Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
92 produktů
-20%

Deko-Light LED nábytkové přisazené světlo Spiegel 5ks

Ideální osvětlení zrcadla – LED nábytkové zrcadlo s povrchovým svítidlem, balení 5 kusů s odpovídající napájecí jednotkou Jako dokonalé osvětlení pro oblékání, holení nebo nanášení make-upu poskytuje LED nábytkové zrcadlo s povrchovým svítidlem jasné, univerzální bílé osvětlení. Praktická sada obsahuje 5 žárovek LED a odpovídající stmívatelný napájecí zdroj.

7 921 Kč

Lindby Nilay Homeoffice LED světlo svorka dim CCT

Moderní LED svítidlo Nilay – ideální do kanceláře nebo soukromé pracovnyLED svítidlo Nilay je vyrobeno ze železa a má černou barvu. Její tělo je navíc štíhlé a minimalistické, což dokonale zapadá do profesionálního prostředí. Její pevné LED diody mohou podle potřeby nastavovat barvu světla, a tak vždy poskytují správné osvětlení (3 000 K, 4 000 K a 6 500 K). Svítidla jsou navíc plynule stmívatelná a umožňují flexibilní nastavení jasu. Díky praktické funkci upínání lze svítidla Nilay kdykoli přemístit a poskytnout světlo tam, kde je ho zapotřebí.

2 099 Kč
-5%

Decor Walther Flat 1 LED přisazené světlo

Decor Walther Flat 1 LED přisazené světlo, chrom, Koupelna, ocel, 7W, L: 5 cm, K: 2.5cm

6 858 Kč
-5%

Decor Walther Flat 1 LED přisazené světlo

Decor Walther Flat 1 LED přisazené světlo, nikl, Koupelna, ocel, 7W, L: 5 cm, K: 2.5cm

6 858 Kč

PRIOS Prios Labino LED podhledové světlo

Podlouhlé svítidlo Labino LED pod skříňku s integrovaným senzorem, provoz na baterieSvítidlo Labino lze použít na mnoha místech v obývacím pokoji a jako LED svítidlo pod skříňku obzvláště dobře osvětluje pracovní plochy, i když není k dispozici pevné připojení k elektrické síti. Povrch svítidla je bílý a jeho hranatý tvar je velmi nadčasový. Lampa je napájena bateriemi (3 x AAA, nejsou součástí dodávky) a má integrovaný senzor, který lampu automaticky zapne při detekci pohybu. Kromě toho jej lze ovládat také pomocí vypínače a zapínat a vypínat ručně.

399 Kč
-6%

PRIOS Prios Kaleon LED nábytkové přisazené světlo

Nábytkové svítidlo Kaleon LED pro povrchovou montáž se zaoblenými rohy a senzorem, dobíjení přes USBKaleon je praktický přídavný světelný zásobník s vestavěnými LED diodami, které lze napájet přes USB. Poskytuje neoslňující světlo a v horní části má senzor, který registruje pohyby v okolí a následně reaguje rozsvícením světla. V případě potřeby tak poskytuje užitečné orientační světlo.

374 Kč
-6%

PRIOS Prios Ashtonis LED podhledové světlo

Praktické LED osvětlení pod skříňku Ashtonis v sadě 3 kusů se senzorem a vypínačemNabízíme sadu LED osvětlení pod skříňku, které dobře poslouží například v kuchyni, kde dostatečně osvětlí pracovní plochu. Tři svítidla jsou vzájemně propojena a jsou vybavena senzorem, který umožňuje nejen zapnutí a vypnutí svítidel, ale také jejich stmívání v 5 krocích (5 % – 10 % – 30 % – 60 % – 100 %), takže lze jas regulovat podle potřeby. Design je stejně moderní jako nadčasový.

1 449 Kč
-11%

PRIOS Prios Ashtonis LED podhledové světlo

Praktické LED svítidlo pod skříňku Ashtonis se stmívačemAshtonis přesvědčí nadčasovým vzhledem a jako LED svítidlo pod skříňku je ideálním osvětlením pracovních desek v kuchyni a podobných prostředích. Lze jej nejen zapínat a vypínat, ale v případě potřeby i ztlumit, protože jas lze nastavit v 5 úrovních.

