Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
Nejnovější

AEG Letan Round – venkovní LED svítidlo 9 W

Kulaté venkovní nástěnné LED svítidlo nebo svítidlo pro osvětlení domovního čísla Letan Round Venkovní nástěnné LED svítidlo Letan Round se dodává se sadou lepicích číslic k sestavení domovního čísla, takže může být použito nejen jako nástěnné nebo stropní svítidlo, ale i jako svítidlo pro osvětlení domovního čísla. Svítidlo je opatřeno povrchovou nano úpravou. Díky efektu lotosového květu dešťová voda stéká po kapkách ze svítidla a odnáší i ty nejmenší částice prachu, takže se svítidlo při dešti samo čistí. V kulatém hliníkovém rámu svítidla v antracitové barvě je usazen plastový difuzor, který do prostoru rovnoměrně rozptyluje teplé bílé světlo bez oslnění vyzařované integrovanými LED diodami.

2 499 Kč

AEG Stropní bodovka Beluga

AEG Stropní bodovka Beluga, dva zdroje, Obývací pokoj / jídelna, kov, akryl, GU10, 5W, Energetická třída: E, P: 55 cm, L: 12 cm, K: 17cm

6 799 Kč

AEG Nástěnná bodovka Beluga

AEG Nástěnná bodovka Beluga, jeden zdroj, Obývací pokoj / jídelna, kov, akryl, GU10, 5W, Energetická třída: E, K: 13cm

4 699 Kč

AEG Isacco LED venkovní nástěnné svítidlo

AEG Isacco LED venkovní nástěnné svítidlo, hliník, plast, 12.5W, L: 12.3 cm, K: 12.6cm

2 999 Kč
-47%

AEG Loren LED panel CCT stmívatelný

Bílý LED přídavný panel Loren s regulací bílého světla dekorativní Framelight Moderní panel Loren LED lze díky jeho bílému hranatému designu kombinovat téměř se všemi moderními prostředími. Rám se třemi odsazenými částmi má ve středové části atmosférické rámové světlo, které může svítit různými barvami. Hlavní světelný zdroj poskytuje díky opálovému plastovému krytu široké všeobecné osvětlení. Jeho jas, teplotu barev a funkci nočního světla, stejně jako světlo Framelight, lze ovládat pomocí dodávaného dálkového ovladače. Paměťová funkce zajišťuje, že se po opětovném zapnutí přístroje aktivuje naposledy zvolené nastavení. – včetně dálkového ovládání – Laditelná bílá: teplá bílá (2 700 K) až denní světlo (6 200 K) – Funkce nočního světla a paměťová funkce – Nastavitelné různé barvy (RGB-Framelight)

5 699 Kč

AEG Loren LED panel CCT stmívatelný

Čtvercový LED panel Loren s RGB osvětlením Díky černému rámu, velkorysému osvětlení a přepínatelnému akcentnímu osvětlení RGB se panel Loren pro povrchovou montáž stane ozdobou moderních obytných prostor. Bílý plastový difuzor rozvádí světlo LED na velkou plochu. Pomocí dálkového ovládání lze nastavit barvu světla od příjemné teplé bílé až po denní světlo, které podporuje soustředění. Ovládání světelného výkonu je díky dálkovému ovládání hračka. Rám se skládá ze tří odsazených částí; prostřední část je vybavena světlem rámu, které lze zapnout a barevně ovládat pomocí dálkového ovládání. – včetně dálkového ovládání – Laditelná bílá: teplá bílá (2 700 K) až denní světlo (6 200 K) – Funkce nočního světla a paměťová funkce – Nastavitelné různé barvy (RGB-Framelight)

8 099 Kč
-31%

AEG Evyn LED panel 6hranný bílá Ø60cm CCT stmívací

Šestihranný panel LED pro povrchovou montáž Evyn s dálkovým ovládáním Kromě velkoplošného celkového osvětlení nabízí tento panel LED také dekorativní efekt. Díky RGB Framelight září rám šestiúhelníkového panelu jasnými barvami, které lze zvolit pomocí dodaného dálkového ovládání. Kromě toho lze nastavit barvu světla hlavního světla od teplé bílé až po denní světlo a také ji ztlumit. Pomocí paměťové funkce se nastavení uloží a při příštím zapnutí lampy se znovu aktivuje jako poslední zvolené. Abyste měli v noci měkké orientační světlo, je Evyn vybaven funkcí nočního světla. – včetně dálkového ovládání – Laditelná bílá: teplá bílá (2 700 K) až denní světlo (6 200 K) – Funkce nočního světla a paměťová funkce – Nastavitelné různé barvy (RGB-Framelight)

6 599 Kč
-33%

AEG Evyn LED panel 6hran černá Ø80cm CCT stmívací

Všestranný panel Evyn LED pro povrchovou montáž se světelným rámečkem RGB a nastavitelnou barvou světla Panel Evyn LED má plochý šestihranný tvar a je obklopen černým rámečkem. Na rámu je integrováno světlo RGB, které lze ovládat pomocí dodávaného dálkového ovladače; zde si lze vybrat ze čtyř jasných barev a vytvořit tak atmosférické osvětlení. Prostřednictvím velkého opálového plastového difuzoru uprostřed je teplé bílé světlo LED diod vyzařováno dolů na velkou plochu a spolehlivě a jasně osvětluje místnost. Dálkové ovládání zároveň umožňuje nastavit teplotu barev od příjemného teplého bílého tónu až po denní světlo, které podporuje soustředění. Kromě toho lze světelný výkon podle potřeby ztlumit, takže panel Evyn lze flexibilně přizpůsobit mnoha přáním. Díky paměťové funkci se svítidlo při dalším zapnutí zapne ve stejném stavu, v jakém bylo předtím vypnuto. – včetně dálkového ovládání – laditelná bílá: teplá bílá (2 700 K) až denní světlo (6 200 K) – funkce nočního světla a paměťová funkce – nastavitelné různé jasné barvy (RGB-Framelight)

8 099 Kč

AEG Twine LED stropní světlo

Černý stropní reflektor LED Twine se čtyřmi nastavitelnými body Stropní reflektor LED Twine je všestranný a poskytuje rozsáhlé světlo podle potřeby. Jeho čtyři body mají dvojitý válec a jsou namontovány vedle sebe v řadě na podélném oválném stropním držáku. Hlavy svítidel jsou vybaveny teplými bílými LED diodami, jejichž světlo je rovnoměrně rozptýleno plastovými difuzory. Držáky umožňují otáčení a natáčení bodů.

