Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Artistar
Nejnovější

Artistar Závěsné světlo Tori

Závěsná lampa Tori v tiffanyovském stylu s barevným květinovým lememTato závěsná lampa v tiffanyovském stylu zahalí každou místnost harmonickým teplým světlem. Ušlechtilé stínidlo bylo důmyslně sestaveno z 292 ručně vyrobených skleněných dílků a opatřeno podélnými pruhy a květinovým lemem. To vše má za následek naprosto jedinečný celkový obraz.

6 099 Kč

Artistar Závěsné světlo Melika v Tiffany stylu

Okouzlující závěsná lampa Melika v designu Tiffany465 ručně vyrobených skleněných dílků bylo potřeba k sestavení krásného stínidla závěsné lampy Melika. Výsledkem je světelný zdroj, jehož optický vzhled lze označit za mimořádně zdařilý. Okraj stínidla je zdoben barevným květinovým vzorem, který je nejpůsobivější při zapnutém osvětlení, ale zároveň dělá ze závěsné lampy Melika opravdovou pastvu pro oči, když není osvětlena. Svítidlo Melika je vybaveno závěsným řetízkem.

6 699 Kč

Artistar Ručně vyrobená stolní lampa Esmee v Tiffany stylu

Klasická stolní lampa Esmee ve stylu Tiffany s ručně vyráběným skleněným stínidlemStylová stolní lampa řady ESMEE byla vyrobena ručně v oblíbeném stylu Tiffany. Jak milovníci skleněného umění vědí, tato stolní lampa přesvědčí také krásným a propracovaným designem umělecky uspořádaných skel. Zvláštní pozornost upoutají červené prvky na podstavci lampy, které harmonicky dotvářejí celkový obraz.

8 799 Kč

Artistar Stolní lampa Elanda v Tiffany stylu

Nadčasová a elegantní – stolní lampa Elanda Stolní lampa Elanda inspiruje nejen fanoušky stylu Tiffany. Tato nadčasová a obzvláště elegantní lampa se hodí do mnoha zařízení a svým rovnoměrným světlem zajišťuje útulnou atmosféru.

8 799 Kč

Artistar Stolní lampa Flora

Stolní lampa FLORA – řemeslníci a útulná atmosféra Stínidlo stolní lampy FLORA je sestaveno ručně ze 492 jednotlivých kusů skla. Výsledkem je velmi speciální, velmi romantická lampa ve stylu Tiffany, která přitahuje pozornost v mnoha různých místnostech a stylech vybavení. Velmi měkké a teplé světlo zajišťuje, že FLORA šíří útulnou atmosféru.

8 999 Kč

Artistar Čtvercové závěsné světlo AMALIA

Stylová závěsná lampa AMALIA Závěsnou lampu řady AMALIA charakterizuje čtvercové skleněné stínidlo v ušlechtilém tiffany vzhledu. Je ručně vyráběná a díky decentnímu barevnému provedení v krémové a červené barvě ji lze začlenit do mnoha interiérových stylů. Celkový dojem dotváří praktické zavěšení na řetízek.

4 999 Kč

Artistar Stolní lampa KT1836-40+P1836 v Tiffany stylu

Stolní lampa KT1836-40 + P1836 v designu Tiffany Oproti květinovému designu obvyklému v designu Tiffany se stolní lampa KT1836-40 + P1836 vyznačuje geometrickými, hranatými tvary. Jak kovová základna, tak stínítko a dokonce i 64 ručně vyrobených skleněných prvků, které byly sestaveny do podoby stínítka, jsou navrženy v hranatých tvarech. Béžové, jantarové a červené sklo v různých tvarech tvoří hranatý odstín stolní lampy a poskytuje teplé a útulné světlo. Barevná kombinace zapadá do mnoha zařízení a je i po letech stále krásná na pohled.

