Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
125 produktů

Arcchio Michonne stropní bodové světlo

Stropní bodové svítidlo Michonne se dvěma světly z hliníku a oceli Michonne přesvědčí svým minimalistickým designem ve tvaru krychle s jednoduchým barevným provedením. Stropní reflektor má dvě zásuvky, které lze vybavit odpovídajícími svítidly a které jsou pohyblivé. Tato mobilita umožňuje flexibilní nastavení osvětlení. Nenápadný design nenápadně zvýrazňuje ploché stropy a snadno se začleňuje do ostatního nábytku, aniž by ho zastínil. Navíc je lze snadno kombinovat s dalšími svítidly této řady a vytvořit tak ucelený celkový dojem

3 899 Kč

Arcchio Hinka stropní světlo

Downlight Hinka v provedení s přímými liniemi s paticí GU10 a bílým povrchem Toto krásné stropní svítidlo se vyznačuje nadčasovým designem, který se projevuje jak v hranatém tvaru, tak v klasickém barevném provedení v bílé barvě. Proto jej lze dobře využít nejen v soukromých obytných prostorech, ale i v podnikání. Stropní svítidlo Hinka má patici GU10, která může osazena stmívatelnou žárovkou. Výhodou je, že náladu v místnosti můžete rychle přizpůsobit vašim vlastním přáním a potřebám pomocí běžného stmívače (stmívač není součástí balení).

524 Kč
-52%

Arcchio Efilius stropní spot kulatý černý 1zdroj

Elegantní stropní bod Efilius mě inspiruje cíleným osvětlením Moderní stropní bod Efilius se skládá z černé stropní konzoly, ke které je připevněno odpovídající svítidlo. Toto tělo je válcovité a obsahuje lampu. Světelný zdroj není součástí dodávky. Vhodné modely však najdete v příslušenství. Díky cílenému osvětlení může Efilius osvětlovat jednotlivé objekty. Bodové světlo lze také připevnit jako skupinu a zajistit tak nádherné světelné akcenty.

524 Kč
-27%

Arcchio LED reflektor Munin

LED spot Munin: stmívatelný LED reflektor s jasným světlem Chladný vzhled a vysoký světelný výkon se snoubí v LED reflektoru Munin. Jeho hliníkové pouzdro se svým hranatým tvarem a jasnou strukturou odvolává na minimalismus a upevňuje se velice snadno a rychle přímo ke stropu nebo stěně. Díky robustnímu spojovacímu kusu je k tomuto pouzdru připojena světelná hlava s LED lampou a díky kloubu umožňuje individuální nastavení reflektoru. Spot je jednobodový a stmívatelný, pokud je k regulaci jasu použit externí stmívač.

1 299 Kč
-26%

Arcchio Brinja bodovka kulatá černá 1 zdroj 3 ks

Bodové svítidlo Brinja v černé barvě v praktické sadě 3 kusůJednosvítidlo Brinja přináší světelnou náladu. Stropní svítidlo bez příkras přesvědčí svou flexibilitou a harmonickým designem. Stínidlo i kulatý držák jsou střídmé ve svých rozměrech a místo toho se zaměřují na cílené osvětlení. Svítidlo lze flexibilně otáčet a nastavovat tak, aby světlo vždy dopadalo na požadované místo a ladilo se zbytkem konceptu osvětlení. Lesklá černá barva a lehký hliník podporují čistotu tohoto atraktivního svítidla.

2 499 Kč
-26%

Arcchio Brinja bodovka kulatá černá 1 zdroj 2ks

Bodové svítidlo Brinja v černé barvě v praktické sadě 2 kusůJednosvítidlové bodové svítidlo Brinja přináší světelnou náladu. Stropní svítidlo bez příkras přesvědčí svou flexibilitou a harmonickým designem. Stínidlo i kulatý držák jsou střídmé ve svých rozměrech a místo toho se zaměřují na cílené osvětlení. Svítidlo lze flexibilně otáčet a nastavovat tak, aby světlo vždy dopadalo na požadované místo a ladilo se zbytkem konceptu osvětlení. Lesklá černá barva a lehký hliník podporují čistotu tohoto atraktivního svítidla.

