Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Absolut/ Radius
Nejnovější

Absolut/ Radius Designová poštovní schránka Letterman IV antracit

Stylová designová poštovní schránka Letterman IV Letterman IV je mimořádně praktická poštovní schránka v puristickém designu, která přesvědčí svým vynikajícím zpracováním a stala se celosvětovým bestsellerem. Vkládací otvor o délce 32,5 cm a výšce 3,5 cm je dimenzován tak, aby bylo možné vkládat i obálky C4 bez ohýbání. Součástí dodávky je mimo jiné senzorové světlo LED, které lze podle potřeby vložit do poštovní schránky a které reaguje na vibrace. Poštovní schránka Letterman IV splňuje normu DIN 32617 doporučenou společností Deutsche Post.

6 099 Kč

Absolut/ Radius Domovní číslo Round z nerezu – 7

Elegantní: kulatá domovní čísla z nerezové oceliAť už jsou instalována na veřejných místech nebo v soukromých prostorách, symboly této řady domovních čísel jsou vzájemně propojeny svými designovými prvky a lze je libovolně kombinovat. Čísla a číslice integrované do povrchu z nerezové oceli jsou na fasádě mimořádně snadno rozpoznatelné.

899 Kč

Absolut/ Radius Designová poštovní schránka Letterman I nerez

Letterman I – praktická designová poštovní schránka s průzoremLetterman I, designová poštovní schránka, přesvědčí vynikajícím, přehledným designem, vynikajícím zpracováním a je také mimořádně praktická díky nápadnému průzoru, protože okamžitě vidíte, zda je v ní nějaká pošta. Poštovní schránka je vyrobena z vysoce kvalitní nerezové oceli, průzor ze skla. Díky otvoru o rozměrech 32,5 x 3,5 cm do ní lze vkládat i obálky C4, aniž by se ohýbaly. Díky svým kvalitám se designová poštovní schránka Letterman I stala absolutním bestsellerem po celém světě.

10 699 Kč

Absolut/ Radius Letterman M poštovní schránka noviny

Absolut/ Radius Letterman M poštovní schránka noviny, černá, nerezová ocel, L: 30.5 cm, K: 41cm

4 599 Kč

Absolut/ Radius Letterman M poštovní schránka noviny

Absolut/ Radius Letterman M poštovní schránka noviny, bílá, nerezová ocel, L: 30.5 cm, K: 41cm

4 599 Kč

Absolut/ Radius Letterman M poštovní schránka noviny

Absolut/ Radius Letterman M poštovní schránka noviny, nerez, nerezová ocel, L: 30.5 cm, K: 41cm

4 599 Kč

Absolut/ Radius Schránka Letterman IV

Letterman IV – antracitová poštovní schránka s integrovaným modře zářícím zvonkem Ve hranatém tělese poštovní schránky Letterman IV, vyrobeném z nerezové oceli s antracitovou povrchovou úpravou, je v horní části modře zářící zvonek, který se nejen osvědčuje jako mimořádně praktický, ale dává jinak poměrně jednoduchému designu obzvlášť moderní nádech. Přímo pod zvonkem je vhazovací otvor, který nejen chrání poštovní zásilky před větrem a deštěm, ale také skrývá zámek, který chrání poštu před neoprávněným přístupem. Součástí dodávky jsou dva klíče a jmenovka z oceli. Ovladač potřebný k ovládání zvonku LED musí být objednán samostatně prostřednictvím příslušenství.

7 999 Kč

Absolut/ Radius Schránka Letterman IV červený zvonek

V puristickém designu – poštovní schránka Letterman IV Dopisní schránka Letterman IV se prezentuje v nadčasovém antracitu a čtvercovém tvaru, což je nejen poštovní schránka, ale také zvonek v jednom. Je vyrobena z oceli s povrchovou úpravou práškovým lakem, a proto je extrémně odolná proti povětrnostním vlivům a robustní. Integrovaný červeně zářící zvonek se nejen osvědčil jako velmi praktický, ale také dodává jinak poměrně jednoduchému designu něco navíc. Součástí dodávky je jmenovka a dva klíče. Vhazovací otvor a zámek jsou skryty pod klapkou, takže celkový design je velmi harmonický. LED konvertor potřebný pro ovládání zvonku není součástí dodávky, lze jej objednat samostatně prostřednictvím příslušenství.