1 149 Kč

PRIOS Prios Nestora LED přisazené světlo

Nábytková povrchová LED lampa Nestora se senzorem pohybu, na baterieNestora je užitečný doplňkový světelný zdroj do obývacího prostoru, který díky senzoru rychle rozsvítí, když někdo projde kolem nábytkové povrchové lampy. Vyzařuje neoslňující světlo, které směřuje dolů, a je napájeno bateriemi (3 x AAA, nejsou součástí balení), takže je flexibilní z hlediska místa použití. Jeho diody LED svítí teplou bílou barvou světla.

249 Kč
-4%

PRIOS Prios Esbena LED podhledové světlo

Podlouhlé LED svítidlo pod skříňku Esbena s funkcí změny barvy CCT a stmívačem, ideální jako osvětlení pracovní desky v kuchyniEsbena zaujme nadčasovým vzhledem a vysokou funkčností. Svítidlo pod skříňku s trvale instalovanými LED diodami lze nejen zapínat a vypínat a stmívat v 5 krocích (5 % – 10 % – 30 % – 60 % – 100 %), ale také měnit barvu světla ve třech krocích v režimu CCT. Díky svým vlastnostem je LED svítidlo pod skříňku vynikajícím praktickým doplňkem pro montáž pod kuchyňské skříňky, aby mohla být pracovní plocha jasně osvětlena.

1 099 Kč

PRIOS Prios Ashtonis LED podhledové světlo

Stmívatelné LED svítidlo pod skříňku Ashtonis, velmi vhodné pro pracovní plochyAshtonis přesvědčí jednoduchým a nadčasovým designem a je LED svítidlem pod skříňku, které lze použít mnoha způsoby a poskytuje spolehlivé světlo, zejména nad pracovními plochami v kuchyni. Lze jej nejen pohodlně zapínat a vypínat, ale také stmívat v 5 úrovních, takže si můžete světlo optimálně přizpůsobit svým potřebám.

1 049 Kč

PRIOS Prios Ashtonis LED podhledové světlo 1 ks doplnění

LED svítidlo pod skříňku Ashtonis, 1 svítidlo pro doplnění kompletní sestavyLED svítidlo pod skříňku Ashtonis přesvědčí nadčasovým designem a slouží jako doplňkové svítidlo pro kompletní sestavu této řady. Spolu s ostatními svítidly je lze stmívat a přepínat a hodí se k osvětlení pracovní plochy v kuchyni.

299 Kč
-7%

PRIOS Prios Esbena LED podhledové světlo CCT 20 cm 3 ks

Podlouhlé LED svítidlo pod skříňku Esbena v sadě 3 kusů, praktické pro osvětlení pracovních plochEsbena je sada tří podlouhlých a nadčasově vypadajících LED svítidel pod skříňku, která poskytují spolehlivé světlo a lze je nejen stmívat v 5 krocích (5 % – 10 % – 30 % – 60 % – 100 %), ale také nastavit barvu světla ve třech krocích díky funkci změny barvy CCT. Podskříňová LED svítidla Esbena tak lze použít v mnoha situacích a poskytují jasné světlo pro pracovní plochu.

1 199 Kč
-14%

PRIOS Prios Esbena LED podhledové světlo

Esbena LED svítidlo pod skříňku s funkcí změny barvy CCT a stmívačemEsbena je praktické svítidlo pod skříňku s LED diodami, které lze nejen stmívat v 5 krocích, ale také měnit barvu světla ve třech krocích, protože je v něm integrována funkce změny barvy CCT. LED svítidlo Esbena LED pod skříňku je tedy světelný zdroj, který může osvětlit pracovní plochy v obývacím pokoji a kuchyni.

899 Kč
-10%

PRIOS Prios Saverio LED podhledové světlo

Úhlové LED svítidlo pod skříňku Saverio ve stříbrno-šedé barvě, se senzorem, vypínačem a připojením USBToto svítidlo pod skříňku s teplými bílými LED diodami se uvádí do provozu prostřednictvím připojení USB a je vhodné pro mnoho účelů. Výhodou je senzor, který umožňuje automatické zapnutí svítidla při zaznamenání pohybu. Světlo je však možné ovládat i ručně. Praktický světelný předmět pro osvětlení pracovní plochy!

