Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Audo Copenhagen
Nejnovější

Audo Copenhagen Carrie LED dekor světlo s baterií IP44

Stmívatelná stolní LED lampa Carrie, přenosná, pro venkovní použitíDekorativní lampa Carrie vybavená teplými bílými LED diodami nadchne svým moderním designem a čistými liniemi. Zaoblené stínítko z foukaného opálového skla funguje jako difuzér a vyzařuje světlo rovnoměrně a bez oslnění. V případě potřeby lze jas měnit ve třech stupních pomocí integrovaného spínače. Z kulatého plastového podstavce vybíhá obloukem kolem stínidla oblouk z potažené oceli, který slouží jako držadlo pro přenášení. Stolní lampa je totiž přenosná a lze ji flexibilně používat, protože je vybavena dobíjecí baterií a lze ji pohodlně nabíjet pomocí nabíjecího kabelu USB. Lze ji tedy používat nezávisle na zdroji napájení a díky krytí IP44 dokáže vytvořit příjemnou náladu i venku. Při maximální svítivosti vydrží svítit nejméně 10 hodin. carrie se vyznačuje jedinečnými prodejními body, které ztělesňují typický skandinávský design. Realizuje minimalistickou inovaci, kterou lze označit jako svobodu a flexibilitu. Všestranné použití díky bezdrátovému designu a s ním spojené variabilitě ji činí užitečnou pro vnitřní i venkovní použití. Skryté magnetické připojení na plastové základně je vizuálně tak dobře skryté, že neodvádí pozornost od samotného výrobku. Dánští designéři Jonas Bjerre-Poulsen a Kasper Rønn zde kombinují moderní, minimalistický design a typickou dánskou atmosféru.

6 299 Kč

Audo Copenhagen Column stolní lampa na baterii

Stmívatelná dobíjecí stolní lampa Column pro interiér i exteriérTvar stolní lampy LED Column je inspirován sloupky používanými na molech k zajištění lodí. Její tělo je vyrobeno z eloxovaného hliníku a leskne se v atraktivní bronzové povrchové úpravě, která jí dodává velmi elegantní a hodnotný půvab. Světlo vyzařuje směrem dolů na povrch, neoslňuje a je rovnoměrné po celém obvodu. Efekt nepřímého osvětlení vytváří útulnou atmosféru a ze sloupu dělá atraktivní akcentní osvětlení. Díky krytí IP44 jej lze použít jak v interiéru, tak v exteriéru, například k atmosférickému osvětlení teras. Díky napájení z dobíjecí baterie poskytuje také vysokou míru svobody a flexibility. Díky bezdrátovému provedení jej lze umístit kamkoli a jeho kompaktní rozměry z něj činí přenosný doplněk. Jas světla lze bez námahy regulovat pomocí přepínače ve třech úrovních. V závislosti na nastavení jasu může stolní lampa svítit až 18 hodin.- Doba nabíjení 6,5 h- Nabíjení probíhá prostřednictvím kabelu USB s magnetickým připojením (nabíjecí kabel je součástí balení, síťový adaptér není součástí balení)

5 899 Kč

Audo Copenhagen Carrie LED stolní lampa dobíjecí bronz/kůže

Stolní lampa LED Carrie s dobíjecí baterií Stolní lampa Carrie s koženým řemínkem na rukojeti se dá vzít všude s sebou a díky integrované dobíjecí baterii je to možné. Kromě toho se lampa ve stylu deco skládá z kulovitého stínidla z opálového skla foukaného do úst a také z kovového rámu s bronzovou povrchovou úpravou, který dobře ladí s koženou rukojetí. Rukojeť lze také odejmout pomocí ručně broušených šroubů na boku podstavce stolní lampy. Uprostřed podstavce se také nachází malý vypínač, kterým lze světlo ztlumit ve třech krocích. světlo svítí do místnosti bez oslnění a celistvě a šíří přirozený vzhled díky krásnému koženému doplňku. Integrovaná lithium-iontová baterie umožňuje lampě ve tvaru lucerny svítit až 45 hodin a lze ji používat kdekoli, zejména tam, kde není poblíž elektrická zásuvka. Design série Carrie pochází z dílny kodaňské architektonické kanceláře Norm Architects. Skupina se skládá z různých designérů a často vytváří svítidla a nábytek ve spolupráci. Výhodou je, že se osvětlují různé úhly, a výsledkem je promyšlený výrobek. Při pravidelné spolupráci se společností Audo se Norm Architects zaměřují na puristický, skandinávský styl a kvalitní i hapticky krásná svítidla. – 3 úrovně stmívání (25 % – cca 45 hodin svícení, 50 % – cca 16 hodin, 100 a. 11 hodin), doba nabíjení cca 7 hodin – součástí je USB kabel s magnetickým připojením, bez napájecí jednotky – odnímatelná rukojeť

