Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
525 produktů
-19%

Lindby Jorell stropní bodovka úzká černá

Štíhlé stropní bodové svítidlo Jorell s nastavitelnými hlavami, tříplamennéStropní svítidlo Jorell se skvěle hodí do mnoha obytných prostor. Jednoduchý design umožňuje mnoho možností použití a kombinací a lze jej snadno začlenit do moderního interiéru. Jas třílampového stropního spotu lze regulovat pomocí kompatibilních světelných zdrojů a externího fázového stmívače. Rám i spoty jsou v pískově černé barvě. V tomto stropním svítidle se spojují všechny vlastnosti a světlé stránky, které tvoří značku Lindby. Lampa vytvoří v každé místnosti vynikající atmosféru a dodá vašemu interiéru nadčasovou složku. Lampa je vybavena třemi paticemi GU10. Bodovky lze otáčet, takže světlo lze nasměrovat požadovaným směrem.

724 Kč
-18%

Lindby Jorell stropní bodovka černá

Stropní bodové svítidlo Jorell s jednou žárovkou a nastavitelnou hlavouStropní svítidlo Jorell se skvěle hodí do mnoha obytných prostředí. Jednoduchý design umožňuje mnoho možností použití a kombinací a lze jej snadno začlenit do moderního interiéru. Jas jednolampového stropního spotu lze regulovat pomocí kompatibilního světelného zdroje a externího fázového stmívače. Rám i samotný spot jsou v pískově černé barvě. V tomto stropním svítidle se snoubí všechny vlastnosti a světlé stránky, které tvoří značku Lindby. Svítidlo vytvoří vynikající atmosféru v každé místnosti a dodá vašemu interiéru nadčasovou složku. Svítidlo Jorell je vybaveno objímkou GU10. Bodovku lze otáčet, takže světlo lze nasměrovat požadovaným směrem.

224 Kč
-16%

Lindby Jorell stropní bodovka široká černá 4zdroje

Čtvercový stropní reflektor Jorell s nastavitelnými hlavami, čtyřplamennýStropní svítidlo Jorell se skvěle hodí do mnoha obytných prostředí. Jednoduchý design umožňuje mnoho možností použití a kombinací a lze jej snadno začlenit do moderního interiéru. Jas stropního spotu se čtyřmi světelnými hlavicemi lze regulovat pomocí kompatibilních světelných zdrojů a externího fázového stmívače. Rám i spoty jsou v pískově černé barvě. V tomto stropním svítidle se snoubí všechny vlastnosti a světlé stránky, které tvoří značku Lindby. Svítidlo vytvoří vynikající atmosféru v každé místnosti a dodá vašemu interiéru nadčasovou složku. Svítidlo Jorell je vybaveno čtyřmi paticemi GU10. Patice lze otáčet, takže světlo lze nasměrovat požadovaným směrem.

999 Kč
-11%

Lindby Hedvig stropní světlo kulaté černá 3 zdroje

Kulaté stropní svítidlo Hedvig se třemi skleněnými stínidly v kouřově šedé barvě Stropní svítidlo Hedvig lze díky jeho nadčasovému designu skvěle začlenit do různých prostředí a stylů interiéru. Rám kulaté stropní lampy se skládá ze železa a je vyveden v černé barvě. Tři stínidla jsou vyrobena z kouřově šedého skla. Dekorativní světelné zdroje jsou pro osvětlení obzvláště vhodné, protože jsou viditelné přes průhledné stínidlo. Jednotlivá skleněná stínidla lze díky pružnému kloubu variabilně nastavit. Hedvig lze použít například jako dekorativní světelný zdroj v obývacím pokoji, v předsíni nebo v ložnici.