1 699 Kč
-29%

Arcchio Brinja bodovka

Bílé bodové svítidlo Brinja z hliníku v praktické sadě 3ksBílé bodové svítidlo Brinja zaujme svým jednoduchým, ale elegantním designem a dodá každé místnosti to správné světlo. Ať už se jedná o chodbu, obývací nebo pracovní prostor – lampa se přizpůsobí mnoha situacím. lampa má válcovou hlavu z hliníku, kterou lze naklonit o 90 stupňů a otočit o 250 stupňů. Tímto způsobem lze osvětlit určitou část místnosti podle potřeby. Kulatý držák reflektoru zůstává díky svým úzkým rozměrům nenápadný.

2 199 Kč
-33%

Arcchio Brinja bodovka

Bílé bodové svítidlo Brinja z hliníku v praktické sadě 2ksBílé bodové svítidlo Brinja zaujme svým jednoduchým, ale elegantním designem a dodá každé místnosti to správné světlo. Ať už se jedná o chodbu, obývací nebo pracovní prostor – lampa se přizpůsobí mnoha situacím. lampa má válcovou hlavu z hliníku, kterou lze naklápět o 90 stupňů a otáčet o 250 stupňů. Tímto způsobem lze osvětlit určitou část místnosti podle potřeby. Kulatý držák reflektoru zůstává díky svým úzkým rozměrům nenápadný.

1 399 Kč
-38%

Arcchio Brinja bodovka

Bílá bodová lampa Brinja z hliníku v balení 2 kusůBílá lampa Brinja z vysoce kvalitního hliníku se skládá ze tří válcových reflektorů, které lze naklápět o 90 stupňů a otáčet o 350 stupňů. Reflektory jsou umístěny na obdélníkovém držáku, který lze namontovat na strop i na zeď. Díky třem výkonným reflektorům lze optimálně osvětlit i velké místnosti. Vzhledem k tomu, že reflektory lze otáčet samostatně, mohou podle potřeby směřovat různými směry a osvětlovat tak různé části místnosti. v této nabídce lze Brinju zakoupit jako dvojité balení.

4 199 Kč
-31%

Arcchio Brinja bodovka

Černá bodová lampa Brinja z hliníku v balení po 2 ksČerná lampa Brinja z vysoce kvalitního hliníku se skládá ze tří válcových reflektorů, které lze naklápět o 90 stupňů a otáčet o 350 stupňů. Reflektory jsou umístěny na obdélníkovém držáku, který lze namontovat na strop i na zeď. Díky třem výkonným reflektorům lze optimálně osvětlit i velké místnosti s velkým úhlem. Aby bylo možné osvětlit různé části místnosti jejich atmosférickým světlem, lze reflektory libovolně nastavit. v této nabídce je Brinja k dispozici ve dvojitém balení.

3 899 Kč
-12%

Arcchio Brinja bodovka hranatá 2 zdroje černá 2ks

balení 2 kusů: Černá bodová lampa Brinja z hliníkuČerná lampa Brinja se skládá ze dvou válcových reflektorů, které lze naklápět o 90 stupňů a otáčet o 350 stupňů. Reflektory jsou připevněny k obdélníkovému držáku a lze je naklápět různými směry, aby osvětlovaly různé části místnosti.lampa je vyrobena z vysoce kvalitního hliníku a svým nadčasovým designem se hodí do mnoha interiérových stylů. Ať už ve velkém obývacím pokoji, nebo v malé kanceláři – s ušlechtilými bodovými světly bude každá místnost atmosféricky osvětlena. brinja zde zakoupíte ve dvojbalení.

2 899 Kč
-12%

Arcchio Brinja bodovka

Bílá bodová lampa Brinja z hliníku ve dvojitém baleníBílá lampa Brinja se skládá ze dvou válcových reflektorů, které lze naklonit o 90 stupňů a otočit o 350 stupňů kolem vlastní osy. Reflektory jsou připevněny k obdélníkovému držáku, který umožňuje jejich montáž na stěny i stropy. Svítidlo je vyrobeno z hliníku a svým jednoduchým designem se dobře hodí do různých místností. Ať už ve funkční kanceláři, nebo v útulném bytě – nadčasová lampa je ideálním doplňkem pro mnoho typů využití. brinja lze v této nabídce zakoupit jako praktickou sadu 2 kusů.

