Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. ALCO
Nejnovější

ALCO Poštovní schránka

Poštovní schránka, stříbrný lak Elegantní a prostorná poštovní schránka Mount je vyrobená ze stříbrně lakované oceli, kterou lze výborně kombinovat s různými barvami fasády. Praktická poštovní schránka je opatřena cylindrickým zámkem a dodávána se dvěma klíči. Součástí balení je i upevňovací materiál.

1 899 Kč

ALCO Poštovní schránka Lac s průhledem

Poštovní schránka Lac s průhledem Lac je úzká poštovní schránka s průhledem a vnitřní jmenovkou vyrobená ze stříbřitě lakovaného ocelového plechu. Praktická poštovní schránka je opatřena cylindrickým zámkem a dodávána se dvěma klíči a příslušným upevňovacím materiálem.

1 299 Kč

ALCO Stolní pracovní lampa Pierre

Funkční stolní pracovní lampa Klasická stolní pracovní lampa z kovu s flexibilním dvojitým ramenem a svorkou k upevnění na stůl (svorka z plastu, zabírá max. 40 mm). Intenzita osvětlení: 750 lumenů ve vzdálenosti 45 cm

1 099 Kč

ALCO Stolní pracovní lampa PIERRE

Funkční stolní pracovní lampa Klasická stolní pracovní lampa z kovu s flexibilním dvojitým ramenem a svorkou k upevnění na stůl (svorka z plastu, zabírá max. 40 mm). Intenzita osvětlení: 750 lumenů ve vzdálenosti 45 cm

799 Kč

ALCO LED stolní lupa 9226

Zvětšovací lampa LED se stabilní základnou a pěti dioptrickými čočkami Tato zvětšovací lampa má výkonné LED diody, které září v barva sv?tla světla denního světla. To znamená, že lampa může osvětlit i ty nejmenší části. Srdcem lampy je skleněná čočka s pěti dioptriemi. Díky tomu je svítidlo obzvláště vhodné pro práci, která vyžaduje přesnost, a lze ho použít například v lékařských ordinacích, jiných průmyslových odvětvích nebo doma. Stabilní základna umožňuje snadné nastavení hlavy a pružných paží. Pokud lupu nepoužíváte, lze ji pohodlně zakrýt, aby byla chráněna před nečistotami nebo jinými vnějšími vlivy. To také znamená, že světlo již nemůže uniknout nahoru a je více seskupeno a rozptýleno dolů. Při použití lupy lze kryt úplně sejmout, aby vám nerušil práci.

6 599 Kč

ALCO Stolní pracovní lampa PEIRRE

Funkční stolní pracovní lampa Klasická stolní pracovní lampa z kovu s flexibilním dvojitým ramenem a svorkou k upevnění na stůl (svorka z plastu, zabírá max. 40 mm). Intenzita osvětlení: 750 lumenů ve vzdálenosti 45 cm

799 Kč

ALCO LED stolní lupa 9223 s 5 dioptriemi

Zvětšovací lampa LED s 5 dioptriemi – denní světlo barva sv?tla Tato zvětšovací lampa LED je velmi praktická a ideální pro práci, která vyžaduje pozorné oko. Skleněná čočka ve čtvercové hlavě lampy má sílu pěti dioptrií, se kterou můžete přesně vidět i malé detaily. Byly zde také instalovány LED diody ve barva sv?tla denního světla, což je velkou výhodou pro mnoho jemných motorických prací. Lampa je připevněna svorkou, kterou lze snadno připevnit na stůl. Je obzvláště hezké, že tato svorka zabírá málo místa a ponechává více prostoru pro jednání. Zvětšovací sklo má kryt, který jej chrání před vnějšími vlivy. Při použití lupy lze kryt zcela sejmout, aby vám nerušil práci.

5 099 Kč

ALCO Stolní lampa LED 915LED se svorkou a podstavcem

Stolní LED lampa s neoslňujícím světlem Tato lampa vyniká zejména tím, že nabízí možnost výběru mezi elegantním stojanem a funkční stolní svorkou – obě jsou součástí balení. Svorka je praktická, protože ji lze bez námahy připevnit ke stolu a díky své prostorově úsporné funkci nezabírá na stole téměř žádné místo. Je proto ideální pro umístění na malé pracovní stoly. Tato stolní lampa byla vybavena nejmodernějšími LED diodami, které vyzařují univerzální bílé světlo. Toto světlo je vhodné pro práci, protože díky saténovému reflektoru neoslňuje a přesto poskytuje rovnoměrné osvětlení.