7 099 Kč

Audo Copenhagen Reverse LED stolní lampa

Stolní lampa LED Reverse s travertinovou základnou a stmívačemKuželovitá základna stolní lampy LED Reverse je vyrobena z neošetřeného travertinu. LED diody svítící směrem dolů ve stínidle z bronzového hliníku účinně osvětlují kámen a zvláště zdůrazňují strukturu surového kamene; navíc se na povrchu pod stolní lampou vytváří krásný světelný efekt. Jas lze variabilně nastavit pomocí stmívače na horní straně lampy, přičemž se stmíváním se mění i barva světla. Při plném jasu svítí světlo teplou bílou barvou s 3 000 K a při stmívání se stává stále teplejší – až na 2 200 K při nejnižším jasu. Reverse je stolní LED lampa s přirozeným charakterem, která vypadá trochu jako houba. Přináší tlumené osvětlení do ložnice nebo obývacího pokoje. design: Alexandar Lazic

18 599 Kč

Audo Copenhagen Carrie LED dekorační světlo

Přenosná stolní LED lampa Carrie s připojením USB a stmívačemDekorativní LED lampa Carrie se skládá z kulového stínidla a držáku ve tvaru oblouku nad lampou. Stínidlo tvoří foukané opálové sklo, které skvěle slouží jako rozptylovač a rozvádí světlo rovnoměrně a bez oslnění do všech směrů. Rám s držákem byl vyroben z lakované oceli a díky své konstrukci je optimálně vhodný pro přepravu. lampa má integrovanou dobíjecí baterii, která může poskytovat až 10 hodin světla (v závislosti na svítivosti během používání). Akumulátor lze nabíjet pomocí dodaného nabíjecího kabelu USB. Uvnitř stínidla jsou umístěny diody LED, které lze stisknutím tlačítka stmívat ve třech úrovních. Tato malá LED lampička je tedy nejen funkční, ale také poskytuje teplé, uklidňující světlo pro okolí. Dánští designéři Jonas Bjerre-Poulsen a Kasper Rønn spojují moderní, minimalistický design a typickou dánskou atmosféru „Hygge“. Inspirováni tímto druhem útulnosti vytvořili architekti Norm Architects svítidlo, které ztělesňuje právě tyto hodnoty a zároveň může být hladce začleněno do moderního interiéru. Výsledkem jejich kvalitní práce je světelný zdroj, který je univerzální a zároveň v sobě spojuje estetiku a útulnost.

7 099 Kč

Audo Copenhagen TR Bulb LED žárovka

LED žárovka E27 7,2 W se stínítkem z opálového sklaTato stmívatelná žárovka s moderní LED technologií nadchne svým inovativním a sofistikovaným designem. TR Bulb překvapí svými multifunkčními funkcemi, protože osvětlovací těleso i objímka jsou již integrovány do kulového stínidla. Stínidlo, které se skládá z vysoce kvalitního opálového skla, slouží zároveň jako difuzor a zajišťuje tak příjemné a neoslňující rozložení světla. kolekce TR Bulb od Tima Rundleho byla inspirována rychlým městským životem, který se neustále mění, a pro něj. Ať už se jedná o změnu bydliště nebo přesun do nové kanceláře, život ve městě neustále plyne ve znamení změn. Rundleho vizí bylo vytvořit chytrý, univerzální zdroj světla, který se tomuto modernímu životnímu stylu přizpůsobí. Světelný zdroj by mělo být možné připojit k různým svítidlům a zároveň by měl do popředí vystupovat design a atmosféra. Výsledkem je elegantní, minimalistický vzhled žárovky TR Bulb, kterou lze integrovat do téměř každého moderního interiéru.technické údaje- srovnávací hodnota cca 60 WSpeciální vlastnostiŽárovka TR Bulb je multitalent, protože funguje jako světelný zdroj i jako stínidlo a je kompatibilní s různými svítidly Audo Copenhagen.

3 099 Kč

Audo Copenhagen Circular Lamp LED závěsné světlo

Závěsné svítidlo Circular Lamp LED s plochým stínidlem – ovládání přes aplikaciZávěsné svítidlo Circular Lamp LED je svítidlo, které lze ovládat přes tablet nebo chytrý telefon pomocí aplikace MENU Lighting, která je zdarma k dispozici pro Android a iOS. Barvu světla lze kdykoli nastavit podle požadavků v rozsahu od teplého bílého osvětlení s teplotou 2 700 K až po univerzální bílé světlo s teplotou 4 000 K, v závislosti na oblasti použití nebo činnosti v místnosti. Svítidlo, které navrhlo Studio WM, designové studio založené v roce 2010 Wendy Legro a Maartenem Collignonem v Rotterdamu, má velmi plochý design z černého práškově lakovaného kovu a je vybaveno difuzorem ve stínítku, který snižuje oslnění a umožňuje velmi rovnoměrné vyzařování světla. Ať už pro komerční účely, nebo pro soukromé použití – závěsné svítidlo Circular Lamp LED vždy poskytne to správné světlo, ať už pro práci, nebo pro příjemné posezení. Nezáleží na tom, zda je k osvětlení místnosti nebo prostoru zavěšeno jedno nebo více svítidel – dotykem prstu lze prostřednictvím aplikace ovládat i několik svítidel současně.

