Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. B+M LEUCHTEN
Nejnovější

B+M LEUCHTEN Palais LED nástěnné světlo

Nástěnné svítidlo LED Palais s dotykovým stmívačem Nástěnné svítidlo Palais se skládá z půlkruhového opálového skla a nástěnného držáku z mosazi. Mosaz je zčásti leštěná a zčásti matná, což dodává svítidlu Palais mimořádně ušlechtilý nádech. Světlo teplých bílých diod LED směřuje vzhůru a poskytuje krásné okolní světlo. Na nástěnném svítidle je tlačítkový spínač, který umožňuje také snížit intenzitu světla. Vybrané materiály a nejmodernější technologie v kombinaci s německým řemeslným zpracováním – to je to, co představuje společnost B+M v Arnsbergu. Zde se mimo jiné zpracovává a zušlechťuje nejčistší mosaz, foukané opálové sklo nebo odstředivé sklo vyvinuté speciálně pro B+M. Díky tomuto vysokému standardu vznikají ušlechtilá svítidla s dlouhou životností.

21 969 Kč

B+M LEUCHTEN Seda taburetové svítidlo

S dotykovým stmívačem – malá stojací lampa Seda Stojací lampa umístěná na nízkém příborníku přispívá díky světlému látkovému stínidlu k příjemnému světlu jako doplňkové osvětlení obývacího pokoje. Robustní kulatá základna má matný povrch a jemně leštěné aplikace zušlechťují mosazný rám. Zde se také nachází dotykový stmívač, který mění intenzitu světla bez kroků. Nastavený jas lze pohodlně vyvolat přímo při příštím zapnutí lampy, protože Seda si pamatuje úroveň stmívání lampy. Krémové stínidlo je opatřeno tzv. jemným crashem, který při bližším pohledu odhalí světlý vzor s nepravidelnými liniemi. Řada Seda pochází od sauerlandského výrobce světel B+M, který v Německu zajišťuje vše od návrhu až po výrobu a expedici. Koncepty, které se vyznačují elegancí, zde vytvářejí vlastní konzultanti v oblasti designu. Důmyslná povrchová úprava a neustálé kontroly kvality v mezistupních mají za cíl zajistit dlouhou životnost výrobků.

27 276 Kč

B+M LEUCHTEN Palais LED stolní lampa

Noble LED stolní lampa Palais s integrovaným stmívačem Tvar elipsy lze objevit téměř v každém detailu lampy, protože kromě podstavce mají eliptický průřez i tyč a skleněné stínidlo. Kromě matného niklu jsou zde také leštěné detaily. Na základně svítidla je připevněn spínač, který rovněž umožňuje plynulé stmívání stisknutím a podržením. Integrovaná paměťová funkce umožňuje, aby světlo po opětovném zapnutí svítilo naposledy nastaveným jasem. Stolní lampa Palais se ideálně hodí jako doplňkové osvětlení na příborník nebo jako noční lampička. U německého výrobce svítidel B M se snoubí vysoce kvalitní materiály a praktické funkce s ušlechtilým a moderním designem. Výrobky jsou vyráběny v Německu pod neustálou kontrolou kvality a vyznačují se dlouhou životností a udržitelností. Výrobce z Arnsbergu dodává vše od návrhu až po kompletaci a konečnou montáž a balení z jediného zdroje.

20 735 Kč

B+M LEUCHTEN Astra LED stolní lampa

Stmívatelná stolní LED lampa Astra se skleněným stínidlem Malá stolní lampa Astra vypadá téměř jako moderní pouliční lampa, protože stínidlo ze skla je položeno naplocho na světelném zdroji LED. Světlo svítí přes skleněný difuzor směrem nahoru do místnosti a poskytuje příjemné sekundární osvětlení, například v obývacím pokoji. Díky integrovanému stmívači na přívodním kabelu lze svítidlo Astra zapnout a také stmívat. Po každém zapnutí začíná svítidlo s 50 % svítivostí. Napájecí jednotku lze k lampě snadno připojit pomocí zástrčky. Tento kvalitní výrobek pochází od společnosti B M a je ručně vyráběn v Arnsbergu. K dlouhé životnosti svítidel přispívá kromě propracovaných procesů zpracování kovů také energeticky úsporná technologie LED.

