächter Zelená

Letter 5832 – jednoduchá poštovní schránka v zelené barvěPoštola Letter 5832 je vyrobena z lakované pozinkované oceli a má jednoduchý tvar. Vhoz je chráněn výklopným krytem proti dešti, přední část lze otevřít doprava a vyjmout tak poštu.vhoz otevíratelný až do formátu DIN C4.

1 499 Kč

Burgwächter Stříbrná poštovní schránka Holiday 5842 z oceli

Stříbrně lakovaná poštovní schránka Holiday 5842 v zakřiveném tvaruPozinkovaný ocelový plech poštovní schránky Holiday 5842 je lakován stříbrnou barvou. Přední strana s vhazovací a otevírací klapkou je chráněna před povětrnostními vlivy zakřivenou „střechou“, která vyčnívá dopředu, a ohyb v přední části také zabraňuje stékání vody.

1 999 Kč

Burgwächter Bílá poštovní schránka Holiday 5842 z oceli

Bílá poštovní schránka Holiday 5842 v zakřiveném tvaruPozinkovaný ocelový plech poštovní schránky Holiday 5842 byl natřen bílou barvou. Přední strana s vhazovací a otevírací klapkou je chráněna před povětrnostními vlivy zakřivenou „střechou“, která vyčnívá dopředu, a ohyb v přední části také zabraňuje stékání vody.

1 999 Kč

Burgwächter Oblíbená poštovní schránka Holiday 5842

Holiday 5842 – poštovní schránka v obloukovém tvaru, železný vzhledPozinkovaný ocelový plech poštovní schránky Holiday 5842 je lakován do železného vzhledu. Přední strana s vhazovací a otevírací klapkou je chráněna před povětrnostními vlivy dopředu vystupující zahnutou „střechou“, přičemž ohyb v přední části zároveň zabraňuje stékání vody.

1 999 Kč

Burgwächter Zelená poštovní schránka Holiday 5842 z oceli

Holiday 5842 – poštovní schránka v obloukovém tvaru, zelenáPozinkovaný ocelový plech poštovní schránky Holiday 5842 byl natřen zelenou barvou. Přední strana s vkládací a otevírací klapkou je chráněna před povětrnostními vlivy zakřivenou „střechou“, která vyčnívá dopředu, a ohyb v přední části také zabraňuje stékání vody.

1 999 Kč

Burgwächter Poštovní schránka Verona

Moderní tvar a barva – poštovní schránka Verona 844Poštola Verona 844 z pozinkované oceli v ušlechtilém antracitovém provedení je skvělým designovým objektem vedle vchodových dveří. Přihrádka na noviny je ukryta za baňatým čelem, které dodává poštovní schránce moderní tvar. Poštovní schránka je pohodlně vybavena vnitřním osvětlením a zarážkou otevírání.

5 699 Kč

Burgwächter Nordic 780 – velká schránka

Burgwächter Nordic 780 – velká schránka, bíle povrstvená, ocel povrstvená, L: 38 cm, K: 56cm

5 199 Kč

Burgwächter Velkoprostorová schránka Nordic 680 zelená

Tvarovaná poštovní schránka Nordic 680 z pozinkované oceli se zeleným nátěrem Velkokapacitní poštovní schránka Nordic z pozinkované oceli se zeleným nátěrem a komfortní hloubkou nabízí dostatek místa pro poštu a noviny až do formátu DIN C4 a je vybavena zarážkou otevírání. Pokud nemá být tvarovaná poštovní schránka namontována na stěnu, ale volně umístěna na venkovní ploše, je jako příslušenství k dispozici kulatý obloukový stojan z nerezové oceli.

4 699 Kč

Burgwächter Velkoprostorová schránka Nordic 680 černá

Tvarovaná poštovní schránka Nordic 680 z pozinkované oceli s černým nátěrem Velkokapacitní poštovní schránka Nordic z pozinkované oceli s černým nátěrem a komfortní hloubkou nabízí dostatek prostoru pro poštu a noviny až do formátu DIN C4 a je vybavena zarážkou otevírání. Pokud nemá být tvarovaná poštovní schránka namontována na stěnu, ale volně umístěna na venkovní ploše, je jako příslušenství k dispozici kulatý obloukový stojan z nerezové oceli.