799 Kč
-19%

Lindby Jorell stropní bodovka úzká černá

Úzké stropní bodové svítidlo Jorell s nastavitelnými hlavami, dvouplamennéStropní svítidlo Jorell se skvěle hodí do mnoha obytných prostor. Jednoduchý design umožňuje mnoho možností použití a kombinací a lze jej snadno začlenit do moderního interiéru. Jas stropního bodového svítidla se dvěma světelnými hlavicemi lze regulovat pomocí kompatibilních světelných zdrojů a externího fázového stmívače. Rám i spoty jsou v pískově černé barvě. V tomto stropním svítidle se snoubí všechny vlastnosti a světlé stránky, které tvoří značku Lindby. Svítidlo vytvoří vynikající atmosféru v každé místnosti a dodá vašemu interiéru nadčasovou složku. Svítidlo Jorell je vybaveno dvěma paticemi GU10. Patice lze otáčet, takže světlo lze nasměrovat požadovaným směrem.

524 Kč
-11%

Lindby Jorell stropní bodovka široká černá 3zdroje

Úhlové stropní bodové svítidlo Jorell s nastavitelnými hlavami, tříplamennéStropní svítidlo Jorell se skvěle hodí do mnoha obytných prostor. Nadčasový design umožňuje mnoho možností použití a kombinací a lze jej snadno začlenit do moderního interiéru. Jas třílampového stropního spotu lze regulovat pomocí kompatibilních světelných zdrojů a externího fázového stmívače. Rám i spoty jsou v pískově černé barvě. V tomto stropním svítidle se spojují všechny vlastnosti a světlé stránky, které tvoří značku Lindby. Lampa vytvoří v každé místnosti vynikající atmosféru a dodá vašemu interiéru nadčasovou složku. Svítidlo Jorell je vybaveno třemi paticemi GU10. Patice lze otáčet, takže světlo lze nasměrovat požadovaným směrem.

799 Kč
-16%

Lindby Thorid downlight

Kompaktní stropní svítidlo Thorid v černém barevném provedení a praktická sada 10 kusůS touto pěknou lampou už nikdo nemusí v noci sedět potmě. Díky svému krásnému stylu lampa dokonale zapadne do každého interiéru a vytvoří příjemnou atmosféru. Jas si můžete nastavit podle své nálady pomocí externího stmívače (není součástí dodávky). Černá lampa v sobě spojuje všechny vlastnosti a přednosti, které definují značku Lindby. Má objímku GU10. Lampa z kovu je nezbytným doplňkem, který dodá každé místnosti krásnou atmosféru. Díky svému vynikajícímu vzhledu ladí téměř s každým nábytkem a vytváří příjemnou atmosféru. Toto svítidlo se skvěle začlení do vašich čtyř stěn.- svítidlo se dodává v desetinásobném provedení

2 599 Kč
-16%

Lindby Thorid stropní bodové světlo

Černé stropní bodové svítidlo Thorid v praktické sadě 2 kusůPokud chcete do svých prostor stropní svítidlo, které vypadá atraktivně a zároveň vydává krásné světlo, je pro vás toto bodové svítidlo skvělým řešením. Funkce stmívání umožňuje individuální regulaci jasu pomocí externího stmívače (není součástí dodávky). Pěkný design svítidla snadno zapadne do vašich místností a poskytne krásné světlo pro skvělou atmosféru bydlení. Svítidlo v sobě dovedně spojuje všechny vlastnosti a přednosti, které charakterizují značku Lindby. Na výrobu této lampy byl použit kov. Do zápustného svítidla můžete vložit žárovky s paticí G9. Černá lampa je obzvláště atraktivní v jakémkoli prostoru a vytváří útulnou atmosféru. Je ideální pro úspěšné dotvoření designu vašeho pokoje. Tato lampa rozzáří každou domácnost.- Reflektor je dodáván v praktické sadě 2 kusů

2 599 Kč
-10%

Lindby Arna stropní světlo

Stropní svítidlo Filigree Arna se dvěma skleněnými stínidly v kouřově šedé barvě Pokud chcete do svých čtyř stěn zabudovat stropní svítidlo, které bude vypadat dekorativně a zároveň příjemně svítit, je bodové svítidlo Arna optimálním řešením. Stropní svítidlo je vhodné pro použití žárovek s paticí E14. Nenápadný rám se skládá ze železa a je vyveden v černé barvě, zatímco dvě stínidla jsou vyrobena z kouřově šedého skla. Ta lze díky flexibilnímu kloubu variabilně nastavit. K osvětlení se hodí zejména dekorativní světelné zdroje. Arnu lze bez námahy začlenit do různých stylů vybavení a v kombinaci s odpovídajícími svítidly vytváří příjemnou atmosféru.