2 899 Kč
-28%

Arcchio Brinja bodovka

Bílá bodová lampa Brinja z hliníku, sada 4 kusů Bodová lampa Brinja v bílé barvě zaujme svým jednoduchým, ale elegantním designem a dodá každé místnosti to správné světlo. Ať už se jedná o chodbu, obývací nebo pracovní prostor – lampa se přizpůsobí mnoha situacím. Lampa má válcovou hlavu z hliníku, kterou lze naklonit o 90 stupňů a otočit o 250 stupňů. Tímto způsobem lze osvětlit určitou část místnosti podle potřeby. Kulatý držák reflektoru zůstává díky svým úzkým rozměrům nenápadný. V této nabídce lze svítidlo Brinja zakoupit v praktickém balení po 4 kusech.

2 999 Kč
-26%

Arcchio Brinja bodovka

Reflektor Brinja v černé barvě v balení po 4 ksEdnolampový reflektor Brinja dotváří světelnou náladu. Stropní svítidlo bez příkras přesvědčí svou flexibilitou a harmonickým designem. Stínidlo i kulatý držák jsou střídmé ve svých rozměrech a místo toho se zaměřují na cílené osvětlení. svítidlo lze flexibilně otáčet a nastavovat tak, aby světlo vždy dorazilo na požadované místo a zapadlo do zbytku konceptu osvětlení. Lesklá černá barva a lehký hliník podporují přehlednost tohoto atraktivního svítidla. v této nabídce je Brinja k dispozici v sadě 4 kusů.

3 399 Kč
-36%

Arcchio Nikora stropní spot

Čtyřplamenový stropní bod Norika z černého hliníku se zlatými akcenty Stropní bodové světlo Norika zaujme elegantním designem a atraktivním barevným schématem. Na čtvercovém stropním držáku jsou čtyři stínítka, která lze otočit o 350 ° a otočit až o 90 °. Černý exteriér má spíše klidný charakter, zatímco zlatý proužek, který zdobí každé stínidlo, dává reflektoru něco jistého. Stropní bod Norika může být vybaven lampami GU10, které generují správné světlo, které díky flexibilním hlavám lamp osvětlí každý tmavý roh místnosti. Moderní design se hodí dobře do soukromých místností, ale lze jej instalovat také do obchodních místností. V případě potřeby lze bod kombinovat s dalšími světly v jeho sérii a vytvořit tak harmonický celkový obraz.

2 099 Kč
-3%

Arcchio Brinja stropní bodovka dlouhá černá 4zdroj

Čtyřplamenné stropní bodové svítidlo Brinja s válcovými stínidlyS tímto dekorativním svítidlem můžete ve svých místnostech šikovně nastavit praktické a příjemné osvětlení. Svítidlo Brinja lze v kombinaci s externím stmívačem (není součástí dodávky) stmívat podle vlastních potřeb. Černé svítidlo svým moderním designem doplní váš osobní koncept vybavení. Je vhodné pro svítidla s paticí GU10 a skvěle se hodí do každé jídelny, obývacího pokoje a kuchyně. V tomto svítidle se snoubí všechny kvality a speciální vlastnosti, které definují značku Arcchio. Vytvořte si s tímto svítidlem nové světelné zážitky ve své domácnosti.

2 999 Kč
-7%

Arcchio Brinja stropní bodovka dlouhá bílá 4zdroje

Bílé stropní bodové svítidlo Brinja v moderním designu – ideální do obývacího pokoje nebo jídelnyToto bodové svítidlo zaručuje atmosférické osvětlení vašeho domova. Svítidlo lze kombinovat s externím stmívačem (není součástí dodávky), a tak jej stmívat, a díky modernímu designu doplní váš koncept vybavení. S touto lampou se rozhodujete pro prvotřídní kvalitu od značky Arcchio. Lampa si najde místo ve vaší jídelně, obývacím pokoji nebo kuchyni. S touto lampou vytvoříte mimořádně zdařilý koncept osvětlení v rámci svých čtyř stěn.

3 599 Kč
-16%

Arcchio Lavo stropní bodové světlo 4 zdroje hliník

Hliníkový barevný stropní bod Lavo v moderním designuTento bod zaručuje krásné osvětlení vašeho domova. V kombinaci s externím stmívačem (není součástí dodávky) lze svítidlo ztlumit podle vašich představ. Skvěle se hodí do každé jídelny, obývacího pokoje i kuchyně a bylo vyrobeno pro použití žárovek s paticí GU10. Lampa se prezentuje vzhledem v barvě hliníku. Vaše osobní pojetí vybavení interiéru doplní díky modernímu designu. V každé domácnosti tato lampa vykouzlí útulné osvětlení.

