Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Astro
Nejnovější

Astro Arran LED podhledové svítidlo

Massive LED zapuštěné svítidlo Arran z mosazi Zapuštěné svítidlo Arran s LED diodou je díky své nízké instalační výšce ideální pro osvětlení schodů kolem domu. Má mosazný kryt ve tvaru čtverce, do kterého jsou zabudovány světelné štěrbiny, které umožňují, aby světlo vyzařovalo dolů a dopředu. Satinovaná skleněná tabule také zajišťuje obzvláště homogenní distribuci světla. V průběhu času se díky povětrnostním vlivům vytvoří na povrchu přírodní mosazi krásná patina, která lampě dodá zvláštní kouzlo. Svítidlo je navíc odolné vůči mořské vodě, což znamená, že může být bez váhání vystaveno i slanému vzduchu, jak se obvykle nachází v pobřežních oblastech. LED ovladač není součástí dodávky, ale lze jej objednat z příslušenství. Důležitá poznámka: Aby se zabránilo patinování, které je součástí procesu stárnutí lampy, lze povrch udržovat v původním stavu pravidelným leštěním a mytím čerstvou vodou.

6 199 Kč

Astro Kappa LED nástěnné světlo

Jasně strukturované nástěnné nástěnné svítidlo Kappa Kappa se představuje jako silný světelný zdroj pro koupelny a lázeňské oblasti, stejně jako pro chodby a také pro obývací pokoje a ložnice: malá nástěnná lampa zaujme hranatým designem a lesklým chromováním. Integrované LED osvětlení zaujme světlem, které svítí nahoru i dolů ve velmi útulné barva sv?tla teplé bílé.

3 699 Kč

Astro Kiwi LED nástěnné světlo

Dekorativní designové nástěnné svítidlo Kiwi LED do koupelny Nástěnné LED světlo Kiwi je ideální pro použití v koupelnách a jiných vlhkých místnostech díky ochraně proti stříkající vodě IP44. Vidí jednotlivě nebo ve dvojicích – z. B. umístěno nalevo a napravo od zrcadla – velmi dekorativní a s atraktivně navrženým sklem svítidla poskytuje příjemné světlo všude kolem pro atmosférické okolní osvětlení. Kiwi lze také instalovat buď jako uplight nebo jako downlight.

8 999 Kč

Astro Kiwi LED stropní světlo koupelnové chrom

Kiwi LED stropní světlo – poutač pro každou koupelnu Stropní svítidlo Kiwi LED je energeticky účinný světelný zdroj, který vyzařuje příjemné světlo všude kolem. Za estetickým skleněným odstínem jsou zabudovány teplé bílé LED, které zajišťují harmonické osvětlení místnosti ekonomickým způsobem. Moderní design je doplněn lesklou pochromovanou stropní konzolou.

5 099 Kč

Astro Miura Swing Arm LED lampa na čtení zlatá

Nastavitelné nástěnné svítidlo LED Miura Swing Arm ve zlaté barvě Nástěnné svítidlo Miura LED je ideální pro použití v ložnici nebo ve čtecím koutku. Miura má elegantní, klasický design, který lze snadno začlenit do interiéru. Díky pohyblivému stínítku a pohyblivému rameni lze neoslňující světlo nastavit do různých poloh podle potřeby. Kloub stínidla nástěnného svítidla LED lze naklonit až o 90 stupňů a otočit až o 330 stupňů. Svítidlo lze snadno ovládat pomocí integrovaného spínače na nástěnném držáku.

7 799 Kč

Astro Tacoma nástěnné světlo

Černá nástěnná lampa Tacoma s bílým sférickým skleněným stínidlem Tacoma je nástěnná lampa s dekorativním designem, která je díky své konstrukci v souladu s třídou ochrany IP44 ideální pro použití v koupelně. Design nástěnné lampy ukazuje vlivy gotické architektury; Díky matně černé barvě rámu a opálově bílému sférickému odstínu však lampa také vypadá trendy a moderně, takže ji lze obzvláště dobře integrovat do moderního prostředí. Zde vypadají obzvláště krásně jako pár na boku zrcadla. Opálový bílý sférický odstín ze skla zajišťuje rovnoměrné a málo oslňující světelné záření.