649 Kč
-11%

Lindby Thorid downlight

Jednoduché stropní svítidlo Thorid – ideální pro osvětlení chodbyS touto dekorativní lampou nemusíte večer sedět ve tmě. Svítidlo má pěkný design a efektně zapadne do vašeho prostoru. Pomocí externího stmívače (není součástí dodávky) si můžete nastavit jas podle svých představ. Lampa je nezbytným doplňkem pro vytvoření příjemné atmosféry v každé místnosti. V této lampě se snoubí všechny vlastnosti a přednosti, které definují značku Lindby. Černá lampa je vyrobena z kovu. Je vybavena objímkou GU10. Váš interiér bude cíleně doplněn díky lampě, kterou lze efektivně umístit do vašich místností. Tato lampa vykouzlí příjemné světlo v každé domácnosti.

574 Kč
-11%

Lindby Thorid downlight

Kulaté stropní svítidlo Thorid v černé barvě – jednoduchý společník do interiéru Toto bodové svítidlo zaručuje atmosférické osvětlení vašeho interiéru. Svítidlo nadchne svým stylovým vzhledem, který se snadno přizpůsobí každému interiéru. Světlo lze ztlumit externím stmívačem (není součástí dodávky) podle vaší nálady. Krásná lampa má skvělý design a dodá každé místnosti příjemnou atmosféru. Lampa vyrobená z kovu v sobě umně spojuje všechny vlastnosti a přednosti, které definují značku Lindby. Je v černé barvě. Lampa je vybavena objímkou GU10. Efektivně zapadne do stylu vašeho interiéru a může nejen svítit, ale být i skvělým dekorativním prvkem. Tato lampa rozzáří každou domácnost.

574 Kč

Lindby Stropní světlo Dennis se dřevem

Stropní svítidlo Dennis se dvěma světly, dekorem dřeva a kovovými prvkyToto stropní svítidlo má dvě stínidla, která lze samostatně otáčet a vyklápět. Proto je Dennis vhodný i pro montáž na zeď. Lampa je vyrobena převážně z kovu, ale pro přirozenější vzhled jsou v ní použity i ozdobné dřevěné prvky.

1 399 Kč

Lindby Nástěnné světlo Julin se dvěma stínidly v niklu

Stříbrné stropní bodové svítidlo Julin ve dvoužárovkovém provedení Julin lze použít jako nástěnné svítidlo, kde může sloužit jako cílené osvětlení, ale může být také připevněno ke stropu. U obou možností montáže je užitečná možnost posunout stínítka světlometů podle potřeby, aby se upravila emise světla. Vnější povrchy stínidel a rámu mají niklový povrch, zatímco vnitřek kovového stínítka je opatřen matným stříbrným filmem, která vzbuzuje dojem, že jako by se barevný potah začal mírně odlupovat. Výsledkem je decentní vzhled a stropní svítidlo skvěle zapadá do všech stylů, které charakterizuje vintage vzhled.

1 699 Kč
-38%

Lindby Flintos klecové bodové světlo 3zdroje dřevo

Dekorativní třílampový reflektor Flintos s klecovými stínidly a dřevěnými prvky, otočný a výklopný Flintos je krásný reflektor se třemi stínidly, který lze použít v mnoha obytných prostorech a který také dobře doplňuje různé styly, například industriální styly, skandinávské interiéry nebo dokonce interiéry s vintage nádechem. Stínidla jsou černá a jsou vyrobena ze železa, přičemž v každém z nich jsou velké otvory a stínidla připomínají klec. To znamená, že žárovky jsou také vždy dobře viditelné a jsou nedílnou součástí vzhledu. Žárovky LED v klasickém vzhledu žárovek se proto hodí obzvlášť dobře. Každé stínidlo lze otáčet a vyklápět, což zajišťuje optimální flexibilitu. Dřevěné prvky s přírodní strukturou a útulným efektem dotvářejí hřejivý nádech designu

