Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
8 produktů
-39%

Lindby Adeon LED stropní spot s mřížkou

Stropní bodové svítidlo Adeon s krásnými detaily Průmyslově navržené LED bodové svítidlo Adeon inspiruje svým detailním designem. Svítidlo se skládá z kovového držáku pokrytého fólií ve vzhledu dřeva. K němu je připojeno svítidlo. Ten je také vyroben z kovu a má rezavý lakovaný povrch. Před svítidlem je mřížka, která umně dotváří design a podtrhuje industriální vzhled. Jako svítidlo byla zvolena speciální panelová LED lampa širších rozměrů. Vyzařuje teplé bílé světlo, které je vnímáno jako příjemné a útulné. Světelný zdroj není trvale nainstalován a v případě potřeby jej lze vyjmout.

724 Kč
-34%

Lindby Farovi stropní spot rezavá

Třípalubový stropní reflektor Farovi s dřevěným baldachýnem a reflektory v rezavé optice Stropní bodové svítidlo Farovi se třemi lampami má vintage design. Tento vzhled je na jedné straně dosažen dřevěným vrchlíkem, který ve svém plamenném vzhledu vypadá, jako by byl trochu spálený, na druhé straně rezavě zbarvenými kovovými odstíny, které jsou připevněny k držákům na vrchlíku a lze je otočit a otočit. Navíc tento vzhled posilují kovové mřížky před obrazovkami. Stíny vypadají jako staré reflektory, které zub času už kousal. Jsou vybaveny paticemi GU10, které lze podle potřeby vybavit. Osvětlení není zahrnuto.

1 699 Kč
-11%

Lindby Scabra stropní spot rezavě hnědá

Stropní bodové světlo Scabra se dvěma plameny navržené v rezivém provedení Stropní bod Scabra se dvěma plameny vypadá jako památka ze staré tovární budovy. Trendové průmyslové kouzlo, kompletně navržené v rezavém vzhledu, se pomocí stropního světla přesune do místnosti. Dvě otočná a otočná místa, která jsou připevněna k držáku na kulatém vrchlíku, umožňují flexibilitu světelného záření. Na rozdíl od zrezivělé optiky reflektoru mohou být vybaveny moderními LED žárovkami.

1 149 Kč
-35%

Lindby Farovi stropní spot rezavá

Dvouplamenový stropní reflektor Farovi v rezavé optice s dřevěným baldachýnem Dvouplamenový stropní reflektor Farovi v retro designu se skládá ze dvou reflektorů vyrobených z kovu v rezavém designu, které jsou připevněny k držákům na vrchlíku, lze je otočit a uzavřít černou kovovou mřížkou. Vintage vzhled dotváří dřevěný baldachýn, který vypadá, jako by byl odstraněn z ohně. Bodové světlo se dvěma plameny je vybaveno paticemi GU10 a je dodáváno bez lampy.

1 299 Kč
-27%

Lindby Scabra stropní spot rezavě hnědá

Stropní reflektor Scabra v rezavém designu, tříplamenný Stropní bodové světlo Scabra se třemi plameny, vyrobené výhradně z kovu a navržené v rezivém vzhledu, vypadá, jako by pocházelo z jiné doby, například ze staré tovární budovy, kde zub času hlodal zub času. Stínidla uzavřená mřížkou jsou připevněna ke kulatému vrchlíku pomocí držáků a lze je otáčet a otáčet v různých směrech tak, aby bylo možné zaostřeným způsobem osvětlit různé oblasti místnosti. Může být vybaven moderními LED žárovkami s paticí GU10, na rozdíl od starožitného designu lampy lze dosáhnout moderního a současného osvětlení.

1 699 Kč
-30%

Lindby Scabra reflektor rezavě hnědý

Reflektor Scabra v rezavém designu Jednoplamenový reflektor Scabra vypadá, jako by pocházel z továrny ve 20. letech. Kompletně navržený v rezavém vzhledu přináší průmyslový nádech do každé místnosti, kde je instalován jako stropní nebo nástěnné bodové světlo. Směr světla lze flexibilně upravit otočením a otočením bodu tak, aby bodové světlo s jedním plamenem fungovalo jako speciální Akzentlicht a zároveň jako zajímavý poutač. Pokud jej vybavíte moderním světelným zdrojem LED, starodávně vypadající místo se stane moderním světlem z hlediska energetické účinnosti.

724 Kč
-40%

Lindby Scabra stropní spot rezavě hnědá

Čtyřplamenový stropní bod Scabra se dvěma rameny Ve dvojicích byly kovové clony připevněny ke dvěma ramenům stropního reflektoru Scabra. Ramena i čtyři reflektory lze upravit podle prostorových podmínek a zarovnat tak, aby byly požadované oblasti konkrétně osvětleny. Díky rezavému designu vypadá reflektor se čtyřmi plameny průmyslově, jako by pocházel ze staré tovární budovy. Zamřížované otvory obrazovky doplňují průmyslový vzhled lampy, kterou lze použít nejen v podkroví, ale také vytváří pěkný akcent na chodbě nebo v obývacím pokoji.

1 699 Kč
-8%

Lindby Farovi reflektor rezavě hnědý

Reflektor Farovi s rezavě zbarveným bodem a dřevěným držákem Jednoplamenný reflektor Farovi získává svůj vintage vzhled díky odstínu rezavě vypadajícího ve tvaru starého reflektoru a dřevěné montážní desce, která byla navržena s plamenným vzhledem. Reflektor má uvnitř černou kovovou mřížku a patici GU10. Spolu s držákem, ve kterém byl připevněn k držáku, jej lze otočit a otočit v držáku, takže lze použít místo k nastavení světelných akcentů v nejrůznějších místnostech.

1 049 Kč