7 999 Kč

Absolut/ Radius Poštovní schránka Letterman XXLII sloupek antracit

Tato poštovní schránka také chrání velkoformátovou poštu před deštěm a větrem: Letterman XXL II v jednoduchém designu – včetně poštyPuristicky navržená poštovní schránka Letterman XXL II nabízí dokonalost do nejmenšího detailu a překvapí extra úložným prostorem. Praktická přihrádka na noviny a časopisy se skrývá pod velkorysou horní klapkou. Všechny velkoformátové předměty jsou tak dobře chráněny před větrem a povětrnostními vlivy. Dodávka včetně sloupků: 8 x 4 x 144 cm.

15 299 Kč

Absolut/ Radius Poštovní schránka Letterman XXL II

Poštovní schránka pro velkoformátové zásilky: Letterman XXL II v jednoduchém designuPuristicky navržená poštovní schránka Letterman XXL II nabízí dokonalost do nejmenšího detailu a překvapí extra úložným prostorem. Pod velkorysou horní klapkou se skrývá praktická přihrádka na noviny a časopisy a mimořádně široký otvor. Díky tomu jsou všechny velkoformátové předměty dobře chráněny před větrem a povětrnostními vlivy.

10 099 Kč

Absolut/ Radius Poštovní schránka Letterman XXL sloupek antracit

Letterman XXL s průzorem: tato poštovní schránka chrání i velkoformátové zásilky před deštěm a větremDokonalost do nejmenšího detailu: nová schránka Letterman XXL překvapí extra úložným prostorem. Praktická přihrádka na noviny a časopisy se skrývá pod velkorysou horní klapkou. Všechny velkoformátové zásilky jsou tak dobře chráněny před větrem a povětrnostními vlivy. Atraktivní design s průzorem je dílem Michaela Rösinga. Dodávka včetně pošty: 8 x 4 x 144 cm.

17 999 Kč

Absolut/ Radius XXL poštovní schránka Letterman

Poštovní schránka Letterman XXL ochrání i velkoformátovou poštu před deštěm a větrem – s průzoremDokonalost do nejmenšího detailu: nová nástěnná poštovní schránka Letterman XXL překvapí úložným prostorem navíc. Praktická přihrádka na noviny a časopisy se skrývá pod velkorysou horní klapkou. Všechny velkoformátové zásilky jsou tak dobře chráněny před větrem a povětrnostními vlivy. Moderní design s průzorem vytvořil Michael Rösing.

12 199 Kč

Absolut/ Radius Poštovní schránka Letterman V noviny

Pohodlná stojící poštovní schránka Letterman V – s přihrádkou na noviny a poštouPoštovní schránka Letterman V zaujme svým puristickým designem a vynikající kvalitou zpracování. Je vybavena přihrádkou na noviny o šířce 40 cm, která zaručuje potěšení ze čtení bez pomačkání. Díky tomu je Letterman V ideálním řešením pro všechny čtenáře novin, kteří mají zvláštní nároky na podmínky jejich čtení. Díky délce 32,5 cm a výšce 3,5 cm je otvor schránky na dopisy dimenzován tak, že do něj lze vkládat i obálky C4, aniž by se ohýbaly. Dodávka včetně pošty: 8 x 4 x 144 cm.

13 999 Kč

Absolut/ Radius Poštovní schránka Letterman V noviny antracit

Letterman V: Poštovní schránka v puristickém designu s praktickou přihrádkou na novinyPoštovní schránka Letterman V zaujme svým puristickým designem a vynikající kvalitou zpracování. Je vybavena 40 cm širokou přihrádkou na noviny, která zaručuje potěšení ze čtení bez pomačkání. Díky tomu je Letterman V ideálním řešením pro všechny čtenáře novin, kteří mají zvláštní nároky na podmínky jejich čtení. Vkládací otvor poštovní schránky o délce 32,5 cm a výšce 3,5 cm je dimenzován tak, aby do něj bylo možné vkládat i obálky C4, aniž by se ohýbaly.