1 599 Kč

Lindby Colton stropní spot černá/zlatá 4 zdroje

Čtyřpalivové stropní bodové světlo Colton v černé a zlaté barvě – ideální pro osvětlení obytných prostor Colton je stropní svítidlo, ve kterém jsou jednotlivá bodová světla uspořádána na podlouhlé desce z překližky a částečně s černě lakovaným povrchem. Jejich odstíny jsou vyrobeny ze železa a mají černý vnějšek a uvnitř zlatý odstín. To vytváří nejen kontrast, který stojí za vidění, ale také příjemný světelný efekt, protože zlatý tón odráží světlo tak pěkně, vřele a příjemně. Každé stínítko lze přesně nastavit, aby bylo v místnosti nalezeno optimální řešení osvětlení, a bodové světlo ve verzi se čtyřmi plameny je vhodné pro mnoho oblastí bytu a je vždy vítáno, v neposlední řadě v kuchyni nebo v obývacím a jídelní část, pokud ji máte, místo závěsné lampy je preferováno stropní osvětlení. S Coltonem se zvláště doporučují žárovky s dekorativním vzhledem, zejména proto, že také používají účinnou technologii LED, a proto jsou při používání hospodárné.

2 399 Kč
-16%

Lindby Manel LED bodovka plast železo 2 zdroje

Moderní bodové svítidlo LED Manel se dvěma žárovkami a funkcí stmíváníDíky tomuto atraktivnímu svítidlu už nikdo nemusí večer sedět potmě. Lampa se prezentuje v pěkném stylu a účinně se začlení do všech místností. Světlo lze ztlumit podle nálady (10 %, 50 % a 100 %) pomocí nástěnného vypínače. Svítidlo vyzařuje atmosférickou teplou bílou barvu světla, abyste se ve svém obývacím prostoru cítili příjemně. Je to dokonalý prvek, který dodá skvělou atmosféru každému interiéru. V tomto svítidle se spojují všechny vlastnosti a speciální rysy, které charakterizují značku Lindby. Černá lampa zaručeně rozzáří váš obytný prostor, takže je vynikající volbou pro váš domov. S touto lampou budou vaše čtyři stěny přitažlivě osvětleny.

1 499 Kč
-18%

Lindby Manel LED bodovka dřevo 2 zdroje

Reflektor Manel LED ze železa a dřeva – ideální do interiéruDíky této krásné lampě nemusíte sedět potmě. Díky možnosti stmívání můžete pomocí nástěnného vypínače regulovat jas (10 %, 50 % a 100 %) podle toho, jak se cítíte. Lampa díky svému výjimečnému vzhledu doplní váš osobní designový koncept interiéru a stane se dekorativním prvkem i ve vypnutém stavu. Teplá bílá barva světla dodá vašemu obytnému prostoru přitažlivou atmosféru. V tomto svítidle se snoubí všechny kvality a speciální vlastnosti, které s sebou značka Lindby přináší. Svítidlo dokonale zapadne do každého obytného prostoru a vytvoří v něm útulnou atmosféru. Svítidlo v dřevěném a černém barevném provedení vám udělá radost a lze ho harmonicky začlenit do nejrůznějších stylů zařízení. Pomocí tohoto svítidla vytvoříte mimořádně zdařilý koncept osvětlení mezi svými čtyřmi stěnami.

1 299 Kč
-19%

Lindby Manel LED bodovka dřevo 4 zdroje

Čtyřplamenné LED bodové svítidlo Manel, stmívatelné pomocí nástěnného vypínačeToto bodové svítidlo vnese do vašeho interiéru půvab. Světlo lze pomocí nástěnného vypínače ztlumit podle vlastních představ (10 %, 50 % a 100 %). Lampa svítí příjemným teplým bílým světlem, které vám navodí příjemný pocit. Prezentuje se skvělým designem a účinně se začlení do každé místnosti. Svítidlo má dřevěné a černé barevné provedení. V tomto svítidle se snoubí všechny vlastnosti a přednosti, které charakterizují značku Lindby. Skvělé svítidlo se díky svému krásnému designu dokonale hodí do vaší domácnosti a vytvoří v ní příjemnou atmosféru. Lampa se optimálně hodí k harmonickému obohacení vzhledu každého obytného prostoru. Váš domov bude s touto lampou atmosféricky osvětlen.

