Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Ailati
Nejnovější

Ailati Skleněné stropní světlo Sferis

Skleněné stropní svítidlo Sferis. Světlé, kulovité, inspirující!Skleněné stropní svítidlo Sferis se vyznačuje kulovitým opálově bílým stínidlem a ušlechtile vypadajícím kovovým stropním úchytem. Jednoduchý, ucelený design byl vyvinut s ohledem na velkou odolnost vůči rychle se měnícím trendům – skleněné stropní svítidlo Sferis je vždy moderní a přesvědčí neoslňujícím světlem, které září uvnitř skleněného stínidla!

7 399 Kč

Ailati Skleněné stropní světlo Sferis

Skleněné stropní svítidlo Sferis. Světlé, kulovité, inspirující!Skleněné stropní svítidlo Sferis se vyznačuje kulovitým opálově bílým stínidlem a ušlechtile vypadajícím kovovým stropním úchytem. Jednoduchý, ucelený design byl vyvinut s ohledem na velkou odolnost vůči rychle se měnícím trendům – skleněné stropní svítidlo Sferis je vždy moderní a přesvědčí neoslňujícím světlem, které září uvnitř skleněného stínidla!

5 699 Kč
-17%

Ailati Bridge – nástěnné světlo LED z hliníkového odlitku

Nástěnné svítidlo LED Bridge z tlakově litého hliníku s bílou povrchovou úpravouMost je mimořádně estetický světelný zdroj s moderním efektem. Přední prvek, který ukrývá světelné zdroje, připomíná konzolu, ale přesto poskytuje dostatečný výhled na spíše oválný prvek rámu. Obojí v kombinaci představuje nástěnné svítidlo LED a poskytuje působivý světelný zážitek v moderním stylu. Svítivost LED diod je dobrá, ale spotřeba energie je poměrně nízká.

2 799 Kč

Ailati Tvarově dokonalé LED nástěnné světlo Bridge

Bílé nástěnné svítidlo LED Bridge s estetickým designovým jazykemPři pohledu na tělo nástěnného svítidla LED Bridge zepředu pochopíte, odkud pochází jeho název, protože skutečně vypadá, jako by přes světlo vedl most. Stínidlo ve tvaru konzoly navíc vytváří estetický světelný efekt, který se vyznačuje útulností, protože přímo viditelné světlo je jen minimální složkou světelného záření. LED diody s teplou bílou barvou světla mají nejen dlouhou životnost, ale jsou také mimořádně energeticky úsporné.

2 599 Kč
-12%

Ailati Kulaté LED stropní svítidlo Mine

Kompaktní stropní svítidlo LED Mine v kulatém tvaru Díky svému kompaktnímu designu lze stropní svítidlo LED Mine použít na neskutečně mnoho způsobů a bílý povrch také hovoří pro jeho použití na všech možných místech, protože kombinace kulatého tvaru a bílého provedení vypadá velmi nadčasově. Integrovány jsou energeticky úsporné diody LED s teplou bílou barvou světla, které splňují moderní standardy a patří mezi lampy s nejdelší životností vůbec.

1 399 Kč

Ailati Stojací lampa Perla 154 cm

Nadčasová skleněná stojací lampa Perle Stojací lampa Perle zaujme méně módní nápadností, ale spíše svým nadčasovým vzhledem. Vzhled tohoto svítidla vytvořil italský designér Federico de Majo. Jeho silnou stránkou jsou skleněné výtvory všeho druhu. Strukturované sklo s bílými tečkami skleněné pasty bylo vyrobeno ručně, a proto je každá jeho část skutečným unikátem. Tyč svítidla je vyrobena ze žáruvzdorného skla Pyrex, v němž je vidět průběh textilně šedého kabelu.

6 748 Kč
-10%

Ailati LED stropní světlo Mine v bílé barvě

Mine – LED stropní svítidlo s dobrou svítivostí Toto LED stropní svítidlo je kulaté a bílé, díky čemuž dobře zapadne do mnoha stávajících stylů a zaboduje svým decentním vzhledem. Konstrukce je poměrně kompaktní, má průměr pouhých 12 cm, což z Mine dělá světelný zdroj s poměrně jednoduchým vzhledem. LED diody za plastovým difuzorem dosahují poměrně vysokého světelného toku, a mohou tak dostatečně osvětlit místnost při nízké spotřebě energie.

1 799 Kč

Ailati Stolní lampa Show Elisse 62 cm růžový prvek

Stolní lampa Show Ellisse se skleněnou elipsou v růžové barvěStolní lampa Show Ellisse s textilním stínidlem v bílé barvě, kovovým rámem v chromové barvě a nádhernou elipsou z růžového skla upoutá pozornost v každé místnosti, ať už v soukromí nebo v hotelu. Sklo je foukané podle italské řemeslné tradice, jeho barevná průzračná krása je působivě uvedena do správného světla vyzařujícím světlem.Show Ellisse: zapnutá i vypnutá, šperk pro každý interiér.