6 999 Kč

Absolut/ Radius Stojanová poštovní schránka Letterman IV antracit

Stylová designová poštovní schránka Letterman IV s poštouLetterman IV je mimořádně praktická poštovní schránka v puristickém designu, která zaujme vynikající kvalitou zpracování a stala se celosvětovým bestsellerem. S délkou 32,5 cm a výškou 3,5 cm je otvor dimenzován tak, že do něj lze vkládat i obálky C4, aniž by se ohýbaly. Poštovní schránka Letterman IV splňuje normu DIN 32617 doporučenou Německou poštou. Dodává se včetně sloupků: 8 x 4 x 144 cm.

12 499 Kč

Absolut/ Radius Stojanová poštovní schránka Letterman II antracit

Pohodlná stojící poštovní schránka Letterman II s prostornou přihrádkou na novinyPoštovní schránka Letterman II zaujme vynikajícím zpracováním a poutavým designem. Je vybavena 40 cm širokou přihrádkou na noviny, která zaručuje potěšení ze čtení bez pomačkání. Letterman II – ideální řešení pro všechny čtenáře novin, kteří mají zvláštní nároky na podmínky jejich čtení. Díky délce 32,5 cm a výšce 3,5 cm je otvor schránky na dopisy dimenzován tak, že do něj lze vkládat i obálky C4, aniž by se pomačkaly. Dodávka včetně pošty: 8 x 4 x 144 cm. Na vyžádání je k dispozici zemní trn pro montáž poštovní schránky.

17 399 Kč

Absolut/ Radius Nástěnná poštovní schránka Letterman II

Tato poštovní schránka zajišťuje pohodlné čtení: Poštovní schránka Letterman II s prostornou přihrádkou na novinyPoštovní schránka Letterman II zaujme vynikajícím zpracováním a poutavým designem. Je vybavena 40 cm širokou přihrádkou na noviny, která zaručuje potěšení ze čtení bez pomačkání. Letterman II – ideální řešení pro všechny čtenáře novin, kteří mají zvláštní nároky na podmínky jejich čtení. Vkládací otvor schránky na dopisy o délce 32,5 cm a výšce 3,5 cm je dimenzován tak, že do něj lze vkládat i obálky C4 bez pomačkání.

10 699 Kč

Absolut/ Radius Stojanová poštovní schránka Letterman

Ta s průzorem – praktická stojící poštovní schránka Letterman I ve vynikajícím designu – včetně poštyLetterman I je mimořádně praktická designová poštovní schránka, která zaujme vynikající kvalitou zpracování a stala se celosvětovým bestsellerem. Její vlajkovou lodí je nápadný nerezový průzor. Otvor o délce 32,5 cm a výšce 3,5 cm je dimenzován tak, že do něj lze vkládat i obálky C4, aniž by se ohýbaly. Poštovní schránka Letterman I splňuje normu pro poštovní schránky DIN 32617 doporučenou Německou poštou. Dodává se se sloupky: 8 x 4 x 144 cm. Na vyžádání je k dispozici zemní trn pro upevnění poštovní schránky.

15 299 Kč

Absolut/ Radius Designová poštovní schránka Letterman I

Pohodlná poštovní schránka Letterman I s nerezovým průzorem ve vynikajícím designuLetterman I je mimořádně praktická designová poštovní schránka, která zaujme vynikající kvalitou zpracování a stala se celosvětovým bestsellerem. Její vlajkovou lodí je nápadný nerezový průzor. Otvor o délce 32,5 cm a výšce 3,5 cm je dimenzován tak, že do něj lze vkládat i obálky C4, aniž by se ohýbaly. Poštovní schránka Letterman I splňuje normu DIN 32617 doporučenou Německou poštou.

9 099 Kč

Absolut/ Radius LED konvertor knoflík zvonku schránka Letterman

LED měnič pro zvonkové tlačítkoTento LED měnič je nutný pro ovládání zvonkového tlačítka integrovaného v poštovní schránce Letterman.Technické údaje: – max. 6 W 500 mA- AC 100-240 V 50/60 Hz

624 Kč

Absolut/ Radius Poštovní schránka Letterman IV čerň zvonek modrý

Poštovní schránka Letterman IV z černě lakované nerezové oceliPoštovní schránka Letterman IV je díky nerezové oceli a práškově lakované oceli mimořádně robustní. Vrcholem této designové poštovní schránky je však zvonek zabudovaný v poštovní schránce, který vyniká svým modrým svitem. Pod klapkou se nachází vhazovací otvor a zámek, k němuž jsou dodávány dva klíče. Klapka přispívá k rovnému designu poštovní schránky Letterman a zároveň chrání poštu před větrem a povětrnostními vlivy. Součástí dodávky je také ocelová jmenovka. poznámka: K připojení osvětleného zvonku je zapotřebí další LED konvertor, který lze pohodlně objednat prostřednictvím příslušenství.