8 699 Kč

Artistar Závěsné světlo KT1836-40+C2 ve stylu Tiffany

Závěsná lampa KT1836-40 + C2 ve stylu Tiffani se čtvercovým stínidlem Závěsná lampa KT1836-40 + C2 byla navržena v designu Tiffany. Na rozdíl od obvyklých květinových vzorů v tomto designu se však ukazuje v úhlovém designu a grafickém vzoru. Čtyřstranný stínidlo lampy bylo navrženo ze 64 ručně vyrobených skleněných prvků v hranatých vzorech. Barevná kombinace krémové, jantarové a červené z ní dělá univerzální závěsnou lampu, která nepodléhá žádnému módě. Nad stolem vyzařuje jasné osvětlení dolů a měkké osvětlení proniká skrz skleněné stínítko do celé místnosti. Závěsné svítidlo KT1836-40 + C2 s krásně zdobeným vrchlíkem a řetízkovým zavěšením je dodáváno bez lampy.

6 699 Kč

Artistar Květinově vzorovaná stolní lampa v Tiffany stylu

Detailní stolní lampa ANTINA v okouzlujícím Tiffanyho styluStolní lampa ANTINA zobrazuje moře květin v rustikálním stylu. Skleněné stínidlo v tiffanyovském vzhledu se skládá ze 476 jednotlivých dílů, které jsou ručně sestaveny. Tmavý kovový podstavec je pěkně zdobený a stylově dotváří celkový obraz. Stolní lampa poskytuje diskrétní světlo v okolí, ale je také mimořádně dekorativním lákadlem pro oči, když je vypnutá.

8 799 Kč

Artistar Stolní lampa Flora

Rustikální stolní lampa ve stylu Tiffany FLORA s ručně vyrobeným stínidlem v klasickém designu Tato stolní lampa ze série FLORA zaujme svým klasickým designem, který lze snadno integrovat do různých stylů vybavení. Pěkný deštník s květinovým vzorem v optice Tiffany přitahuje pozornost každého a je komplikovaně ručně vyroben ze 492 jednotlivých dílů. Poskytuje měkké světlo, které podtrhuje útulné prostředí.

9 399 Kč

Artistar Tiffany styl stolní lampa JANNEKE

Stolní lampa JANNEKE – stylová a vysoce kvalitníVýrazným prvkem stolní lampy JANNEKE je propracovaný a mimořádně dekorativní motiv vážky v půlkruhovém skleněném stínítku. Tato lampa ve stylu Tiffany byla vyrobena ručně, a proto vyniká obzvláště vysokou kvalitou. Vyzařuje rovnoměrné a velmi útulné světlo, které působí obzvlášť atmosféricky.

2 499 Kč

Artistar Pestrá stojací lampa ARIADNE v Tiffany stylu

Nádherná stojací lampa ARIADNE okouzlí v krásném Tiffanyho styluObzvláště dekorativní stojací lampa ARIADNE potěší milovníky Tiffanyho stylu. Na velkém stínidle je vyobrazen barevný květinový motiv, který po zapnutí jasně září. Místnost je navíc jasně a rovnoměrně osvětlena.

15 499 Kč

Artistar Stolní lampa Elaine v Tiffany stylu

Barevná květinová optika ve stylu Tiffany – stolní lampa ElaineStolní lampa Elaine je v klasickém stylu Tiffany a zaujme barevným květinovým mozaikovým vzorem složeným z 851 jednotlivých kousků skla. V kombinaci s tmavým podstavcem je výsledkem velmi ucelený a neobvyklý design, díky němuž lampa upoutá pozornost v každé místnosti.

13 799 Kč

Artistar Stojací lampa Anni v Tiffany stylu

Ručně vyráběné skleněné stínidlo v zářivých barvách zdobí stojací lampu AnniTato krásná stojací lampa se dokonale hodí do rustikálního stylu interiéru a stane se absolutní ozdobou každého obývacího pokoje. Poskytuje atmosférické doplňkové osvětlení, např. v oblasti sedacího koutu, zářivé světlo skutečně zvýrazní barevné skleněné stínidlo v tiffany vzhledu a vytvoří útulnou atmosféru. Díky otočně vyhlížejícímu rámu je výsledkem velmi dekorativní světelný zdroj, který upoutá pozornost každého.

12 699 Kč

Artistar Ručně vyrobená stolní lampa FINNA

Barevná stolní lampa FINNA v klasickém tiffany styluStolní lampa FINNA je uměleckou ozdobou každé místnosti. Precizně zpracované stínidlo odráží barvy léta a poskytuje teplé světlo pro přirozenou útulnost v obývacím pokoji. Kombinace s ozdobným podstavcem z tmavého kovu je velmi stylová.