14 799 Kč

Ailati Stolní lampa Show Ogiva 82 cm modrý skleněný prvek

Ailati Stolní lampa Show Ogiva 82 cm modrý skleněný prvek, Obývací pokoj / jídelna, textil, sklo, kov, E27, 105W, K: 82cm

15 799 Kč

Ailati Stolní lampa Show Ogiva 82 cm čirý skleněný prvek

Ailati Stolní lampa Show Ogiva 82 cm čirý skleněný prvek, Obývací pokoj / jídelna, textil, sklo, kov, E27, 105W, K: 82cm

15 799 Kč

Ailati Nástěnné světlo Show Ogiva

Ailati Nástěnné světlo Show Ogiva, čirý skleněný prvek, Obývací pokoj / jídelna, textil, sklo, kov, E27, 70W, L: 27 cm, K: 43cm

10 299 Kč

Ailati Nástěnné světlo Show Ogiva

Ailati Nástěnné světlo Show Ogiva, modrý skleněný prvek, Obývací pokoj / jídelna, textil, sklo, kov, E27, 70W, L: 27 cm, K: 43cm

10 299 Kč

Ailati Závěsné světlo Bonnie 130 cm metalíza růžové zlato

Ailati Závěsné světlo Bonnie 130 cm metalíza růžové zlato, Obývací pokoj / jídelna, drážkované sklo, E27, 70W, K: 25cm

8 699 Kč

Ailati Závěsné světlo Bonnie 130 cm bronzová metalíza

Ailati Závěsné světlo Bonnie 130 cm bronzová metalíza, Obývací pokoj / jídelna, drážkované sklo, E27, 70W, K: 25cm

8 699 Kč

Ailati Závěsné světlo Bonnie 130 cm antická zlatá

Ailati Závěsné světlo Bonnie 130 cm antická zlatá, Obývací pokoj / jídelna, drážkované sklo, E27, 70W, K: 25cm

8 699 Kč

Ailati Závěsné světlo Bonnie 130 cm stříbrná metalíza

Ailati Závěsné světlo Bonnie 130 cm stříbrná metalíza, Obývací pokoj / jídelna, drážkované sklo, E27, 70W, K: 25cm

8 699 Kč

Ailati Závěsné světlo Bonnie 130 cm světle modré

Ailati Závěsné světlo Bonnie 130 cm světle modré, Obývací pokoj / jídelna, drážkované sklo, E27, 70W, K: 25cm

6 999 Kč

Ailati Závěsné světlo Giulietta 130 cm růžové zlato

Ailati Závěsné světlo Giulietta 130 cm růžové zlato, Obývací pokoj / jídelna, foukané sklo, E27, 70W, K: 27cm

8 899 Kč

Ailati Závěsné světlo Giulietta 130 cm bronzová metalíza

Ailati Závěsné světlo Giulietta 130 cm bronzová metalíza, Obývací pokoj / jídelna, foukané sklo, E27, 70W, K: 27cm

8 899 Kč

Ailati Závěsné světlo Giulietta 130 cm antická zlatá

Ailati Závěsné světlo Giulietta 130 cm antická zlatá, Obývací pokoj / jídelna, foukané sklo, E27, 70W, K: 27cm

8 899 Kč

Ailati Závěsné světlo Giulietta 130 cm stříbrná metalíza

Ailati Závěsné světlo Giulietta 130 cm stříbrná metalíza, Obývací pokoj / jídelna, foukané sklo, E27, 70W, K: 27cm

8 899 Kč

Ailati Závěsné světlo Romeo 130 cm metalíza růžové zlato

Ailati Závěsné světlo Romeo 130 cm metalíza růžové zlato, Obývací pokoj / jídelna, foukané sklo, E27, 70W, K: 40cm

8 899 Kč

Ailati Závěsné světlo Romeo 130 cm bronzová metalíza

Ailati Závěsné světlo Romeo 130 cm bronzová metalíza, Obývací pokoj / jídelna, foukané sklo, E27, 70W, K: 40cm

8 899 Kč

Ailati Závěsné světlo Romeo 130 cm antická zlatá metalíza

Ailati Závěsné světlo Romeo 130 cm antická zlatá metalíza, Obývací pokoj / jídelna, foukané sklo, E27, 70W, K: 40cm

8 899 Kč

Ailati Závěsné světlo Romeo 130 cm stříbrná metalíza

Ailati Závěsné světlo Romeo 130 cm stříbrná metalíza, Obývací pokoj / jídelna, foukané sklo, E27, 70W, K: 40cm

8 899 Kč

Ailati LED závěsné svítidlo Riga

Přímočarý a puristický design z Itálie – závěsné LED svítidlo RigaBez velkého množství doplňků a se zaměřením výhradně na světlo: Se závěsným svítidlem Riga jsou stoly dokonale osvětleny. Lineární závěsné svítidlo přesvědčí silným jasem a energeticky úspornou technologií LED, která vyzařuje teplý bílý světelný paprsek směrem dolů bez oslnění. Svítidlo tak kdykoli vytvoří potřebné světlo, ať už nad kuchyňským nebo jídelním stolem. italský design působí moderně a elegantně zároveň. Italský design působí moderně a elegantně zároveň, takže je ideální volbou pro moderní, minimalistické a puristické interiéry. Díky bílému lakovanému povrchu se závěsné svítidlo Riga dokonale hodí téměř do každého barevného schématu.