6 499 Kč

Astro Mitsu Swing nástěnné světlo bronz/ústřicová

Nástěnná lampa Mitsu Swing v teplé barevné kombinaci s textilním odstínem Nástěnná lampa Mitsu Swing byla navržena v teplých barvách. Bronzový kovový rám byl kombinován s kónickým textilním stínidlem ve stínu ústřice – světle hnědým odstínem – takže nástěnná lampa zapadá obzvláště dobře do moderního venkovského stylu, ale nepůsobí konzervativně. Může být namontován na stěnu v ložnici vedle postele jako náhrada za noční lampu a lze jej podle potřeby otočit a otočit na malé tyči, která vyčnívá ze stínu, aby bylo možné světlo dokonale vyrovnat. Přepínač na nástěnném prvku umožňuje přímé zapnutí a vypnutí lampy. Nástěnné svítidlo Mitsu Swing může být vybaveno LED lampou E27 do 12 W, světelný zdroj není součástí dodávky.

6 999 Kč

Astro Ascoli Single Switched reflektor

Flexibilně nastavitelný nástěnný reflektor Ascoli Single Switched U tohoto nástěnného reflektoru, který lze různými způsoby použít v celém obytném prostoru, vyčnívá malé rameno lampy z kulatého nástěnného držáku do místnosti, ke kterému je připevněn válcový reflektor s paticí GU10. Hlava lampy lze otočit (330 stupňů) a otočit (90 stupňů), což znamená, že lze libovolně zvolit směr světla a pomocí technologie osvětlení lze zaostřit na určité oblasti v místnosti. Ascoli Single Switched lze snadno zapnout a vypnout pomocí spínače zabudovaného do nástěnného držáku. V patici GU10 lze také použít energeticky úsporné LED žárovky, jako jsou ty, které jsou k dispozici v příslušenství. Je třeba zajistit, aby délka použitého světelného zdroje nepřesáhla 57 mm.

2 999 Kč

Astro Miura Wall LED nástěnné světlo nikl/černá

Diskrétní nástěnné svítidlo LED Miura Wall s vypínačem Nástěnné svítidlo LED Miura Wall je dalším modelem z řady Miura. Světlo nástěnného svítidla lze pomocí pohyblivého klasicky tvarovaného stínidla nasměrovat do mnoha požadovaných směrů. Stínidlo lze otočit až o 330 stupňů a naklonit až o 90 stupňů, takže Miura je ideální například jako nástěnné svítidlo v ložnici nebo jako akcentní osvětlení v předsíni či obývacím pokoji. Kromě klasického stylu přesvědčí Miura také vysoce kvalitním zpracováním z hliníku a přehledným, praktickým designem.

6 499 Kč

Astro Miura Wall LED nástěnné světlo zlatá matná

Zlaté nástěnné svítidlo LED Miura Wall s otočným stínidlem Elegantní nástěnné svítidlo Miura LED dokáže díky otočnému stínítku nasměrovat světlo do požadované polohy. Díky speciálně tvarovanému difuzoru světlo neoslňuje a je ideální jako čtecí nebo akcentní světlo v obývacím pokoji nebo ložnici. Stínidlo Miura lze otáčet až o 330 stupňů a naklápět až o 90 stupňů. Design tohoto nástěnného svítidla LED je nadčasový a klasický, a proto se umně začlení do stávajícího interiéru. Stávající přepínač zajišťuje snadné ovládání nástěnného svítidla.

6 999 Kč

Astro Park Lane Grande nástěnné světlo

Moderní nástěnná lampa PARK LANE GRANDE s elegantním látkovým stínidlem Moderní charakter této nástěnné lampy je tvarován obdélníkovým tvarem, který najdete v celém designu. Celkový vzhled je velmi elegantní, což lze připsat lesklé nástěnné konzole a elegantnímu odstínu látky. Stínidlo poskytuje také příjemné tlumené osvětlení.

4 399 Kč

Astro Lago 280 nástěnné světlo

Nástěnná lampa Lago 280 s bílým odstínem Cone Nástěnné svítidlo Lago 280 je mimořádná kombinace: neobvyklý tvar nástěnného držáku z pochromovaného a leštěného kovu dokonale ladí s jednoduchým bílým textilním odstínem Cone. Nástěnné svítidlo Lago 280 je vybaveno krytím IP44 a je proto vhodné i pro použití ve vlhkých místnostech, např. B. jako zrcadlové osvětlení, předurčené. LAGO 280 je ideálním doplňkem osvětlení pro koupelny a obývací pokoje v soukromém sektoru i pro vybavení hotelových pokojů.