2 099 Kč
-19%

Lindby Manel LED bodovka plast železo 4 zdroje

LED reflektor Manel z plastu a železa, čtyřplamennýS tímto reflektorem dodáte svému interiéru mimořádně útulnou atmosféru. Skvělý vzhled svítidla umožňuje mnoho možností využití a kombinací a lze jej snadno integrovat do vašich obytných prostor. Funkce stmívání (10 %, 50 % a 100 %) zajišťuje pomocí nástěnného vypínače flexibilní světelné podmínky a útulnou atmosféru. Teplá bílá barva světla dodá vašemu obytnému prostoru příjemnou atmosféru. Svítidlo se úspěšně integruje do jakéhokoli stylu vybavení a vytváří útulnou atmosféru. V tomto svítidle se snoubí všechny kvality a speciální vlastnosti značky Lindby. Černé svítidlo vám udělá radost a lze jej snadno začlenit do různých stylů zařízení. Toto svítidlo kombinuje atraktivní design s vynikající kvalitou.

2 499 Kč
-27%

Lindby Manel LED bodovka plast železo 1 zdroj

Černý LED reflektor Manel ze železa a plastuS tímto reflektorem dodáte svým čtyřem stěnám mimořádně útulnou atmosféru. Lampa se prezentuje v krásném stylu a účinně se začlení do všech místností. Svým teplým bílým světlem poskytuje skvělý šmrnc. Světlo lze ztlumit pomocí nástěnného vypínače (10 %, 50 % a 100 %). Lampa se úspěšně začlení do místnosti a vytvoří příjemnou, útulnou atmosféru. Je v černé barvě. S touto lampou si do svého domova přinesete obvyklou kvalitu značky Lindby. Lampa skvěle doplní vzhled každého obytného prostoru. S touto lampou můžete vytvořit krásné, pocitově příjemné osvětlení uvnitř vašich čtyř stěn.

799 Kč
-21%

Lindby Manel LED bodovka dřevo 6 zdrojů

LED reflektor Manel v podobě šesti plamenů ze dřeva a železaDíky tomuto pěknému světlu nemusíte večer sedět potmě. Funkce stmívání (10 %, 50 % a 100 %) zajišťuje pomocí nástěnného vypínače flexibilní světelné podmínky a příjemnou atmosféru. Pěkný vzhled snadno zapadne do vašeho interiéru a poskytne příjemné světlo pro skvělou atmosféru. Svítidlo šíří světlo v krásné teplé bílé barevné teplotě. V tomto svítidle se snoubí všechny kvality a speciální vlastnosti, které tvoří značku Lindby. Krásná lampa má skvělý design a dodá všem obytným prostorám příjemnou atmosféru. Lampa je v barvě dřeva a černé barvě. Skvěle se hodí do každého stylu interiéru a může sloužit nejen jako osvětlení, ale být i nádherným dekorativním prvkem. Vytvořte si s touto lampou skvělé světelné zážitky ve svých čtyřech stěnách.

3 299 Kč
-27%

Lindby Manel LED bodovka dřevo 1 zdroj

Jednolampový reflektor Manel ze železa a dřevaTento reflektor zaručuje příjemné osvětlení vašich prostor. Díky pěknému designu lampa doplní váš osobní koncept vybavení a je dokonalou dekorací i ve vypnutém stavu. Díky možnosti stmívání (10 %, 50 % a 100 %) můžete vypínačem navíc zajistit útulné pocitové osvětlení. Svítidlo vyzařuje krásnou teplou bílou barvu světla, abyste se ve svém obytném prostoru cítili dobře. Poskytuje skvělý vzhled a dodá vašim obytným prostorám další atmosféru. Svítidlo vám udělá radost a lze jej efektivně začlenit do mnoha stylů vybavení. Tato lampa vytvoří atmosféru v každé domácnosti.