6 499 Kč

Artistar Závěsné světlo Kassandra v Tiffany stylu

Atraktivní závěsné svítidlo KASSANDRA šíří starosvětskou atmosféruZávěsné svítidlo ANTHEA vytváří útulnou atmosféru díky pěknému skleněnému stínidlu ve stylu Tiffany. Jednotlivé kousky skla jsou sestavovány ručně, čímž vzniká vysoce kvalitní výrobek. Závěsné svítidlo šíří teplé světlo, ale i ve vypnutém stavu je skvělým poutačem na oči.

6 799 Kč

Artistar Hranaté závěsné světlo Esmea v Tiffany vzhledu

Moderně navržená závěsná lampa Esmea s fascinujícím stínidlem ze sklaStyl Tiffany se těší nepřetržité oblibě již dlouhou dobu. Zářným příkladem toho, že na tomto vzhledu není nic nostalgického, je závěsná lampa Esmea. Zaujme přímočarým designem, který se odráží v tmavém rámu i v barevném skleněném stínítku. Stínidlo, které se skládá z celkem 248 ručně vyrobených skleněných kousků různých barev a velikostí, působí velmi individuálně také díky nepravidelně zakončenému okraji. Vybaveno řetízkovým závěsem.

5 099 Kč

Artistar Stojací lampa KT1836-50+P1837 ve stylu Tiffany

Stojací lampa KT1836-50 + P1837 ve stylu Tiffani se čtvercovým odstínem Zatímco světla ve stylu Tiffany se často vyznačují květinovými vzory a jasnými barvami, tento model je založen na hranatém, grafickém designu. Na krásně zdobeném kovovém rámu sedí stín ve tvaru čtverce, který byl sestaven z celkem 64 ručně vyráběných skleněných prvků. Skleněné prvky byly také navrženy výhradně v přímce v široké škále geometrických tvarů. Jsou převážně béžové barvy, některé jantarové a některé červené. Díky tomuto barevnému schématu se podlahová lampa KT1836-50 + P1837 hodí do mnoha barevných konceptů a vybavení.

11 899 Kč

Artistar Závěsné světlo Melika ve stylu Tiffany

Závěsná lampa Melika zaručuje poutavé osvětlení místnosti Tento působivý světelný zdroj není v žádné místnosti přehlížen: Zajišťuje to jedinečně navržený skleněný odstín ve stylu Tiffany, který se skládá ze 465 ručně vyrobených jednotlivých dílů. Květinový vzor vypadá velmi dekorativní v každé místnosti, zvláště když je světlo zapnuté. Pak září ve své barevné nádheře a dává vydávanému světlu romantický nádech. Vybaveno zavěšením řetězu. Vizuální zvýraznění všech obývacích pokojů a ložnic i vstupního prostoru!

7 399 Kč

Artistar Stolní lampa Melika v Tiffany stylu

Artistar Stolní lampa Melika v Tiffany stylu, Obývací pokoj / jídelna, licí pryskyřice, sklo, E27, 40W, K: 60cm

8 599 Kč

Artistar Závěsné světlo Flora Tiffany

Rustikální závěsná lampa FLORA v tiffanyovském stylu poskytuje příjemné světloZávěsná lampa FLORA potěší zejména příznivce klasického rustikálního stylu. Stínidlo ve vzhledu Tiffany se skládá ze 492 jednotlivých dílů a je sestaveno mistrnou ruční prací. Výsledný květinový vzor je skvělou ozdobou rustikálního stylu vybavení. Zejména nad obývacím pokojem nebo jídelním stolem bude tato závěsná lampa svým teplým světlem vypadat nejlépe.

7 499 Kč

Artistar Florale stolní lampa ATHINA

Ušlechtilá stolní lampa ATHINA s krásnou základnou Stolní lampa ATHINA přitahuje pozornost jen díky vzoru na stínítku. S výškou 62 cm je to poutavý designový prvek v místnosti. Jejich světelná reprodukce je rovnoměrná a teplá a vzor jí dodává vlastní nádech. Ideální také do obývacích pokojů nebo jako pozadí.

