Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
6 produktů
-13%

Lindby Nivoria LED bodovka

LED reflektor Nivoria s otočnou hlavou ve zlaté barvě Tento reflektor vám nabízí vynikající osvětlení a zároveň harmonický design. S tímto svítidlem se rozhodnete pro vynikající kvalitu značky Lindby. Díky teplému bílému světlu se váš obytný prostor objeví v útulné příjemné náladě. Lampa svým pěkným vzhledem působí dekorativně a obohatí tak každý koncept vybavení. Je to dokonalý předmět pro vytvoření příjemné atmosféry v jakémkoli prostoru. Lampa vyrobená z hliníku má zlatou barvu. Je ideální pro příjemné osvětlení a dodá vašemu pokoji šmrnc. Tato lampa vám udělá radost.

999 Kč
-21%

Lucea Stropní bodovka Spotte

Objevte více než 40.000 světel na svetla24.ch! Naše nabídka pro domov, zahradu, kancelář i obchod uspokojí veškerá osvětlovací přání. Využijte naše slevové kódy a akce pro výhodné nákupy. Naši odborníci ve zákaznickém servisu zodpoví vaše otázky. S moderními LED lampami ušetříte až 90 % energie a peněz a přitom chráníte životní prostředí. Vítejte na svetla24.ch – váš partner pro zářivá řešení!

899 Kč
-19%

Lindby Nivoria LED bodovka

Bodové svítidlo LED má kulaté stínítko a zlaté zbarvení Pokud chcete do svého interiéru stropní svítidlo, které vypadá pěkně a zároveň příjemně svítí, pak je pro vás toto bodové svítidlo vynikajícím řešením. Ve svítidle se snoubí všechny kvality a speciální vlastnosti, které s sebou značka Lindby přináší. Toto skvělé svítidlo nadchne svým vynikajícím vzhledem, který se snadno přizpůsobí jakémukoli prostředí. Lampa vyzařuje ve vašem obývacím prostoru příjemnou teplou bílou barvu. Je vyvedena ve zlatém barevném tónu. Lampa dokonale zapadne do vašeho interiéru a vytvoří v něm příjemnou atmosféru. Při výrobě byl použit hliník. Krásný vzhled lampy dodá vašemu pokoji útulnou atmosféru, která může prakticky ladit s vaším stávajícím zařízením. Toto svítidlo také vykouzlí atmosférické osvětlení uvnitř vašich čtyř stěn.

724 Kč
-9%

Lindby Nivoria LED bodovka

Zlatý LED reflektor Nivoria z hliníku ve zlaté barvě S tímto reflektorem můžete šikovně předvést své prostory. Svítidlo vykazuje vynikající design a skvěle se začlení do jakéhokoli prostoru. V tomto svítidle jsou spojeny všechny kvality a speciální vlastnosti značky Lindby. Teplá bílá barva světla ponoří váš obytný prostor do atmosféry. Lampa dodá vašemu obytnému prostoru skvělý nádech bez ohledu na to, do jakého prostředí bude integrována. Lampa vyrobená z hliníku má zlatou barvu. Krásné světlo lampy dokonale rozzáří každou místnost. Tato lampa je vynikající volbou pro váš domov.

724 Kč
-59%

TEMAR LIGHTING Stropní světlo Tube TB 170

TEMAR LIGHTING Stropní světlo Tube TB 170, zlatá, Obývací pokoj / jídelna, ocel, PMMA, E27, 40W, K: 17cm

524 Kč
-19%

Lindby Nivoria LED bodovka

Moderní LED reflektor Nivoria z hliníku v kulatém tvaru Tento reflektor je praktickým i pěkným prvkem interiéru. Díky teplému bílému světlu se váš obytný prostor objeví ve skvělé atmosféře. V tomto svítidle se snoubí všechny kvality a přednosti značky Lindby. Lampa se projevuje ve skvělém designu a skvěle zapadne do vašich obytných místností. Atraktivní lampa vytváří harmonické osvětlení i příjemnou atmosféru a je obohacením vašeho interiéru. Lampa ve zlaté barvě zaujme kvalitou použitého hliníku. Vaše interiéry budou touto lampou dotvořeny. Vytvořte si s touto lampou koncept osvětlení, který vás bude inspirovat po celou dobu.

524 Kč