649 Kč
-6%

PRIOS Prios Jopos LED nábytkové přisazené světlo 4 ks

Kulaté nábytkové svítidlo LED pro povrchovou montáž Jopos v sadě 4 kusůToto kulaté nábytkové svítidlo pro povrchovou nebo podskříňovou montáž je velmi vhodné jako podskříňové svítidlo pro mnoho účelů a je zde dodáváno v praktické sadě 4 kusů. Jednotlivá svítidla jsou kulatá a uzavřená v saténově niklovém rámečku, takže design působí příjemně moderně. Kromě toho, že je možné svítidla zde nabízená v sadě zapínat a vypínat, lze je také stmívat ve třech stupních (15 % – 50 % – 100 %).

1 449 Kč
-11%

PRIOS Prios Jopos LED nábytkové přisazené světlo 3 ks

Kulaté LED svítidlo pod skříňku Jopos v sadě tří kusů, stmívatelnéTato sada svítidel pod skříňku poskytuje praktické služby v obývacím pokoji a kuchyni. Jednotlivá svítidla jsou kulatá a zasazená do rámečku se saténově niklovou povrchovou úpravou. Lze je nejen zapínat a vypínat, ale také stmívat ve třech krocích (15 % – 50 % – 100 %).

1 149 Kč

Müller-Licht LED nábytkové světlo Mobina Push 15 černá

Nábytkové světlo Mobina Push 15 LED s dobíjecí bateriíPraktické a všestranné světlo Mobina Push 15 LED s baterií lze připevnit na nábytek a mnoho dalšího pro orientační osvětlení a díky magnetickému držáku jej lze kdykoli odejmout a dobít pomocí dodaného nabíjecího kabelu USB. Lze jej zapnout trvale nebo ve dvou dobách svícení (3 minuty nebo 15 minut), po kterých se automaticky vypne.

374 Kč

Müller-Licht LED nábytkové světlo Mobina Push 30 baterie

Nábytkové LED světlo Mobina Push 30 na baterie v černé barvěSvětlo Mobina Push 30 LED na skříňkách nebo policích zajišťuje orientační osvětlení, které lze zapnout buď trvale, nebo ve dvou dobách svícení (3 nebo 15 minut). Díky samolepicímu magnetickému držáku jej lze snadno vyjmout pro nabíjení pomocí dodaného nabíjecího kabelu USB.

499 Kč

Müller-Licht LED podhledové světlo Mobina senzor 30 černá

Podskříňové svítidlo Mobina Sensor 30 LED v černé barvěPodskříňové svítidlo Mobina Sensor LED s dlouhým bateriovým napájením, které lze dobíjet pomocí dodaného nabíjecího kabelu USB, se trvale upevňuje pomocí samolepicího magnetického upevnění a lze jej použít jako orientační svítidlo v mnoha oblastech. Svítidlo lze zapínat a vypínat vypínačem i do automatického režimu, v němž senzor automaticky zapne světlo při detekci pohybu. Po 20 sekundách bez detekce pohybu se opět automaticky vypne.- Dosah senzoru cca 3 metry

499 Kč

Müller-Licht LED nábytkové světlo Mobina Push 10

Nábytkové LED světlo Mobina Push 10, napájené z baterieSvětlo Mobina LED lze připevnit pomocí magnetu v kuchyni, na chodbě, v ložnici atd. Světlo může svítit trvale nebo lze přepínat ve dvou délkách svícení – 3 minuty nebo 15 minut. Poté se světlo opět vypne. Součástí dodávky je 100 cm dlouhý USB kabel pro nabíjení

299 Kč

Müller-Licht LED podhledové světlo Mobina senzor 10 černá

LED svítidlo pod skříň Mobina Sensor 10 s dobíjecí bateriíBateriové LED svítidlo Mobina se senzorem lze použít pod skříněmi, policemi a na mnoha místech, kde je potřeba pouze orientační světlo. Lze jej rychle připevnit pomocí magnetického upevnění a pomocí vypínače jej lze zapnout a vypnout nebo přepnout do automatického režimu. Pak se světlo automaticky zapne při detekci pohybu a po 20 sekundách bez detekce pohybu se opět vypne. Světlo lze dobíjet pomocí dodaného nabíjecího kabelu USB.