2 999 Kč
-30%

Arcchio Lavo stropní bodové světlo

Štíhlé stropní bodové svítidlo Lavo z hliníku se čtyřmi stínidlyToto bodové svítidlo nabízí nádherné osvětlení a zároveň harmonický design. Svítidlo lze kombinovat s externím stmívačem (není součástí dodávky) a stmívat podle vašich představ pro individuální regulaci jasu. Bylo navrženo pro světelné zdroje s paticí GU10. V této lampě se snoubí všechny kvality a přednosti, které s sebou značka Arcchio přináší. Lampa navíc svým moderním designem obohatí váš osobní koncept vybavení a skvěle se hodí do každé jídelny, obývacího pokoje i kuchyně. Zajistěte si s touto lampou mimořádně zdařilý koncept osvětlení ve vaší domácnosti.

2 499 Kč

Arcchio Vali stropní bodové světlo

Decentní design – stropní světlo Vali v černé barvě Moderní stropní bodový reflektor Vali, který je vybaven hliníkovým pouzdrem, je elegantní a přesto má jednoduchý design. Díky kulatému válcovému tvaru je malé bodové světlo velmi příjemné na pohled. Díky dvoupinové žárovce G9 a reflektoru, svítí světlo Vali přímo dolů a vytváří příjemné a cílené osvětlení. Stropní bodové svítidlo Vali je ideální do obývacích nebo pracovních místností a pro osvětlení zvláštních oblastí, které mají být cíleně osvětleny.

1 799 Kč
-25%

Arcchio Brinja spot

Černý stropní bod Brinja se dvěma lampami a nastavitelnými stínidlyS bodem Brinja můžete ve svém interiéru vytvořit svěží akcenty. Funkce stmívání umožňuje optimální regulaci jasu pomocí externího stmívače. Svítidlo se dokonale hodí do všech vašich místností. Díky modernímu designu je vaše osobní představa o vybavení interiéru dokonalá. V této černé lampě se snoubí všechny vlastnosti a prvky, které tvoří značku Arcchio. Je vhodný pro žárovky s paticí GU10. S lampou Brinja budou vaše čtyři stěny také atraktivně osvětleny.

1 799 Kč
-10%

Arcchio Brinja spot

Bílý bod Brinja, otočnýTento bod krásně dotváří scénu na každé stěně. Pomocí externího stmívače si navíc můžete vytvořit vlastní příjemnou atmosféru. Model Brinja v sobě spojuje všechny vlastnosti a přednosti, které charakterizují značku Arcchio. Svítidlo v moderním stylu lze používat flexibilně a snadno ho začlenit do nejrůznějších oblastí vašeho domova. Kromě toho má patici GU10. S touto lampou vytvoříte ve svém domově skvělé světelné zážitky.

899 Kč

Arcchio Brinja spot

Bílé stropní svítidlo se dvěma žárovkami Brinja v podobě reflektoruS reflektory Brinja můžete svým čtyřem stěnám dodat mimořádně útulnou atmosféru. Jas můžete nastavit pomocí externího stmívače podle svých potřeb. V této lampě se snoubí všechny vlastnosti a přednosti, které s sebou značka Arcchio přináší. Lampa doplní váš osobní koncept vybavení moderním designem, má patice GU10 a je vynikajícím řešením pro všechny vaše místnosti. Díky této lampě dodáte svému domovu konečnou podobu.

2 399 Kč
-12%

Arcchio Brinja stropní spot kulatý

Bílé stropní bodové svítidlo Brinja se dvěma světelnými zdroji pro flexibilní nastavení Toto krásné interiérové svítidlo se prezentuje jasným a jednoduchým designem. Ke kulatému plochému stropnímu držáku jsou připevněna dvě válcová světelná tělesa, která vyzařují do různých směrů. Reflektory i stropní držák jsou vyrobeny z robustního hliníku a opatřeny bílým povrchem. V případě potřeby lze oba světelné zdroje stropního reflektoru Brinja naklonit o 90 stupňů a otočit o 350 stupňů. Díky těmto funkcím je možné individuální nastavení světla, což se může ukázat jako velmi praktické nejen v domácnosti, ale i v komerčních prostorách. Součástí dodávky jsou bílé a černé ozdobné kroužky pro reflektory.