20 499 Kč

Audo Copenhagen Hashira závěsné světlo ze lnu

Závěsná lampa Hashira s válcovým textilním stínidlemZávěsná lampa Hashira svým designem připomíná tradiční japonskou lucernu z rýžového papíru, její stínidlo však není vyrobeno z papíru, ale z látky. Je napnuté kolem kovového rámu, jehož vzpěry jsou přes látku viditelné a dodávají lampě grafický efekt. Závěsná lampa vděčí za svůj název svému tvaru, protože hašira je japonský výraz pro sloup. Sérii lamp Hashira navrhla designérská společnost Norm Architects. Toto designérské studio, založené v roce 2008, působí především v oblasti bytové architektury, designu komerčních interiérů, umělecké režie a grafiky a záměrně zvoleným názvem Norm poukazuje na význam norem a tradic pro oblast architektury a estetiky. Výsledkem návrhů tohoto designérského studia jsou nadčasové a trvanlivé výrobky.

10 599 Kč

Audo Copenhagen TR Bulb LED závěs 1zdroj černá/opálová lesklá

Zlevněné závěsné LED svítidlo TR Bulb Pendant v klasickém barevném provedeníZávěsné LED svítidlo TR Bulb Pendant září vytříbeným designem a je vhodné pro použití v moderně zařízených obytných prostorách i v hotelnictví a restauracích. Charakteristickým znakem tohoto svítidla je jednoduchý, nadčasový design a klasická barevná kombinace černé a bílé barvy.originální na konceptu TR Bulb Pendant je, že stínidlo má již instalovanou LED žárovku a zároveň slouží jako difuzor. Stínidlo je vyrobeno z foukaného opálového skla a dokáže vyzařovat světlo jemně a bez oslnění okolí. Tim Rundle vytvořil se svou kolekcí TR Bulb jednoduchá řešení pro rychlý městský život. Ať už se jedná o změnu bydliště nebo stěhování do nové kanceláře – tato série svítidel je přesně to pravé pro moderní městské nomády.

5 299 Kč

Audo Copenhagen Collector nástěnné světlo se zástrčkou

Ikonická nástěnná lampa Collector z 50. let minulého stoletíŠvédský designér Alf Svensson navrhl tento světelný objekt již v polovině minulého století, a přesto jeho design působí tak aktuálně a svěže. Umění Skandinávců vytvářet nadčasové návrhy je u svítidla Collector opět patrné.nástěnné svítidlo se skládá z malého stínidla, které se otevírá směrem nahoru a dolů a musí být osazeno dvěma světelnými zdroji. Collector tak poskytuje jak zvýrazňující světlo ke stropu, tak směrové světlo dolů. Jemné mosazné detaily dotvářejí jemný krémový design svítidla. kromě vypínače na nástěnném držáku je svítidlo vybaveno také kabelem a zástrčkou. Lze jej však připojit i přímo pomocí nástěnné přípojky.

19 699 Kč

Audo Copenhagen Collector závěsné světlo

Designová závěsná lampa Collector z 50. let minulého stoletíNávrh této závěsné lampy vznikl před mnoha desetiletími. Švédský designér Alf Svensson navrhl tento světelný objekt v 50. letech 20. století, a přesto design vypadá aktuálně a moderně. Závěsná lampa je jedním z mnoha příkladů schopnosti Skandinávců vytvářet nadčasové designy.Collector se skládá ze tří malých stínidel, z nichž každé se otevírá směrem nahoru a dolů a musí být osazeno vždy dvěma žárovkami. Svítidlo tak poskytuje jak okolní světlo, tak cílené světlo směrem dolů. Jemné mosazné detaily dotvářejí jemný, krémový design svítidla.

47 399 Kč

Audo Copenhagen Collector závěsné světlo

Klasický design z 50. let: Ikonickým rysem závěsného svítidla řady Collector je jeho kónické stínidlo, které může pojmout světelný zdroj směřující nahoru i dolů, a může tak vyzařovat světlo z místnosti směrem nahoru a směrem dolů, např. na stůl. Jemné mosazné detaily harmonicky dotvářejí krémový design.Svítidlo Collector pochází z pera švédského designéra Alfa Svenssona (1929-1992). Některé z jeho nejznámějších prací jsou dnes součástí portfolia dánské společnosti Audo, která vyrábí také např. lampy Resonant a Wing by Alf Svensson.