7 999 Kč

Absolut/ Radius Poštovní schránka Letterman modrý zvonek bílá

Bílá poštovní schránka Letterman IV s praktickými detailyPoštovní schránka Letterman IV je vyrobena z nerezové oceli a oceli s práškovým nástřikem. Tento designový kousek v bílé barvě zaujme svou jednoduchou elegancí a praktickými prvky, jako je klapka, pod níž se nachází otvor pro vkládání a zámek. Klapka přispívá k jednoduchosti poštovní schránky a zároveň chrání dopisy před povětrnostními vlivy. Obzvláště praktický je vestavěný zvonek poštovní schránky, který okamžitě upoutá pozornost svým modrým svitem. pozor: K ovládání svítícího zvonku je zapotřebí samostatný LED měnič. Viz příslušenství.

7 999 Kč

Absolut/ Radius Poštovní schránka Letterman modrý zvonek stříbrná

Elegantní poštovní schránka Letterman IV ve stříbrné barvěPoštovní schránka Letterman IV je naprostou novinkou s praktickými detaily, jako je klapka, pod níž se nachází otvor pro vkládání a zámek. Ta chrání poštu před deštěm. Klapka navíc přispívá k jednoduchému designu. Stříbrná poštovní schránka má také praktický integrovaný modře podsvícený zvonek na dopisy. Je vyrobena z nerezové oceli a práškově lakované oceli, což zajišťuje dlouhou životnost. Součástí dodávky je zámek se dvěma klíči a jmenovka. pozor: Ke spuštění integrovaného zvonku je zapotřebí samostatný LED měnič. Ten je uložen v příslušenství a je třeba jej zakoupit zvlášť.

7 999 Kč

Absolut/ Radius Poštovní schránka Letterman IV se zvonkem

Absolut/ Radius Poštovní schránka Letterman IV se zvonkem, zelená, nerez, práškovaná ocel, L: 40 cm, K: 34cm

7 999 Kč

Absolut/ Radius Schránka Letterman IV

Dopisní schránka Letterman IV chrání poštu před větrem a povětrnostními vlivy Dopisní schránka Letterman IV je velmi speciálním designovým prvkem vyrobeným z vysoce kvalitní nerezové oceli. Její decentní design je zvýrazněn oranžovou barvou. Uspořádání vhazovacího poklopu zapadá do jednoduchého uspořádání schránky. Zároveň je pošta chráněna ve vnitřním prostoru před větrem a povětrnostními vlivy. Zdařilou inovací je modře zářící zvonek, který je zapuštěn do poštovní schránky. Poznámka: Zvonek, který je integrován v poštovní schránce, potřebuje pro zapojení LED konvertor. Tento je k dispozici v příslušenství a lze jej pohodlně objednat.

7 999 Kč

Absolut/ Radius Poštovní schránka Letterman I nerez se zvonkem

Inovativní nástěnná poštovní schránka Letterman IV s integrovaným zvonkemTato nástěnná poštovní schránka je technicky nejmodernější s chytrými detaily. Jejím vrcholem je integrovaný zvonek poštovní schránky, který snadno najdete i ve tmě. Svítící modrý kroužek jej nechává vyniknout a zároveň zajišťuje atraktivní design. Práškově lakovaná ocel a nerezová ocel dělají ze schránky Letterman IV vysoce kvalitní předmět. Součástí dodávky je odpovídající štítek a dva klíče. pozor: Zvonek integrovaný v poštovní schránce lze ovládat pouze pomocí LED konvertoru, který je k dispozici jako příslušenství.