2 099 Kč

Arcchio Iavo stropní spot

Třílampový stropní reflektor Iavo diskrétního vzhledu Stropní reflektor Iavo z hliníku přesvědčí svým jednoduchým designem, který lze snadno začlenit do různých interiérů. Tři hlavy reflektorů jsou namontovány na kulatém stropním držáku jako rondel a osvětlují různé oblasti kolem. Světelné zdroje lze naklápět o 90 stupňů a otáčet o 350 stupňů kolem vlastní osy. Výhodou je, že si osvětlení v místnosti můžete vždy individuálně přizpůsobit svým potřebám. Toto nadčasové svítidlo je ideálním doplňkem pro mnoho typů použití a lze jej použít i v komerčním sektoru. Součástí dodávky jsou bílé a černé ozdobné kroužky pro reflektory.

2 099 Kč
-63%

Arcchio Renko nástěnná bodovka

Stylové nástěnné bodové svítidlo Renko v moderním designu v černé barvě Spíše nenápadné nástěnné bodové svítidlo Renko se skvěle hodí do soukromých prostor nebo také do obchodních prostor. Skládá se ze železa a hliníku a je vyveden v klidné pískově černé barvě, která mu dodává elegantní vzhled. Z nástěnného držáku vystupuje malé stínidlo půlkruhového formátu, do kterého lze vložit žárovku GU10. Díky umístění stínidla je světlo příjemně tlumené směrem dolů a vytváří harmonickou atmosféru. Díky kompaktním rozměrům je bodové svítidlo Renko ideální pro montáž i v menších místnostech. Pro dosažení harmonického celkového obrazu jej lze kombinovat s dalšími svítidly této řady.

399 Kč
-27%

Arcchio Brinja spot

Černý bodový reflektor Brinja s nastavitelnou světelnou hlavouBodový reflektor Brinja nabízí vynikající osvětlení v odpovídajícím designu. Lampu lze ztlumit podle vašich představ pomocí externího stmívače. V moderním designu svítidla se snoubí všechny vlastnosti a přednosti, které charakterizují značku Arcchio. Je to skutečný doplněk do různých místností vašeho domova. Model Brinja byl optimalizován pro světelné zdroje s paticí GU10. Barva lampy je rovněž černá. S touto lampou vytvoříte ve svém domově nové světelné zážitky.

649 Kč

Arcchio Hinka stropní světlo kulaté

Praktický GU10 downlight Hinka v decentním bílém provedení Toto krásné stropní světlo zaujme svým decentním kulatým tvarem, který lze snadno integrovat do jakéhokoli interiéru. Cílové světlo směrem dolů nabízí krásné akcentní osvětlení, které neoslňuje a zároveň vytváří stylové efekty v místnosti. Bílý lakovaný povrch vypadá puristicky a ušlechtile, což ještě více podtrhuje charakter tohoto downlightu. Pokud se uživatel rozhodne pro stmívatelný světelný zdroj, může použít běžný stmívač pro úpravu jasu – a tím i prostředí místnosti – podle své vlastní nálady. Hinka není elegantní pouze v soukromých obytných prostorech, ale také v komerčním sektoru.

899 Kč
-11%

Arcchio Olivir downlight

Bílé stropní světlo Olivir v decentním tvaru válce Olivir je skvělý Allrounder pro mnoho obytných a obchodních prostředí, protože stropní svítidlo má decentní válcový tvar a je celé bílé, takže se perfektně hodí do mnoha prostředí. Žárovku GU10, která se má použít, lze libovolně zvolit a zajišťuje bodové světlo směrem dolů. Například pro kuchyně a chodby poskytuje Downlight Olivir vždy vhodné světlo a efekt dobrého osvětlení se zvyšuje, pokud je několik svítidel instalováno v řadě nebo v bezprostřední blízkosti.

574 Kč
-31%

Arcchio Iavo stropní spot

Stropní reflektor Iavo v bílé barvě Stropní reflektor Iavo se čtyřmi svítidly kombinuje vysokou míru flexibility s vynikajícím světelným efektem. Díky lineárnímu designu v bílé a černé barvě a pohyblivým bodovým světlům lze svítidlo snadno začlenit do jakéhokoli konceptu osvětlení. Díky stínidlům, z nichž každé lze otočit o 350 stupňů, lze čtyři reflektory z hliníku umístit nezávisle na sobě tak, aby světlo směřovalo přesně tam, kam je skutečně potřeba. Čtvercová základna poskytuje velkorysý základ pro bezpečné upevnění svítidla na strop.