324 Kč

Ledino Podlinkové světlo Eckenheim s LED

Štíhlé LED podlinkové světlo Eckenheim s konektorem pro rozšíření LED podlinkové světlo Eckenheim je určeno k instalaci na kuchyňské nástěnné skříňky apod. kde poskytuje ideální osvětlení pro pracovní plochu. Je provozováno s energeticky úspornými LED, které vytvářejí příjemně teplé bílé světlo s přibližně 3 000 K Skříň a samotný difuzor jsou vyrobeny z odolného polykarbonátu. Aby bylo možné ideálně osvětlit celou pracovní plochu kuchyně, lze k sobě připojit několik světel řady (připojovací zástrčka je součástí dodávky). Světlo se rozsvěcuje a zhasíná kolébkovým vypínačem umístěným na bílém krytu.

585 Kč

Müller-Licht LED podskříňové světlo Cabinet light délka 60

Se stmívačem – lampa Cabinet Light Dim LED pod skříňkuS lampou Cabinet Light Dim LED pod skříňku lze na pracovní ploše dosáhnout nejen jasného, univerzálního bílého osvětlení pro práci, ale také útulného a atmosférického dekorativního nebo orientačního osvětlení v kuchyni, protože lampa Cabinet Light Dim pod skříňku je kromě vypínače vybavena stmívačem, takže na lampě lze pohodlně regulovat jas. Součástí dodávky je 180 cm dlouhý přívodní kabel se zástrčkou a také přívodní kabel se zástrčkami pro spojení dvou svítidel.

1 499 Kč

Evotec 3ks LED podhledové světlo Keili

Přepínatelná teplota barev – svítidlo Keili LED pod skříňku v sadě 3 Praktická sada svítidel Keili pod skříňku poskytuje nejen optimální osvětlení pracovní plochy v kuchyni, ale je také ideální pro zvýraznění věcí ve skříňkách nebo vitrínách. Speciální funkce: Pomocí integrovaného třístupňového přepínače lze přepínat teplotu barev od 3 000 K (teplá bílá) do 4 000 K (univerzální bílá). Úroveň 0: vypnuto Úroveň 1: 3 000 K (teplá bílá) Úroveň 2: 4 000 K (univerzální bílá)

2 449 Kč

Müller-Licht LED podhledové světlo Melo plug dico

Nábytkové svítidlo Melo Plug LED se dvěma zásuvkami Moderní podskříňkové svítidlo Melo Plug LED je ideální pro instalaci pod skříňky. Má trvale nainstalované diody LED, které svítí univerzálním bílým světlem, které je velmi vhodné pro práci. Dvě zásuvky, kterými je nábytkové svítidlo Melo Plug LED pro povrchovou montáž přímo vybaveno, nabízejí také další možnost pohodlného připojení dalších zařízení, což je velmi výhodné například v kuchyni. Dobře umístěný vypínač umožňuje rychlé a nekomplikované ovládání.

1 299 Kč
-6%

Müller-Licht Cabinet Light LED podskříňové světlo

Svítidlo Cabinet Light LED pod skříňku se senzoremSvítidlo Cabinet Light je dokonalé svítidlo pod skříňku do kuchyně, s nímž lze pracovní desku osvětlit teplým bílým, energeticky úsporným a efektivním způsobem. Svítidlo je vybaveno praktickým senzorem, a lze jej tak zapnout bez dotyku, což je zejména v kuchyni velkou výhodou. Teplé bílé LED diody se spotřebou 3 W byly instalovány za satinované kryty. Svítidlo Cabinet Light LED pod skříňku je dodáváno s přívodním kabelem o délce 180 cm se síťovou zástrčkou a také s propojovacím kabelem se zástrčkami, takže lze spojit dvě nebo více svítidel.

1 549 Kč

Müller-Licht Müller Licht Misam LED zásuvkové světlo

Müller-Licht Müller Licht Misam LED zásuvkové světlo, senzor, Ložnice, plast, 0.5W, L: 7.5 cm, K: 7.2cm

324 Kč

Hera LED ModuLite F – osvětlení linky 45 cm

Hera LED ModuLite F – osvětlení linky 45 cm, Kuchyň, hliník eloxovaný, 8W, Energetická třída: F, P: 45 cm, K: 1.5cm

1 574 Kč

Hera LED ModuLite F – 60 cm dlouhé osvětlení linky

Hera LED ModuLite F – 60 cm dlouhé osvětlení linky, Kuchyň, hliník eloxovaný, 10W, Energetická třída: F, P: 60 cm, K: 1.5cm