8 499 Kč

Artistar Stolní lampa s motivy JULIANA v Tiffany stylu

Stolní lampa Juliana ve stylu Tiffany poskytuje příjemnou atmosféruStolní lampa Juliana v převážně klasickém stylu poskytuje útulné světlo v obývacím pokoji nebo na nočním stolku. Teplé barvy skla dodávají místnosti útulnost. Stínidlo se skládá ze 174 jednotlivých dílů, které vytvářejí atraktivní motiv sovy v tiffanyovském stylu. Juliana, to není jen stolní lampa, ale i skvělý poutač pozornosti.

3 599 Kč

Artistar Stolní lampa Sirin ve stylu Tiffany

Stolní lampa Sirin nabízí atraktivní doplňkové osvětlení Stolní lampa Sirin je docela lehký předmět, který působivě završuje mnoho životních stylů a poskytuje akcentní osvětlení se zvláštním vkusem. Jeho tmavý rámeček je v nápadném kontrastu s odstínem složeným ze 154 kusů skla, a to nejen díky různým barvám . Pokud se podíváte pozorně, můžete vidět, že rám má tvar půvabné ženské postavy. Stín fascinuje jasnými barvami a dekorativním motivem vážky. S výškou 40 cm je stolní lampa Sirin ideální například. B. jako noční osvětlení. Ale také vypadá krásně v jakékoli jiné místnosti a poskytuje úžasné dodatečné světlo. – Skleněné prvky vyrobené ručně

4 199 Kč

Artistar ELINE klasická Tiffany styl stolní lampa 40 cm

Atraktivní stolní lampa ELINE s ručně vyráběnými ornamenty Stolní lampa ELINE se zaměřuje na květinovou skleněnou aplikaci stínidla, která připomíná jaro. Díky svému klasickému tvaru a průměru 25 cm je ideální jako doplňkové svítidlo do jídelen nebo ložnic.

4 999 Kč

Artistar Květované závěsné světlo ANTINA

Barevná závěsná lampa ANTINA s ručně vyráběným skleněným stínidlemZávěsná lampa ANTINA zobrazuje moře květin v rustikálním stylu. Skleněné stínidlo ve vzhledu Tiffany se skládá ze 476 jednotlivých dílů, které jsou ručně sestaveny. ANTINA poskytuje diskrétní světlo v okolí, ale zajišťuje jasné osvětlení na stole. Ale i vypnutá je tato závěsná lampa krásnou pastvou pro oči.

8 299 Kč

Artistar Závěsné světlo Flora Tiffany

Rustikální závěsná lampa Flora ve stylu Tiffany poskytuje příjemné světloZávěsná lampa Flora potěší zejména přátele klasického rustikálního stylu. Stínidlo ve vzhledu Tiffany se skládá ze 492 jednotlivých dílů a je sestaveno mistrnou ruční prací. Výsledný květinový vzor je skvělou ozdobou rustikálního stylu vybavení. Zejména nad obývacím pokojem nebo jídelním stolem bude tato závěsná lampa svým teplým světlem vypadat nejlépe.

6 999 Kč

Artistar Stolní lampa Kassandra v Tiffany stylu

Ručně vyrobená stolní lampa KASSANDRA s kovovými a skleněnými aplikacemi Stolní lampa KASSANDRA je jedinečná a zaujme tvarem a povrchovou strukturou stínidla. To je udržováno v hnědém základním tónu, což je zvýrazněno kovovým stojanem. Tvar je podobný stolnímu osvětlení z přelomu století, je to samotný designový prvek a pojme dva světelné zdroje.

8 599 Kč

Artistar Kassandra stolní lampa v Tiffany stylu

Stolní lampa KASSANDRA je vysoká 66 cm a ve výšce stínidla má průměr 40 cm. Stínidlo je důmyslně zdobeno různými aplikacemi z barevného skla. Kovový stojan dodává stolní lampě rustikální charakter. Ideální osvětlení na postranních stolcích a jako osvětlení obývacího pokoje.

