Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. BEGA
Nejnovější

BEGA 24509K4 reflektor výložník grafit 4000K

Silný venkovní LED reflektor 24509K4 s držákem Venkovní LED reflektor 24509K4 je vhodný k osvětlení fasád a ploch. Je vybaven držákem a lze jej variabilně namontovat. Systém držáků je plynule nastavitelný směrem nahoru a dolů vždy maximálně o 15 cm, což umožňuje různé nastavení polohy hoření pro nejrůznější osvětlovací úlohy. Přesné nastavení polohy ohniska je zaručeno stupnicí na rameni držáku, což je výhodné zejména v případě, že je třeba namontovat několik svítidel za sebou a dosáhnout rovnoměrného vyrovnání všech reflektorů. 24509K4 je ideálním světelným zdrojem pro všechny komerční prostory a může být bez problémů vystaven vysoké mechanické a klimatické zátěži. Kryt z robustního hliníkového odlitku zajišťuje potřebnou stabilitu a stupeň krytí IP65 zajišťuje nejlepší možnou ochranu proti prachu a vlhkosti. V závislosti na požadavcích lze reflektor namontovat tak, aby vyzařování světla směřovalo nahoru nebo dolů – buď přímo na zeď, nebo na střechu. LED reflektor 24509K4 s držákem je kvalitní výrobek od výrobce svítidel BEGA. Společnost BEGA již téměř 70 let vyvíjí a vyrábí svítidla pro vnitřní i venkovní použití, která nadchnou svou odolností a prvotřídní kvalitou.

41 599 Kč

BEGA 77265K3 orientační světlo hranaté 1stranné

77246K3 – orientační LED světlo s hranatým designem a světlem na jedné straně Horní polovina orientačního LED světla 77246K3 je vybavena bílým krytem z bezpečnostního skla na jedné straně, které světlo volně rozkládá. Je vhodný zejména pro oblasti s nízkou jasností okolí, které vyžadují pouze světlo na jedné straně. Světlo vyrobené z litého hliníku se dodává se základnou z galvanizované oceli. Ta se zapouští do betonu v zemi. Pak je orientační světlo připojeno pomocí kabelové spojky, nasazeno na základnu a zašroubováno. Dlouhá životnost orientačního LED světla Santos od výrobce 77246K3 je zaručena vysokou kvalitou použitých materiálů a moderní technologií LED. Minimální životnost zabudovaných LED žárovek je přibližně 50 000 hodin. Druh krytí IP65

11 399 Kč

BEGA 77265K3 orientační světlo hranaté otevřené

Moderní orientační LED světlo 77265K3 se zaměřeným osvětlením Spodní polovina orientačního LED světla 77265K3 se skládá z uzavřeného těla z litého hliníku, horní polovina z rámového prvku, rovněž z litého hliníku. Uvnitř je difuzor zhotovený z bílého bezpečnostního skla, který způsobuje, že světlo teplých bílých LED žárovek vrhá zajímavé světelné vzory na obě strany světla. Podél cest, na terase nebo ve vstupním prostoru vytváří orientační LED svítidlo fantastické efekty díky směrovanému světlu, zejména pokud je nainstalováno několik světel najednou. Díky stupni krytí IP65 je světlo optimálně chráněno před klimatickými podmínkami. Svítidlo 77265K3 je orientační světlo od výrobce BEGA, které se vyznačuje vynikající kvalitou a dlouhou životností. Dodává se zapuštěnou základnou. Poté, co byla základna zabetonována v zemi, je orientační světlo připojenou pomocí kabelové spojky, zasunuto do základny a přišroubováno.

12 552 Kč

BEGA 77237K3 orientační světlo hranaté grafit

77237K3 – hranaté orientační LED světlo se zapuštěnou základnou Orientační LED světlo 77237K3 vyzařuje tlumené, pásové, sestupné světlo, a je tak úžasně vhodné pro osvětlování cest, vstupních ploch nebo teras, kde nejenže poskytuje velmi efektivní osvětlení díky moderní technologii LED, ale je také moderní a bezúdržbové. Součástí dodávky je zapuštěná základna z galvanizované oceli. Ta by měla být zabetonovaná v zemi. Poté lze orientační světlo připojit prostřednictvím kabelové spojky, nasadit a zašroubovat. Díky stupni krytí IP65 svítidlo 77237K3 odolává i náročnějším klimatickým podmínkám. Výrobce osvětlení BEGA, který navrhl a vyrobil toto orientační LED světlo, se vyznačuje prvotřídními řešeními osvětlení pro venkovní i vnitřní prostředí a vyrábí špičková světla již po téměř 70 let. Při výrobě světel ve společnosti BEGA se klade zvláštní důraz na udržitelnost a šetrné nakládání se zdroji.