10 199 Kč

Ailati LED venkovní nástěnné světlo Astuccio tmavě šedé

Ailati LED venkovní nástěnné světlo Astuccio tmavě šedé, hliník, polykarbonát, 5W, L: 13 cm, K: 13cm

2 999 Kč

Ailati LED osvětlení cesty s nastavitelným stínidlem

Praktické svítidlo na cestu Girasole – nastavitelné světlo pro optimální osvětleníGirasole, italsky slunečnice, je název tohoto praktického a zároveň tvarově zajímavého svítidla na cestu. Stejně jako stejnojmenná rostlina má svítidlo úzkou základnu, na které trůní velká kulatá hlava. V té je umístěna moderní technologie LED a pomocí kuličkového ložiska ji lze natáčet, naklápět a otáčet do všech stran. I zde je podobnost se slunečnicí zřejmá: stejně jako se rostlina vždy otáčí směrem ke slunci, lze i moderní svítidlo na cestu vždy nastavit tak, aby světlo dopadalo přesně tam, kde je ho nejvíce potřeba. Chytré a praktické zároveň.

6 099 Kč

Ailati LED venkovní nástěnné světlo Bianca tmavě šedé

Ailati LED venkovní nástěnné světlo Bianca tmavě šedé, hliník, polykarbonát, 11.5W, K: 20cm

3 899 Kč

Ailati LED venkovní nástěnné světlo Bianca bílé

Ailati LED venkovní nástěnné světlo Bianca bílé, hliník, polykarbonát, 11.5W, K: 20cm

3 899 Kč

Ailati Skleněné závěsné světlo Perla

Závěsná lampa Perle s nadčasově krásným designemZávěsná lampa Perle je jedním z mnoha výtvorů italského designéra Federica de Majo. Rád zpracovává krásné tvary a barvy do skla. Tak se zrodil nápad na závěsnou lampu Perle, kde bylo strukturované sklo navíc vylepšeno bílými skleněnými pastovitými tečkami. Nadčasovou a přesto moderní závěsnou lampu lze zakomponovat do nejrůznějších obytných prostor.

5 999 Kč

Ailati Show Ogiva – černozlatá textilní stolní lampa

Černá & Zlatá – extravagantní stolní lampa Show OgivaMajestátně se textilní stolní lampa Show Ogiva hodí do luxusních stylů vybavení. Spíše klasický tvar stolní lampy vizuálně vyniká díky zlatému sklu na tyči lampy a černému stínidlu. Světlo není ani tak vrháno přes textilní stínidlo, ale spíše vyzařováno dolů a nahoru skrze otvory stínidla. To zajišťuje atmosférické a neoslňující světlo v obývacím pokoji. Stolní lampa Show Ogiva je jedním z mnoha výtvorů italského designéra Federica de Majo.

14 599 Kč

Ailati Černá a zlatá – nástěnné světlo Show Ellisse

Mix materiálů – nástěnné svítidlo Show Ellisse v černé a zlaté barvěSkvělou ozdobou je nástěnné svítidlo Show Ellisse. Její krásný tvar v kombinaci s výraznými barvami černé a zlaté jednoduše ozdobí každou stěnu. Černé textilní stínidlo zajišťuje diskrétní přenos světla, takže světlo v tomto případě vyzařuje spíše nahoru a dolů. Pod stínidlem se nachází sklo ve zlaté barvě, které je osvětleno světlem. Tímto způsobem si nádherně přijde na své.

11 999 Kč

Ailati Skleněné závěsné světlo Giulietta

Skleněná závěsná lampa Giulietta s italským šarmemZávěsná lampa Giulietta s foukaným strukturálním sklem a decentní jantarovou barvou vytváří v obývacím pokoji jedinečné akcenty. Organický tvar skleněné závěsné lampy se dokonale hodí do nejrůznějších stylů interiéru. Za tento stylový vzhled vděčí lampa Giulietta designérovi Federicu de Majo. Ten je známý svými jedinečnými skleněnými výrobky.

7 099 Kč

Ailati Skleněné závěsné světlo Giulietta

Giulietta – senzační skleněné závěsné svítidlo Tvar tohoto závěsného svítidla připomíná baňatou vázu. V kombinaci se strukturovaným bublinkovým sklem je výsledkem ucelený a především harmonický celkový obraz. Díky tomu skleněné závěsné svítidlo Giulietta skvěle upoutá pozornost v mnoha obytných místnostech. Federico de Majo, designér tohoto svítidla, je známý svými speciálními skleněnými výtvory.

7 099 Kč

Ailati Závěsné světlo Romeo 130 cm

Závěsná lampa Romeo se skleněným stínidlem v barvě ametystuSe závěsnou lampou Romeo získáte nejen jednoduchý zdroj světla, ale zároveň i dekorativní prvek s wow efektem. Strukturované sklo v barvě ametystu optimálně dotváří scénu v obytných místnostech a poskytuje skvělé světelné podmínky. Designér Federico de Majo je známý svými barevnými variacemi skla.

7 099 Kč