6 999 Kč

Astro Miura Swing Arm LED lampa na čtení nikl

Nástěnné svítidlo LED Miura Swing Arm s pohyblivým ramenem a stínidlem Nástěnné svítidlo Miura LED je nadčasová, elegantní lampa na čtení s pohyblivou hlavou a výkyvným ramenem. Díky možnosti otáčet stínidlo až o 330 stupňů a naklápět jej o 90 stupňů je světlo nástěnného svítidla Miura LED směrováno požadovaným směrem přes speciálně tvarovaný difuzor, který zajišťuje neoslňující světlo. Miura je vhodná k instalaci vedle postele v ložnici i v obývacím pokoji nad čtecím koutkem, kde ji lze na místě zapnout a vypnout.

7 499 Kč

Astro Miura Desk USB LED stolní lampa zlatá matná

Zlatá stolní lampa LED Miura s portem USB Nadčasový design a funkčnost jsou v popředí zájmu této stolní lampy LED. Miura může být optimálně použita na pracovním stole, nočním stolku nebo v obývacím pokoji jako světelný dekorativní předmět. Je vybaveno speciálně tvarovaným difuzorem, který poskytuje neoslňující světlo a který lze díky kloubu na hlavě svítidla otáčet až o 330 stupňů a vyklápět o 90 stupňů. Matně černá základna svítidla je vybavena integrovaným přepínačem a portem USB, který nabízí možnost nabíjení chytrého telefonu nebo tabletu. Tuto funkci lze použít jak při zapnutí, tak při vypnutí.

10 599 Kč

Astro Miura Desk USB LED stolní lampa nikl/černá

Stolní lampa LED Miura s pohyblivou hlavou a portem USB Stolní lampa Miura LED se zaměřuje na design a funkčnost. Miura se dá optimálně používat na pracovním stole i na nočním stolku a nabízí možnost nabíjení chytrého telefonu nebo tabletu díky integrovanému portu USB. Port USB a přepínač jsou umístěny v matně černé základně stolní lampy LED. Nad matným niklovým ramenem stolní lampy je na kloubovém spojení upevněna matná černá hlava lampy, která umožňuje otáčení hlavy až o 330° a naklápění až o 90°.

10 099 Kč

Astro Riva 350 nástěnné světlo

Nástěnná lampa RIVA 350 přináší do každé místnosti zářivý lesk Nástěnné svítidlo RIVA 350 je neobvyklá kombinace: neobvyklý tvar nástěnného držáku z pochromovaného a leštěného kovu dokonale ladí s jednoduchým bílým skleněným odstínem. Nástěnné svítidlo RIVA 350 je vybaveno krytím IP44 a je proto vhodné i pro použití ve vlhkých místnostech, např. B. jako zrcadlové osvětlení, předurčené. RIVA 350 je ideálním doplňkem osvětlení pro koupelny a obývací pokoje v soukromých prostorách i pro vybavení hotelových pokojů.

9 099 Kč

Astro Edward Desk

Černá stolní lampa Edward se zlatými barevnými akcenty Stolní lampa Edward působí na první pohled klasicky a nadčasově. Díky složité směsi materiálů má však zvláštní habitus. Kulatý podstavec, ladné rameno a kulaté stínidlo byly vyrobeny ze zinku a oceli a díky matnému černému laku působí lampa elegantně. Pevně opracované spoje v matně zlaté barvě působí jako barevný akcent a jemně zachycují světlo. Stínidlo svítidla je pohyblivé, lze jím otáčet a naklápět, takže lze kdykoli nastavit ideální dopad světla. Pro světlo, které podporuje soustředěnou práci, doporučujeme použít univerzální bílý zdroj světla.