9 899 Kč

BEGA 77218K3 orientační světlo kulaté grafit 3000K

77218K3 – orientační LED světlo s širokým úhlem a světlem orientovaným dolů, IP65 Orientační LED světlo 77218K3 osvětluje rovnoměrně a tlumeně cesty, terasy atd. v exteriéru a díky své efektivní technologii LED představuje moderní osvětlení nenáročné na údržbu. Orientační světlo se dodává se zapuštěnou základnou do země. Ta se zabetonuje v zemi, poté se připojí, nasadí a zašroubuje svítidlo s kabelovou spojkou. Orientační LED světlo 77218K3 je produktem od renomovaného výrobce osvětlení BEGA. Společnost BEGA již téměř 70 let navrhuje a vyrábí vysoce kvalitní vnitřní a venkovní světla.

9 699 Kč

BEGA 33590K3 venkovní svítidlo 3 000K up/down

33590K3 – venkovní nástěnné LED světlo svítící směrem nahoru a dolů se stupněm krytí IP64 Světlo vyzařované nahoru a dolů, koncentrované pod úhlem 23°, dodává působivé akcenty na jakékoliv fasádě. Venkovní nástěnné LED světlo 33590K3, umístěné v řadě na sloupcích nebo vlevo a vpravo od vstupních dveří, vyzařuje nejen teplé bílé osvětlení, ale také osvětluje fasádu a zvýrazňuje moderní architekturu. Hranaté venkovní nástěnné LED světlo 33590K3 značky BEGA – výrobce osvětlení, který vyrábí vysoce kvalitní světla pro vnitřní i venkovní prostředí po téměř 70 let – je dlouhodobým zdrojem světla z důvodu vysoce kvalitních použitých materiálů a zabudované technologie LED a může být instalováno buď ve veřejném a komerčním sektoru, nebo v soukromém obydlí.

9 899 Kč

BEGA 33579K3 venkovní světlo grafit 3000K 1stranné

Venkovní nástěnné LED svítidlo 33579K3 v grafitu, které vyzařuje světlo jedním směrem – IP64 Venkovní nástěnné LED světlo 33579K3 nabízí velký počet možností pro uspořádání. Ať už se používá jako individuální světlo nebo jako sled několika světel, 33579K3 je vhodnou možností pro osvětlení stěn a fasád. Svítidlo z litého hliníku s reflektorem vyrobeným z anodizovaného ultra-čistého hliníku a krytem z bezpečnostního skla vytváří světelné efekty – ať už je namontováno ve vnitřních prostorách nebo venku. Svítidlo musí být namontováno s výstupem světla dolů. BEGA – výrobce tohoto vysoce kvalitního venkovního nástěnného světla vyvíjí a vyrábí již téměř sedm desetiletí kvalitní svítidla pro interiér a exteriér, která se díky prvotřídním materiálům a moderní technologii LED stávají světelnými objekty s dlouhou životností a s jejichž světelnými efekty působivě zdůrazníte jakoukoliv architekturu.

8 499 Kč

BEGA 33224K3 venkovní světlo grafit 3000K 1stranné

Směrované osvětlení s venkovním nástěnným LED světlem 33224K3 Světlo venkovního nástěnného LED svítidla 33224K3 může svítit nahoru nebo dolů, protože svítidlo může být namontováno v jakékoliv poloze. Ať už je instalováno jako individuální světlo, v řadě nebo jako několik světel na fasádě, dosáhnete s tímto světlem fantastických efektů a zdůrazníte tak přednosti dané budovy. Zarovnané krycí sklo rozprostírá světlo doširoka na montážní ploše. Rovněž stupeň krytí IP65 zaručuje vynikající kvalitu, protože poskytuje světlu komplexní ochranu před jakýmikoli klimatickými podmínkami. Hliníkový odlitek, hliník, nerezavějící ocel a bezpečnostní sklo – to jsou materiály, které se používají k výrobě venkovního nástěnného LED světla 33224K3 ve společnosti BEGA. Během výroby světla se klade velký důraz na udržitelnost a pečlivé nakládání se zdroji. Prvotřídní materiály a moderní energeticky úsporná technologie LED činí světla tohoto výrobce dlouhodobými zdroji světla pro soukromé a veřejné prostory.