70 999 Kč

Audo Copenhagen Peek LED stojací lampa

Stmívatelná LED stojací lampa Peek v jednoduchém designuSérii lamp Peek navrhl švédský designér Jonas Wagell a je určena jako doplněk jeho stejnojmenné série nábytku. Stojací lampa této série je velmi puristické svítidlo, které je vybaveno válcovou základnou, tenkým ramenem a malým stínidlem s difuzorem. Dotykový stmívač umožňuje regulaci jasu. peek vyrábí dánská designová společnost Audo. Jonas Wagell již pro společnost Menu navrhl série JWDA a Peek. Designér vede vlastní studio ve Stockholmu.

15 499 Kč

Audo Copenhagen Wing stojací lampa

Flexibilní designová stojací lampa Wing z 80. letSérii lamp Wing navrhl již v 80. letech známý švédský designér Kenneth Bergenblad. Dnes lampy vyrábí a distribuuje dánská společnost Audo. Svítidla Wing zcela navazují na tradici skandinávského designu, protože Skandinávci jsou obecně známí nadčasovým designem. Proto není divu, že tento desítky let starý design působí i dnes tak svěže a moderně. celá stojací lampa Wing je vyrobena z hliníku, který byl na povrchu leštěn. Stínidlo, které má svými postranními „křídly“ připomínat letícího ptáka, lze zcela otočit, takže můžete získat světlo směřující dolů i nahoru jako u stropního reflektoru. Na kabelu je umístěn nožní spínač.

35 499 Kč

Audo Copenhagen Peek LED stolní lampa

Stmívatelná LED stolní lampa Peek v puristickém designuStolní lampu Peek navrhl švédský designér Jonas Wagell a původně byla doplňkem jeho stejnojmenné nábytkové řady. Peek je velmi jednoduchá lampa, která přesvědčí svým purismem. Válcová základna je základem pro štíhlé rameno lampy a malé stínidlo, které je opatřeno difuzorem. Pomocí dotykového stmívače lze regulovat jas stolní lampy. peek je produktem dánského výrobce designových svítidel Audo, pro kterého Jonas Wagell navrhl již několik světelných a nábytkových sérií. Wagell studoval ve Stockholmu i v New Yorku a od roku 2008 vede ve Stockholmu vlastní designové studio.

11 099 Kč

Audo Copenhagen Wing stolní lampa

Designová stolní lampa Wing s praktickým otočným stínidlemWing je model, který již v 80. letech navrhl známý švédský designér Kenneth Bergenblad. Skandinávští designéři jsou obecně známí svými nadčasovými návrhy, a tak není divu, že tento design působí i dnes tak svěže a moderně. celá lampa je od hlavy až k patě vyrobena z hliníku. Stínidlo, které má svými rozmáchlými „křídly“ připomínat letícího ptáka, lze otáčet téměř o 360°, takže můžete získat jak světlo směřující dolů, tak i nahoru jako u svítidla uplighter. dánský výrobce designu Audo je společnost, která vyrábí a distribuuje svítidla, ale i nábytek a další doplňky. Mnoho skandinávských, ale i mezinárodních designérů poskytuje návrhy a nápady pro vynikající portfolio Menu.

27 699 Kč

Audo Copenhagen Resonant závěsné světlo z mosazi

Resonant – designový kousek z 50. let 20. stoletíZávěsné svítidlo Resonant je návrh dvou švédských designérů Alfa Svenssona a Yngvara Sandströma, který vznikl již v 50. letech 20. století. O tom, jak nadčasově tehdy oba designéři pracovali, svědčí fakt, že jejich výrobek působí i dnes tak aktuálně.stínidlo svítidla Resonant se skládá ze čtyř soustředných stínidel, která zaručují neoslňující vyzařování světla směrem dolů. Závěsné svítidlo je celé vyrobeno z leštěné mosazi a díky odrazům na povrchu stínidla září i během dne – aniž by bylo zapnuté – ušlechtilou zlatožlutou září. audo je dánská společnost, která kromě svítidel, nábytku a doplňků vyrábí mnoho designových kousků ze skandinávské designové tradice – starší i moderní návrhy.

74 999 Kč

Audo Copenhagen Ray LED stolní lampa

Stmívatelná dobíjecí stolní lampa Ray pro vnitřní i venkovní použitíStolní lampa Ray od designéra Daniela Schofielda je moderní interpretací jímkové lampy, pokud jde o design, který je však zachován velmi čistě. Tělo a stínidlo jsou vyrobeny z hliníku, stejně jako praktické držadlo pro přenášení, které umožňuje pohodlné umístění lampy v celém obývacím pokoji, ale také na terase nebo na balkoně. lampa se nabíjí přes USB kabel (včetně kabelu, bez síťového adaptéru) (doba nabíjení 8 h) a při nejnižší úrovni stmívání vydrží svítit až 30 hodin. Aby se co nejvíce zachovala kapacita baterie, neměla by se lampa během nabíjení zapínat a při používání by měla být odpojena od elektrické sítě. ray je dílem designéra Daniela Schofielda, v jehož návrzích spočívá krása v jednoduchosti. Zaměřuje se na to podstatné a na aspekty, které dávají předmětu smysl. – Stmívatelné ve třech úrovních (100 %, 50 %, 25 %)