799 Kč
-29%

Lindby Noria stropní reflektor

Černý plamenový stropní reflektor Noria s pohyblivými stínítky – ideální světlo do kuchyně Noria má čtyři nastavitelná bodová světla, která lze otočit v libovolném směru a lze je také otočit. Přesné přizpůsobení zarovnání fotografie by proto nemělo být problémem a v pravém slova smyslu uspěje okamžitě. Každá zásuvka GU10 je ideálně vybavena účinným světelným zdrojem LED s dlouhou životností a stropní bodové světlo pak dodává světlo energeticky úsporným způsobem, které se dostane do každého rohu i ve větších místnostech. Stropní bodové světlo je vizuálně působivé s moderním nádechem a je udržováno v chladné černé barvě, kterou doplňují některé detaily v chromu.

1 699 Kč
-29%

Lindby Katjana LED bodové světlo kouřové

Třílampový stropní LED lustr Katjana s pohyblivými stínidly z kouřového sklaTento LED bodový lustr se třemi skleněnými stínidly z kouřového skla vám nabízí vynikající osvětlení a zároveň ucelený design. Model Katjana poskytuje přitažlivé teplé bílé světlo, které vám navodí pocit pohody, a svým vintage stylem vytváří ideální obraz. Nezáleží na tom, ve které místnosti vašeho domova potřebujete dodatečné světlo, lampa si zaručeně najde skvělé místo všude a byla navržena pro použití žárovek s paticí G9. Dovedně v sobě spojuje všechny vlastnosti a prvky, které charakterizují značku Lindby. Barvy modelu Katjana jsou šedá a tmavě šedá. Tato lampa se skvěle hodí do každé domácnosti.

1 699 Kč
-27%

Lindby Joren LED bodovka

Dřevěný LED reflektor Joren v působivém designu venkovského domuS tímto reflektorem se můžete šikovně pochlubit svým domovem. Možnost stmívání zajišťuje flexibilní světelné podmínky a příjemnou atmosféru pomocí vypínače. Lampa šíří útulnou teplou bílou barvu světla, abyste se cítili dobře. Pěkný design umožňuje četné možnosti použití a kombinací a lze jej snadno integrovat do vašich místností. Lampa v sobě dovedně spojuje všechny kvality a přednosti, které s sebou značka Lindby přináší. Tato lampa vytvoří útulnou atmosféru v každé místnosti a dodá vašemu domácímu vybavení nadčasový nádech. Lampa v barvě dřeva díky svému krásnému vzhledu ladí téměř s každým interiérem a vytváří atmosféru pohody. Tato lampa vám dodá útulnou atmosféru, takže se budete cítit příjemně.

799 Kč
-16%

Lindby Joren LED bodovka dřevo dva zdroje kulaté

Stropní bodové svítidlo Joren se dvěma světly, pevnými LED diodami a funkcí stmíváníToto bodové svítidlo nabízí nádherné osvětlení v harmonickém designu. Svítidlo svítí krásným teplým bílým světlem, které vám navodí příjemný pocit. Díky funkci stmívání můžete jas regulovat pomocí přepínače světla podle svých potřeb. Lampa svým krásným vzhledem příjemně zvýrazní koncept osvětlení každé místnosti. Lampa v barevném tónu dřeva v sobě dovedně spojuje všechny vlastnosti a světlé stránky, které definují značku Lindby. Vytváří krásnou atmosféru a ve vašem prostoru si přijde na své. Váš interiér obohatí tato lampa, pro kterou se rychle najde to správné místo. Lampa je ideální volbou pro váš domov.