9 750 Kč

B+M LEUCHTEN Astra stropní světlo

LED stropní svítidlo Astra s 13 světelnými prvky Na kulatém stropním svítidle je uspořádáno mnoho tenkých kovových tyčí do tvaru sněhové vločky. Každý světelný prvek je vybaven teplými bílými diodami LED, z nichž každá svítí směrem dolů bez oslnění za skleněným difuzorem. Díky vysoké kvalitě světelných prvků je dosaženo silného a realistického osvětlení velkých a vysokých místností. Jas lze také snížit pomocí externího stmívače fázového vypínání. Společnost B M z Arnsbergu, která dbá na kvalitu, vyrábí svítidla výhradně v Německu s hodnotným řemeslným zpracováním a velkou láskou k detailu. Tvarové a barevné provedení je znakem jednoduché elegance, podtrhuje vysokou kvalitu a zajišťuje dlouhodobý požitek z kvalitního výrobku.

60 229 Kč

B+M LEUCHTEN Stripe závěsné světlo

V krásné kombinaci materiálů – závěsné svítidlo LED Stripe s možností nastavení výšky Závěsná lampa Stripe kombinuje úzké látkové stínidlo s mosaznými detaily. Čtvercová stříška je rovněž vyrobena z mosazi. Teplé bílé a vysoce kvalitní LED diody vyzařují světlo směrem dolů bez oslnění a obzvlášť dobře osvětlují dlouhé stoly. Díky vestavěnému stahovacímu systému lze také výškově nastavit pásek Stripe (95 – 120 cm). Další výhodou je, že šňůru a stínítko lze snadno odpojit. To je výhodou například při úklidu nebo při využití prostoru k jiným účelům. Gerd Bonus založil svou společnost B+M a kombinací vlastních řemeslných dovedností a požadavku na vytváření svítidel vysoké kvality garantuje výrobu v Německu, od návrhu až po balení. Ušlechtilý design a propracovaná výroba jsou zároveň navrženy tak, aby svítidla měla dlouhou životnost.

38 877 Kč

B+M LEUCHTEN Stripe stropní světlo

Se stínítkem z látky chintz – ušlechtilé stropní svítidlo LED Stripe Elegantní kombinace mosazi a stínidla z chintzové látky je spojena do oválného tvaru. Na každé straně jsou připevněny dva leštěné mosazné záchytné prvky, které dodávají vozíku Stripe zvláštní charakter. Obdélníkové stropní svítidlo je rovněž z mosazi. Akrylový difuzor zajišťuje rovnoměrné rozložení světla v místnosti. Pruhy lze použít nejen v obytných místnostech, ale také v pohostinství nebo ve veřejných budovách, kde elegantní barevná kombinace působí obzvlášť kvalitně. Severorýnsko-vestfálská společnost B+M vyrábí své kvalitní výrobky výhradně v Německu. Suroviny, jako je mosaz, se zpracovávají a leští v náročných dokončovacích procesech. Několik kontrolních prvků zajišťuje stálou kvalitu a vlastní technologie LED zajišťuje sofistikované a energeticky úsporné osvětlení.

26 597 Kč

B+M LEUCHTEN Astra LED stolní lampa

LED stolní lampa Astra s integrovaným stmívačem Ušlechtilý design stolní lampy z mosazi a skla se dobře hodí do klasického stylu interiéru. Lampa je vybavena vysoce kvalitními diodami LED, které lze nejen stmívat, ale také poskytují téměř realistické podání barev. Na přívodním vedení je přepínač, který může také snížit jas Astry. Při každém dalším zapnutí začne svítivost na 50 %. Ploché stínidlo ze skla je poznávacím znamením řady Astra. Mosaz je pečlivě zpracovávána ve společnosti B M a podléhá neustálé kontrole kvality. Společnost B M věří, že kvalita přináší uživateli nejlepší a dlouhodobě udržitelný užitek.

9 750 Kč

B+M LEUCHTEN Astra LED stojací lampa

Třílampový stojací svítidlo Astra LED s dotykovým stmívačem Tři LED prvky směřující vzhůru jsou zakryty skleněným difuzorem, takže teplé bílé světlo může příjemně zářit vzhůru. Tři světelné prvky jsou upevněny na dlouhých tyčích v různých výškách a uprostřed jsou spojeny ozdobnou koulí. Tato koule má integrovaný dotykový stmívač, kterým se jednak ovládá zapínání a vypínání, jednak lze dlouhým podržením plynule snižovat jas. Napájecí jednotka se k přívodnímu kabelu připojuje jednoduchým zásuvným spojem. Řada Astra pochází od německé společnosti B M, která se zaměřuje na nejvyšší kvalitu a technologie Made in Germany. Kov se zde v mnoha krocích ručně zušlechťuje a používá se nejmodernější technologie LED. Design je střídmý a elegantní zároveň.