12 399 Kč

Astro Edward Wall

Dekorativní nástěnné svítidlo Edward Wall pro stylové osvětlení v hotelech a restauracích Nástěnné svítidlo Edward Wall bylo navrženo pro pohostinství k vytvoření útulné atmosféry ve stylových hotelech a restauracích podél chodby, v pokoji pro hosty nebo v jídelně. Stínidlo včetně držáku na stěnu je vyrobeno z tlakového odlitku. Stěna Edward s jasnými a plynulými liniemi, celá v černé barvě a s matně zlatými barevnými akcenty, působí elegantně a tradiční styl je interpretován moderním způsobem. Stínidlo lze naklápět a měnit tak dopad světla. Dekorativní nástěnné svítidlo s teplými bílými žárovkami může při samostatném použití nebo použití vedle sebe vytvořit v každé místnosti útulnou a příjemnou atmosféru.

7 199 Kč

Astro Tacoma nástěnné světlo mosaz

Nástěnná lampa Tacoma Single z mosazi s opálovou bílou skleněnou koulí Nástěnné svítidlo Tacoma Single, vybavené stupněm krytí IP44, je vhodné také do koupelny. Nástěnná lampa s vlivy gotické architektury se skládá z hranatého stěnového prvku a připevněného, sochařského kovového dříku, na kterém jako stínidlo sedí opálová kulička z bílého skla. Design zapadá do moderního i tradičního prostředí. Nástěnná lampa vypadá obzvláště krásně jako dvojice namontovaná vpravo a vlevo od zrcadla. Opálové bílé sklo zajišťuje rovnoměrné vyzařování světla a snižuje oslnění.

7 299 Kč

Astro Edward Twin nástěnné světlo

Nástěnná lampa Edward Twin – tradiční styl v moderní interpretaci Dvoulampa Edward Twin byla navržena v tradičním stylu a nově interpretována do moderní podoby. Stínidla a nástěnný držák byly vyrobeny z tlakového odlitku, jsou celé černé a mají matné zlaté barevné akcenty. Svítidlo Edward Twin bylo navrženo ve velkém formátu pro osvětlení prostorných interiérů na velké ploše. Dvojče Edward je vybaveno zdroji teplého bílého světla a vytváří útulnou a příjemnou atmosféru. Pokud je uspořádáte samostatně nebo vedle sebe, mohou sloužit jako stylový zdroj světla v obývacím a jídelním prostoru. Kromě toho lze svítidla Edward Twin použít také v gastronomii a zajistit stylové osvětlení v restauracích a hotelech.

10 199 Kč

Astro Zeppo koupelnové světlo

Moderní stropní koupelnové svítidlo Zeppo s bílým skleněným difuzorem Atraktivní stropní svítidlo Zeppo má kovový držák v atraktivním designu. Na něm je oválný difuzor ze skla, který zajišťuje příjemné a neoslňující osvětlení. Zeppo je vybaveno stupněm krytí IP44 (ochrana proti stříkající vodě), a umožňuje tak použití v koupelně.

8 199 Kč

Astro Mast Light venkovní nástěnné světlo černá

Okouzlující venkovní nástěnná lampa Mast Light s třídou ochrany IP65 Elegantní vnější nástěnné svítidlo Mast Light přitahuje pozornost každého. Důvodem je zaoblený tvar lampy, který je zvláštním zvýrazněním na zahradní stěně nebo zdi domu. Navzdory speciálnímu vzhledu však nezapomněly ani technické detaily svítidla. Díky třídě ochrany IP65 je Mast Light velmi robustní a prachotěsný a chráněný proti vodním paprskům. Použitá lampa GU10 (není součástí dodávky) generuje přímý světelný paprsek dolů, který osvětluje podlahu před lampou a vrhá dekorativní světelný kužel na fasádu.

2 999 Kč

Astro Verona – nástěnné světlo

Elegantní nástěnné světlo VERONA z chromu a mléčného skla S tímto dekorativním nástěnným světlem se každé zrcadlo promění v elegantní dominantu koupelny. Svítidlo na první pohled zaujme díky filigránovému provedení v lesklém chromu a mléčném skle. Kromě toho zajišťuje rovnoměrný rozptyl světla.

5 099 Kč

Astro Nena koupelnové nástěnné světlo

Klasicky tvarované nástěnné svítidlo Nena do koupelnyKoupelnové nástěnné svítidlo Nena má klasický tvar, který díky použitým materiálům působí moderně. Kovové prvky z moderního leštěného chromu přecházejí do atraktivně tvarovaného stínidla z bílého skla. Nástěnné svítidlo poskytuje osvětlení směrem dolů, neoslňuje a vypadá velmi stylově. Svítidlo je navíc individuálně stmívatelné pro atmosférické osvětlení.