1 499 Kč
-23%

Lindby Joren LED bodovka dřevo čtyři zdroje kulaté

LED reflektor Joren ve čtyřplamenném provedení – stmívatelný pomocí staromódního nástěnného vypínačeTento reflektor nabízí vynikající osvětlení a zároveň harmonický design. Funkce stmívání zajišťuje flexibilní světelné podmínky a příjemnou pocitovou atmosféru pomocí vypínače. Teplá bílá barva světla vykoupe váš obytný prostor v atmosférickém nádechu. Lampa je skvělým zdrojem světla pro mnoho místností a díky svému pěknému designu se stane dekorativním prvkem. S touto lampou volíte vynikající kvalitu značky Lindby. Lampa se dokonale začlení do stylu vašeho interiéru a vytvoří krásnou, útulnou atmosféru. Lampa v barvě dřeva vám udělá mnoho radosti a lze ji efektivně začlenit do nejrůznějších prostor. Tato lampa skvěle doplní váš stylově sladěný domov.

2 599 Kč
-40%

Lindby Darima reflektor

Šedý textilní reflektor Darima s nastavitelnou světelnou hlavou – možnost montáže na stěnu i strop Darima přesvědčí malým a kompaktním stínidlem z látky, které má válcovitý tvar a šedý povrch. Reflektor lze namontovat na mnoho míst – ať už na stěnu nebo na strop – a lze jej libovolně nastavit, protože stínidlo má na přechodu k držáku kloub, kterým lze svítidlo otáčet a naklánět. Světlo je příjemné a lákavé a je jemně tlumené šedou látkou, která se objevuje pouze ve spodní části, takže bodové svítidlo lze použít i jako osvětlení pro čtení, pokud je namontováno na stěně a v blízkosti sedačky nebo postele.

474 Kč
-50%

Lindby Vinza stropní bodové osvětlení

Podlouhlé stropní bodové svítidlo Vinza se třemi skleněnými stínidly ve tvaru válce Vinza je moderní stropní bodové svítidlo podlouhlého tvaru. Obdélníkový stropní držák z černé oceli tvoří elegantní kontrast k bílým stínidlům ze skla, která vnášejí do designu trochu lehkosti. Podstavec každého stínidla je vybaven kulovým kloubem, aby bylo možné stínidla v případě potřeby nastavit do správné polohy. Tímto způsobem lze opakovaně měnit směr světla.

899 Kč
-25%

Lindby Yaelle bodovka kov ratan čtyři zdroje

Podlouhlý stropní bod Yaelle se třemi ratanovými stínidlyS tímto bodem můžete svému interiéru dodat mimořádně útulnou atmosféru. Svítidlo umožňuje regulovat jas pomocí externího stmívače (není součástí dodávky) podle vašich přání a prezentuje se v pěkném stylu a skvěle se začlení do vašeho pokoje. V této lampě se spojují všechny vlastnosti a speciální prvky, které charakterizují značku Lindby. Lampa je vybavena objímkou E27. Lampa ve stínidle v barvě dřeva je vyrobena z ratanu. Skvěle se začlení do každého interiéru a vytvoří útulnou atmosféru. Lampa představuje stylový způsob osvětlení vašich místností, a proto je vynikající volbou. Tato lampa vykoupe vaše čtyři stěny v atmosférickém osvětlení.

1 799 Kč
-19%

Lindby Yaelle bodovka kov ratan tři zdroje kulatá

Stropní lustr Yaelle s ratanovými stínidly v nápadném designuS tímto bodovým svítidlem můžete ve svém interiéru vytvořit nové akcenty. Svítidlo se prezentuje ve skvělém stylu a efektivně zapadne do vašich místností, umožňuje regulovat jas pomocí externího stmívače (není součástí dodávky) podle vašich představ. Bylo navrženo pro žárovky s paticí E27. Lampa vyrobená z ratanu vytváří útulnou atmosféru a dobře dotváří prostředí v každém obytném prostoru. Všechny vlastnosti a zvláštnosti, které charakterizují značku Lindby, jsou v lampě v barvě dřeva dovedně zkombinovány. Představuje bezpečný způsob osvětlení vašich místností, a proto je vynikající volbou. Vytvořte si s touto lampou koncept osvětlení, který přesvědčí na celé čáře.