8 499 Kč

Artistar Květované závěsné světlo ANTINA

Barevná závěsná lampa ANTINA s ručně vyráběným skleněným stínidlemZávěsná lampa ANTINA zobrazuje moře květin v rustikálním stylu. Skleněné stínidlo ve vzhledu Tiffany se skládá ze 476 jednotlivých dílů, které jsou ručně sestaveny. ANTINA poskytuje diskrétní světlo v okolí, ale zajišťuje jasné osvětlení na stole. Ale i vypnutá je tato závěsná lampa krásnou pastvou pro oči.

8 799 Kč

Artistar LIEKE – stolní lampa v Tiffany stylu

Dekorativní stolní lampa Lieke v klasickém Tiffanyho styluS touto stolní lampou nevíte, kam se podívat dřív: Je to atraktivně řešený podstavec s propletenou ženskou postavou nebo složitě navržené stínidlo Tiffany s motivem sovy? V každém případě je tato stolní lampa skutečným lákadlem pro oči, které vylepšuje klasické místnosti a poskytuje hřejivé dodatečné světlo.

3 999 Kč

Artistar Decentní stolní lampa ELANDA

Přitažlivá stolní lampa ELENDA se představuje v klasickém hávuELANDA je elegantní stolní lampa pro klasické a nadčasové styly zařizování. Vytvoří útulnou atmosféru v každém obývacím pokoji a je dekorativní pastvou pro oči všech milovníků tohoto nádherného skleněného umění.

4 199 Kč

Artistar Závěsné světlo Elaine v Tiffany stylu

Živý design se snoubí s Tiffanyho stylem – závěsná lampa ElaineVýznamným prvkem závěsné lampy Elaine je bezpochyby skleněná mozaika, která se skládá z 851 jednotlivých dílů tvořících stínidlo. Můžete na ní vidět mnoho pestrobarevných květů, které oživí každou místnost. Světelný efekt tohoto svítidla navíc vytváří další příjemnou náladu. Elaine lze vybavit úspornými žárovkami i LED diodami.

11 899 Kč

Artistar Závěsné světlo Kassandra v Tiffany stylu

Atraktivní závěsné svítidlo KASSANDRA šíří antický středomořský nádech Závěsná lampa ANTHEA vytváří útulnou atmosféru díky pěknému skleněnému stínidlu ve stylu Tiffany. Jednotlivé kusy skla jsou sestavovány ručně, čímž vzniká vysoce kvalitní výrobek. Závěsné svítidlo šíří teplé světlo, ale i ve vypnutém stavu je skvělým lákadlem pro oči.

6 699 Kč

Artistar Stolní lampa KT1082+AG711P v Tiffany stylu

Barevná stolní lampa KT1082 + AG711P v designu Tiffany se vzhledem stromu Patka stolní lampy KT1082 + AG711P, navržená ve stylu Tiffani, je vyrobena z kovu a byla navržena ve formě řezu stromu. Rám se skládá ze tří kovových větví, které jsou drženy pohromadě lanem. Nahoře je umístěno fantasticky krásné stínidlo vyrobené z ne méně než 576 jednotlivých ručně vyrobených skleněných prvků, které byly spojeny tak, aby vytvořily nápaditý odstín ve stylu Tiffani. Na spodním okraji stínidla je také zdobeno mnoha barevnými malými perlami. Stolní lampa vysoká více než 60 cm se díky tomuto jedinečnému designu stane poutavým poutačem pozornosti, ať už je umístěna kdekoli. Odpovídající žárovky E27 jsou k dispozici samostatně z příslušenství.

10 999 Kč

Artistar Půvabná stolní lampa AMALIA v Tiffany stylu

Vysoce kvalitní stolní lampa AMALIA v ručně vyráběném tiffanyovském styluTmavý kov a světlé sklo dělají z této stolní lampy ze série AMALIA stylový bytový doplněk v tiffanyovském stylu, který lze snadno začlenit do různých stylů zařízení. Dekorativní podstavec je korunován hranatým stínidlem, jehož jednotlivé skleněné dílky jsou důmyslně ručně vsazeny. Světlé barvy stolní lampy vytvářejí teplý světelný efekt, který ponoří okolí do harmonické atmosféry.

5 999 Kč