4 199 Kč

Astro Altea – se skleněným stínidlem

Nadčasové stropní světlo ALTEA pro příjemné osvětlení v koupelně Toto kulaté stropní světlo z leštěného chromu a skla se stupněm krytí IP44 se postará o neoslňující osvětlení koupelny či chodby díky krytu z bílého mléčného skla. Nadčasový design vyhovuje mnoha interiérům.

6 699 Kč

Astro Timeless Mini stropní vestavné světlo

Vestavné stropní svítidlo Timeless Mini pro zabudování do stropu Vestavné stropní svítidlo Timeless Mini je jemně navržené vestavné stropní bodové svítidlo určené pro zabudování do stropu. Vestavné stropní bodové svítidlo odpovídá svému názvu. Díky nadčasovému designu a bílému povrchu z nerezové oceli ji lze snadno kombinovat s jakýmkoli stylem interiéru. Lze jej použít jako diskrétní zdroj světla pro menší místnosti, výklenky nebo chodby, například na hotelových chodbách, v hotelovém pokoji nebo na soukromých chodbách

1 399 Kč

Astro Conic nástěnné světlo

Nástěnná lampa Conic v geometrickém designu Nástěnná lampa Conic se skládá z bílého stínidla z foukaného skla a nástěnného držáku z tlakově litého kovu. Celá konstrukce má geometrický tvar a lze ji skvěle využít jako zdroj světla v obývacím a jídelním prostoru nebo v předsíni. Díky stupni krytí IP44 lze nástěnné svítidlo bez problémů instalovat i v koupelně, protože je vhodně chráněno proti stříkající vodě. Kromě soukromého sektoru lze Conic využít také v gastronomii a komerčním sektoru, kdy slouží jako koupelnové svítidlo ve stylovém hotelu nebo se používá k osvětlení chodeb. Ať už v soukromých nebo komerčních prostorách, stropní svítidlo Conic se všude dobře vyjímá a přesvědčí designem i osvětlením zároveň

6 399 Kč

Astro Mitsu Swing nástěnné světlo nikl/slonovina

Nástěnná lampa Mitsu Swing v matném niklu s odstínem slonovinové barvy Mitsu Swing je moderní nástěnná lampa s matným niklovým povrchem se slonovinovým textilním odstínem, která je ideální pro montáž na postel a slouží jako náhrada za noční lampu. Nástěnná lampa, která je vybavena vypínačem, se hodí do každého interiéru a lze ji přesně namířit, protože ke stínítku je připevněna malá tyč, na kterou lze stínítko posunout požadovaným směrem. Díky lampě E27 do max. 10 W (LED) je osvětlení nástěnného světla Mitsu Swing energeticky úsporné, přičemž díky volně volitelnému světelnému zdroji LED existuje prostor pro barva sv?tla a intenzitu světla a světelný zdroj lze vybrat podle osobních preferencí.

6 499 Kč

Astro Fuse LED USB nástěnné zapuštěné světlo černá

LED zapuštěné nástěnné světlo Pojistka USB s nastavitelným světlem a USB portem Toto LED zapuštěné nástěnné svítidlo Fuse USB je ideální náhradou za noční lampu. Připojuje se ke zdi nad nebo po straně postele a vyzařuje cílené, nastavitelné světlo pro večerní procházení, které se vyznačuje obzvláště dobrým podáním barev s indexem podání barev Ra 90 a integrovaný port USB také poskytuje nabíjení možnost pro mobilní telefon. Hlavu lampy lze vyklopit o 90 ° a otočit o 330 °. Nástěnné LED svítidlo Fuse lze namontovat svisle nebo vodorovně. Obzvláště praktický je spínač, kterým je lampa vybavena. Byl instalován takovým způsobem, že se uvede do činnosti, jakmile se lampa sklopí na nástěnný držák, takže se lampa automaticky vypne.