4 699 Kč

Burgwächter Opera – komfortní nerezová poštovní schránka

Exkluzivní poštovní schránka Opera z nerezové oceli s velkým komfortemNeobvyklý tvar, skrytá cylindrická vložka s komfortním zámkem click pro zamykání bez klíče, doraz otevírání s komfortním pantem pro měkké otevírání a vnitřní osvětlení dělají z poštovní schránky Opera něco výjimečného. Vysoce kvalitní poštovní schránka z přírodní, nerezové oceli byla ručně otřena a je vyrobena s obzvláště pevným nerezovým čelem a oddělenou přihrádkou na noviny. To vše dělá ze schránky Opera poštovní schránku o třídu lepší.

11 599 Kč

Burgwächter Obloukový stojan 3785 Ni z nerezu 44

Dokonalý kulatý stojan na poštovní schránky Tento kulatý stojan z nerezové oceli -Nordic 3785 Ni, je držák na poštovní schránky. Vhodné jsou modely Nordic 780 a 3780 Ni. Zakřivená trubka má průměr 3,2 cm. Poštovní schránka není součástí dodávky.

4 399 Kč

Burgwächter Nordic – nerezová schránka s kruhovým obloukem

Lakovaná nerezová poštovní schránka Nordic 3680 Ni s vysokou kapacitou plněníNerezová poštovní schránka Nordic 3680 Ni se díky šířce 30 cm snadno umisťuje. Je kompletně lakovaná ve stříbrné barvě a vyznačuje se komfortní hloubkou. To znamená, že do běžné přihrádky na dopisy lze vkládat noviny nebo časopisy, aniž by byly vystaveny povětrnostním vlivům. Lze do ní vkládat listovní zásilky až do formátu DIN C4. Alternativně k montáži na stěnu je možná také montáž na kulatý obloukový stojan. Modul naleznete v příslušenství.

6 799 Kč

Burgwächter Poštovní schránka Pearl 886 žula

Elegantní poštovní schránka Pearl 886 v elegantní granitové barvěPoštola Pearl 886 je vyrobena z vysoce kvalitního plastu. Zakřivená přední část dodává poštovní schránce esteticky vkusný vzhled. Povrch v granitové barvě má matný povrch a vytváří příjemný dojem na dotek. Aby nedošlo k poškození dopisů, je schránka Pearl vybavena praktickou přihrádkou na noviny. Ta je umístěna v zadní části poštovní schránky. Otevírací zarážka usnadňuje bezpečné vybírání pošty. Vrcholem je vnitřní osvětlení napájené bateriemi. Poštovní schránka Pearl 886 dodá moderní atmosféru každé fasádě domu. Pro vnitřní osvětlení je zapotřebí knoflíková baterie CR 2032 a poštovní schránka přijímá dopisy až do formátu DIN C4.

4 999 Kč

Burgwächter Poštovní schránka Piano 886 merlot

Poštovní schránka Piano 886 ve veselých barvách pro pestrý denPoštovní schránka Piano 886 je vyrobena z vysoce kvalitního plastu a zaujme svým krásně navrženým povrchem. Je vybavena nejen praktickou přihrádkou na noviny, ale také zarážkou otevírání pro snadné a bezpečné vybírání pošty a standardně i vnitřním osvětlením na baterie. Piano 886 dodá moderní nádech každé fasádě a zpestří každodenní život. Upevňovací materiál je součástí dodávky.- Vložka: formát DIN C 4- včetně kolíkové vložky se 2 klíči- Baterie: knoflíková CR 2032

5 899 Kč

Burgwächter Poštovní schránka Piano 886 marine blue

Poštovní schránka Piano 886 ve veselých barvách pro pestrý denPoštovní schránka Piano 886 je vyrobena z vysoce kvalitního plastu a zaujme svým krásně navrženým povrchem. Je vybavena nejen praktickou přihrádkou na noviny, ale také zarážkou otevírání pro snadné a bezpečné vybírání pošty a standardně i vnitřním osvětlením na baterie. Piano 886 dodá moderní nádech každé fasádě a zpestří každodenní život. Upevňovací materiál je součástí dodávky.- Vložka: formát DIN C 4- včetně kolíkové vložky se 2 klíči- Baterie: knoflíková CR 2032