3 899 Kč

ALCO Stolní lampa LED 9214

Stolní lampa LED s hlavou otočnou téměř o 360 stupňů a stolní svorkou Hlavu této stolní lampy LED lze snadno otáčet téměř o 360 stupňů. Lampa má navíc rám, který lze díky dvěma kloubům různě nastavovat. Díky těmto vlastnostem lze lampu flexibilně nastavit tak, aby ideálně osvětlovala jakýkoli stůl. Protože je lampa připevněna pomocí prostorově úsporné stolní svorky, zůstane zachována co největší pracovní plocha. Lesklý vzhled a jemné detaily na hlavě jsou velmi přitažlivé a dodávají lampě něco zvláštního.

1 899 Kč

ALCO Stolní lampa LED 9215 s otočným reflektorem

Stolní lampa LED s otočným reflektorem Tato stolní lampa LED má kloubové rameno, které lze nastavit podle individuálních potřeb. Reflektor lze také otáčet, takže lampu lze používat obzvlášť flexibilně. Vestavěný světelný zdroj je inovativní LED dioda, která je energeticky úsporná a zároveň poskytuje dostatečný jas. Díky zdařilé kombinaci černé a stříbrné barvy je tato lampa nejen funkční, ale také stylová. Tento elegantní vzhled z ní činí ideální lampu do moderní kanceláře.

3 099 Kč

ALCO Skládací stolní LED lampa Chris se stmívačem

Chris – stolní LED lampa se spoustou funkcí Inovativní design, elegantní vzhled a výjimečně energeticky úsporná – to je stolní lampa Chris s moderní technologií LED. Díky dvěma kloubům může být flexibilně nastavena. Integrovaná LED žárovka dosahuje světelného toku 600 lumenů a intenzity osvětlení 1 000 luxů ve vzdálenosti 35 cm. Intenzitu osvětlení lze podle potřeby upravovat pomocí vestavěného třífázového dotykového stmívače. Speciální funkce – když lampu zrovna nepoužíváte, můžete ji složit, a šetřit tak místo. Barva světla: denní světlo (5 000 až 6 000 Kelvinů).

2 499 Kč

ALCO Držák na noviny z nerezové oceli ke schránce RAIN

Praktický držák na noviny z nerezové oceli, kompatibilní s poštovní schránkou RAIN Tento elegantní držák na noviny z nerezové oceli je dokonalým doplňkem poštovní schránky RAIN. Lze ho otevřít z obou stran a je stříbrně nalakován. Vaše pošta je dnem i nocí chráněna před povětrnostními vlivy. Součástí dodávky je i odpovídající upevňovací materiál.

1 799 Kč

ALCO Poštovní schránka Rain s držákem na noviny

Poštovní schránka Rain s integrovaným držákem na noviny Poštovní schránka Rain s elegantně zaobleným držákem na noviny z nerezové oceli ozdobí jakékoli vchodové dveře. Praktická poštovní schránka opatřená cylindrickým zámkem je dodávána se dvěma klíči a příslušným upevňovacím materiálem. Použitý materiál – nerezová ocel – je jak známo odolný vůči povětrnostním vlivům, má dlouhou životnost a je bezúdržbový. Pokud by byl objem držáku na noviny nedostačující, lze přikoupit odpovídající roli na noviny (viz příslušenství).

3 999 Kč

ALCO Poštovní schránka Mate

Poštovní schránka Mate, bílá Moderní a prostorná poštovní schránka se sklopným krytem proti dešti z bíle lakované oceli – ozdoba jakýchkoli vchodových dveří. Praktická poštovní schránka opatřená cylindrickým zámkem je dodávána se dvěma klíči a příslušným upevňovacím materiálem.

1 999 Kč

ALCO Stolní pracovní lampa APOLLONIA

Stolní pracovní lampa zaručující stabilitu a všestranné použití Nadčasová, funkční kancelářská lampa s čistými tvary a obzvláště dobrým osvětlením pracovní plochy. Vypínač je umístěn na napájecím kabelu, což umožňuje pohodlné zapínání a vypínání. Intenzita osvětlení: 2000 lumenů ve vzdálenosti 45 cm Barva světla: teplá bílá

1 699 Kč