7 399 Kč

BEGA 33405K3 LED venkovní světlo grafit 3000K down

LED venkovní nástěnné svítidlo ve tvaru krychle 33405K3, svítící dolů 33405K3 je kompaktní LED venkovní nástěnné svítidlo, které vyzařuje světlo dolů na jednu stranu. Částečně mrazené křišťálové sklo s tlustými stěnami ovlivňuje vzhled tohoto svítidla svojí působivou hrou se světlem. Ať už je uspořádáno jako samostatné světlo nebo v řadě, efektivně osvětluje budovy ve veřejném i soukromém sektoru. Díky stupni krytí IP64 odolává všem klimatickým podmínkám bez jakýchkoli problémů. 33405K3 Ben musí být instalováno s výstupem světla dolů. LED venkovní nástěnné světlo 33405K3 je výrobek výrobce osvětlení BEGA, jehož světla se vyznačují dlouhou životností a prvotřídní kvalitou. Téměř 70 let se ve společnosti vyrábějí svítidla pro vnější a vnitřní použití, přičemž při výrobě hraje významnou roli precizní konstrukce, šetrné zacházení se zdroji a inteligentní využívání surovin.

8 544 Kč

BEGA 22261K3 venkovní svítidlo grafit 3000K 17

22261K3 – LED venkovní nástěnné svítidlo pro veřejné a soukromé prostory Nízká hloubka pouhých 6 cm činí z venkovního nástěnného LED světla 22261K3 se stupněm krytí IP64 světelný zdroj, který je zvláště vhodný pro haly a chodby – ať už je to v komerční, veřejné nebo soukromé sféře. Teplé bílé světlo vyzařuje skrz krycí sklo dolů a – když je světlo namontováno vpravo a vlevo od vstupních dveří – osvětluje například vstup do budovy. Světla výrobce BEGA se vyznačují vynikající kvalitou a moderní technologií LED a tato kombinace je činí zdroji světla s dlouhou životností pro veřejné a soukromé prostory. Téměř 70 let vyrábí společnost světla, přičemž během výrobního procesu věnuje pozornost konkrétním hodnotám, například šetrnému zacházení se zdroji, precizní konstrukci a inteligentnímu využívání surovin.

9 499 Kč

BEGA 24469K3 venkovní svítidlo up/down 3 000 K

24469K3 – LED venkovní nástěnné svítidlo ve tvaru půlkruhu LED venkovní nástěnné svítidlo 24469K3 vyzařuje teplé bílé světlo směrem nahoru a dolů, což vede k zajímavému osvětlovacímu efektu na fasádě a také k osvětlení přilehlého prostoru. Lité hliníkové světlo, nalakované grafitovou šedou barvou, je vybaveno skleněnými stínítky, která zaručují neoslňující světelnou atmosféru s příjemným vizuálním komfortem. Světlo vytváří uvnitř teplé bílé LED žárovky, které se vyznačují velmi dlouhou životností. Díky stupni krytí IP64 nemohou povětrnostní vlivy svítidlo 24469K3 nijak poškodit. Výrobky výrobce osvětlení BEGA jsou vysoce kvalitní a odolná světla, která splňují nejvyšší normy kvality. Po téměř 70 let byly ve společnosti BEGA vyráběny zdroje světla pro vnitřní a venkovní použití, přičemž se klade velký důraz na udržitelnost a šetrné nakládání se zdroji během výrobního procesu.