7 999 Kč

Audo Copenhagen Peek LED stojací lampa

Stmívatelná LED stojací lampa Peek v jednoduchém designuSérii lamp Peek navrhl švédský designér Jonas Wagell a je určena jako doplněk jeho stejnojmenné série nábytku. Stojací lampa této série je velmi puristické svítidlo, které je vybaveno válcovou základnou, tenkým ramenem a malým stínidlem s difuzorem. Dotykový stmívač umožňuje regulaci jasu. peek vyrábí dánská designová společnost Audo. Jonas Wagell již pro společnost Menu navrhl série JWDA a Peek. Designér vede vlastní studio ve Stockholmu.

15 499 Kč

Audo Copenhagen Peek LED stolní lampa

Stmívatelná LED stolní lampa Peek v puristickém designuStolní lampu Peek navrhl švédský designér Jonas Wagell a původně byla doplňkem jeho stejnojmenné nábytkové řady. Peek je velmi jednoduchá lampa, která přesvědčí svým purismem. Válcová základna je základem pro štíhlé rameno lampy a malé stínidlo, které je opatřeno difuzorem. Pomocí dotykového stmívače lze regulovat jas stolní lampy. peek je produktem dánského výrobce designových svítidel Audo, pro kterého Jonas Wagell navrhl již několik světelných a nábytkových sérií. Wagell studoval ve Stockholmu i v New Yorku a od roku 2008 vede ve Stockholmu vlastní designové studio.

11 099 Kč

Audo Copenhagen Hashira stojací lampa kovová základna

Válcová stojací lampa Hashira s posuvným stmívačemTextilní stojací lampa Hashira se skládá z válcového textilního stínidla, které je umístěno na rámu z práškově lakované oceli. Celkově má lampa tvar sloupu, což jí také dalo název, protože Hašira je japonský výraz pro sloup. Jedná se o severskou interpretaci tradičních japonských luceren z rýžového papíru. Uvnitř lampy se nacházejí dvě patice E27, vhodné pro montáž všech typů stmívatelných žárovek. norm architects je designérské studio, jehož název zdůrazňuje význam norem a tradic v oblasti architektury a estetiky. Norm Architects se věnují především bytové architektuře, uměleckému vedení a komerčním interiérům. Velký význam přikládají nadčasovosti a dlouhé životnosti produktů, které vytvářejí. Proto je také stojací lampa Hashira velmi klasickým svítidlem, které se může těšit dlouhou dobu.

23 699 Kč

Audo Copenhagen Ray LED stolní lampa

Stmívatelná dobíjecí stolní lampa Ray pro vnitřní i venkovní použitíStolní lampa Ray od designéra Daniela Schofielda je moderní interpretací jímkové lampy – ale velmi puristickou. Tělo a stínidlo jsou vyrobeny z hliníku, stejně jako praktické držadlo na přenášení, které umožňuje lampu pohodlně umístit kdekoli v obývacím pokoji, ale také na terase nebo balkoně.lampa se nabíjí pomocí kabelu USB (včetně kabelu, bez síťového adaptéru) (doba nabíjení 8 h) a při nejnižší úrovni stmívání vydrží svítit až 30 hodin. Aby se co nejvíce zachovala kapacita baterie, neměla by se lampa během nabíjení zapínat a při používání by měla být odpojena od elektrické sítě. ray je dílem designéra Daniela Schofielda, v jehož návrzích spočívá krása v jednoduchosti. Zaměřuje se na to podstatné a na aspekty, které dávají předmětu smysl. – Stmívatelné ve třech úrovních (100 %, 50 %, 25 %)

7 999 Kč

Audo Copenhagen JWDA stolní lampa

Stolní lampa JWDA s podstavcem z mramoru CalacattaTvarované stínidlo stolní lampy JWDA bylo vyrobeno z foukaného opálového skla. Je nejen mimořádně esteticky řešené, ale má také funkci difuzoru. Světlo tak může být rozváděno bez oslnění a rovnoměrně do všech směrů.podstavec, který je vyroben z italského mramoru, je vždy jedinečný, žádné dva nejsou stejné – proto je každá lampa unikátním kusem. Díky integrovanému stmívači lze atmosféru v místnosti upravovat podle vlastní nálady. Svítidlo JWDA navrhl švédský designér a architekt Jonas Wagell, který studoval ve Stockholmu i v New Yorku a v současnosti se zabývá především produktovým a nábytkovým designem. Pro dánského výrobce osvětlení a nábytku Menu dosud navrhl série svítidel JWDA a Peek.