1 999 Kč
-14%

Arcchio Brinja reflektor

Flexibilní reflektor Brinja s bílou povrchovou úpravou Reflektor Brinja zaujme svým moderním a štíhlým designem, který je definován především oblými tvary. Hlavu svítidla válcového tvaru lze snadno nastavit do požadované polohy, protože ji lze otočit o 350 stupňů a naklonit o 90 stupňů. Součástí dodávky je bílý a černý ozdobný kroužek pro reflektor. Hliníkový kryt je opatřen bílou povrchovou úpravou, která vizuálně zapadne téměř do každého interiéru. Tuto jednoduchou eleganci lze použít jak v domácnosti, tak v komerčním prostředí.

1 199 Kč
-15%

Arcchio Rotari LED stropní spot 2 zdroje 2×8

Bílé stropní LED svítidlo Rotari se dvěma flexibilními spoty Dvoulampový stropní reflektor Rotari LED má hliníkový kryt s vestavěným reflektorem uprostřed. S úhlem vyzařování 34° vyzařuje do místnosti teplé bílé světlo (3 000 K). Svítidlo má také hodnotu CRI > 90, a tedy vysoké podání barev. Kromě toho může svítidlo Rotari specificky osvětlovat určité části místnosti, protože hlavu svítidla lze otáčet o 350° a natáčet o 90°. Proto je tento malý reflektor vhodný nejen pro soukromé obytné prostory, ale také pro komerční sektor.

4 399 Kč
-19%

Arcchio Iavo stropní spot

Bílé stropní bodové svítidlo Iavo se třemi světly Stropní bodové svítidlo Iavo přesvědčí svými flexibilně přizpůsobitelnými svítidly, která dokonale zapadají do konceptu osvětlení domácnosti. Díky své vysoké flexibilitě spojuje lampa maximální světelný efekt s moderním, mimořádně praktickým designem. Tři bílé trubice vyrobené z hliníku směrují světlo různými směry, takže lze optimálně osvětlit i velké místnosti. Černé zbarvení uvnitř stínidel atraktivně dotváří design a kombinuje tak jednoduchý design s moderními, téměř futuristickými detaily.

2 099 Kč
-37%

Arcchio Vince stropní světlo

Bílé stropní svítidlo Vince se dvěma naklápěcími světelnými zdroji Stropní svítidlo Vince se vyznačuje svým přímočarým tvarem a představuje moderní, minimalistický design, který se dobře hodí pro soukromé i komerční použití. Decentní barevný design kovového tělesa byl zvolen cíleně, aby svítidlo bylo možné snadno integrovat do různých interiérů. Díky výkyvným světelným zdrojům lze směr světla měnit podle vašich vlastních přání – stylově lze osvětlit určitou část místnosti nebo předmět. Patice GU10 může být osazena energeticky úspornými LED žárovkami, které lze objednat z příslušenství.

1 799 Kč
-15%

Arcchio Hinka stropní světlo

Černé stropní svítidlo Hinka v geometrickém provedení Stropní svítidlo Hinka je navrženo zcela v černé barvě, což dobře vyjadřuje jeho osobitý charakter. Jeho základna ve tvaru válce okamžitě upoutá pozornost a podtrhuje jeho moderní vzhled. Uživatel si může dle vlastního uvážení zvolit vhodnou žárovku pro patici GU10. Žárovku lze snadno vložit a vyzařuje světlo přímo dolů, což zabraňuje oslnění. Pokud je zvolena stmívatelná žárovka, můžete regulovat intenzitu světla běžným stmívačem a vytvořit tak příjemnou atmosféru pohybem ruky.

1 099 Kč
-8%

Arcchio Hinka stropní světlo kulaté

Černé stropní svítidlo Hinka s vnitřní zlatou stranou stínidla Stropní svítidlo Hinka zaujme výraznou, avšak stylovou kombinací černé a zlaté. Podlouhlé těleso ve tvaru válce je v klasické černé barvě, přičemž vnitřní strana překvapí zlatou povrchovou úpravou. Když je světlo rozsvícené, zajišťuje teplé světelné efekty, které se uplatní v každém obývacím pokoji nebo v komerčních prostorách. Pokud zvolíte pro patici GU10 stmívatelnou žárovku, můžete regulovat jas podle svých vlastních potřeb a měnit tak náladu v místnosti pomocí běžného stmívače (stmívač není součástí balení).

1 099 Kč