1 805 Kč

Müller-Licht Osvětlení linky Cabinet Light Swing Sensor titan

Cabinet Light Swing – otočné LED svítidlo pod skříňku s infračerveným senzoremOtočné LED svítidlo pod skříňku Cabinet Light Swing je vybaveno velmi praktickým infračerveným senzorem, zejména v kuchyni, pro zapnutí a vypnutí bez dotyku. Vzhledem k tomu, že lampu lze v držáku otáčet, lze měnit světelný paprsek a vytvořit tak optimální světelné podmínky na pracovní ploše. Svítidlo pod skříňku se dodává včetně 180 cm dlouhého přívodního kabelu se síťovou zástrčkou a také propojovacího kabelu se dvěma zástrčkami pro připojení dvou svítidel. Je vybaveno teplými bílými LED diodami s dlouhou životností.

999 Kč

Ledino Rozšiřitelné LED podlinkové světlo Eckenheim

88,4 cm dlouhé podlinkové světlo – rozšiřitelné díky konektorům Eckenheim je speciální podlinkové světlo vyrobené z polykarbonátu provozované nejmodernější LED technologií osvětlení. Díky svému podlouhlému tvaru je ideální pro montáž do zavěšených skříněk, kde poskytuje dobré osvětlení pro pracovní plochu pod sebou. Kromě připojovacího kabelu se dodává také připojovací zástrčka, pomocí které lze bez problémů připojit další světla řady (do max. 120 W). Světlo lze pohodlně rozsvítit a zhasnout pomocí vypínače na plastovém tělese.

674 Kč
-32%

Arcchio Birkos LED osvětlení zrcadla

Podlouhlá zrcadlová LED lampa Birkos z hliníku a akrylu Birkos vytváří teplé bílé osvětlení, které je ideální pro použití v interiéru. Zrcadlová LED lampa je vyrobena z hliníku a akrylu a prezentuje se v chromovém provedení. Má trvale instalované LED diody a zapíná a vypíná se pomocí kabelového spínače. Díky stupni krytí IP44 je svítidlo Birkos ideální do koupelny.

1 049 Kč
-32%

Arcchio Birkos LED osvětlení zrcadla

Jednoduché zrcadlové LED svítidlo Birkos v moderním designu v chromových barváchBirkos je dokonalým společníkem do koupelny. Je vyrobeno z hliníku a akrylu a má podlouhlý světelný pás. Jeho pevné LED diody vytvářejí intenzivní univerzální bílé osvětlení, které se dobře hodí k osvětlení zrcadla. Pomocí přepínače na napájecím kabelu se zrcadlová LED lampa Birkos nekomplikovaně zapíná a vypíná. Díky stupni krytí IP44 je ideální do koupelny.

1 049 Kč

Müller-Licht LED svítidlo Mobina Push 15 s baterií

Mobina Push 15 LED světlo pro mobilní použití s dobíjecí baterií Jako mimořádně praktické orientační osvětlení lze toto ploché LED světlo Mobina Push 15 vybavené dobíjecí baterií a univerzálními bílými LED použít kdekoli, například na policích nebo skříních v kuchyni, obývacím pokoji nebo ložnici nebo na chodbách. Integrovaná baterie se nabíjí pomocí kabelu USB, takže lampu lze poté použít kdekoli zcela nezávisle. Plochou lampu lze snadno připevnit pomocí dodávaného samolepícího magnetického držáku a je vybavena vypínačem a funkcí časovače pro automatické vypnutí.

374 Kč

LEDVANCE Linear Mobile podlinkové světlo USB 30 cm

Linear Mobile USB LED podsvícené osvětlení nabízí flexibilitu LED podsvícené osvětlení Linear Mobile USB se vyznačuje nejen moderním designem – je také obohacením díky své přenositelnosti a integrovanému senzoru. Senzor slouží jako detektor pohybu s režimem den-noc, což znamená, že světlo se ve skutečnosti rozsvítí pouze ve tmě, když je detekován pohyb. Světlo lze také úplně zapnout nebo vypnout pomocí spínače a lze jej také přepnout do režimu snímače. Integrovanou baterii s dlouhou životností lze snadno dobít pomocí kabelu USB. Nové výrobky LEDVANCE, dříve známé pod značkou OSRAM, kombinují nejvyšší standardy kvality s moderním designem.

674 Kč