11 799 Kč

Audo Copenhagen Hashira stojací lampa základna kov

Válcová stojací lampa Hashira s posuvným stmívačemTextilní stojací lampa Hashira se skládá z válcového textilního stínidla, které je umístěno na rámu z práškově lakované oceli. Celkově má lampa tvar sloupu, což jí také dalo název, protože Hašira je japonský výraz pro sloup. Jedná se o severskou interpretaci tradičních japonských luceren z rýžového papíru. Uvnitř lampy se nacházejí dvě patice E27, vhodné pro montáž všech typů stmívatelných žárovek. norm architects je designérské studio, jehož název zdůrazňuje význam norem a tradic v oblasti architektury a estetiky. Norm Architects se věnují především bytové architektuře, uměleckému vedení a komerčním interiérům. Velký význam přikládají nadčasovosti a dlouhé životnosti produktů, které vytvářejí. Proto je také stojací lampa Hashira velmi klasickým svítidlem, které se může těšit dlouhou dobu.

24 899 Kč

Audo Copenhagen Hashira LED nástěnné světlo zástrčka přírodní

Nástěnná lampa LED Hashira s přívodním kabelem a zástrčkouNástěnná lampa Hashira je severskou interpretací tradiční japonské papírové lucerny. Hashira znamená v japonštině „sloup“, což odpovídá tvaru stínidla. Válcovité stínidlo je vyrobeno ze lnu, přírodního materiálu, který žije z nepravidelností látky, což zase vytváří zvláštní efekt nástěnné lampy. Svítidlo Hashira má přívodní vedení se zástrčkou a vypínačem s mezikusem, ale lze jej také připojit přímo k přípojce na stěnu. sérii svítidel Hashira navrhl designérský tým Norm Architects, který působí v oblasti architektury, grafiky, umělecké režie a designu komerčních interiérů a byl založen v Kodani v roce 2008. Designéři kladou velký důraz na nadčasovost a trvanlivost.

7 099 Kč

Audo Copenhagen Column stolní lampa na baterii

Stmívatelná dobíjecí stolní lampa ColumnDesign přenosné a dobíjecí stolní lampy Column je inspirován sloupky, které se používají na molech k zajištění lodí. Její tělo je vyrobeno z eloxovaného hliníku s kartáčovanou povrchovou úpravou. Díky stupni krytí IP44 ji lze použít jak v interiéru, tak v exteriéru, například ke zvýraznění terasy. Je napájena dobíjecí baterií, takže poskytuje flexibilitu i z hlediska místa použití. Jas světla lze nastavit ve třech krocích (100 %, 50 %, 25 %) pomocí přepínače na základně. V závislosti na nastavení jasu může stolní lampa svítit až 18 hodin – Doba nabíjení 6,5 hodiny – Nabíjení prostřednictvím skryté zásuvky USB na základně (nabíjecí kabel je součástí dodávky, síťový adaptér není součástí dodávky)

5 899 Kč

Audo Copenhagen Hashira LED stolní lampa na baterii

Přenosná stolní LED lampa Hashira s třístupňovým stmívačemStolní lampa Hashira je severskou verzí tradiční japonské papírové lucerny. Za svůj název Hašira vděčí svému tvaru (japonsky Hašira: sloup). Válcovité stínidlo je vyrobeno ze lnu, jehož charakteristickým znakem jsou jedinečné nepravidelnosti v tkanině, které jsou také zodpovědné za zvláštní světlo lampy Hashira. Pro zdůraznění přírodního vzhledu bylo stínidlo upevněno na podstavec z pískovaného dřeva. Jas lze regulovat pomocí třístupňového stmívače (100 %, 50 %, 25 %). sérii lamp Hashira navrhlo designérské studio Norm Architects, které působí v oblasti bytové architektury, grafiky, umělecké režie a komerčních interiérů a bylo založeno v Kodani v roce 2008. Designéři kladou velký důraz na nadčasovost a trvanlivost.- Doba nabíjení baterie 8 h- včetně kabelu USB- Doba svícení až 30 h při nejnižší úrovni jasu

5 499 Kč

Audo Copenhagen Torso LED stolní lampa

Štíhlá stolní LED lampa Torso s integrovaným dotykovým stmívačemStolní LED lampa Torso se skládá z hnědé keramické základny a světlého stínidla, které bylo ručně vyrobeno z vysoce kvalitní textilie Dedar. Kombinace materiálů a barev dodává stolní lampě harmonický vzhled, s nímž ji lze snadno začlenit do různých obytných prostor. Torso lze použít například jako zdroj světla v obývacím pokoji nebo ložnici, stejně jako v předsíni. Teplé světlo vytváří útulnou atmosféru. Díky dotykovému stmívači integrovanému na horní straně stínidla je možné měnit jas ve třech stupních.- Poznámka: Stolní lampa Torso je k dispozici pouze v limitované edici.