8 399 Kč

BEGA 33507K3 LED venkovní světlo grafit 3 000 K

Kulaté LED venkovní nástěnné svítidlo 33507K3 odolné proti nárazu s teplými bílými LED žárovkami – IP65 Robustní, odolné, nadčasové, moderní – to vše jsou atributy charakterizující LED venkovní nástěnné svítidlo světlo 33507K3. V rámu vyrobeném z litého hliníku v grafitové barvě je usazeno stínítko z křišťálového skla se silnou tloušťkou materiálu a bílým vnitřkem. Teplé bílé LED žárovky instalované ve stínítku vyzařují homogenní světlo skrz bílé sklo a světlo je odcloněné nahoru. Venkovní nástěnné LED světlo jednotlivě nebo ve skupině provádí širokou škálu světelných úkolů a odolává počasí díky stupni krytí IP65. Světla jsou instalována bez viditelných šroubových spojů prostřednictvím bajonetového uzávěru, pouze rám z litého hliníku je jištěn stavěcími šrouby. Vysoce kvalitní svítidla, která se vyznačují prvotřídní kvalitou zpracování a těmi nejlepšími materiály – to jsou výrobky výrobce světel BEGA, který již téměř 70 let vyrábí svítidla pro nejrůznější oblasti architektury a vždy kladl velkou váhu na udržitelnost a šetrné zacházení se zdroji.

9 299 Kč

BEGA 22650K3 LED venkovní světlo grafit 3 000 K

22650K3 – hranaté LED venkovní nástěnné svítidlo s rámem vyrobeným z hliníkového odlitku Obvodový, robustní rám vyrobený z litého hliníku chrání okraje a rohy stínidel LED venkovního nástěnného svítidla 22650K3. Jedná se o křišťálová skleněná stínítka se silnou tloušťkou materiálu a přesnými, osvětlovacími strukturami. Vzhledem k bílému vnitřnímu povrchu se světlo teplých bílých LED žárovek jeví jako velmi homogenní. 22650K3 je moderní, ale také nadčasové venkovní nástěnné světlo, které lze instalovat na řadu fasád a garantovat odolnost díky své prvotřídní kvalitě a moderní technologii LED. 22650K3 má stupeň krytí IP65 a může být instalován ve venkovním prostoru na fasádách i na stropech. Společnost BEGA, výrobce tohoto venkovního nástěnného LED světla, vyvíjí a vyrábí vysoce kvalitní svítidla po téměř 70 let pro všechny oblasti architektury. Společnost klade velkou váhu vedle precizní konstrukce a zpracování svítidel také na udržitelnost, šetrné nakládání se zdroji a inteligentní využívání surovin.

10 299 Kč

BEGA 22432K3 LED venkovní světlo grafit 3 000 K

LED venkovní nástěnné svítidlo 22432K3 ve tvaru kostky Na nástěnném držáku z lakovaného litého hliníku v grafitové barvě je usazeno křišťálové sklo ve tvaru krychle se silnou tloušťkou materiálu, takže robustnost je zaručena a zároveň je díky velkému podílu skla vysoce průsvitné. Venkovní nástěnné LED světlo odolné proti nárazu je vybaveno teplými bílými LED žárovkami, které vyzařují své světlo ve všech směrech. Dokonce i skrz bílé křišťálové sklo uvnitř se docílí rovnoměrného osvětlení. Malé nástěnné LED světlo se hodí také pro montáž na stropě nebo na sloupcích, díky stupni krytí IP65 je chráněno před povětrnostními podmínkami všeho druhu. Výrobce světel BEGA vyvíjí a vyrábí již téměř 70 let vysoce kvalitní svítidla pro všechny oblasti architektury a klade velkou váhu vedle vysokého nároku na kvalitu také na udržitelnost, precizní konstrukce, inteligentní využívání surovin a šetrné nakládání se zdroji.