7 099 Kč

Astro Amalfi 315 keramické nástěnné světlo

Bílé keramické nástěnné svítidlo Amalfi s několika úrovněmi Nástěnné svítidlo Amalfi se skládá z hlavního stínidla a dvou dalších postupně se zmenšujících stupňů. Zepředu je světlo zcela tlumené, pouze jemně vystupuje směrem nahoru a dolů a mezi stupni, což elegantně zvýrazňuje druhé a dosahuje příjemného nepřímého akcentního a ambientního osvětlení celé stěny.

3 099 Kč

Astro Mitsu Wall nástěnné světlo nikl stínidlo kit

Mitsu Wall – nástěnná lampa z matného niklu s textilním stínidlem a vypínačem Nástěnná lampa Mitsu dokonale zapadá na stěnu vedle postele, kde nahrazuje noční lampu. Kónicky tvarovaný textilní odstín v barevném tmelu (světle šedohnědý) lze otočit a otočit na držáku, kterým je připevněn k kulatému nástěnnému držáku, aby nasměroval světlo v požadovaném směru. Za tímto účelem byla ve spodní části obrazovky upevněna tyč. Nástěnný držák v matně niklové barvě je vybaven vypínačem, který je obzvláště praktický, když se používá jako nástěnná lampa vedle postele.

5 999 Kč

Astro Ascoli Swing nástěnné světlo

Nadčasové nástěnné svítidlo Ascoli Swing s ohebným kloubem lampy Design nástěnného svítidla Ascoli Swing je sice poměrně jednoduchý a záměrně prostý, ale otočný kloub svítidla je obzvláště poutavý. Samotný kloub lze otáčet o 180° doprava a doleva. Hlavu svítidla lze také naklonit o 90°. Spolu s odpovídajícím světelným zdrojem lze světelné podmínky dokonale přizpůsobit osobním představám a potřebám. Jinak nenápadný design nástěnného svítidla umožňuje bezproblémové umístění svítidla téměř v každém obytném prostoru a je také orientován na základní principy výrobce svítidel Astro. Společnost klade velký důraz na jednoduchý design, kvalitní a udržitelné materiály a vysokou funkčnost. Nástěnné svítidlo toto vše kombinuje a zvýrazňuje své okolí. Vypínač je umístěn přímo na nástěnném držáku. – Maximální délka použité žárovky 5,7 cm

5 099 Kč

Astro Kos II stropní spot

Astro Kos II stropní spot, kulatý, 8, 5 cm, bílá, Obývací pokoj / jídelna, kov, hliník, GU10, 6W, K: 8.5cm

2 808 Kč

Astro Ascoli Single stropní spot bílá

Atraktivní místo Ascoli Single pro montáž na strop nebo na zeď Jednoplamenové místo se nejen vkusně prezentuje svým vzhledem, ale boduje také možností instalace jako stropního nebo nástěnného svítidla. Vzhledem k tomu, že design místa je moderní a přesto není příliš futuristický, lze zde téměř hovořit o nadčasové klasice. Rovněž bylo vzato v úvahu, že stínidlo musí být otočné a otočné pro optimální osvětlení. Lze například představit vaši oblíbenou dekoraci. Ať už na zeď nebo na strop: pro použití ve svítidle doporučujeme LED lampu GU10

2 499 Kč

Astro Kos II stropní spot

Astro Kos II stropní spot, kulatý, 8, 5 cm, chrom, Obývací pokoj / jídelna, kov, hliník, GU10, 6W, K: 8.5cm

3 299 Kč

Astro Roma – koupelnové nástěnné světlo

Moderní designové nástěnné svítidlo Roma s bílým skleněným stínidlem Nástěnné svítidlo Roma ztělesňuje velmi krásný moderní zdroj světla, který zaujme nejen svým světlem, ale také svým vizuálním vzhledem. Protože nástěnný držák je vyroben z kovu a třpytí se v jemném chromu. Na rozdíl od toho se stínidlo objevuje v matné, satinované bílé barvě, což dává svítidlu velmi jemný vzhled. Celkový obraz je korunován výše zmíněným stínidlem, které má klasický tvar kužele. Pro vytvoření útulné atmosféry je svítidlo Roma stmívatelné, čímž se zvýší komfort bydlení. Vzhledem ke zvýšené třídě ochrany IP44 je svítidlo Roma také ideální pro použití v koupelně.

4 299 Kč