18 299 Kč

Audo Copenhagen Torso LED stolní lampa

Štíhlá stolní LED lampa Torso s integrovaným dotykovým stmívačemStolní LED lampa Torso se skládá z hnědé keramické základny a světlého stínidla, které bylo ručně vyrobeno z vysoce kvalitní textilie Dedar. Kombinace materiálů a barev dodává stolní lampě harmonický vzhled, s nímž ji lze snadno začlenit do různých obytných prostor. Torso lze použít například jako zdroj světla v obývacím pokoji nebo ložnici, stejně jako v předsíni. Teplé světlo vytváří útulnou atmosféru. Díky dotykovému stmívači integrovanému na horní straně stínidla je možné měnit jas ve třech stupních. poznámka: Stolní lampa Torso je k dispozici pouze v limitované edici.

18 299 Kč

Audo Copenhagen Torso LED stolní lampa

LED stolní lampa Torso s integrovaným dotykovým stmívačemPodstavec z hnědé keramiky a ručně vyrobené stínidlo z vysoce kvalitní textilie Dedar dělají ze stolní lampy LED Torso výjimečný zdroj světla pro obývací prostor. Díky klasickému tvaru a harmonickému barevnému provedení lze lampu Torso použít například v ložnici, obývacím pokoji nebo v předsíni. Teplé světlo integrované žárovky vytváří útulnou atmosféru. Na horní straně stínidla se nachází také dotykový stmívač, pomocí kterého lze měnit jas ve třech stupních. – Poznámka: Stolní lampa Torso je k dispozici pouze v limitované edici.

15 599 Kč

Audo Copenhagen Torso stolní lampa hnědá/krémová/béžová 37cm

LED stolní lampa Torso s integrovaným dotykovým stmívačemPodstavec z hnědé keramiky a ručně vyrobené stínidlo z vysoce kvalitní textilie Dedar dělají ze stolní lampy LED Torso výjimečný zdroj světla pro obývací prostor. Díky klasickému tvaru a harmonickému barevnému provedení lze lampu Torso použít například v ložnici, obývacím pokoji nebo v předsíni. Teplé světlo integrované žárovky vytváří útulnou atmosféru. Na horní straně stínidla se nachází také dotykový stmívač, pomocí kterého lze měnit jas ve třech stupních. poznámka: Stolní lampa Torso je k dispozici pouze v limitované edici.

15 599 Kč

Audo Copenhagen Torso LED stolní lampa s baterií

Mobilní stolní LED lampa Torso s dobíjecí baterií a dotykovým stmívačemKlasický design a vysoce kvalitní materiály, Torso přesvědčí funkčností a jednoduchostí. Její jemný vzhled a útulné okolní světlo vyzařující ze stolní lampy jí dodávají pocit intimity. Baňatý podstavec je vyroben z keramiky a má lesklý barevný povrch. Nese ručně vyrobené stínidlo ze lnu, které září přírodním, bílým odstínem a díky němuž světlo působí ještě hřejivěji a měkčeji. Celkový vzhled dekorativně podtrhují záměrně umístěné detaily z oceli. Na hlavici stínidla je umístěno mosazí potažené tlačítko, kterým lze světlo nejen zapínat a vypínat, ale také měnit jas ve třech krocích. torzo je vybaveno dobíjecí baterií, a lze jej proto v obytném prostoru používat naprosto flexibilně. Pod základnou je integrován port USB, jehož prostřednictvím lze baterii nabíjet pomocí nabíjecího kabelu USB. Aby se prodloužila životnost baterie, měla by být stolní lampa při nabíjení vypnutá a během používání by neměla být zapojena do zásuvky. přenosná stolní lampa Torso je navržena společností Krøyer-Sætter-Lassen a je miniaturní verzí oblíbené velké stolní lampy se stejným názvem. Toto kodaňské designérské studio vytváří nábytek a vybavení pro klienty po celém světě. V roce 2016 ho založili Mads Sætter-Lassen a Emil Krøyer.