7 999 Kč

Absolut/ Radius Poštovní schránka Letterman IV čerň zvonek červený

Poštovní schránka Letterman IV zaujme svým puristickým designemPoštovní schránka Letterman IV má díky své černé barvě a designu velmi puristický vzhled. Díky použití nerezové a práškově lakované oceli je poštovní schránka nesmírně robustní. Novinkou je červený, svítící, integrovaný zvonek poštovní schránky, který díky jednoduchému designu působí poutavě. Stejně důmyslná je i klapka, pod níž se skrývá otvor pro vhazování a zámek. Klapka podtrhuje jednoduchý design a chrání poštu před povětrnostními vlivy. Součástí dodávky je jmenovka a dva klíče. LED měnič pro ovládání zvonku není součástí dodávky. LED konvertor pro ovládání zvonku není součástí dodávky, ale lze jej snadno objednat v příslušenství na zadní straně.

7 999 Kč

Absolut/ Radius Poštovní schránka Letterman IV se zvonkem stříbrná

Poštovní schránka Letterman IV v elegantní stříbrné barvě se zvonkemPoštovní schránka Letterman IV je vyrobena z nerezové oceli a práškově lakované oceli. Má stříbrnou povrchovou úpravu a různé praktické funkce. Otevírání a zámek jsou ukryty pod klapkou. To dodává poštovní schránce nejen krásně puristický vzhled, ale také zajišťuje ochranu pošty před povětrnostními vlivy. Absolutní novinkou je však zabudovaný svítící zvonek poštovní schránky v červené barvě, který byl do schránky zapuštěn. Součástí dodávky je také štítek z nerezové oceli a dva klíče. poznámka: LED měnič potřebný k ovládání zvonku je k dispozici jako příslušenství.

7 999 Kč

Absolut/ Radius Poštovní schránka Letterman IV se zvonkem zelená

Absolut/ Radius Poštovní schránka Letterman IV se zvonkem zelená, nerez, práškovaná ocel, L: 40 cm, K: 34cm

7 999 Kč

Absolut/ Radius Schránka Letterman IV

Dopisní schránka Letterman IV upoutá pozornost Dopisní schránka Letterman IV zaujme svým kvalitním povrchem. Je vyrobena z nerezavějící oceli a oceli s povrchovou úpravou práškovým lakem. Tato oranžová designová poštovní schránka obsahuje praktické prvky, jako je vhazovací otvor a zámek pod jedním poklopem. To chrání poštovní zásilky před každodenními vlivy počasí. Absolutní inovací je však zvonek zapuštěný do poštovní schránky, který zaujme svou červenou září. K další výbavě poštovní schránky patří zámek včetně dvou klíčů a jmenovka z nerezové oceli. Poznámka: K provozu zvonku je nutný LED konvertor. Tento lze nalézt v seznamu příslušenství a je třeba jej zakoupit samostatně.

7 999 Kč

Absolut/ Radius Poštovní schránka Letterman IV se zvonkem

Poštovní schránka Letterman IV – praktická s integrovaným zvonkemPoštovní schránka Letterman IV zaujme jednoduchým designem z nerezové oceli v kombinaci s praktickými funkcemi. Je vyrobena z vysoce kvalitní nerezové oceli a robustní, práškově lakované oceli. Otevírání a zámek jsou ukryty pod klapkou, která dodává poštovní schránce velmi jednoduchý vzhled a chrání poštu před deštěm. Zvláštností designové poštovní schránky je integrovaný červený svítící zvonek. Inovativní a praktický šperk, který zkrášlí vstupní prostor. Poštovní schránka se dodává s nerezovou jmenovkou a dvěma klíči. pozor: K připojení zvonku je potřeba LED konvertor, který najdete v příslušenství.

7 999 Kč

Absolut/ Radius Nerezové domovní číslo Round – f

Absolut/ Radius Nerezové domovní číslo Round – f, nerez, práškovaná ocel

899 Kč

Absolut/ Radius Nerezové domovní číslo Round – e

Absolut/ Radius Nerezové domovní číslo Round – e, nerez, práškovaná ocel

899 Kč

Absolut/ Radius Nerezové domovní číslo Round – d

Absolut/ Radius Nerezové domovní číslo Round – d, nerez, práškovaná ocel

899 Kč

Absolut/ Radius Nerezové domovní číslo Round – c

Absolut/ Radius Nerezové domovní číslo Round – c, nerez, práškovaná ocel

899 Kč

Absolut/ Radius Nerezové domovní číslo Round – b

Absolut/ Radius Nerezové domovní číslo Round – b, nerez, práškovaná ocel

899 Kč