33 632 Kč

B+M LEUCHTEN Seda stojací lampa

Stojací lampa Seda s tahovým vypínačem a dotykovým stmívačem Za světlým textilním stínítkem se skrývají celkem čtyři zásuvky. Tři z nich směřují dolů a ovládají se pomocí dotykového stmívače. Jedna objímka směřuje nahoru a ovládá se tahovým spínačem. Zde lze světlo směřující nahoru použít pro okolní osvětlení, světlo směřující dolů pro čtení na pohovce nebo obojí dohromady. Jemný vzor krémového látkového stínidla je pozoruhodný a dobře kontrastuje s matnou mosazí. Ušlechtilý design doplňují drobné aplikace z leštěné mosazi. Jako svítidla se zde doporučují stmívatelné LED žárovky. Výrobce B+M vyrábí v Arnsbergu v regionu Sauerland svítidla a díky preciznímu výběru materiálů a ruční výrobě zajišťuje hodnotná svítidla. Společnost klade zvláštní důraz na kvalitu svých výrobků a zaměřuje se na svítidla, která jsou navržena tak, aby nebyla tak extravagantní, ale naopak praktická a odolná.

34 064 Kč

B+M LEUCHTEN Seda stolní lampa

Ušlechtilá kombinace materiálů – stolní lampa Seda Tyč a podstavec stolní lampy Seda jsou vyrobeny z leštěné a matné mosazi a krémové stínidlo má mírně mačkanou strukturu, protože vzor látky je protkán světlými diagonálními liniemi a v oboru je znám jako jemně mačkaný. Díky světlému látkovému stínidlu může světlo příjemně pronikat do místnosti a je tím pravým osvětlením pro sofistikované hotelové pokoje, obchodní prostory nebo i pro váš vlastní obývací a spací prostor. Obsluhu usnadňuje spínač na přívodním vedení. Výrobce doporučuje žárovku LED do patice E27. Německá společnost B+M společně s vlastními poradci pro design a styl vyvíjí svůj ušlechtilý styl, který lze dobře začlenit do mnoha stylů. Stínidla i kovové výrobky jsou přitom vyráběny ručně pod přísnou kontrolou kvality v Arnsbergu v Severním Porýní-Vestfálsku a právem nesou označení Made in Germany.

13 021 Kč

B+M LEUCHTEN Move LED závěsné světlo černá/nikl

Délkově nastavitelné závěsné svítidlo LED Move s možností změny barvy světla Závěsné svítidlo Move je vyměnitelné, protože jeho stínidlo lze podle potřeby prodloužit ze 148 cm na 180 cm. Umístěním nad výsuvný stůl může Move optimálně demonstrovat své funkce. Po instalaci je také možné nastavit výšku (105 – 160 cm). Dvě tlačítka na hranatém stínítku mezi dvěma kabelovými závěsy zajišťují pohodlné přepínání a plynulé stmívání LED diod i přepínání barvy světla. Univerzální bílá barva světla je mimo jiné vhodná pro soustředěnou práci, zatímco teplá bílá barva světla je vhodná pro příjemné večerní posezení. Pokud je stůl přemístěn a závěsné svítidlo překáží, lze jej snadno odstranit pomocí kabelů stropní přípojky. Tuto funkci lze použít také při čištění lampy. Move, vybavený mnoha užitečnými komponenty, je jednou z hlavních atrakcí společnosti B+M, která je doma v Arnsbergu v Severním Porýní-Vestfálsku. Od návrhu až po balení se vše odehrává přímo ve firmě a každý prvek musí před odesláním projít několika kontrolami kvality. V touze vytvářet svítidla s dlouhou životností věnuje B+M pozornost nejen vynikajícím materiálům a odolnému designu, ale také vybavuje svá svítidla praktickými funkcemi.

61 679 Kč

B+M LEUCHTEN Palais LED stojací lampa

LED stojací lampa Palais se světlem na čtení Kulatý podstavec z mosazi, dlouhý široký sloup a stínidla ze skla tvoří stojací lampu Palais, která je propracovaná díky matným a leštěným detailům. Světlo na čtení a stropní reflektor jsou vybaveny teplými bílými diodami LED a mají také vysoký index podání barev, který velmi věrně reprodukuje světlo. Malé čtecí světlo má tvar špičatého klobouku a lze jej nasměrovat požadovaným směrem. Dva tlačítkové spínače ovládají zapínání a vypínání a stmívání s integrovanou paměťovou funkcí. Výrobce B+M se sídlem v Arnsbergu vyrábí svá svítidla s ohledem na dlouhou životnost. K tomu přispívají nejen vybrané materiály a nejnovější technologie LED, ale také moderní vzhled, který se hodí do mnoha interiérů. Všechny výrobky jsou vyráběny s pečlivou řemeslnou péčí a podléhají neustálé kontrole kvality.