6 299 Kč

Audo Copenhagen Carrie LED světlo s baterií IP44

Stmívatelná stolní LED lampa Carrie, přenosná, pro venkovní použitíDekorativní lampa Carrie vybavená teplými bílými LED diodami nadchne svým moderním designem a čistými liniemi. Zaoblené stínítko z foukaného opálového skla funguje jako difuzér a vyzařuje světlo rovnoměrně a bez oslnění. V případě potřeby lze jas měnit ve třech stupních pomocí integrovaného spínače. Z kulatého plastového podstavce vybíhá obloukem kolem stínidla oblouk z potažené oceli, který slouží jako držadlo pro přenášení. Stolní lampa je totiž přenosná a lze ji flexibilně používat, protože je vybavena dobíjecí baterií a lze ji pohodlně nabíjet pomocí nabíjecího kabelu USB. Lze ji tedy používat nezávisle na zdroji napájení a díky krytí IP44 dokáže vytvořit příjemnou atmosféru i venku. Při maximální svítivosti vydrží svítit nejméně 10 hodin. carrie se vyznačuje jedinečnými prodejními body, které ztělesňují typický skandinávský design. Realizuje minimalistickou inovaci, kterou lze označit jako svobodu a flexibilitu. Všestranné použití díky bezdrátovému designu a s ním spojené variabilitě ji činí užitečnou pro vnitřní i venkovní použití. Skryté magnetické připojení na plastové základně je vizuálně tak dobře skryté, že neodvádí pozornost od samotného výrobku. Dánští designéři Jonas Bjerre-Poulsen a Kasper Rønn zde kombinují moderní, minimalistický design a typickou dánskou atmosféru.

6 299 Kč

Audo Copenhagen Hashira závěsné světlo ze lnu

Závěsná lampa Hashira s válcovým textilním stínidlemZávěsná lampa Hashira svým designem připomíná tradiční japonskou lucernu z rýžového papíru, její stínidlo však není vyrobeno z papíru, ale z látky. Je napnuté kolem kovového rámu, jehož vzpěry jsou přes látku viditelné a dodávají lampě grafický efekt. Závěsná lampa vděčí za svůj název svému tvaru, protože hašira je japonský výraz pro sloup. Sérii lamp Hashira navrhla designérská společnost Norm Architects. Toto designérské studio, založené v roce 2008, působí především v oblasti bytové architektury, designu komerčních interiérů, umělecké režie a grafiky a záměrně zvoleným názvem Norm poukazuje na význam norem a tradic pro oblast architektury a estetiky. Výsledkem návrhů tohoto designérského studia jsou nadčasové a trvanlivé výrobky.

22 999 Kč

Audo Copenhagen Hashira stojací lampa se stmívačem

Stmívatelná stojací lampa Hashira s válcovitým plátěným stínidlem v přírodní barvěStojací lampa Hashira vděčí za svůj název svému tvaru, který v japonštině Hashira znamená sloup, jehož vzhledu se válcová textilní stojací lampa velmi podobá. Ztělesňuje moderní, severskou verzi tradiční japonské papírové lucerny, a tím ji nově objevuje. Hashira inspiruje svým plátěným stínidlem, které trůní na dřevěném, decentním podstavci. Průsvitné látkové stínidlo funguje nejen jako rozptylovač, který promítá světlo do několika směrů a zároveň vytváří útulnou atmosféru bez oslnění, ale také propůjčuje místnosti příjemnou, domáckou atmosféru. Mírně viditelný ocelový rám svítidlo tvaruje a dodává mu organický efekt. Pomocí stmívače na kabelu lze měnit jas světla. za touto kolekcí světel stojí společnost Norm Architects. Studio založili v roce 2008 v Kodani Jonas Bjerre-Poulsen a Kasper Rønn. Název Norm Architects odráží zaměření designérů – soustředění na standardy a tradice v architektuře a designu, zejména na skandinávské principy designu a jejich kombinaci s nadčasovou estetikou a přírodními materiály, stejně jako na hodnoty moderny.

24 899 Kč

Audo Copenhagen Carrie LED dekor světlo s baterií IP44

Stmívatelná stolní LED lampa Carrie, přenosná, pro venkovní použitíDekorativní lampa Carrie vybavená teplými bílými LED diodami nadchne svým moderním designem a čistými liniemi. Zaoblené stínítko z foukaného opálového skla funguje jako difuzér a vyzařuje světlo rovnoměrně a bez oslnění. V případě potřeby lze jas měnit ve třech stupních pomocí integrovaného spínače. Z kulatého plastového podstavce vybíhá obloukem kolem stínidla oblouk z potažené oceli, který slouží jako držadlo pro přenášení. Stolní lampa je totiž přenosná a lze ji flexibilně používat, protože je vybavena dobíjecí baterií a lze ji pohodlně nabíjet pomocí nabíjecího kabelu USB. Lze ji tedy používat nezávisle na zdroji napájení a díky krytí IP44 dokáže vytvořit příjemnou atmosféru i venku. Při maximální svítivosti vydrží svítit nejméně 10 hodin. carrie se vyznačuje jedinečnými prodejními body, které ztělesňují typický skandinávský design. Realizuje minimalistickou inovaci, kterou lze označit jako svobodu a flexibilitu. Všestranné použití díky bezdrátovému designu a s ním spojené variabilitě ji činí užitečnou pro vnitřní i venkovní použití. Skryté magnetické připojení na plastové základně je vizuálně tak dobře skryté, že neodvádí pozornost od samotného výrobku. Dánští designéři Jonas Bjerre-Poulsen a Kasper Rønn zde kombinují moderní, minimalistický design a typickou dánskou atmosféru.

6 299 Kč