1 699 Kč
-21%

Lindby Yaelle bodovka kov ratan jeden zdroj

Rustikální bodové svítidlo z ratanu pro žárovku E27Díky této pěkné lampě můžete ve svých místnostech chytře zřídit funkční a dekorativní osvětlení. Lampa se prezentuje krásným designem a pomocí externího stmívače (není součástí dodávky) lze regulovat jas podle vaší nálady. Má patici E27. V jakémkoli prostoru se lampa obzvlášť krásně uplatní a vytvoří útulnou atmosféru. Lampa v barvě dřeva vás nadchne a lze ji efektivně začlenit do nejrůznějších stylů interiéru. V každé domácnosti tato lampa vytvoří útulnou a příjemnou atmosféru.

624 Kč
-15%

Lindby Yaelle bodovka kov ratan dva zdroje

Dvoubarevné bodové svítidlo Yealle z ratanu s výrazným designemPokud chcete do svých místností stropní svítidlo, které vypadá hezky a zároveň příjemně svítí, je pro vás toto bodové svítidlo vynikajícím řešením. Pomocí externího stmívače (není součástí dodávky) můžete navíc vytvořit útulnou atmosféru. Pěkný design umožňuje četné možnosti použití a kombinací a lze jej efektivně začlenit do vašeho moderního interiéru. Lampa z ratanu dodá skvělý nádech každému obytnému prostoru, ať už je instalována v jakémkoli prostředí. Je uzpůsobena pro žárovky s paticí E27. V této lampě se snoubí všechny vlastnosti a zvláštnosti, které tvoří značku Lindby. Lampa je v barvě dřeva a díky svému vynikajícímu vzhledu ladí s každým interiérem a vytváří přesvědčivý pocit bydlení. Tato lampa v sobě spojuje atraktivní design a vysokou kvalitu.

1 099 Kč
-16%

Lindby Yaelle bodovka kov ratan tři zdroje

Stropní bod Yaelle se třemi ratanovými stínidlyVe svých pokojích můžete díky této pěkné lampě šikovně nastavit atmosférické a funkční osvětlení. Lampa nabízí možnost regulace jasu pomocí externího stmívače (není součástí dodávky) podle vašeho přání a vyniká skvělým designem a skvěle se začlení do vašeho obytného prostoru. Do objímky je třeba použít žárovky s paticí E27. S touto lampou si do svého domova přinesete kvalitu značky Lindby. Lampu lze dokonale začlenit do každého obývacího pokoje a vytvořit v něm příjemnou atmosféru. Lampa v barvě dřeva zaujme kvalitou použitého ratanu. Je ideální pro příjemné osvětlení a dodá vašemu interiéru šmrnc. S touto lampou bude váš domov také přitažlivě osvětlen.

1 499 Kč
-27%

Lindby Darima bodové světlo

Šedé textilní stropní bodové svítidlo Darima s válcovitými látkovými stínidly Darima je kruhový stropní reflektor se třemi stínítky, z nichž každé lze otáčet a natáčet tak, aby světlo směřovalo podle potřeby a obytných podmínek. Kompaktní válcová bodová svítidla jsou vyrobena z látky s šedým povrchem v souladu se současnými trendy v bydlení. Světlo je tak jemně tlumené a vychází hlavně tam, kde jsou otvory ve stínítku. Niklový rám elegantně doplňuje celkový design a má kulatý tvar. Stropní bodové svítidlo lze integrovat do obytných prostor i do ložnice.

1 299 Kč
-38%

Lindby Youstin stropní bodovka z bambusu 4 zdroje

S touto krásnou lampou už nikdo nemusí v noci sedět potmě. Svítidlo svým stylovým vzhledem působí dekorativně a naplní tak váš interiér. Umožňuje nastavit jas podle vašich představ pomocí externího stmívače a má barvu dřeva. S tímto svítidlem se rozhodujete pro vysokou kvalitu značky Lindby. Lampa vytváří útulnou atmosféru a krásně doladí váš nábytek. Byla navržena pro žárovky s paticí E14. Lampa je dekorativním způsobem osvětlení vašeho obytného prostoru, což z ní činí vynikající volbu. Vytvořte si s touto lampou nové světelné zážitky ve svých čtyřech stěnách.

1 099 Kč