58 131 Kč

B+M LEUCHTEN Astra LED závěsné světlo

Ušlechtilé závěsné svítidlo LED Astra s mnoha vynikajícími vlastnostmi Závěsné svítidlo se čtyřmi plameny má čtyři kulaté prvky LED na obdélníkové tyči, které jsou směrovány dolů přes skleněný difuzor. Teplé bílé světlo tak může osvětlit jídelní stůl bez oslnění. Výšku závěsného svítidla lze nastavit od 95 cm do 120 cm. Světlo je také možné snížit pomocí externího stmívače s fázovým řezem. Společnost B+M z Arnsbergu v Severním Porýní-Vestfálsku se zaměřila na výrobu vysoce kvalitních svítidel v nadčasovém designu v Německu. Kvalitní výrobky se zaměřují na nejmodernější technologii LED a odborné řemeslné zpracování. Takto vznikají skutečná mistrovská díla, která budou uživateli přinášet potěšení po dlouhou dobu.

30 546 Kč

B+M LEUCHTEN Seda stojací lampa s kloubem

Výškově a projekčně nastavitelná stojací lampa Seda – s kloubem Krémové stínidlo je vybaveno ramenním můstkem a pružinovými tlumiči v kloubech, takže se může pohybovat tiše, přestože je model vyroben z masivní mosazi. Seda za to vděčí kombinaci jehlového a kuličkového ložiska, která modelu propůjčuje nesrovnatelně snadnou manipulaci. Pružina v kloubu zajišťuje, že není nutné seřizovat obvyklý kloubový šroub. Výšku lampy lze také měnit v rozmezí od 130 do 174 cm. Pod stínítkem na rámu se nachází přepínač, který dlouhým stisknutím mění také jas svítidla Seda. Integrovaná paměť přehrává dříve zvolené nastavení přímo po opětovném zapnutí. Stínidlo je opatřeno tzv. jemným stínidlem, které představuje světlý vzor v nádherném kontrastu s mosazným rámem. Spoje jsou zde leštěné, což dodává designu vznešený nádech. Vývod kabelu je na jedné straně základní desky. „Handmade in Germany“ je každé svítidlo z domu B+M, který řídí vše od návrhu až po expedici svítidla vlastní výrobou. S velkým důrazem na detail a inovativní funkce, z nichž některé jsou dokonce patentované, společnost navrhuje a vyrábí v Severním Porýní-Vestfálsku. Snaha a požadavek na kvalitu se vyplácí, protože modely září nejen díky ušlechtilým materiálům, ale také díky své funkční stránce, která je navržena pro dlouhou životnost.

39 926 Kč

B+M LEUCHTEN Astra stropní světlo

Vyrobeno v Německu – sedmisvětelné stropní svítidlo Astra Ze stropního svítidla vyčnívají ve všech směrech jemné kovové vzpěry a na jejich konci je umístěn LED prvek, který je zakončen skleněným difuzorem. Tím vznikne celkový zaoblený základní tvar. Světlo svítí silně a rovnoměrně směrem dolů, a proto je ideálním obecným zdrojem světla. Svítivost lze také postupně snižovat pomocí stmívače s fázovým řezem, který není součástí dodávky. Společnost B+M představuje kvalitní svítidla Made in Germany. Vysoce kvalitní kovy jsou zde rafinovány v propracovaných dílčích krocích a osazeny vysoce kvalitními LED diodami s velmi dobrým podáním barev. Kromě energetické účinnosti a elegantního designu hrají při výrobě svítidel důležitou roli také udržitelnost a trvanlivost.

35 730 Kč

B+M LEUCHTEN Palais LED závěsné světlo

Nastavitelná výška pomocí protizávaží – závěsné svítidlo LED Palais v mosazném provedení Dva kabelové systémy spojují dvě skleněná stínidla se čtvercovou stříškou. Konce stínidel i protizávaží zavěšená na lanech jsou provedena v matné a leštěné mosazi, což působí vysoce kvalitním dojmem. Skleněná stínidla mají základní tvar elipsy a jsou v nich umístěny diody LED, které vysílají teplé světlo směrem dolů. Palais se nejlépe hodí k osvětlení jídelního stolu. Jas lze regulovat pomocí fázového stmívače (není součástí dodávky). Podle zásady „Kvalita vyrobená v Německu“ vyrábí společnost B+M se sídlem v Severním Porýní-Vestfálsku od návrhu až po expedici ve vlastní režii a na místě. K výrobě se používají vysoce kvalitní materiály, jako je masivní mosaz, nerezová ocel a opálové sklo foukané do úst a odstředivé sklo vyvinuté speciálně pro B+M.

52 392 Kč