5 899 Kč

Burgwächter Poštovní schránka Piano 886 light blue

Poštovní schránka Piano 886 ve veselých barvách pro pestrý denPoštovní schránka Piano 886 je vyrobena z vysoce kvalitního plastu a zaujme svým krásně navrženým povrchem. Je vybavena nejen praktickou přihrádkou na noviny, ale také zarážkou otevírání pro snadné a bezpečné vybírání pošty a standardně i vnitřním osvětlením na baterie. Piano 886 dodá moderní nádech každé fasádě a zpestří každodenní život. Upevňovací materiál je součástí dodávky.- Vložka: formát DIN C 4- včetně kolíkové vložky se 2 klíči- Baterie: knoflíková CR 2032

5 899 Kč

Burgwächter Poštovní schránka Piano 886 žula

Poštovní schránka Piano 886 ve veselých barvách pro pestrý denPoštovní schránka Piano 886 je vyrobena z vysoce kvalitního plastu a zaujme svým krásně navrženým povrchem. Je vybavena nejen praktickou přihrádkou na noviny, ale také zarážkou otevírání pro snadné a bezpečné vybírání pošty a standardně i vnitřním osvětlením na baterie. Piano 886 dodá moderní nádech každé fasádě a zpestří každodenní život. Upevňovací materiál je součástí dodávky.- Vložka: formát DIN C 4- včetně kolíkové vložky se 2 klíči- Baterie: knoflíková CR 2032

5 899 Kč

Burgwächter Universal 190 Ni kruhový oblouk z nerezu

Nerezový kulatý oblouk Universal 190 Ni k připnutí na Universal190 Ni z nerezové oceli lze připnout na stojan poštovní schránky Universal 150 Ni. Na kulatý oblouk lze připevnit všechny poštovní schránky s roztečí otvorů 19 cm. Vhodné modely poštovních schránek: Verona, Comfort/Comfort-Set, Lucca/Lucca-Set, Amrum/Amrum-Set, Modena, Borkum, Olymp/Olymp-Set, Futura/Futura-Set, Amsterdam, Potsdam, Set Vario, Bayreuth.

1 599 Kč

Burgwächter Stojan poštovní schránky Universal 150

Nerezový stojan na poštovní schránky Universal 150 NiUniversal 150 Ni se skládá ze dvou trubek se speciální perforací, ke kterým se zevnitř připevňují poštovní schránky. Trubky stojanu jsou zabetonovány a v případě potřeby je lze zkrátit. To znamená, že jakoukoli poštovní schránku, ať už je vyrobena z nerezové oceli, oceli nebo plastu, lze volně umístit v chráněném venkovním prostoru.

2 399 Kč

Burgwächter Stojan poštovní schránky Rondo bílý

Rondo – elegantní trubkový oblouk jako stojan na poštovní schránkyS trubkovým obloukem Rondo o výšce 174 cm s pevnou šroubovací deskou a upevňovacími šrouby lze modely poštovních schránek Malmö, Brémy a Kiel libovolně umístit v chráněném venkovním prostoru.

8 199 Kč

Burgwächter U.S. Mailbox s otočným praporkem

Vždy aktuální – americká poštovní schránka jako poštovní schránka Poštovní schránka amerického typu, U.S. Mailbox, je velmi oblíbená i u nás. Má velkou kapacitu a lze ji umístit kdekoli na pozemku. S červenou otočnou vlajkou. Když je vlajka nahoře, pošta je ve schránce. K dispozici je také odpovídající podpěrný sloupek (viz příslušenství).

2 099 Kč

Burgwächter U.S. Mailbox s otočným praporkem

Vždy aktuální – americká poštovní schránka jako poštovní schránka Poštovní schránka amerického typu, U.S. Mailbox, je velmi oblíbená i u nás. Má velkou kapacitu a lze ji umístit kdekoli na pozemku. S červenou otočnou vlajkou. Když je vlajka nahoře, pošta je ve schránce. K dispozici je také odpovídající podpěrný sloupek (viz příslušenství).

1 499 Kč

Burgwächter Poštovní schránka WISMAR DIN A4

Wismar – Poštovní schránka pro chráněný vstupní prostorPoštovní schránka Wismar ve formátu na výšku s čelním vložením do maximálního formátu DIN A4 se vyrábí bez klapky a s průhledovými štěrbinami ve spodní části. Lze ji proto použít pouze v chráněných vstupních prostorách nebo na chodbách.

1 399 Kč