11 699 Kč

AEG Twine LED stropní světlo

Stropní svítidlo LED Twine se dvěma světly a pohyblivou hlavou svítidla Moderní, jednoduše navržený stropní reflektor LED Twine je vybaven dvěma body a je zcela černý. Hlavice svítidel, z nichž každá se skládá ze dvou válců, jsou opatřeny plastovými difuzory, které zajišťují rovnoměrné rozložení světla. Světelné body lze otáčet a natáčet, aby se světlo dostalo do požadované oblasti. Stropní držák má tvar podélného oválu.

6 499 Kč

AEG Twine LED nástěnný spot

Kulatý nástěnný LED spot Twine v černé barvě s pohyblivou hlavou svítidla Černý nástěnný LED reflektor Twine je ideální pro osvětlení vedle postele nebo dokonce pohovky. Kompaktní, monochromatický a nenápadný design umožňuje vizuálně splynout se stávajícím stylem bydlení. Válcová hlava svítidla je připevněna k držáku tak, že ji lze otáčet a vyklápět, a je vybavena plastovým difuzorem, který rovnoměrně a doširoka vyzařuje teplé bílé světlo do místnosti.

3 299 Kč

AEG Olia LED stropní světlo kulaté CCT stmívatelné

Kulaté stropní svítidlo LED Olia s flexibilně nastavitelným světlem Stropní svítidlo Olia LED v moderním kruhovém designu přesvědčí všestrannými možnostmi osvětlení a promyšleně umístěnými detaily. Jeho základnu tvoří velký kulatý plastový disk, jehož vnější prstenec vyzařuje světlo do místnosti. Uvnitř jsou dva kruhy různých velikostí uzavřené černým rámečkem. Jejich vnitřní povrchy vyzařují další podíl světla a vytvářejí atraktivní 3D efekt. Barvu světla a také světelný výkon lze snadno ovládat pomocí dálkového ovladače, který je součástí dodávky. Světlo tak lze kdykoli přizpůsobit osobním potřebám. – včetně dálkového ovládání – Laditelná bílá: teplá bílá (3 000 K) až denní světlo (6 000 K)

11 199 Kč

AEG Durset LED panel

Stmívatelný panel LED Durset s funkcí laditelné bílé a volitelnými barevnými akcenty Ať už se jedná o světlo zvyšující koncentraci při práci a čtení, teplé a uvolňující světlo pro relaxaci nebo měkké světlo v noci – panel Durset LED neponechává nic náhodě a je velmi flexibilní. Lze ji kdykoli přizpůsobit individuálním potřebám. Dodávaný dálkový ovladač je připraven utvářet zážitek z osvětlení. Panel se skládá z šedého kovového rámu, který obklopuje plastový difuzor. Ten vyzařuje světlo po celé ploše, čímž Durset vytváří velkoplošné celkové osvětlení. Na bílém plastu jsou připevněny tři kovové prvky, které se pomocí volby barvy na dálkovém ovladači rozzáří v barevných tónech a vytvoří atmosférický akcent. Díky paměťové funkci se po opětovném zapnutí znovu aktivují naposledy zvolená nastavení. – včetně dálkového ovládání – Laditelná bílá: teplá bílá (2 700 K) až denní světlo (6 200 K) – Barevné akcentní proužky lze zapnout – Funkce nočního světla a paměťová funkce – Různé úrovně stmívání – 15minutový časovač pro automatické vypnutí

10 699 Kč

AEG Glynn LED venkovní nástěnné svítidlo

Venkovní nástěnné svítidlo Glynn z nano potaženého tlakově litého hliníku Antracitově zbarvené hliníkové pouzdro obdélníkového tvaru je vytvořeno tlakovým litím a je opatřeno nano povlakem odpuzujícím nečistoty a vodu. Pouzdro má výklenek, ve kterém jsou LED diody umístěny za skleněnou tabulí. Díky otočnému mechanismu je směr výstupu světla proměnlivý. Glynn je odolné proti povětrnostním vlivům, spolehlivé a univerzální LED venkovní nástěnné světlo vyvinuté společností AEG.

1 799 Kč

AEG Amity LED venkovní nástěnné světlo 2 žárovky

Amity LED venkovní nástěnné světlo pro osvětlení nahoru a dolů Amity se skládá z bloku v antracitové barvě z tlakově litého hliníku, jehož horní a dolní část jsou pokryty sklem. V nich jsou umístěny LED diody, které zajišťují teplé bílé, rovnoměrné osvětlení na vnější stěně nahoru a dolů. Struktura podle třídy ochrany IP54 a povrch ošetřený nano-tech zaručují trvalou odolnost vůči povětrnostním vlivům. V kombinaci s jednoduchým obdélníkovým designem vytvořila společnost AEG venkovní nástěnné světlo, které harmonizuje s mnoha moderními venkovními plochami.

2 099 Kč