7 699 Kč

BEGA 66157K3 venkovní světlo grafit 3000 K 38°

66157K3 – LED stropní bodové svítidlo pro venkovní použití – světlo symetricky rozptýlené Ať už je pod přesahem střechy soukromých obydlí nebo komerčních nemovitostí nebo ve vstupním prostoru, stropní, kompaktní LED bodové svítidlo 66157K3 poskytuje energeticky účinné osvětlení. Světlo vyzařuje dolů, symetricky se rozkládá v úhlu 38°. Svítidlo vyrobené z litého hliníku s reflektorem vyrobeným z ultračistého hliníku a krytem vyrobeným z bezpečnostního skla odolávají jakýmkoli povětrnostním podmínkám díky stupni krytí IP65. BEGA vyvíjí a vyrábí vysoce kvalitní světla pro téměř všechny oblasti architektury po téměř sedm desetiletí. Znalosti, zkušenosti a neustálá ochota učit se novému se promítají do každodenní činnosti tohoto výrobce osvětlení. Podnikatelský přístup a podniková filozofie se vyznačují udržitelností, precizními konstrukcemi, inteligentním využíváním surovin a šetrným nakládáním se zdroji hned od samého začátku. Výsledkem jsou příkladná osvětlovací řešení pro vnitřní a venkovní použití, která splňují nejvyšší požadavky.

7 799 Kč

BEGA 66056K3 venkovní světlo grafit 3000 K 62°

Kompaktní LED bodové svítidlo 66056K3 s širokým úhlem vyzařování, vyrobené z hliníkového odlitku LED stropní bodové svítidlo 66056K3 vyzařuje své světlo dolů pod úhlem 62° a má vertikální svítivost díky částečně matovanému křišťálovému sklu. Výsledkem je mnohotvárná hra světla s příjemným vizuálním komfortem. LED stropní svítidlo 66056K3 je hospodárným svítidlem pro řešení řady světelných úkolů. Podobně dobře osvětluje soukromé vstupní prostory a vnější prostory veřejných budov, úřadů nebo obchodů. Svítidlo lakované v grafitové šedé barvě vyzařuje teplé bílé světlo, je díky stupni krytí IP65 chráněno před jakýmikoli povětrnostními podmínkami a vyznačuje se vysokou kvalitou zpracování, což z něho vedle moderní technologie LED činí odolný a účinný světelný zdroj pro venkovní použití.

9 999 Kč

BEGA 33327K3 LED venkovní světlo grafit 3 000 K

33327K3 – LED venkovní nástěnné svítidlo ve tvaru krychle se zacloněním z jedné strany Na jedné straně je světlo LED venkovního nástěnného svítidla 33327K3 zacloněno nástěnným držákem ve tvaru L. Svítí ve třech směrech stínítkem, který je vyroben z velmi silného křišťálového skla a má bílý vnitřní povrch. Na fasádě vedle vchodu, na sloupu nebo na zdi vyzařuje energeticky úsporné teplé bílé světlo. Moderní technologie LED se vyznačuje nejen velmi vysokou energetickou účinností, ale také velmi dlouhou životností až 50 000 hodin. Díky stupni krytí IP65 je svítidlo 33327K3 velmi dobře chráněno před klimatickými podmínkami. Výrobce světel BEGA vyvíjí a vyrábí již téměř 70 let vysoce kvalitní svítidla pro všechny oblasti architektury a klade velkou váhu vedle vysokého nároku na kvalitu také na udržitelnost, precizní konstrukce, inteligentní využívání surovin a šetrné nakládání se zdroji. Výsledkem jsou vysoce kvalitní světla s dlouhou životností.

8 889 Kč

BEGA 22215K3 venkovní svítidlo grafit 3 000 K 9cm

Malé LED venkovní nástěnné svítidlo 22215K3 vyrobené z litého hliníku 22215K3 je kompaktní LED světlo, které je vhodné pro různé montážní výšky a širokou škálu oblastí vzhledem ke své nízké hloubce. Jako samostatné světlo může při nízké výšce světelného bodu sloužit k označení nebezpečných bodů nebo být využito v řadě k osvětlení hal a chodeb ve veřejném i soukromém sektoru. Ve větších montážních výškách ho lze použít také jako nástěnné světlo vedle vchodů do budov nebo pro osvětlení menších ploch stěny. Díky stupni krytí IP64 je optimálně chráněno před povětrnostními vlivy. Světla od výrobce BEGA, který vyrábí světla pro použití ve vnitřních a venkovních prostorách po téměř 70 let, se vyznačují vynikající kvalitou a dlouhou životností. Precizní konstrukce, inteligentní využívání surovin, šetrné nakládání se zdroji – to jsou hodnoty, které hrají důležitou úlohu při výrobě světel ve společnosti BEGA.

7 939 Kč